Forum
u60429
u60429
Ojla!To je moja tretja zgodba in bi bila vesela če bi še te si pogledali:
http://www.igre123.com/forum/tema/not-just-the-boy-next-door/23506/
http://www.igre123.com/forum/tema/umor-ljubezen-in-nepozabljena-preteklost/24719/
Začnemo?! Okeej:

Heloou...Ime mi je Emma Evans.Sem iz Londona in hodim v srednjo šolo, četrti letnik.Tam se vedno kaj dogaja.Imam Bff Katy.Drugače sem iz Amerike toda po smrti mojega očeta sva se z mamo priselili v London...O njegovi smrti raje ne bi veliko govorila.
Danes je prvi september.Z Katy sva se ob sedmih zjutraj dobili pred avtobusno postajo.Hitro sva se pozdravili in se usedli na avtobus.Pogovarjali sva se o poletju.Jaz sem ostala skoraj vedno sama doma, ker je mami delala.Katy je pa odšla v New York in tam tudi spoznala svojega novega fanta, Sama.Skoraj nikoli se ne vidita, zaradi razdalje seveda.

Ali naj Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. december 2011
u60429
u60429
Jst Emma:

Katy:

Sam:

03. december 2011
u20423
u20423
next next love u my swagger jagger
03. december 2011
next oooo liama si ji dala
03. december 2011
u60429
u60429
o dej...un video
03. december 2011
u60429
u60429
Ob 7.30 se je začel pouk.Naša razredničarka, G. Brown, je razlagala o pravilih, ki smo jih seveda vsako leto mogli skoraj na pamet znati.Hitro sem pokukala, k svojemu sosedu Harryu.Že od prvega razreda osnovne šole sva prijatelja.Na žalost, nič več.Vedno sem upala, da bova skupaj.Oh ja...
Harry:

Po štirih mučnih urah smo odšli domov.Hitro sem pozdravila mami in odšla na svoj Facebook.Vsi so govorili o nekem partiju.Jeej!Dobila sem vabilo.Seveda bom šla.Samo še Katy sem poklicala in že sva se pripravljali za žurko.»Misliš da bo Harry tam?« sem jo zaskrbljeno vprašala. »Mislim, da bo.Emma že od prvega razreda se poznata...Par bi mogla biti že takrat, ko smo se igrali resnico ali izziv pa si ga kušnila!« mi je v smehu povedala.
2 nextaa
03. december 2011
Neext!!
03. december 2011
u20423
u20423
NEXT NEXT NEXT KER ČE NE TE TE ..... AHA UBIJEM AMPAK RESNO SAM ČAKI ME U PONDELK U ŠOLI EJ K BOM MESARICO PRNESLA UNO IZ MRTINA KRPANA PA TI BOM GLAVO ODREZALA BOŠ VIDLA AJDE NEXT TAKOJ UKAZUJEM
03. december 2011
u20423
u20423
ampak zakaj jst nikol ne vidm svojka fanta.
Aja pa jst vem nadaljevanje zgodbice: Pol na tem partiju sta vidva s Harryem skupi in pol pol pa nevem več naprej
03. december 2011
jest vem kaj bo naprej stoprocento se bosta zaljubila in bla do konca življenja u tem primeru zgodbe skupaj aahaha stoposto
03. december 2011
u60429
u60429
a lohka nehate faking romane klele pisat pa počakte mau noo
03. december 2011
aaaaaaaaaaa i kill you zakaj harry on je moj
pa next
03. december 2011
u60429
u60429
Čez 15 minut sva se odpravili.Glasba je bila na najvišji glasnosti in mislim, da se niti eksplozije bombe ne bi slišalo.Hotela sem oditi na Wc v zgornjem nadstropju, dokler nisem zagledala Harrya.Hotela sem se skriti pred njim ( še sama ne vem zakaj) dokler me ni zagledal.Prijel me je za roko in me povlekel do plesišča. »Emma, oprosti, ker nisva več tako dobra prijatelja,« mi je razložil.Povlekel me je k sebi.Gledala sem ga naravnost v njegove lepe oči.Po par sekundah sem imela nekaj mokrega na glavi. Pogledala sem okoli sebe in videla, da mi je Sophie na glavo polila mešanico jajcov in moke. »Harry!Povej svoji punci, da jo sovražim!« sem mu hitro povedala in hitro stekla ven.Stekel je za menoj.Stekla sem na najino hišico na drevesu, ki sva jo zgradila že, ko sva bila stara sedem let....
Sori mau na hitr sm napisala
3 nextee
03. december 2011
next!!!!!!!!next!!!!!!!!next!!!!!!!!!!!!! evo maš tri zdei pa nexti!!! pa full dobr!!
03. december 2011
u20423
u20423
Next takoj sej veš kaj ti bom nrdila če ne!!
03. december 2011
u60429
u60429
Sophie:

Tiho sem se usedla in si začela brisati lase z roko.Počasi sem se zvlekla do okna in gledala zvezde.Čez par minut sem začutila roko na mojem hrbtu.Vedela sem, da je bil Harry. »Te zanima zakaj nisva več tako dobra prijatelja kot včasih?Zaradi Sophie,« sem mu takoj povedala. »Emma...Sophie je pač taka...«
»Ne!Lahko bi ji kdaj kaj rekel vendar nikoli ne narediš ničesar!Harry, oprosti toda odločiti se boš mogel...Jaz ali Sophie?!« sem ga prikinila.
Hitro sem splezala iz drevesa in stekla domov.Pohitela sem v svojo sobo in se ulegla na posteljo.Izpod postelje sem vzela album mene in Harrya.Gledala sem najine slike dokler ni na vrata nekdo potrkal in odprl vrata.Bil je Harry. »Odločil sem se...S Sophie sem končal...zdaj pa zares,« mi je povedal in se ulegel zraven mene.
2 nextaa
04. december 2011
nexti
kdo je sophie
04. december 2011
u60429
u60429
Od harrya punca
04. december 2011
u20423
u20423
ulala ulegel se je zraven mene.... NEXXT
04. december 2011
kajaaaa harry je mojjjj
04. december 2011
Neeeeeext!
04. december 2011
u60429
u60429
Ma dejte mir s tem čigav je Harry no...Aj MRŠ
Bom čez pou urce nextala
04. december 2011
u60429
u60429
Gledala sva se naravnost v oči.

»Mislim, da ni bila kriva Sophie...Jaz sem kriv.Emma to bi ti moral povedati že zdavnaj toda preveč me je bilo strah...Emma zaljubljen sem vate,« mi je povedal.Nisem mogla verjeti, da je končno to rekel.Čez par minut je Harry odšel domov.Naslednji dan je bilo vse čudno.Sophie je mene gledala kot, da me hoče ubiti. »Am Katy...Wtf se dogaja?« sem jo vprašala.
»Am...Vsem je povedala, da sta ona in Harry končala, ker jo je Harry prevaral s tabo«
No super... »Čakaj malo...Kje sploh je Harry?« sem vprašala Katy.
Sori k je tok kratek del
04. december 2011
u50889
u50889
Neeext!
04. december 2011
u20423
u20423
Next
04. december 2011
u20423
u20423
Mislm Ana če mi ne nextaš te zakoljem ja Haweš!!!
04. december 2011
next
05. december 2011
u60429
u60429
"Am...Ne vem...Govorijo, da zaradi Sophie ne more zdržati.Oprosti Emma, samo nisem ti hotela lagati.Samo vseeno ga po pouku vprašaj, če je to res," mi je odgovorila.
Upala sem, da ni res.In sem res odšla.Njegova mama mi je z jeznim pogledom odprla vrata in me odpeljala v njegovo sobo.
"No super...Očitno mi je zameril...Samo, kaj sem jaz kriva?" sem se spraševala pred njegovimi vrati.Počasi sem potrkala na vrata in jih odprla.
"Harry...Am...Zakaj te ni bilo v šolo danes?Vsi govorijo, da sem jaz nekaj kriva, da sta se ti in Sophie skregala in končala..Upam, da ni res..." sem mu poskušala z mirnim glasom povedati.
"Emma...Nisi ti kriva...Sophie me je ves ta čas varala, in jaz tega sploh vedel nisem."
Hitro sem se usedla na njegovo posteljo in ga začela božati po hrbtu.
Nisem ga hotela vznemirjati, zato sem odšla domov.Odprla sem svoj laptop in se prijavila v Facebook.No super...Sama sporočila od Sophie, da me bo ubila, ker sta s Harryem končala zaradi mene.Zdaj me je pa strah se sploh prikazati v šoli.
Celo popoldne sem živčno ležala na postelji.
"Jutri ga moram vprašati, kaj je z mano in njim..." sem si dopovedala.
4 nexte pa hvala usm k berete
05. december 2011
u20423
u20423
Next next next next + 1 gratis (NEXT)
evo so že štirje
05. december 2011
next
05. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg