Forum
✤Moj in od Urške blog.Teme ne bova kej dost oglaševale,tisti k boste bral boste,tisti k ne neboste.Obe mava velik za dat vn iz sebe zato sva nardili to temo,ne zato kr bi fejkale za kom (maša nama je dala dovoljenje da nardiva to temo haha).
✤Upam,da boste brali sam tisti ljudje k nekak razumete stvari o katerih bova pisale.To ni zgodba okej? Če bo kdo težil kdaj bo next naj prosm sploh ne spremla več bloga kr ne bova nextale usak dan kr mamo usi šole,treninge,tečne starše.

✤Lej čist odkrit bom povedala...če bova duble žaljivke,alpa če boste eni mal preveč pametni na tej temi ne bova več pisale.Usaj js zase vem da ne bom.Ful slabo prenašam take stvari tkoda upam da ste dovolj pametni in tega neboste delal.
Js bom kr napisala prvi next,Urška vrjetn ta vikend ne bo nč pisala...Tkoda ja:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
✞DON'T JUDGE PEOPLE BEFORE YOU GET TO KNOW THEM✞
Velik oseb na igrah je depresivnih.Ubistvu se ljudje sploh ne zavedamo kok ljudi okol nas je žalostnih.Mogoče se oseba s katero si nazadnje sedel skupi na avtobusu reže.Mogoče ena oseba iz tvoje šole točn ta trenutek razmišla o samomoru.Usakič rečemo "Eh on/a pa že ni takšn/a." ampak kaj vi veste o tej osebi? Prosm točn zdej razmislte o tem kok dobr zares poznate svoje sošolce in sošolke? Mogoče ste z nekaterimi res da najbolši prjatli in veste vse o njih,kar vrjamem da vas je velik,ampak kaj pa učenka k ma same petke,k ne bi nikol pomisnli,da je s takimi ocenami kdaj slabe volje? Kaj pa učenec k je bolj 'debel' in ga zmerej zajebavajo zarad tega.Vrjetno se sam smeji ampak mislte,da je res kdo vesel,ko mu rečete da je debel? S tem vam sam hočm povedat,da osebe včasih niso takšne kt mislmo.In tukej lahko vklučte tut mene.Tisti k me poznate najbrž mislte,da sm ena punca k med prjatli ful govori,k rada pomaga in ma velik frendov.Ne.Če me boste kdaj srečal bom večino časa skos tiho,ne bom si upala nč rečt,če mi boste začel govorit o kakšnem vašem problemu ne bom nč rekla nč druzga kt ojoj,ošit pa kimala bom zravn.Ne bom vam znala pomagat,kt vam znam tle.Govorjenje mi res ne gre dobr,zato skor usakmu k je na igrah žalosten,tut če ga nepoznam,mu pomagam.Tle zmeri najdm besede k upam da mu bodo pomagale,v lajfu pa niti prbližn.Zarad tega k nimam niti mal samozavesti tut (pravih) prjatlov nimam.Okej,mam sošolce in sošolke s kerimi se ful dobr razumemo,se zmeri nasmejemo k smo skupi ampak a mislte da komu od njih lahko zaupam? Realno lažji zaupam tujcu kokr njim.Zato tut lažji vam k vas ne poznam to pišem.In s usem tem vam sam hočm povedat,da v živo niti prbližn nism tok samozavestna.Vsen pa me vi dost bolj poznate k moji sošolci.Vsi misljo,da sm vesela,srečna al kokrkol...ampak ponovadi nisem.Tut kadar sm srečna,sm tut nesrečna.Razumel boste tisti k ste premagal depresijo,tisti k ste enkrat doživel neki groznega,že dolg časa nazaj ampak se tega še zdej zlo dobr spomnete.Noben k me pozna v živo sploh ne ve kakšno musko poslušam,da mam igre,twitter,tumblr...Velik stvari o men ne vejo.Skušam bit to kar sem,ampak v današnjem svetu to ni lahko.Obsojajo te po tem kaj se oblačiš,kaj poslušaš,kako zgledaš,s kom se družiš itd.In to je stvar k mi gre najbolj naživce v tej glupi Sloveniji.Če bi vedl da sm directioner bi me zajebaval v glavo,če bi vedl da mam igre bi rekl da sm otročja,če bi vidl moj twitter in tumblr bi se mi smejal. "A world so hateful,some would rather die than be who they are." -Macklemore.Te fejmiči so usi 'lepi' pa 'hudi' in če nisi lep te takoj opravlajo.