Forum
Sem Lina, stara sem 13 let. Zdaj hodim v osmi razred.

Imam dvojčico Niko in mlajšo sestro Gajo. Gaja je stara 11, Nika pa je štiri minute mlajša od mene
Mami in oči nista poročena, sploh nevem zakaj. Napovedujeta poroko, ampak po mojem napovedi ne bosta uresničila.

...........................................................................................................

Jaz in Nika (s klobukom jaz):

Gaja:

...........................................................................................................

To zgodbo sem napisala lansko šolsko leto. Govori o meni in mojemu razredu.

Med počitnicami šestega in sedmega razreda (dolgo nazaj), sem si zaželela, da bi spoznala nove prijatelje in ljubezen.

In res...

Začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. november 2011
PODLAGA ZGODBE PO RESNIČNIH DOGODKIH, LE MALO DODATKOV IN DRUGA IMENA
15. november 2011
u63871
u63871
neeeeeeeeext
15. november 2011
u63871
u63871
pa povej po sporočilu ko nextaš! ok??????
15. november 2011
ok < 33
15. november 2011
u60869
u60869
next
15. november 2011
Neeeexteeeeeej! ♥
15. november 2011
u60375
u60375
next :3
15. november 2011
Kot sem že povedala: Zgodba se je začela na počitnicah. Lanskih.

27. julij. Zbudim se. Pomislila sem: "Danes gremo na morje!" Hitro sem se oblekla in stekla proti spalnici v kateri sta oči in mami žagala drva. "Mami, mami!" rečem čisto potihem.

"Kaj je Lina?" me vpraša in jaz ji odgovorim z vprašanjem, kar je tipično zame:
"Mami, kdaj gremo?" "Bolj pozno, Miška," mi odgovori.

Odšla sem v sobo. Pripravila sem stvari, še enkrat pobrskala po potovalki in vzela še pozabljene stvari. Usedla sem se pred televizijo. Gledala jo je že Gaja, ampak jaz se vedno usedem zraven na stol. Ko sem gledala v televizijo, sem ugotovila, da sploh ni tako slaba oddaja!

Ena ura je minila kot bi mignil in oddaje je bilo konec. Ura je bila 12:05 in mami je oznanila, da odidemo. Juhuhu!!!

Hitro smo vse punce skočile v avto, le oči je pospravljal prtljago.

"Punce," je velel oči "Pridite mi pomagati!". In vse smo zdrvele v zgornje nadstropje in prtljaga je bila v treh minutah pospravljena.

Peljali smo se v drugo državo. Pot je bila dolga, Gaja je dvakrat bruhala.
Ampak smo preživeli.

Ko smo prispeli pa...
Next??

P.S.: Mogoče je mal prekratko al pa predolgo, ampak mam fuuuul za napisat ;3
15. november 2011
u60375
u60375
next :3
glih prau je. ni premal pa ne preveč. pa dej slikce plis zraven.
15. november 2011
okeej ;3
15. november 2011
u63871
u63871
NEEEEXT pa hvala ker si sporočila
15. november 2011
u63871
u63871
aja pa lahk bi bilo zeloooo malo bolj dolgo, ampak je tudi to vredu pa prosim čim preeeej NEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. november 2011
Ko smo prispeli, pa je bila tam Nina. Moja prijateljica od mene starejša eno leto
'Visela' je na njenem prenosniku.

Stopila sem do nje in jo prestrašila. "L-L-Linaa!!" mi je rekla. Odgovorila sem ji:
"Ja, Nina. Prišli smo v ta naš prelepi kamp!"

"In koliko časa boste tukaj?" jo je zanimalo. "Dva tedna," sem ji povedala. "Potem pa se bova zabavali! Veš Jaka ima s seboj še prijatelja Tilna. Jaz pa moj računalnik," mi je razložila in še dodala: "Zlo sem vesela, da si prišla Lina!" Objeli sva se.

Jaka je njen brat, eno leto starejši od nje... Torej dve leti starejši od mene.
.............................................................................................
Nina:

Jaka:

.............................................................................................

Next?? (3 NEXTI )
P.S.: Full nimam časa za pisat, ampak bom probala usk dan kej
15. november 2011
nexttt....
15. november 2011
neext
15. november 2011
Nexteeej!
15. november 2011
u60869
u60869
next
16. november 2011
Tnx k berete.. < 3 še en next ;3
16. november 2011
'? '? '?
16. november 2011
"Lina!"
"K-k-kaj?" "Spet si bila zasanjana!" Nina je sedela ob meni in me gledala. "No, povej," je začela. "O čem si razmišljala?" "O..o,o,o,... o morju, ja!" sem se komaj česa domislila.

"Ni res. Vem kdaj se lažeš." Prav je imela. Nevek kaj je z njo, vendar ona vedno ugotovi ali pa ima poseben čut. Nevem. "Nina, zvečer ti povem, če ne bo že prepozno," sem ji rekla. "Prepozno? Linaaaa!" Bila je že čisto panična. "Daj no Ninčk!" sem jo mirila.
"Razmišljala sem o Tilnu," sem ji priznala. "Ahaa," pogledala me je z nenavadnim pogledom. "Tilen te torej muči,... Lahko ti ga predstavim, ampak z Jakatom sta šla skakt iz pomola. Lahko se jima pridruživa!" Dala je super idejo! Takoj sem privolila in stekla v hišico.

Oblekla sem se najlepše kopalke in stekla proti Ninini hišici.

"Ninaaa!!" sem se zadrla. "Ninaa a boš?"
Takoj je stekla ven in med odhodom na plažo se je spomnila, da je pozabila brisačo. Butara. Tekle sva nazaj po hribu gor in čez kamp v njeno hišico. V levo roko je vzela eno brisačo, v desno pa drugo. "Lina," je spet morala govoriti. "Katera je lepša?"

"Modra," sem ji odgovorila. Ampak nobena njena brisača ni lepša od moje!

Stekli sva na plažo in pogledali proti pomolu.

"Lej, tisto je Tilen!" mi je rekla Nina. Ko sem pogledala za njenim prstom...
...............................................................................................
hišice so take:

Moje kopalke:

Ninine kopalke:

Ninina brisačka:

Moja brisačka:

(brez rok pa tega x3)
.....................................................................................
NeXt??
16. november 2011
u63871
u63871
NEEEEXT NEEEEEXT NEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PA VEDNO SPOROČI OK??????????????
16. november 2011
ok ;3
16. november 2011
nextttttttttttt
17. november 2011
zdej neki časa ne bom pisala k sm zbolela D: vi pa kr berte... hočm velik komentarjov k pridem nazaj gor!!!
17. november 2011
u60869
u60869
next
17. november 2011
u39380
u39380
NEE NOOOOOOOOO MOOOOOOORŠ PRIIIIIIIT ČIIIIIIIIIIIM PREEEEEEEEEJ!!!!!!!!!!!!!!
NEEEEEEEEEEXT XEEEEEEEEXT NUUUUUUUUJNOOOOOOOOO IIIIIIINNNN ČIIIIIIIMPREEEEEEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. november 2011
Nextaaaai!
17. november 2011
šee nextou?? bom nextala u neddeljo, če bom zdrava ;3
18. november 2011
u60869
u60869
ok
18. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg