Forum
u47197
u47197
Hej. Jaz bom napisala eno zgodbico, ker se zadnje čase veliko dolgočasim ko se ne učim. Hope u like it.

Osebe:
Jaz/Nika:

Mia/BFF:

Neko hladno zimsko jutro me je prebudila budilka. Z muko sem vstala in odšla v kopalnico. Umila sem si obraz, se na ličila nato pa poiskala nekaj za obleči. Z urejanje sem porabila veliko časa zato sem počasi odkorakala v šolo. Pred omaricami sem počakala najbolj popolnega človeka na svetu. To je moja BFF Mia. Prvo uro smo imeli Geografijo in dobili smo teste nazaj. Z Mio sva bile v pričakovanjih, da bova dobili petke. No delno je to tudi držalo saj jaz sem dobila pet, Mia pa dve. To je Mio zelo prizadelo, saj celo uro ni govorila z mano. Imela sem občutek, da mi zavida. A zakaj bi mi? Saj sva ja najboljši prijateljici. Obdajali so me čudni občutki in po pouku sem odšla domov brez da bi se poslovila. Zagledala sem svoja starša kako pakirata in ju seveda vprašala zakaj? "Ljubica, preselili se bomo v New York." mi je razložil oče. Jaz pa sem se mu samo nasmehnila in rekla super, čeprav sem si po tihem mislila "A je lahko dan še slabši?"
23. november 2011
next :3
23. november 2011
u50889
u50889
Next
27. november 2011
next
18. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg