Forum
Prisežem da bom nežen" mi je fant zašepetal na uho,seveda sem se mu prepustila sem mlada in neumna... Zbudila sem se iz razmišlanja in pogledala proti kalifornijskemu soncu nato pa še v roko in videla kornet kar malo zmečkan od jeze in par kapelj najbolšega čokoladnega sladoleda ki so spolzele proti moji roki. Bil je vroč dan v Kaliforniji poiskala sem prosto klopco v parku in poiskala zaročenca Lucasa in malo Ario. Ja imam hčerko stara je že 4 leta.

jst Audrey

Lucas

Aria

Igrala sta se na igralih v parku sama pa sem sedela na klopci in se kazala soncu da bi dobila malo barve. Vrjetno vas zanima kako sem prišla do Kalifornije no uresničile so se očetove velike sanje kako bo hčerka postala slavna sama se tega nisem želela ampak vse se zgodi z razlogom. Začelo se je ko sem pri 16 zanosila starša sta bila presenečena ampak presrečna , oče me je prijavil na odajo 16 & pregnant si mislite? Ponavadi so starši v tej oddaji zelo strogi in razočarani . Onedva sta bila navdušena, nikoli nisem mogla spremeniti očeta želja po slavi in denarju ga je vlekla stran od realnosti, ni videl da jst trpim vsako trpljenje v srednji soli je bilo preveliko zame, ker noben ni poznal očeta otroka sem bila seveda največja kurba na šoli. Prijatelji so se odmaknili od mene in ostala sem sama z velikim trebuhom ,ljudje so kazali name s prstom in govorili o meni pred mano še profesorji so bili kdaj nesramni in imela sem očeta ki je v sedmih nebesih.Mama mi je veliko pomagala da sem preživela vse to psihično in seveda fizično. 16& pregnant se je zaključilo in Aria je dosegla 1 leto. Oče mi je kupil hišo v Kaliforniji tako sm se preselila sem,kjer sem začela s snemanjem reklam in postala fotomodel za znamko adidas na katerem se spoznala Lucasa.Težko me je pridobil ampak Aria ga je preprosto oboževala no saj ga tudi jst obožujem. Bil je moj prvi fant po nosečnosti in sem trenutno zelo presrečna. Zaročena sva kakšnen mesec poroke še nebo kmalu ker odhaja na turnejo s svojim bendom kjer je bobnar. Trenutno preživlja zadne skupne trenutke z Ario in mano..... Nekdo mi je prekril oči in druga oseba mi je dala moker poljub na lice rekla sm "Lucas prekrivaš mi pogled na lep park, Aria pridi sem da ti mami vrne ta moker poljub" Aria se je zahihitala in prišla okoli in poljubila sm jo na lice in posedla v naročje vsakič je težja. Pridružil se nama je še Lucas in me objel čez ramo "veš pogrešal bom vse to“ je rekel Lucas , globoko sem vzdihnila "tudi jaz Lucas tudi jaz" sem zamišleno rekla. Močno me je stisnil k sebi in glavo sm položila na njegovo ramo in par slanih debelih solz se je spustilo po mojih licih. Zakaj so odhodi tako težki jutri bo na letališču se težje. Obrisal mi je solze in me poljubil Aria se je nakremžila kot zmeraj jaz pa sem se med poljubom zasmejala.Pogledala sm okoli in zaslišala klikanje fotografov vedela sem da to ne pomeni nič dobrega zato smo se odpravili po sprehajalni poti do avta. Paparazzi so včasih tako moteči da niti z družino nemoreš uživat.Ko smo prišli domov sem zavila v kuhinjo kjer sem na pripravila večerjo slišala sem da se Aria igra z igračami ali pa razbija z njimi Lucas pa je sedel za tv kjer je gledal novice.Vsak dan so iste novice kdo se drogira kdo je v zaporu kdo koga vara kdo se poroča nadaljevala sm s kuhinjo ko sem iz dnevne sobe slišala "je to konec med Audrey in Lucasom?". Zavila sem z očmi in odšla pogledat kaj govorijo novice oseba na tv je nadajlevala " danes popoldne smo videli Audrey najstniško mamo in njenega zaročenca Lucasa z malo Ario so se igrali v parku na koncu je Audrey v solzah zapustila park v roki pa je držala Ario. Je to konec med Lucasom in Audrey? Kaj bo z malo Ario ki bo zadnjih podatkih naj nebi bila prava hči Lucasa. Še vedno smo videli velik bleščeči zaročni prstan na Audreyini roki. Ko izvemo nove sočne novice o tem se vam oglasimo. To je bilo za danes vse se vidimo jutri.". Pa saj to nemore biti res sm si misnla in se zmeraj gledala jezno proti televiziji nato pa odšla do Lucasa in se mu vsedla naročje "sem slišala da me zapuščaš, zakaj , kako? 'sem rekla in naredila sarkastičen žalostni obraz. Samo zasmejal se je in me začel poljubljati ležal je na meni in rekel "nikoli" se naprej sva se poljubljala in hihitala ko sva zaslišala glasen pok in jokanje iz druge sobe potisnila sem Lucasa dol iz sebe in hitro odhitela proti glasu ki je jokal prišla sem do tja in obnemela....
26. februar 2014
Za 2.del rabm 10nextov
26. februar 2014
Next prosiiim :$$
26. februar 2014
Next
Next
Next
Next
Next
Next
Next
Next
26. februar 2014
Next
26. februar 2014
Evo :3 10 nextov
26. februar 2014
neext
26. februar 2014
next<33
26. februar 2014
u165749
u165749
next cool
26. februar 2014
u126912
u126912
next
26. februar 2014
next!!!!!!!!!!!!!!!!
26. februar 2014
neeeeeeeeext!
26. februar 2014
u142722
u142722
next
26. februar 2014
next
26. februar 2014
Videla sem našega psa Toby-ja ki sedi na Arijini hiši za punčke.Vzela sem jo v naročje in potolažila in rekla »jutri bova kupile novo,večjo in lepšo hišo za punčke« nasmehnila se je skozi souze. Toby-ja sem spodila iz igralnice in z Ario v rokah odšla v kuhinjo kjer sva dokončale večerjo.

Toby

Skupaj z Lucasom smo pojedli večerjo in se odpravili pakirati stvari od Lucasa do konca saj veste jutri odhaja. Med pakiranjem je ležalo več stvari po najini spalnici kot pa v kovčku in Aria se je skrila pod kupom oblek.Kmalu so spakirali do konca in z Ario sva odšle v kopalnico kjer sm jo umila oblekla v njeno najljubšo pidžamo in položila v njejo majhno posteljico zapela uspavanko in poljubila na čelo. Za mojim hrbtom je prišel se Lucas in jo poljubil na lice. Zaželela sva ji lahko noč in odšla v dnevno sobo in se usedla na kavč tako da sva objemala drug drugega. »imaš že izbrano poročno obleko?« me je vprašal Lucas. »mislim da bom imela dovolj časa da izberem pravo ko te nebo« sm rekla in se zahihitala.se najprej sva delala velike načrte za poroko ki bo naslednje leto maja nekje tam dolgih debelih 14 mesecov. Ampak če hočem da bo vse popolno in da bom uredila vse pravočasno misljm da imam premalo časa. Oči so se mi počasi začele zapirati zato sva se odločila da greva spat stisnil me je k sebi poljubil in se zadnjikrat sem zaspala v njegovem objemu.Zjutraj me je zbudilo skakanje po postelji bila je Aria kot vsako jutro vstane prva in zbudi celo hišo mogoče se sosede. Še malo smo poležali skupaj v postelji in preživljali zadnje skupne trenutke. Počasi smo se odločili ustati in pripravila sem zajtrk kosmiče seveda. Nato smo se oblekli vzeli vse kovčke od Lucasa vzela sm se torbico in kmalu smo se peljali proti letališču. Vožnja je bila tiha in kratka noben ni spregovoril nobene besede bilo je mučno. Ko smo prispeli tja so nas takoj napadli s fotografi zmeraj vedo vse KAKO.! Komaj smo se prebili skozi in Lucas je v daljavi opazil člane benda odšli smo do njih in s pokimom glave in nasmehom sm pozdravila vse. »let za New York na vhodu 32 vse potnike prosimo da se pričnete vkrcati« je rekel ženski glas po zvočniku. »to je to« sm rekla vzdihnila in vzela v naročje Ario ki se je prej močno oklepala moje roke. Tega dneva sm se bala ampak je prišel Lucas naju pušča samo z Ario upam da se bova znašli.objela sm ga in in mu rekla »pogrešala te bom in ljubim te« solze so mi spolzele po licih »mami ne jokat«je rekla Aria . nasmehnila sm se in z nosom podrgnila ob njenega. » tudi jaz bom tebe pogrešal in ljubim še bol« je rekel Lucas . poljubila sem ga in ga močno objela. Aria je postala zelo nemirna v naročju zato sem jo spustila na tla. Se zadnjikrat sm poljubila Lucasa in pustila Arii da se poslovi od Lucasa » poglesala te bom in lada te imam« je rekla Aria in objela Lucasa »enako princeska« je rekel Lucas in objel Ario in jo dvignil v zrak da se je začela smejati. In so odšli gledali sva samo še obrise ki so se skos bol oddaljevali in nato izginilii. Vzela sem Ario v naročje in odšli sva proti izhodi kjer se je gnetlo fotografov in mladih nasjtnic ki so na ves glas kričale Aria se je ustrašila in me še bol močno objela hitro sva odšli do avta posedla sm jo v sedežek in odšli sva proti nakupovalnemu središču. Kar nekaj časa je trajalo da sva prišli tja bila je grozna gneča. V nakupovalnem središču sva poiskali otroško trgovino ni bilo težko saj ima Aria 6 čut da takoj najde trgovino z igračami odšle sva na odelek z hišami za punčke kupili sva največjo in najlepšo seveda sva kupilu še nove punčke in obleke ki pašejo zraven brez tega ne gre. Z ogromno škatlo sva se odpravili proti avtu zložile sva vse notri in se odpravili proti moju pisarni kjer me je čakala agent z novo nalogo. Ker sva se tko zamudili in je bil čas kosila sva se sproti ustavile na burger king drive in in uzeli kosilo tudi za mojega agenta po imenu Connor.

Connor

Ko sva prišli v pisarno naju je čakal Connor z nasmeškom na obrazu pojedli smo kosilo in Ario sem dala spat v zasilno posteljico ki sem jo imela v pisarni za nujne primere. Z Connorjem sva odšla v sejno sobo kjer mi je povedal za ponudbo »si pripravaljena na novico« je rekel z velikim nasmeškom na obrazu »seveda sem rojena sem bila pripravljena« sm rekla . »snemala boš reklamo za.....

---------------------------------------------------------------------
rabm 15nextov za 3.del
---------------------------------------------------------------------
26. februar 2014
next
26. februar 2014
Wow*.*
Neeeeext + nova bralka<3333333
27. februar 2014
next<3333
27. februar 2014
neext