Forum
u116933
u116933
Odprla sem oči. Bil je lep sončen dan. Šla sem se stuširat, nato pa v sosednjo sobo zbuditi mojo dvojčico Lejo, ker je bolj zaspana, jo vedno zbudim bolj pozno.˝joooj a je že treba vstati?!˝ ja sem rekla, drugače bova zamudili avtobus. Hitro je vstala iz postelje in se oblekla, nato pa sva šli. Kljub temu, da sva dvojčici, si nisva prav nič podobni. Vendar sva najboljši prijateljici. Prišli sva do šole, kjer naju je čakala Tina, s katero smo veliko skupaj. Z Tino sva se zmenili, da bova pršpricali uro biologije. Ker zala, kot vedno ni bila za, sva se skregali. Ona je šla k biologiji, midve pa na ledeno kavo. Ko sva prišli nazaj k tretji uri, je bila Leja zelo tiha. Vprašali sva jo zakaj. Začela se je jokati, da je povedala, da sva špricali biologijo in da sva šli na ledeno kavo. Zadrla sem se najo: pa kaj je s tabo!ti imaš svoje življenje, jaz pa svojega!pa še za vsko stvar se jokaš! Šla sem domov, sploh me ni zanimalo, kaj mi bo rekla mami. Zelo je stroga. Mene ima pa seveda vedno za najhujšo. Ko si je Leja naredila facebook, sam bila JAZ zaradi tega 2 tedna brez telefona, ker naj bi jo v to prepričala. Pa seveda ni bilo res. Sicer je bila v vsem boljša od mene, zato so jo vsi imeli bolj radi! Kako sem to sovražila!

leja

jest
19. januar 2013
u100166
u100166
next
19. januar 2013
next
23. januar 2013
u116933
u116933
ej nextam na drugem profilu prponja okej?sam tok da bosta vedle da sm to jes. <3 hvala da bereta
23. januar 2013
u120163
u120163
okej moj tadrug profil.
23. januar 2013
u120163
u120163
skleneila sem da se ji bom maščevala.za vse.nihče me ni nikoli razumel.kot da nisem iz te družine.bila sem zelo osamljena in vedno ko sva se z lejo skregali, sem bila kriva jas.dovolj mi je bilo tega.v nahrbtnik sem stlaćila obleke in vse strvari, ki bi mi lahko prišle prav, vzela sem telefon, odejo in denar ter pobegnila v gozd.˝še prav jim bo, ko me ne bodo našli˝sem si mislila in tekla naprej.

prišla sem do mesta.nisem vedela kje sem.usedla sem se na pločnik in začela jokati.

bilo mi je tako žal, ker sem jih imela rada.vendar sem morala naprej.začeti sem morala na novo.šla sem v frizerski salon, da bi me spremenili, nato pa sem imela namen odleteti v london.na koncu sem izgledala nekako takole:

nato sem šla do letališča.kupila sem karto in želela vstopiti v letalo, ko mi je zazvonil telefon...
23. januar 2013
next!!
23. januar 2013
u102390
u102390
http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljice-pa-gozd-pa-tabor-in-surprise/48236/
to je moja pa od vivy<3 prva zgodbica pa bi ble zlo vesele če bi kdo brau pa 1D so not
ps. NOVA BRALKA

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTIIIIIIIIIIII
23. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg