Forum
Heeej z Løυιƨ'ƨ ѕweeтyღ sma se odločle de boma napisale eno zgodbico skupej ...No pa preidimo k zgodbi...
----------------------------------------------------Eva---------------------------------------------------------------------
Sem Eva Caramel...ja vem verjetno ste se spomnili na karamelo...stara sem 18 let in živim v Sloveniji. Imam rjave oči rjave dolge lase.
Seveda sem velika fenica od One Direction....Imam še 5 bestik...Klaro,Anjo,Lio,Tejo in pa Niko.
Moja prva bestika je Klara Šmeh..ona ima blond dolge lase modre oči...Ajna Pristoušek. Lase ima takšne kot jaz rjave oči...(druge vam bo pa nika povedla )
Jaz:

Anja:

Klara:

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. avgust 2013
pardon Jaz:

Anja:

06. avgust 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeext :'D
06. avgust 2013
jeeej prvi next
06. avgust 2013
u68138
u68138
Alja hwala za next okej grem zdaj js sebe Teo in Lio predstavim
06. avgust 2013
u130737
u130737
Ni panike c:
06. avgust 2013
u68138
u68138
Sem Nika Koren stara sem 18 let imam svetlo rjave lase skoraj blond in modre oči, sem velika directioarka in zbiram vse kar je v zvezi z 1D,... od posterjev, cd-jev, majic, šalčk, kozarcev,.. ter še veliko bi lahko naštela. Imam še 5 najbolših prijateljic to pa so Tea, Lia, Eva, Anja in Klara. Skupaj preživimo zelo veliko časa, lahko bi rekla da smo nonstop skupaj.
js:

Tea Šinko je ena posebna oseba in res prava prijateljica. Vedno ji lahko čist vse zaupam in vem, da me nikoli nebo izdala. Saj lahko zaupam vsem 5. Tea ima blond lase in rjavo- zelene oči. Tea je stara 18 let in živi v Sloveniji enako kot vse ostale.
Tea:

Lia je stara 18 let in je lahk bi rekli moja soseda saj je doma samo tri hiši vstran. Lia ima temno rjave lase in modre oči, tudi ona obožuje One Direction in je res prava prijateljica.
Lia:

06. avgust 2013
u68138
u68138
p.s Lia Jazbec
06. avgust 2013
rabma pa usaj 1 lajk al pa 2
06. avgust 2013
u126564
u126564
neeeeeeeext ;'D
06. avgust 2013
upssss nexte ne ljke...
06. avgust 2013
u68138
u68138
Timi hwala
06. avgust 2013
bom se potrudla pa napisala next
06. avgust 2013
-----------------------------------------------Eva------------------------------------------------------------

''Maybe is the way she walked...'' me je zjutraj zbodil telefon.Pogledala sem in opazila da imam že 10 neodgovorjenih klicev.Hitro sem se zdrznila in pogledala kdo me je klical.Klara,klara,klara....klara.''Ka bi pa ona rada?'' sem se v mislih vrašala.Pritisnila sem tipko kliči in takoj naslednji trenutek se mi je nekaj zadrlo na uho.''PA KJE SI TI ČLOVEK CEL DAN TE ŽE KLIČEM!?''se je name zdrla Klara.''Pomiri se kje gori voda?''sem jo v smehu uprašala.Ona pa se je le zahihitala.''Izpljuni že!''sem rekla.''NOVEGA FANTA IMAM!'' ''KAJ?!IN TI MI TO ŠELE ZDAJ POVEŠ?!''sem se začudeno jezila nanjo.''Sej sm te klicala pa če se nisi-'' ''Aja...upsss'' sem jo tiho prekinila.''Si že povedla ostalim?'' sem jo hitro komaj razločno vprašala.''Neee...''mi je počasi in razločno za razliko od mene odgovorila.''NO KAJ ŠE ČAKAŠ?!čaw'' ''čaw...''Vlegla sem se na posteljo in poskušala zaspati.A glej ga zlomka...nemorem-.- .Šla sem v kuhinjo kjer me je čakala vsa nestrpna Anja.Začudeno sem jo pogledala nato pa sem se spomnila da bi morale it že pred eno uro u šoping.Nekaj časa sva nakupovali nato pa sva videli stojnico s srečkami šle sva jih kupit. Pogledala sem kaj sem dobila...
06. avgust 2013
u113639
u113639
Neeeext
06. avgust 2013
hvala pa še mal naokol oglašuj če se ti da
06. avgust 2013
u119629
u119629
neext<33
06. avgust 2013
u68138
u68138
--------------------------------------Nika-----------------------------------------------

Iz spanja me je predudilo neko skakanje po postelji. "A lahko date mir?" sem vprašala še napol vspanju. "Nika daj vstani že enkrat!" Sta mi v en glas odgovorili Tea in Lia. "Kolko je sploh ura?" sem ju vprašala. "Zaspanka ura je že enajst ti pa še vedno spiš!" i je odgovorila Tea. "Kaj? Koliko je ura?" Sem še enkrat vsa začudena vprašala. "Enajst je ura Nika vstani se že enkrat no!" Me je prosila Lia. "Takoj se grem uredit," sem rekla vstala in odšla v kopalnico. Umila sem se si uredila frizuro in se oblekla. Odšla sem nazaj v svojo sobo vendar Lie in Tee ni blo v sobi, zato sem se odravila v kuhinjo. Že po stopnicah sem zaznala vonj kave. Nasmehnila sem se in odšla na zajtrk, za zajtrk sta mi pripravili tople sendviče in belo kavo. Ko sem se najedla in pospravila za sabo smo se odpravile v šoping. Ravno smo stopile v trgovino s čevlji, ko mi je začel zvonit telefon. "Prosim?" "Nika Klara tuki, veš imam eno veselo novico." "Ja Klara povej!" sem rekla in nestrpno čakala kaj mi bo povedala. " Imam ovega fanta!" "Čestitam!" sem odgovorila in končali sva klic. Tei in Lii sem povedala, da ima Klara novega fanta. Vse tri smo bile vesele zanjo. Ko smo si kupile kar smo si mislile smo se odpravile domov. med potjo smo se ustavile še na sladoledu, ko mi je nenadoma začel zvonit telefon,...
06. avgust 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeeext *w*
07. avgust 2013
neeeext.!!!
07. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
07. avgust 2013
u123489
u123489
neeeeeeeeeeeext.!!
07. avgust 2013
Next
07. avgust 2013
doble več nextou k pa prčakvale evo tu mate next

-----------------------------------------------Eva-----------------------------------------------------------

Pogledala sem kaj sem dobila...
Bile so karte za cele počitnice uživanja z one direction za 6 oseb.Začela sem skakati in vriskati,nakar me anja pogleda in vpraša če sm okej.Tudi drugi ljudje okoli so me gledal tk ''WTF njej ni''Pol sm pa Anji pokazala pa je še ona začela skakat pa delat stvari ki sm jih jst prej počela.Pol se je pa en zadru ''Pa dober no dafuck vama ni?!''Zardele sma in sma takoj poklicale Niko.
N-Nika j-jst
N-Prosim?
j-Nika neeboš verjela ka se mi je praukar zgodil!!!!
N-Že vem vesoljci so te napadl?!
j-be serius! (aja pa pozabila sem povedat da ful rada govorim po angleško)
N-okej povej že...
j-KARTE ZA POČITNICE Z ONE DIRCTION ZA 6 OSEB SM DOBLA!!!!!!
N-KAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ?!SRSLY?!O MAJ GADDDDD!!!
Začela je vreščati in početi podobne stvari kot jaz in anja malo prej...nato pa sta to storili še lia in tea.Po približni pol ure so preišle k sebi in me vprašale kdo sploh gre zraven.
j-Use moje bestike Klara,ti,Anja,Lia,Tea
N-Napaka!
j-??
N-Klara hejta them
j-pa sej vem de bo šla poklič jo pa jo upraši čaw :*
N-čaw:*

One Direction:

rabima vsaj 2 nexta...pa hvala ker berete zgodbico :*
07. avgust 2013
Next
07. avgust 2013
pol me pa eva prsil: NAPIŠ NEXT! torej next
08. avgust 2013
Neext
08. avgust 2013
u68138
u68138

---------------------------------------Nika------------------------------------------------------

Z Teo in Lio smo se odpravle domov n po poti kar skakale od veselja. "Kako smo lahko srečne, da je Eva dobila potovanje za 6 oseb!" je rekla Tea. "Ja res je sam imamo vseen problem kako prepričat Klaro, da bo šla z nami?" sem rekla. Ko smo prišle domov sem takoj poklicala Klaro in jo kar precej dolgo prepričevala, da naj gre z nami. Vendar mi je na koncu vseeno nekako uspelo, saj še sama točno nevem kak, sam važno je da nas bo vseh 6 skupaj. Sicer je Klara rekla da bi dost raje ostala pri svojem novem fantu. Pa sem ji rekla, da če ga bo res zelo pogrešala ga bomo poklicale in bo prišel za nami. Po uspešno končanem prepričevanju sva se poslovili, z obljubo da gremo zvečer vse skupaj ven. S Teo in Lio smo si pripravile kosilo, potem pa smo šle sedet v dnevno pred tv in poslušt MTV. Okrog 17:00 ure so prišle do mene še Eva, Klara in Anja in skupaj smo se odpravile na naš standardni žur.

hwala vsem ki berete zgodbico <33
08. avgust 2013
u126564
u126564
neeeeeeext (:
09. avgust 2013
neeeeeeext
09. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg