Forum
Hey! Ime mi je Nika in hodim v 1. Letnik gimnazije. Imam mlajšo sestrico Ano. Skupaj z starši in Ano živimo v hiši v New Yorku. Imam bff Laro in sva se spoznali v šoli saj sva skupaj v razredu. Vsak petek zvečer hodima vn. Hodili sva po mestu, sedli sva na klopco in se pogovarjali. Bilo je že pozno zato sva mogli domov. Po poti domov je za nama pritekel srčkan fant. ,, hey mladi dami!" naju je ugovoril. Oči so mu žarele. On je gledal mene v oči js pa njega. ,, Kaj bi rad ?!?!" je rekla Lara. Fant je reku, da je ena pozabla telefon na klopci in seveda sem bila to jaz. ,,Kako ti je ime ? " sem ga uprasala. "Nik, moje ime je Nik," je rekel . ,, Jaz sem Nika ona je pa Lara, " sem mu povedala. Izmenjali smo si telefonske in hitro sma morali z Laro it domov. Nasljedni dan pa...
-------------- slike dodam kasneje------

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. avgust 2015
4nextov pa nadaljujem ❤
14. avgust 2015
neext
14. avgust 2015
to sm js nika:

16. avgust 2015
to je moja bff Ana:

16. avgust 2015
pomota moja bff je lara !
Ana je pa mlajša sestrica
16. avgust 2015
moja mlajša sestrica Ana

16. avgust 2015
to je naša dnevna soba:

16. avgust 2015
2nexta pa nadaljujem
16. avgust 2015
Next
20. avgust 2015
neeext<3
20. avgust 2015
neksti!
20. avgust 2015
zvečer enkrat bom nextala
20. avgust 2015
jaa deej prosim še dons k mislm da je zgodba obetavnaa<3
20. avgust 2015
nextt
20. avgust 2015
Včeraj nisem mogla nextat zato bom danes 2x nextala
--------------------------------------------------------------------------
Naslenje jutro ko sem se zbudila sem šla na fb in videla da me je kliknil Nik , napisal mi je hey. Bila sem zelo vesela, ker ni pozabil name. Danes je bil ponedeljek in zato sem se morala hitro stuširati in obleči. Ko smo prišli v razred nam je učiteljica predstavila novega učenca in to je bil Nik.Bila sem zelo zelo srečna, saj sem vedela da bova sošolca. Pri malici smo se usedli skupaj z Laro in smo se pogovarjali.
J-js N-nik L-Lara
J: Nik zakaj si se preselil?
N: starša sta se ločila in zdaj živim z očetom, ki je tukaj blizu našel novo službo.
L: in zakaj sta se razšla?
N: tega mi noben ni hotel povedati, zato nevem.
J: aha. Lara in Nik ali bi se lahko danes zvečer dobili v parku in bi se še bolj spoznali?
L in N: ok, ja.

Pospravili smo vsak za sabo in šli k pouku. Pouk je bil vedno vlekel in bil dolgočasen. Po pouku sem hitro šla domov naredila nalogo in sem šla gledat TV. Po televizijo ni bilo nič zanimivega, zato sem odšla na računalnik. Čas je hitro minil in domov sta že prišla starša in Ana. Imeli smo kosilo in po kosilu sem se šla stuširat. Iz omare sem vzela najlepše hlače in najlepšo majico obula sem pa All starke.
21. avgust 2015
moja starša:

21. avgust 2015
tako sem bila oblečena:

21. avgust 2015
4nexti pa nadaljujem
21. avgust 2015
next
21. avgust 2015
deej next
22. avgust 2015
Še 2nexta
23. avgust 2015
Neext
24. avgust 2015
nexti!!!
28. avgust 2015
jutri nextam !
28. avgust 2015
--------nov next------------
V parku sta me Nik in Lara že čakala na klopci. Prišla sem do njiju, ju pozdravila in prisedla poleg njiju. Pogovarjali smo se v vseh mogočih stvareh od stare njegove šole pa do punc in fantov.
29. avgust 2015
--------nov next------------
V parku sta me Nik in Lara že čakala na klopci. Prišla sem do njiju, ju pozdravila in prisedla poleg njiju. Pogovarjali smo se v vseh mogočih stvareh od stare njegove šole pa do punc in fantov. Bilo je že pozno, zato smo morali domov. Nik je rekel, da me pospremi do doma in seveda sem bila zato. Po poti domov je pred nama ustavil kombi in iz njega sta prišla dva fanta, srednje postave in obraz se jima ni najbolje videl, saj sta imela masko. En tip je primil mene en pa Nika. Brcala sem in kričala vendar zaman. Roko mi je položil na usta, zato se ni nič slišalo. Vrgla sta naju v kombi in nekam smo se odpeljali. Začela sem jokati, Nik me je pa samo k sebi stisnil in takrat sem imela vsaj kanček upanja da bova preživela. Zjutraj smo se nek ustavili. In tista dva tipa sta odprla vrata in naju primla in zvlekla v staro, zapuščeno, umazano hišo. Zelo sem se bala ampak sem bila vesela, da sem imela poleg sebe Nika. Z lepilnim trakom sta nama zaveza usta,roke in noge. Mislila sem,da bom umrla od lakote in da se bom zadušila. Nik se mi ni zdel tako prestrašen in vedela sem, da mi nekaj skriva in da tista dva tipa pozna.........

Prosim napišite mi kaj naj spremenim, da bo zgodba boljša.

3nexte pa nadaljujem mogoč še danes.
29. avgust 2015
------hiša/koča-------------

-------maska-----

29. avgust 2015
next!
04. september 2015
nexttt
06. september 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg