Forum
u84588
u84588

Katie(mee)

Reiia(ma sister)

Shailene(bff)
23. marec 2012
u84588
u84588
Zasanjano sem strmela čez okno. Razmišljala sem o ljubezni, poletju, fantih. Nisem še imela fanta, bila pa sem nesrečno zaljubljena. Nekaj me je pocukalo za lase. Zavzdihnila sem in pogledala osebo pred mano. Bila je Reiia. Veselo se je smehljala in me gledala z njenimi prelepimi temno zelenimi očmi. Vedela sem da si želi v park. Tam se lahko druži z njeno simpatijo. Zelo sta ljubka skupaj. Vendar mi danes ni bilo do sprehoda, zato sem odkimala. Razočarano me je pogledala in odšla ven iz moje sobe, jaz pa sem se vrgla na posteljo in nadaljevala z mojim razmišljanjem. Počutila sem se leno, zato sem se oblekla v kratke hlače in majico brez rokavov. Zelo rada tečem. Tek me sprosti, in med njim lahko razmišljam brez da bi me kdo motil. Tekla sem po ulicah Londona. Bilo je tako lepo.

Ustavila sem se pred trgovino. Zaželela sem si vrečko čipsa, vendar sabo nisem imela denarja. Zavzdihnila sem in tekla naprej. Prispela sem do nekega parka. Tam sem se usedla na klopco in razmišljala. Zraven mene se je nekdo usedel. Pogledala sem ga. Bil je…
23. marec 2012
u84588
u84588
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
A kdo bere?
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
23. marec 2012
u84588
u84588
Bil je meni neznan fant.

Imel je tako lepe rjave oči ki so me spominjale na čokolado. Ko je opazil da stmim v njegove oči, se je nasmehnil in rekel "Spominjajo na čokolado, ne?". Zasmejala sem se in rekla "Seveda". Takrat se je tudi on zasmejal. Pogovarjala sva se o vsem mogočem. V eni uri sem izvedela skoraj vse o njem, in on skoraj vse o meni. Po dolgem času sem se spet sprostila, se nasmejala…Ko sem spoznala da je ura že enajst sem se hitro opravičila in odšla domov. Tam sem se vrgla na mojo posteljo in razmišljala o Timu(tako je ime temu fantu), dokler ni na mojo posteljo skočila moja muca Shiny. Veselo je zapredla in se stisnila k meni.

24. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg