Forum
Hej! Vem ni me blo tle gor tko forever, razlog je družinske zadeve, ampak zdej sm back z novo zgodbico! Ta je spet Ian Somerhalder FanFiction, shoking right , ampak ja… Upam da boste uživali/e v branju te zgodbice, ki se odvijo kot nek dnevnik... Enjoy my beautiful sexy bananas
-------------------------------------------------------------------------------

PROLOGUE:
Prišel je iz kopalnice. »Trenutno sem tako vzburjen, da me nič ne more odvrniti od s.eksa s tabo.« mi je prišepnil. »Ian…« sem mu poskušala povedati. »Mislim, da mi je odtekla voda…« »In, odvrnjen sem…« je rekel. »O fak, am, ja… Pokličem rešilca?« videlo se mu je, da je raztresen. »In pridirkal bo sem kot strela McQueen, v najhujši nevihti stoletja? Vso srečo!« sem mu rekla. »Pojdi do sosede,…« sem mu hitro razlagala plan, ko me je prekinil: »Tiste bivše babice?« je rekel. »Ja, in jo privedi sem! Pa pokliči rešilca!« sem mu še zavpila preden je stekel skozi vrata. Pogladila sem se po trebuhu in rekla: »Si si pa izbral trenutek, Fletcher…«
-------------------------------------------------------------------------------
Do you like it? My beautiful pineapples ;D
Dam vam obljubo, da bom to redno pisala, ker se mi zdi res zanimiva ideja... #LanaaPromises...
če boš bral/a to zgodbo v komentarje napiš next, in npr. da ti je ime Ana napiš #AnaaPromises...
PS.: če lahko oglašujem po tvojih temah v kometarje napiš #Dovoljujem
02. november 2016
Next
02. november 2016
colleen ciara
colleen ciara
»O fak, am, ja… Pokličem rešilca?«
Ja, ne Ian, naroči pico -.-

Next! #ŠpelaPromises
02. november 2016
Synne Sinclare
Synne Sinclare
Next
#RinPromises
02. november 2016
u193768
u193768
Next
#SkyPromises
02. november 2016
Neexxtt
02. november 2016
------------------------------------------------------------------
Ian's P.O.V.
»Ja, in jo privedi sem! Pa pokliči rešilca!« sem še slišal Nino. Odprl sem vrata in stopil čez čisto premočen prag. Pognal sem se čez cesto in pozvonil na vrata od Frankie, naše sosede. Pozvonim enkrat, dvakrat, trikrat… »Ja pa dobro! Ian, kaj se dogaja? Kje gori voda?« me je skoraj da poslala v pekel. »Nina… Voda… V potokih…« sem ves zadihan poskušal razložiti situacijo. »Voda vama je zalila klet? Naj pokličem gasilce da začnejo izčrpavanje?« je zaskrbljeno spraševala Frankie. »Ne… Voda ji je… odtekla…« sem zadihano odgovoril. »Potrebujeva vas… Potrebujemo vas…« »Ohh, otrok moj, bodiva kar na ti. Pred nami je še dolga noč!« Oblekla se je v svojo bundo in obula čevlje. Vzela je še palerino in si jo nadela. Hitro sva stekla čez cesto in prišla do hiše. Ta babica je pa še dokaj hitra za svojih 69 let… »Nina, kako pogosti so popadki?« je Frankie vprašala Nino. »Na 45 minut… Okrog?« ji je odgovorila. »Nina, oprosti, ampak moral bom pogledati koliko si odprta…« jo je pogledala. »Nina, to je šele okrog enega centimetra… Otroka še ne bo ven do jutra…« »Ampak, voda mi je odtekla…« je Nina pogledala Frankie. »To je manj pogosta napaka, vendar se jo da obiti« je rekla Frankie. »Napaka?!?« je kriknila Nina. »No, tukaj se pozna luknja v mojem besednem zakladu… Ian, kako se temu reče?« me je pogledala. »Stvar?« sem predlagal. »Recimo...« je rekla Frankie. »Moram iti iskat mojo hčerko, ginekologinjo, ta bo zagotovo vedela kaj se dogaja z otrokom.« je rekla in si oblekla palerino. »Pridem čez 10 minut!« je rekla, ko je odšla skozi vrata. »Ian… Povej mi kaj… Karkoli… Samo, da ne mislim na prihodnje bolečine…« »Hmm,« sem pomislil. »Se spomniš, tistega dneva, ko sva se spoznala?« »Ja,« se je nasmehnila. »Vendar nikoli ne s tvoje strani…«

……………………………………….
17. december 2007
»Chris, ali greš sedaj v klub ali ne?« sem se zadrl čez stopnice. »Ja, no, stari, počakaj malo!« je zavpil v odgovor. »Ne mislim te čakati za vedno! Pet minut!« sem mu določil čas. »Sedem?!« je upal na povišico. »Štiri!« sem odločeno zaključil. Stopil sem v kuhinjo k Lauri in Rebecci. »Ojla, Ian! Mi pomagaš pri domači nalogi?« je naredila puppy face. »A ti možgani ne morajo delati sami?« sem odgovoril Rebbeci. Grdo me je pogledala. Ta punca je res neumna. Glupa. »Chris!« »Samo še nogavice najdem!« Laura se je nasmejala. Med njima je nekaj, vendar si nobeden noče priznati. »Kje pa je Zack?« »Z Tristanom je že v klubu,« je rekla Zoe, ki si je ravno pripravljala vmešana jajca s sirom in šunko. Zoe in Laura sta moji sestri, Rebecca pa je najboljša prijateljca od Laure. Chris je moj najboljši prijatelj in brat od Zacka, ki je od Zoe mož. Jaz, Chris, Zack, Laura in Zoe živimo skupaj v eni hiši. Totalen kaos! »A greš?« sem pogledal Chrisa. »Saj čakam tebe!« »Kušni mi rit, čakaš mene…« sem mu posmehljivo odgovoril. Zoe mi je vrgla ključe od BMW-ja, in odpravila sva se skozi vrata. Prižgal sem avto in odpeljala sva se proti klubu.
-----------------------------------------------------------------
meine sexy kartofellns
02. november 2016
Next!!!
02. november 2016
u217819
u217819
Neeeeeeeeeeext
#EmaPromises
03. november 2016
Next
03. november 2016
u193768
u193768
Next
03. november 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
03. november 2016
colleen ciara
colleen ciara
Next
03. november 2016
u193768
u193768
Next
03. november 2016
-------------------------------------------------------------------------

---IAN'S POV---
Ravno, ko sem zapeljati v ovinek, je me je poklicala Zoe: »Da mi vidva slučajno ne ostaneta čez drugo uro!« »Zakaj pa ne?« sva v en glas vprašala s Chrisem. »Jutri imamo družinsko kosilo v Qanticu! In zabavo presenečenja! Saj nista pozabila, kajne?« je vrtala v naju, jaz pa sem samo končal klic in se zapeljal v ovinek. Ravno v tistem trenutku, je na napačni strani pridirjal avto… Cel avto, vključno z mano in Chrisom, je odpihnilo stran. Spominjal sem se samo še krikov ljudi in neznosne bolečine v hrbtu in glavi.
--------------------------------------------------------------------
»To je tista tvoja brazgotina vzdolž vratu?« Pokimal sem. »Nina, se počutiš v redu?« jo je vprašala Frankie. Z glavo in nasmeškom na obrazu je pokimala. »Sedaj pa mi povej še tvojo plat zgodbe…« sem dejal in se zleknil na fotelju.
------------------------------------------------------------------------
17. december 2007
Zbudila sem se ob treh popoldan. In to ne zaradi prekrokane noči. Na mojo žalost je to bilo zaradi nočne službe. Delam kot medicinska sestra na urgenci. In največkrat pridem domov šele ob desetih zjutraj. Počasi sem vstala in se odpravila do kuhinje. Bila sem sestradana, namreč, nazadnje sem jedla ob devetih zvečer, vendar sem potem vse izbruhala ven, ker je prišel nek tip s sekiro v glavi… To je šele moj prvi mesec in že so me dali na oddelek za travme. Saj folk nima več pameti… Skupaj sem zmešala navaden jogurt, banano, ovsene kosmiče, žličko medu in še malo temne čokolade, ter 'zablendala' vse skupaj. Stresla sem v kremasto zmes v skodelico in vanjo zapičila slamico. Prižgala sem TV in se zleknila pred kavčem. In ko poskusim potegniti (*you soo don't know how dirty I feel*) ugotovim, da je zmes pregosta in da bom potrebovala žlico. Tukaj sem sedaj imela dve opciji: A.) Vstanem in grem po žličko (okrog 30 sec) ali B.) Vstanem in grem do 'smothie makerja' vanj stresem ta miks in dodam malo mleka in obdržim slamico (45 sec). Ker mi nobena od opcij ni bila všeč sem se zadrla: »Rachel! Rachel!« Moja sostanovalka je pridrvela iz svoje sobe, misleč, da me kdo ropa ali kaj podobnega. »Kaj je?« je vsa zadihana dejala. »Smothie je pregost in potrebuje malce mleka. Puppy face?« Rachel se je dejansko nasmehnila vzela moj gost smothie in se odpravila v kuhinjo. »To ti je življenje!« sem se nasmehnila in zleknila nazaj pred kavč…

*čez 3 minute*

Kmalu me Rachel obišče, vendar tokrat ne z lončkom in ne s skodelico ampak z 'ta velikim' loncem za mešanje limonc (*če slučajno kdo ne ve… limonce so ubistvu alkoholna pijača (šnops+limone+3 dni = limonce)*) do vrha napolnjen z mlekom z okusom mojega smothija. »Pa daj no, Rachel! Delam po šestnajst ur na dan in ti mi vrneš s tako bedarijo?! Hvala! Grem pa v Starbucks! Adijo!« Jezno sem pograbila svojo jakno in se še v moji pižami odpravila do konca naše ulice oz. do začetka Glenviewa. Ljudje so me čudno gledali, vendar se jaz, neumnica, sploh nisem zavedala, da sem še v mojem pajacu… Šele ko mi je nekdo zavpil: »A greš v Samorogovo Deželo?!« Sem se začela zavedati, da imam na glavi rog, moj pajac pa je bil v mavričastih barvah, kot da bi me pobruhal samorog. Kaj hitro sem stekla proti mojemu bloku. »Kaj za vraga, Nina, poglej svoj Twitter! Hashtag UnicornLandIsReal je najbolj popularen v L.A.-ju!« je vriskala Rachel, jaz pa sem samo oddirjala v kuhinjo po mleko in ga zlila njej na glavo. »Hashtag StupidPeopleExist!« sem še v jezi rekla in se odpravila pod tuš…
---------------------------------------------------------------------
A vam je ušeč, meine sexy Erdbeeren! A katera želi posvečen Next? Naj se javi v komentarjih! Jutri pa predvidevam, da ne bo nexta, ker mam rojstni dan pa gremo verjetno v klub mal žurat Bye #ASeBoŠeKdoPridružilPromiseFamiliy? #LanaaVasMaRada #DoLunePaNazaj =D
03. november 2016
u217819
u217819
Next
03. november 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
03. november 2016
Nexxtr
03. november 2016
#Next