Če se družiš z eno punco iz razreda,k je zmeri tiho,k ma očala pa zobni aparat,če se boš usaj pogovarju z njo boš junak ne pa čudak (lej to k se kr rima).Eni ne poslušajo tega kar poslušajo vsi drugi,eni pač poslušajo neki čist druzga.Moja sošolka rada posluša klasično musko (Mozart,Bach,Beethoven...) in ma te pesmi tut na telefonu in jih pač posluša tko k večina nas posluša pop alpa kej druzga.Ampak pa kaj če to posluša? A je zarad tega treba rečt "Obed ta kr Mozarta posluša...".A je zarad tega slabša oseba? Ne ni.Mam še eno sošolko k ma same petke (lani je mela sam eno 4 in to pr športni wut wuuuut).Je ful visoka,ma zlo mejhne jške pa ful veliko rit (sori izrazom alneki).Večina sošolk se ji smeji in ja nč ne rečm tut js sm bla začudena taprvič k sm to opazla ampak veste kaj? Ona je dejansko ena boljših oseb kar jih poznam.Zadne čase se ful bl z njo družm zato ker ostale sošolke se obnašajo k kurbe.In ja...tle vam hočm povedat,da če je kdo drugačn od vas PROSIM ne ga opravljat,se mu smejat,ampak pejte do njega in se pogovarjejte z njim,kr zlo velik možnosti je da mu boste polepšal dan.In zdej mam občutk,da je ta next že ful doug pa bedn zato bom rajš nehala.Res fulfulful upam,da se je kdo zamislu nad tem al bo tist k opravla al tist k pomaga.Odgovorte si to po pravici.Ne sami sebi lagat.Vsak je že kdaj opravlu,se nekomu smeju,tut js,tut ti,mislm da čist usak.Ampak se lahko spremenimo če hočmo.
Če mate kšne podobne zgodbe,svoja mnenja,vi kr povejte kr bi ful rada prebrala kaj si vi mislte o tem.Noben vas nebo zasovražu če poveste kej slabga o seb alpa karkol.Kr js bom na tej temi dovolila sam osebe k razumejo kar js pa Urška napiševa.Tkoda ja...še enkrat si preberte naslov nexta kr to je pač celotno sporočilo.NE OBSOJAT LJUDI PREDEN JIH SPOZNATE.The end.

18. oktober 2013
u108028
u108028
Omg tko se strinjam *-*
Ta izrek od Macklemora mam js na vratih nalepljen ko sm si crke izrezala
Neeeeext <3
18. oktober 2013
o kul *-* sej sm se takoj nate spomnla k sm to napisala
18. oktober 2013
neeeeexttt<33
18. oktober 2013
Neeext.
~Okj, jst mam enga bl močnga sošolca. in okj, kdaj se mu pač smejiš, ampak k se z njemu pogovarjaš, ej ful prjazn resno. poznam to, sam so tut eni, k zgledajo prjazni ap niso... in ubistvu aj, najprej jih spoznaj, pol ap govor. :'D
18. oktober 2013
u140072
u140072
Next. Pac ja v usem se nekak strinjam z tabo in to je to..
19. oktober 2013
hejjjj,lara tle in bom vrjetn iz tega profila pisala in next bo vrjetn dons alpa jutr (:
20. oktober 2013
✞MUSIC KEEPS ME ALIVE✞
Js sm na nek način odvisna od muske.Zjutri k me pelejo v šolo pržgem radio pa poiščem kšno dobro pesem.K pridm iz šole takoj v roke uzamem iPod pa slušalke in pol tko nekak preživim ceu dan.Usen mi je če eno pesm poslušam desetkrat sam da jo poslušam.Kr men muska ni sam melodija pa besedilo.Izvajalc določene pesmi je moj vzornik,melodija me pomirja k sm žalostna alpa jezna,besedilo je tako kt da bi blo napisano zame.Vrjetn ma vsak eno pesem k ga opiše al se motm? Lahko jih maš seveda tut več ampak js jih nism našla prou velik.Ubistvu mam 2.To sta od Demi Lovato-Warrior pa od Emblem3-3000 miles.Prva pesem bo za zmeri moja najlubša pesem (ena izmed najlubših),ker vem zakaj je Demi to pesem napisala.Ko je bla ona mlajša je velik stvari pretrpela.Pr dvanajstih letih se je začela rezat,ker so ji ljudje v šoli govoril da je debela,grda,nčvredna.Zarad tega je tut zbolela za bulimijo-ko je kej pojedla je kasnej to zbruhala ven.Sam zato ker so ji govorili da je debela.Rezanje je biu njen izhod.In ja razumem jo,ker sm tut sama šla čez to.Vem kaj si mislte 'kaj iščeš pozornost,rezala si se itak za brezveze vrjetn'.Ne iščem pozornosti,ker če bi jo hotla bi usakmu rekla ej aveš da se režm.Ampak sm do zdej to povedala sam Urški.Od tega je zdej prbližn pol leta.Zakaj sm to delala je spet druga zgodba in vrjetn ne bom o tem pisala...Ampak povem vam sam,da sm šla čez neko podobno obdobje kt Demi.Men sicr še nikol niso rekli,da sem debela,ampak ljudje k sm misnla da jim lahko zaupam,ljudje za kere sm misnla da so moji prjatli,tisti ljudje so me prizadeli.Vsi so me opravlal.In točn vem kaj so govoril.In to me je ful prizadel.Nikol v življenju ne bom pozabla tega.Najhujš usga tega pa je,da sm misnla da me bo rezanje rešil.Ampak se je zgodil glih obratn.To je spet druga zgodba o čemer bom še pisala,kr zdej vam hočm povedat, da sm šla čez to težko obdobje.Preživela sm in veste kaj? Zdej me take stvari ne bodo več prizadele.Zdej me to ne spravi več na tla.In točn o tem govori pesm Warrior.Kr Demi je bla učasih tarča žaljivk zdej pa je ena najbolših in najlepših in najbl talenteranih sploh pa ena najbolj močnih pevk kar jih poznam.Ona je moja vzornica in resno zarad njenih pesmi sm se počutla velik bolš.Če ma kdo podobne težave vam res predlagam da grese poslušat kašno njeno pesem.
No druga pesem ni takšna kt prva.Opiše me čist na drugačen način in sicer opiše mojo največjo željo,moje sanje.Pesem govori kako pevci (Emblem 3) potujejo po svetu in pogrešajo dom,sanjajo o kraju 3000 milj stran od njih.In ne js ne potujem po svetu,kr sm doma.Nažalost.Moj dom je res Slovenija,ampak tut js sanjam o kraju k je 3000 milj stran od tle.In to je Avstralija.Moja največja želja je,da bi šla iz Slovenije v Avstralijo in tam živela (poročila bi se z enmu iz 5sos in bi živela v veliki hiši ob obali the end).Res to si res ful želim.
Valda pa to nista edini dve pesmi k jih poslušam ane? Kt velik ljudi že ve sm OBSEDENA z boybandi.In k to rečm ne pomen sam One Direction.Ja,oni so nekak na prvem mestu ampak si ga delijo z 5 seconds of summer,pol so pa tukej še Emblem3,The Janoskians,Overload,The Vamps,All Time Low,Lawson,McFly pa vrjetn sm jih še velik pozabla ampak res jih je tok,da si nemorm zapomnt od vseh imena.Glih učeri sm hotla na youtubu spet poslušat od enih pesem pa sm pozabla njihovo ime ;/ Ne morm brez dneva,da ne bi poslušala 5sos resno.Poznam čist use pesmi od 1D ker sm directioner od leta 2011.Ampak kt sm že prej rekla to ne gre sam za njihove pesmi.Večina ljudi sploh ne razume kok me teh 9 fantov osrečuje.Čist vsak od njih je popovn ne sam po zgledu ampak tut po osebnosti.K jih vidm nasmejane se še sama nasmehnem tut kadar sm žalostna.Lahk bi napisala roman zakaj jih mam tok rada (če hočte da o tem pišem mi pol napište).Če nimate najljubšiga banda tega ne boste razumel...Tut sama ne razumem dobr kako mi lahko nekdo tok velik pomeni čeprou ga nepoznam osebno.Ampak definitivno so mi 1D spremenil lajf na bolš.Najprej so me rešil z pesmijo What makes you beautiful,pol z Little Things in zdej z Diano.Kaj je pol z 5sos,se mogoče sprašujete.Ubistvu ne vem kaj bi rekla o njih.Krnaenkrat so pršli v moj lajf in od takrt naprej me vsak dan nasmejejo in me spravjo v dobro voljo.Ne vem kok se je to sploh zgodil! Tok hitr se zasvojiš z njimi...Ashton je najbl asdfghjk oseba na svetu.In ja fangirls will undestand ;D Calum je k en mejhn kuži k ga pač morš met rad! Michael je toooook prjazn in dejansko mislm da sva v sorodu alneki.Njegovi tweeti... "All i want is a penis emoji god dammit." , "If you've never tried it, try eating potato chips in the shower, it's the best I promise" , "Bored and hungry." , "HOW MANY PHONE CHARGERS DO I HAVE TO LOSE BEFORE GOD REALIZES IVE LEARNT MY LESSON" how can you not love him?! In še Luke...on je men čist podobn dejansko.On je najbl awkward oseba na svetu,sepravi tko nekak k js.Ampak tok je luškan in...sam objela bi ga radaaaa ): Tkoda ja...oni so pač eni posebni osebki katerim dolgujem zlo velik.Zlo mal ljudi se zaveda kok mi boybandi pomenjo,upam da zdej nekak razumete.Nemorm brez njih.Oni so moji najbolši prjatli na daljavo,if that makes any sense? In stem sm zdej zaklučla ta next.

Povejte kaj bi rada o čem da pišm? Lahk je kej v zvezi s tem nextom,lahk kej druzga vi kr povejte (:
aja pa še neki.če kdo pač nemara 1D upam da neboš zarad tega nexta nehu brat.to je moj blog (pa od urške seveda) in bom pač pisala kar bom hotla,če maš s tem probleme ne brat sam upam da veš da je to dost otročje haha.

20. oktober 2013
u108028
u108028
neeeext ;3
ful mi je usec,strinjam se z usem ;D
21. oktober 2013
Neeeeeeeeeeext. ;$
~ukol rezanja ti sam to povem; čeprou se tut jst kdja, ej to bedn. ker dejansko nikamor en gre nubeng abolečina, če se tm režš. sma pač k usi govorijo kok pomag, pol rpobaš. pa malpomaga, sam en tok. in resno, ful vleik folka poznam k majo še zdj rane od tega, tak, da ČE se boš eš kdaj, ne prevče globok. :'c
***nimam idej na next.c'x
21. oktober 2013
sej vem zdej to in bom še pisala o rezanju.drgač pa nevem kdaj bo urška kej nextala če bo sploh kr vrjetn noče več met zmano bloga kr je jezna name tkoda...
21. oktober 2013
zakaj je pa jezna nate? :'o mislm ni treba povedat, če nočm sma usen. :'c pa ja, rezanje je tist; tut, če te še tok boli v srcu, to nč en pomaga, sma pol te celo noč fkaing skeli-.- najbolš se je uležat, razjokat, prespat en dan, pol pa ej bolš, čeprou en glih tok. pa k muzko poslušaš, us epozabš. :'D
21. oktober 2013
nevem točn lahk pogledaš kaj mi je na profil napisala...in ja prou maš bolš je da bolečino spustiš čez solze kt čez rane (:
21. oktober 2013
u140072
u140072
o m g. medve sva si pa resres toooook podobne joj :'o najprej o Demi.. ona je mene rešila. brez zajebancije.. če ne bi blo nje, nevem kaj bi blo pol z mano. in njena muska je res perfektna, nemorem opisat kok, js mam demi najrajš na svetu, mogoče clo več od mojih bližnjih, ker Demi me nikol ni razočarala, drugi so pa me. in sam Demi mi je stala ob strani (čeprov ni bla glih zravn mene pa me tolažila, lol, sam tko..) pač ona je edinstvena, kaj nej rečem. one and only c':
js sm obsedena tut z biljardo boybandi hahah čeprou janoskians #NotAboyband :'D
um glede rezanja pa to.. te razumem, js sm bla na istem, mejbi sm še zdej, sam probi ne to delat. nevem, ignoriri use, deli kar te veseli, pa tut če enga razbiješ, sam sprosti se. pejt risat, skakat po sobi k en retard, pejt vn s psičkom (če ga maš) neki sam ne bit žalostna. pomisl na pozitivne stvari, tut če jih ni, sanjej.
sori za razpis.
next.
