Forum
Skozi solzne oči opazujem kako mi kri iz leve roke kaplja na posteljo. Odložim britvico in nekaj časa samo razmišljam. Ven iz sobe nemorem. Če bo oče videl, da sem se spet rezala me bo še enkrat pretepel. Danes je kot ponavadi domov prišel pijan in takoj se je začel dret name in me tepst. Ampak danes je bilo še hujše kot ponavadi, ker sem že tako ali tako imela slab dan. Zelo slab. Zjutraj sem zaspala in tako sem zamudila prvo uro pouka. Potem sem izvedela, da se bo moja edina prijateljica preselila v drugo državo in Tristan, moj bivši me je pustil zaradi neke blondinke. Sploh nevem kaj bom naredila brez svoje bff ker me vsi v šoli zafrkavajo. nihče me ne mara. Edini človek na svetu, ki sem mu lahko zaupala je bila mama, ki mi je umrla pred tremi leti. In ugotovim, da mi preostane samo ena stvar. Vzamem nahrbtnik in dam noter nekaj oblačil ter moj švicarski nož. v predalu najdem dvajset evrov in si jih spravim v žep. Polnilca za telefon dam v nahrbtnik in ga zaprem. nato pograbim listek in kuli in začnem pisat:

Dɾმցἶ օčἶ!

Oძհმʝმო օძ ძօომ. Nε ἶščἶ ოε, ƙεɾ čε ჩօო հօէεlმ ἶէ ղმzმʝ ჩօო žε րɾἶšlმ. Aოրმƙ zმրօოղἶ րმ ʂἶ, ძმ էε ჩօო ղε ցlεძε ղმ νʂε νεძղօ ἶოεlმ ɾმძმ.

Tνօʝმ Lօմἶʂε<Յ

Odprem okno in globoko vdihnem večerni zrak. splezam na okensko polico, se še zadnjič ozrem po svoji sobi in nato skočim. Pri pristanku me malo zaboli desni gleženj, ampak bolečina kmalu mine. Za hip postojim, nato pa se poženem v noč in cestne svetilke mi osvetljujejo pot in slišijo se le udarci mojih nog po sivem pločniku...

....................................................................

Jaz

....................................................................

5 nextov pa nadaljujem
20. april 2014
Next
20. april 2014
Dejte no... k vem da je zacetk brezvezn sam bo pol bl zanimiu oblubm vam. rabm usaj se 2 nexta
20. april 2014
neext
20. april 2014
hvala še 1 next<333
20. april 2014
u149901
u149901
next
20. april 2014
u169599
u169599
neeeeext
20. april 2014
Ok nextam

.................................................

Po kakšnem kilometru se vsa zadihana ustavim. Čeprav sem utrujena moram nadaljevat pot, ker bi se rada do jutra čim bolj oddaljila od moje hiše zato pot nadaljujem s hojo.
Kdaj pa kdaj pripelje mimo mene kakšen avto drugače pa ne srečam nikogar. Malo mi je žal, ker sem slušalke pustila doma in zato zdaj nemorem poslušat glasbe. Zato začnem razmišljat in ugotovim, da ubistvu sploh nevem kam naj grem. It moram do kakšne trgovine, kjer si bom kupila hrano. To je trenutno najpomembnejša stvar. Ko začne sonce vzhajat pred seboj že zagledam neko vas. Vrjetno je v njej tudi kakšna majhna trgovina. In res je. Hitro grem do nje in pogledam kdaj ima odpiralni čas. pol osmih. Iz žepa vzamem telefon in pogledam koliko je ura. Super, samo še kakšnih pet minut. Nahrbtnik odložim na tla in se usedem na stopnice pred trgovino. In prodajalka kmalu odpre vrata. Vstopim in začnem razmišljat, kaj bom potrebovala. Na kkoncu si vzamem kilo kruha, 3 litre vode in 2 pločevinki energijske pijače ter vžigalice. To bi moralo zadostovati za nekaj dni. Denar, ki mi ostane pospravim v žep in kupljene stvari dam v nahrbtnik. Odpravim se naprej in hodim dolgo časa. Proti večeru e znajdem na neki stranski cesti sredi ničesar. V bližini ne vidim nobene vasi niti kakšne osamljene hiše. Na eni strani ceste je zelen travnik, na drugi strani pa velik gozd. Usedem se na rob ceste, da bi se malo odpočila, naenkrat pa zaslišim lajanje. Na cesti, kakšnih sto metrov za mano je pes. Ampak to ni navaden pes kot jih viš na ulici. Ta žival izgleda kot nkakšen mutant, nek stvor. In z vso hitrostjo teče proti meni. Laja, renči in kaže svoje ostre zobe.

Zagrabi me panika. Vstanem in kar se da hitro začnem tečt naprej po cesti. Samo adrenalin mi preprečuje, da se nebi že zdavnaj ustavila in sesedla na tla. Vendar kljub vsem mojim naporom je pes vse bližje in bližje...

............................................................................

next?
20. april 2014
u169599
u169599
omg nujno next!!!
20. april 2014
OMG..........jst si grizem nohte.....................next cimprej
20. april 2014
u149901
u149901
next
20. april 2014
Pes je le še nekaj metrov za mano. Čeprav tečem kolikor hitro morem mu nebom uspela uiti. Sprašujem se zakaj me sploh lovi. Saj mu nisem nič takega naredila. Vem, da je nekakšen mutant ampak vseeno. Psi ne napadajo brez razloga. Zdaj zdaj bo napadel. Upam le, da bo hitro konec. Da me nebo počasi trgal na koščke, da ne bo trajalo ure preden končno umrem v velikih mukah. Naenkrat zaslišim glas: "Otrok, v gozdu boš varna!" Ne razmišljam preveč od kje ta glas, ampak se takoj poženem v gozd. Saj nimam ničesar za izgubit. Če glas nima prav bi tako ali tako umrla, če pa ima prav pa se bom mogoče rešila. Gozd mi ni niti najmanj všeč. Tako temačen, grozljiv se mi zdi. Vendar po nekaj minutah opazim, da je pes zaostal za mano. Olajšana malo upočasnim ampak se ne ustavim. Nočem tvegat. Ustavim se šele, ko psa že nekaj minut ni na spregled. Padem na vse štiri in globoko diham. Vesela, da mi je uspelo preživet se nasmehnem. Ko malo predem do sape, vstanem in se razgledam po okolici. Ugotovim, da sem globoko v gozdu in izgubila sem občutek za orientacijo. Izgubila sem se. In nekaj časa samo tako stojim in poskušam ugotovit, kam naj grem.

Šele zdaj opazim, da sem nahrbtnik pozabila na robu ceste, ko me je začel lovit pes. "Šit!" glasno rečem. In takoj zatem zaslišim šum. Glavo obrnem v smer iz katere prihaja. Izza grma stopi temna postava in se mi začne približevat. Hočem tečt ampak me noge ne ubogajo. Kar stojim tam in gledam, kako mi je postava vedno bližje. In ko se mi dovolj približa, da lahko malo bolje razločim podrobnosti, skoraj omedlim...

.........................................................
next?
20. april 2014
u169599
u169599
neeeeeeext
20. april 2014
u169616
u169616
Ful dobr,next*(:
20. april 2014
neeeeeeeext
zakon pišeš čimprej *puppy eyes* zame? :3
20. april 2014
u149901
u149901
next
20. april 2014
u165577
u165577
Ah no zakaaaj si tu koncala
~~Nova bralka :-)
21. april 2014
next
21. april 2014
next
21. april 2014
u166004
u166004
next!
21. april 2014
nexxxxxxxxxxxxxxxxt + nova bralka
21. april 2014
u164962
u164962
Next!!!+ nova
21. april 2014
nnnnnneeeeeeexxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. april 2014
u126948
u126948
Next
24. april 2014
Next
26. april 2014
u169599
u169599
Kdaj bo next?
26. april 2014
u152981