Forum
Leyla - 16 let (glavna igralka)
Kenny - 16 let ( BFF. Od leyle)
Bany (konj od KENNY in LEYLE)
Alex - 17 let (fant od Leyle)
Nina - Ninx (vzdevek) sestra od Leyle.
ostale osebe bote pol zvedli... oz. sproti!
"HEY!!! JAZ SEM Leyla! imam dolge rjave lase s blond prameni ki se jih skoraj ne opazi! imam rjave oči ! po mojem mnenju sem še kar lepa. no to kar boste zdaj brali pa je moja zgodba...! "
DNEVNIK 24.10.2010
HeEy!!!
again sem tlele! danes ti morem povedat da mi je šel alex na žiuce!
bila sva na kavici.. sploh mi ni pustil do besede!!! to mi je šlo na
žiuce!!!!! malo sva se sprla ampak ok.. ni panike! no zdej me mama
kliče na večerjo. morem it.. bye! lowe you! < 3 se ti oglasim jutr'.

in hitro sem spravila dnevnik pod omaro! (vem čudno mesto, ampak dobra stvar je v tem da ga nihče ne najde!) stečem po stopnicah in se usedem na moje staro mesto pri mizi. mama je poklicala še nino in že je prinesla hrano! po večerji mama zmeraj prične temo . danes je začela temo o šoli. vprašala je kakšne ocene imava. nina je bila prva : " 1 , 2 , 2 , 3 , 1 in 4!" mama je bila šokirana. potem sem bila na vrsti jaz : " 2 , 3 , 1 , 5 , 4 , 5 in 4. (definetivno sem boljšaa) .......................
NEXTAM???

ali napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. oktober 2010
LEYLA:

KENNY:

ALEX:

24. oktober 2010
BANY:

24. oktober 2010
ja napiši.. oz. nextaj!!!
25. oktober 2010
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.!!! ful dobr si začelaaaa
25. oktober 2010
u30147
u30147
deeej nextiii žee...!!!
25. oktober 2010
ja nextttttttttt
25. oktober 2010
ok ok nextam:
potem je mama utihnila. kar pomeni da lahko greve z ninx v svojo sobo. jaz sem hitro stekla po stopnicah v svojo sobo. zaloputnila sem z vrati in vklopila računalnik. vpisala sem se na facebook in zagledala sem 6 novih sporočil. 1.) ALEX 2. ROXY (ne poznam!!!) 3.) URŠA 4.) LOLY 5.) MATEJ (ne poznam!!!) IN 6.) OČKA!! (z mamo sta ločena) prvo odprem od roxy:
HEEY!! SEM TVOJA NOVA SOSEDA.. IN SOŠOLKA. STARA SEM 16 LET. PRIHAJAM IZ MIAMIJA. BI SE KAJ DOBILE?? SAJ ZNAŠ ANGLEŠKO? NE ZNAM RAVNO DOBRO SLOVENSKO ...
odgovor: HEEEY! VAUU LEPO LEPOO.. JA LAHKO SE KAJ DOBIVE DA SE SPOZNAMO. JA ZNAM JA. SAJ TE BOM NAUČILA ČE BOŠ ŽELELAA..! DD bye. LEYLA!
potem odprem od mateja.. sploh ga ne poznam!!:
ŽIVJO. BI ŠLA NA KAVO??? FUL CUTE SLIKE MAŠ!!! :* :* :* :* L.P. MATEJ
odgovor: ŽIVJO. ???? SPLOH TE NE POZNAM.. KAKO ME LAHKO KAM VABIŠ?? SAJ NE VEM KAKŠEN SI.. PA HVALA ZA SLIKE.. :X L.P. LEYLA.
nato odprem od alexa: EJ.. SORRY ZA PREJ.. OPROSTIŠ? < 3333 TVOJ IN SAMO TVOJ ALEX! odgovor : JA SEJ OK.. < 333
potem pa z veseljem odprem Loly- jeno sporočilo :
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY BEYBAA! EMM. EN MESEC ME NE BO.. GREM V GRČIJO .... SORRY BYE. UPAM DE SE VIDMO PREDEN ODPUTUJEM.. ČAO BEYBIKA! < 3 < 3 ...
odgovor: NEEEEE! MOJA BEJBIKA BO ŠLA? JA ITAK DE SE VIDMOO!!! I LOWE YOU! < 3
nato odprem še zadnje sporočilo od očka :
ŽIO LJUBICA.. NO VEŠ.. MORAM TI DATI DARILO ZA ROJSTNI DAN!!! KI GA IMAŠ 27.10.2010 ! SE MOGOČE KAJ VIDIVA?
odgovor: NE VEM.. PA SAJ MI NI TREBA DARILAA! BYE. < 3
nato zaprem računalnik... še eno sporočilo mi je ostalo in to od URŠE.. "eh saj ga bom pogledala jutri.. zdaj sem zaspana" in oblečem se v pižamo in se zleknem v mojo lepo poisteljo.. zaspim kot dojenček..
next???
25. oktober 2010
nextam???
25. oktober 2010
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
25. oktober 2010
nexti jaaaaaaa . plis čimprej!
25. oktober 2010
nextej!!!!!
25. oktober 2010
še 2 komentarja
25. oktober 2010