21. oktober 2013
pa tko; če se režš ap ti to dejansko paše, ubistvu ni kj prevelikega, to sma pomen, da maš enko bolezn k uživaš u svoji bolečini. to ma kr neki folka in ne mislm slabo, sam apč, eč maš to, pol razumm kogarkol, eč se reže al pa kj podobnga, sam je razlika, da se sma azto, ker iščš pozornost-.-
21. oktober 2013
omfg, zakaj ti je to Urška napisala? o,o moje mnenje, čeprou en poznam vajinga prjatlstva s emi ful zdi kukr, da teb res ni suen zate. tut jst mam dkaj filing, da te najbolši prjatli kregajo, sma sjt vidm, da vidve nista sma tist kr neki. o,o pa reč ji naj se ne ubije, ekr ni vredn. ceu lajf mamo eš sue tuki pred sabo, veliik lahk še nardimo, sma treba je potrpet, da bo biu lahk sončk. :')
21. oktober 2013
o pizda janoskians sm prou avtomatično zravn napisala ups in ja hvala za tebe besede obedve in upam da to tut urška bere da jo prepričamo da se neha rezat ):
21. oktober 2013
špela veš kaj use sm ji že napisala na zs skos ji govorim kej podobnga kar si zdej napisala in use sam me noče poslušat...in js se ful nočm kregat znjo kr je nočm še bl prizadet kr vem da rabi zdej ful podpore sam kaj k ne dojame kok mi pomeni pa kok jo mam rada.use kar sm ji napisala po zsju sm resno misnla in nevem zakaj zdej misl da sm jo pozabla in da mi je usen zanjo :'(
21. oktober 2013
tuki smo USI(čist usi) za podporo drugih, pa če maš frende, se jih obdrž, ker ponavad glih to najbl pomaga. pa dj ji reč, da k bo to preživela, bo blo bolš, zmeri je. po džju ej zmeri mavrica, zmeri se poprav, čist usak ma kkšn padc u lajfu. in dejansko, če ti gre prehudo, se ne ubit, ker pol boš mela ful lep lajf, pa se boš alhko samo spominjala težkoh časov, k boš uživu. in velikim ljudem pomen kj, sam apč usi tega ne pokažejo. :'D
21. oktober 2013
✞Friends✞
ja končno sem še js nextala. Pisala bom na splošno o mojih prijateljih. Ne o tistih k sm jih imela ker jih niti omenjat ni vredno, ampak bom povdala kaj mislim o ljudjeh pa ja mal bom opisala moje prijatle nakak (: V real lifu mam samo 1 prjatlco. To je Nastja. Ona je tista k me razume, me podpira, nekak sva skupej v vsemu temu, ker je njej umrl dedek in doma se ful kregajo ;s U razredu sva skupej že 4 leta. Na srednjo bova šle najbrš skupej, ker obe zanimajo iste stvari. Mela sem velik prjatlov ampak so pač sli. Nastja je edina k me res nasmeje.
24. oktober 2013
u28319
u28319
Next!
24. oktober 2013
u108028
u108028
Neeeeext <3
24. oktober 2013
u140072
u140072
Um next?
24. oktober 2013
Fak pou mi ga je odrezal -.-
24. oktober 2013
a boš šenkrat napisala al kaj boš? :/
24. oktober 2013
omg LOVATIC!♥ faaak sm ti že rekla da mam miljon dvojčic?! not si xđ (če jih maš že 2+ti nwm kak se reče ;P) in lej demi je demi jst samo upam da se bojo uni ki so jo žal'li zdej zamisnli da bojo štekali kaj je ONA dejansko šla skozi ker resno nwm kako je lahko kdo .. jst si ne znam predstauljat resno ne znam si! kako je lahko nekdo tak idiot po domače povedano.. da to dela.. jst fuul ne štekam kje majo veselje sploh pa ne štekam kaj dobijo iz tega vn.. kaj je dobro? nwm.. psihoti..
BoyBandsss! jst mam tui 1D pa 5SOS na vrhu.. pol pa the vamps.. itd. xđđ
in resno lej stay strong.. ti si ena taka dobra oseba.. resno sam moraš se zavedat tega<33333
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxttt!
24. oktober 2013
ja dej, jst sm tut čist ista...tut jst sm čist drgačna u šol kot tuki. sošolcom oziroma 'prjatlom' si sploh ne upam povedat da pač 1d pa 5sos poslušam, ker bi me itak začel neki zajebavat pa to. u šol sm usa tiho da ne bi kej zasrala če bi kej narobe rekla, ker men ful pomen kaj si drugi mislejo. in probam čim manj mislt kaj si bojo drugi misln o men zato si mogoče tuki na igrah mal več upam...in dons ko je ena moja sošolka na mobiju predvajala eno narodno musko, sm se prou nate spomlna. in se čist iz tabo strinjam, da te ljudje ful preveč obsojajo sam zato ker pač njim ni všeč tisto kar ti poslušaš...
uglavnem, strinjam se ubistvu iz usem kar sta obe napisale, ful mi je ušeč da sta se odločle da to temo nrdita, da mal 'strezne' ljudi, in da se začnemo zavedat da lohk s tem kar rečemo nekoga przadenemo...
24. oktober 2013
mojim sošolka pa gre fuuul na žiuce ki jim samo o boybendih govorim.. kdaj rečejo da me bojo žlepnle če ne utihnem ampak se ne morem ustavittt! drgač jst mam 2-3 normalne frendice u razredu.. in druge frendice mam tuki pa 2 izvem šole (; jst mam fuul tremo pred nastopanjem!
24. oktober 2013
Dones bom nextala (: samo drugo temo<33
25. oktober 2013
jeeeej :'DD
25. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg