Forum
u124275
u124275
Heej :3 To je moja nova zgodbica :*. Js res upam da bo brana. :Đ Sicer pa bo govorila o eni punci...Več vam ne bom povedala ker boste vse izvedl.
_________________________________________________________________________________________

>>Maddy!!!!! Odpri že vrata. Ne vidiš da imam polno težkih vreč<< je kričala mama. Šla sem ji odpret in ji pomagala prinesti vreče v kuhinjo. Vsa stvari ki so spadala v hladilnik sem jih pospravila ostalo pa sem pustila na pultu in odšla gledat tv. Pred tv-jem sem kmalu za tem zaspala sej je moja mlajša sestrica preklopila na risanke...

Sem Maddy Kerr Clau. Prijatelji me kličejo Madi. Stara sem 15 in ravno sem priklopila v ritem srednje šole. Živim z mamo in mlajšo sestro v Los Angelesu. Oče se je odselil po sestrinem rojstvu. Za očeta me nekako čisto nič ne briga saj me tudi za moj rojstni dan ne pokliče. Nekako ga poskušam pozabiti saj ga že 6 let nism videla. Nimam nobene prijateljice ker sem še čisto frišna na tej šoli. Komaj se je začelo šolsko leto.

...Zbudila sem se sama na kavču. Mama in sestrica sta pustili na mizi listek. Ja spet sta odšle v kino samo zarad *tečne* sestrice ki vsako nedeljo nekoga nafehta da gresta u kino, al je to dedek, babica, mami, teta...Uglaunem razvajena je ful. Ko sem bla js majhna me je oči samo zaničeval saj je že od začetka veliko hodil po gostilnah in to. Nikoli me ni mogel sprejeti. Z mano je delal kot z neko sužnjo. A zdaj je moje življenje veliko boljše & lepše. Ker nism vedela kaj bi počela sem se šla obleč in z busom sem se pripeljala do mesta. Šla sem na tekoči sladoled in odšla sem obiskat živali v zavetišču saj je bil tam nek kuža ki sem ga jaz ta pripeljala da bi si našel dom. Najbrž ga še niso uspeli prodati saj se še privaja na navadno življenje ( prej je bil navajen tavati po cestah in nič piti in nič jesti ). Videla sem ga da se je že zelo privadil. Videti je bil vesel ko me je zavohal...Nisem se mogla upreti njegovi mehki dlaki, zato sem ga božala cele pol ure. Glavni v zavetišču pa sem naročila naj se z njim več ukvarjajo in ga zabavajo. Prosila sem jo če mi ga lahko rezervera saj smo se doma že menili da bomo vzeli enega psa iz zavetišča...Domou sem prišla še pred mamo in sestrico zato sem pospravila hišo...
_________________________________________________________________________________________
Neext ? :3 I hope u like it
18. maj 2013
nekšttttt
18. maj 2013
neeeeeeeeext!
18. maj 2013
u101445
u101445
neext
18. maj 2013
u31641
u31641
next
18. maj 2013
u124744
u124744
next
19. maj 2013
u124275
u124275
Neeext
________________________________________________________________________________
....Domou sem prišla še pred mamo in sestrico zato sem pospravila hišo.
Ponovno sem se ulegla na kavč in prižgala tv. Ravno sem naletela na poročila. Pozorno sem poslušala in slišala nekaj groznega. Uzela sem daljinec in zvišala glasnost. Govorili so o neki gospe in njeni hčerki. Imeli naj bi nesrečo na avtocesti. Grozno mi je bilo zato sem raje ugasnila tv in poklicala mamo da bi jo vprašala kdaj bo doma da mi lahko razloži nekaj za šolo. Jp opraviti sem morala še domačo nalogo. Mama se ni javila. A se nism sekirala mislila sem si da sta še v kinu. Kmalu zaslišim zvonec za glavnimi vrati. Šla sem odpret. Za vrati sem videla svoje sošolke in sošolce. Vsi so mi govorili >>Moje sožalje Madi<<. WHAT THE FUCK? ...Jaz o tem kar se je zgodilo nism nič vedela. Vse so mi povedali drugi. Ko sem izvedala da sta se ponesrečili moja Mama in sestrica sem bila čisto šokirana. Zaloputnila sem vrata & stekla v svojo sobo. Pokrila sem se z odejo in začela jokati.

Nisem si mogla kaj kot da bi zaspala. Ko mi čez par minutk zabrnči telefon. Številka mi ni bila znana a sem se vseeno javila. Zaslišala sem nek nizek moški glas. Sam ni hotel priznati ampak sem morala jaz odkriti da je bil moj oče. >>Izrekel mi je sožalje<<. Rekel mi je, da mu je žal za vse. Ampak to me ni potolažilo. Rekel je tudi da je nehal popivati in, da si je našel neko žensko. Še preden je hotel povedati da bi me rad obiskal sem prikinila zvezo in ponovno spustila solze. Hudo mi je bilo tudi zaradi očetovih besed saj me še nikoli prej ni poklical. Za njega sem vesela da si je končno nekoga našel. Mislim da bi bil najin odnos veliko boljši in prijaznejši. Sama sem ga hotela obiskati ampak nisem vedela njegovega naslova. Zato sem na netu poiskala vse njegove podatke. Živel naj bi v Hollywoodu v neki bolj zapuščeni hiši. Do tja bom morala z vlakom. Odločila sem se da se bom do tja pripeljala nasednji vikend...Takoj ko sem nehala misliti na nesrečo so se mi misli napodile na nove sanje...
________________________________________________________________________________
N E X T? :* - Sorite za kratek next... zdele res nimam dovolj časa
27. maj 2013
nekšttttt
27. maj 2013
u124744
u124744
next
28. maj 2013
u139732
u139732
neext<3
06. junij 2013