Forum
u153451
u153451
Hello there bitches! Torej ja jst pa Alja(shitter.†) sma dobile idejo za zgodbico in jaaa tuki je (; Seveda bodo usi fantje nastopal sam pač Niall pa Harry bota v osredju xđ Pač vem da se ne morem merit z Aljinim popolnim pisanjem sam useen se bom potrudla pisat tko da bo za brat ;P
Konc mojga bednega nakladanja -.- Now start readiiing <3
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~✝♡✝~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

|Part 1 – Niall James Horan

"Fantje umirite se. Vse bomo uredili." je rekel Simon. Sam ni bil nič boljši kot mi. Njegove roke so se tresle in vsake toliko časa si je obrisal pot z čela.
"Kdo bi vam to lahko podtaknil?" je vprašal in hodil sem ter tja. Spravljal me je ob živce in prav nič ni pomagal z svojim paničarjenjem. Naslanjal sem se ob steno in poskušal umiriti moje misli. Ves čas sem lahko slišal kako je počilo ko smo hodili po temačni ulici. Fantje so hodili sem ter tja in posnemali Simona. Res je bilo težko ugotoviti zakaj se nam je to zgodilo a me niti ni čudilo da smo nekomu v napoto. Veliko ljudi je bilo ljubosumnih na nas in morali bi predvidevati da se bo prej ali slej zgodilo.
"Niall... Kako lahko samo sloniš tukaj in si tako miren?" je vprašal Louis ki ga je dogodek še najbolj pretresel.
"Obladujem živce. To bi morali početi tudi vi. Raje razmišljajte o tem kako se bomo zvlekli z tega. Mislim precej očitno je da smo bili mi." sem se razburil a premaknil se nisem.
"Niall ima prav. Zdaj moramo razmišljati trezno." me je podprl Harry in stopil k meni.
"Dobro. Nekaj imam v mislih. Ampak dokler se ne pripričam da lahko vse uredim-vsaj za nekaj časa- boste tukaj. Zunaj je pet varnostnikov in še pred vrati sta dva. Prosim nič ne poskušajte. Potrebujemo rešitev." je spregovoril Simon. Njegovo obnašanje je bilo nalezljivo. Ob njem sem se počutil tako živčenga in zadnje čase se nisem kontroliral. Nisem bil prepričan da mi je bilo do slave in ni se mi ljubilo hoditi na vaje ki smo jih imeli z fanti. Tisti ki so bili ljubosumni na nas so nas večkrat poskušali zasenčiti in morda je bilo to celo dobro. Lahko bi si vzeli vsaj malo odmora. Čeprav podtikanje prepovedanih stvari ni bil najboljši način za izrivanje nas iz sveta slavnih... Žal mi je bilo le zaradi oboževalk. Nisem bil prepričan da nas bodo odnehale iskati če kar izginemo a zdaj smo se morali potuhniti.
|Samantha Avery Rodriguez

Sedela sem na klopi pred ravnateljičinim kabinetom. Žvižgala sem si neko melodijo in pogledavala na uro. Že pet minut sem sedela pri miru kar je bil zame skoraj rekord.
"Rodriguez." Zaslišala sem svoj priimek in se odpravila v notranjost kabineta. Skoraj vsak dan sem se zadrževala tam zato sta na klopi pisali moji začetnici S.R. Za svojo mizo je kot ponavadi sedela ravnateljica stol nasproti njenega pa je bil prazen in namenjen meni. Brez pozdrava sem se usedla in čakala da bo spregovorila.
"Samantha upam da se zavedaš da si tokrat šla predaleč. Veš da je uničevanje lastnine ki pripada učitelju kaznivo!" njen glas je bil strožji kot ponavadi. Prebadala me je z očmi in prvič mi ni bilo prijetno sedeti na stolu pred njo. Ravnateljica Hudson je bila močna ženska. Tako po karakterju kot po postavi. Ampak nisem ji želela pokazati da mi je neprijetno.
"Uničila si steklo avta ki pripada učitelju za kemijo. Kje si imela glavo? Zakaj Samantha? Slabo vplivaš na učence te šole in nekaj te mora izučiti." Zadnja beseda mi ni bila najbolj všeč. 'Izučiti'.
"Poslušajte me. Nimam časa tukaj posedati z vami. Zamudila bom najljubšo uro." sem rekla in se vstala. Z nikomer nisem bila vljudna. Razen z Saro.
"Zdaj boš pa ti poslušala!" je močno povzdignila glas in mi nakazala naj sedem. Prvič odkar sem hodila na to srednjo šolo sem ubogala in sedla.
"Za kazen boš cel mesec hodila h krožku za vzdrževanje narave IN prav tako boš ob vsaki majhni neumnosti visela v priporu. Brez ugovarjanja ali pa bo kazen še strožja. Tako ne gre več naprej." Komaj sem verjela da to res poslušam. Me res lahko prisilijo da počnem to? Zavila sem z očmi in vstala.
"In kaj bo če nič od tega ne bom počela?" sem vprašala preden sem zapustila kabinet.
"Izključena boš in ne verjamem da te bodo še kje sprejeli glede na ocene in črne pike ki jih imaš v redovalnici. Zdaj pa pojdi in da te danes ne vidim več." Jezno sem odkorakala ven. Hotela sem razbiti vse kar sem videla. Prebutati sem želela vsakega ki je šel mimo mene. A sem se zadržala. Morala sem priti do Sare in ji vse povedati. Nisem se hotela ločiti od nje a spet nisem želela biti prijazna do delavcev šole. Našla sem jo v telovadnici. Zamudila sem celih petnajst minut.
"Sarah!" sem se zadrla čez celo telovadnico. Stekla sem do nje in se zadihano ustavila.
"Kaj je bilo?" je vprašala in se še naprej ogrevala.
"Konec je z mano. Vse to zaradi tega ker sem razbila stransko steklo učiteljevega avta..."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~✝♡✝~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
next?
07. februar 2014
u142227
u142227
Omg! To je toook popolno! Neeeeext
07. februar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeext:3
07. februar 2014
u150743
u150743
KHLOE IS HERE BITCHES XĐ..
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxtttaaaj to je perff:$$♥
07. februar 2014
NEEEXXTTT, OMG POPOLNOO!
AND I AM FUCKING HAPPY DA BOTA Z ALJO SKUPII PISALEE
07. februar 2014
u158730
u158730
Soooo fu*king perfeeeect *____*
Neeeeeeext čim prej prosim<33
07. februar 2014
waaaa!!! neeeext
07. februar 2014
Omfgg popolnooo *__*
07. februar 2014
u69203
u69203
Next!!! Popouno ♥
07. februar 2014
neext!! i love it
07. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeext,popouno je *oo*
07. februar 2014
u159463
u159463
neeeeeeext!
07. februar 2014
nexttt zakonnn !!!!!!!!!!
07. februar 2014
Neeeeeeeext
07. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeext <33
07. februar 2014
u164129
u164129
neeeext :$$$
07. februar 2014
Neext
07. februar 2014
u151441
u151441
Neverjetnoo. *-* <333 neextt D
07. februar 2014
u163118
u163118
neeeeeeext
07. februar 2014
next
07. februar 2014
omgggggg kera perfekcija no!!!!!!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
07. februar 2014
neeext
07. februar 2014
u155253
u155253
Next!
07. februar 2014
Neeext <3
07. februar 2014
Neeeeext!!!
07. februar 2014
neeeeeeeeext"