Forum
hei!!!
kako se igra ta igra?
vsak ki želi napiše za zgodbico 1 del ( 1 next, eno nadaljevanje)
npr.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.del: kaja...
kaja je bila....................................................................
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
in potem nekdo drug napiše drug next.
torej 1. next:

1. del: kim
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kim je bila punca iz majhne soseske, znane predvsem po preprodajalcih mamil. na vsakem vogalu lahko srečaš nekoga ki drugemu v roko potiska denar ta pa mu v roko daje zavitek. ampak kim ni bila takšna. bila je punca ki je vedela kaj hoče in kaj ne. njeno glavno pravilopa je bilo: ne vdajaj se drogam! to je v tej soseski težko. če si star med 15 in 30 let pred tabo brez sramu stopi preprodajalec in z glasom v katerem ni življenja reče: rabiš robo? kim se je to zgodilo že večkrat. ampak ona se je delala da ne sliši in z brezbrižnim pogledom odšla naprej. ja kim je bila punca ki je vedela kaj hoče in kaj ne.... vse do....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
no zdaj pa nekdo drug nexta!

boš sodeloval-a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. april 2012
next

al je tak ok ? al bi mogla jaz nextat al kaj ? na hitro sem pogledala pa ne štekam glih
08. april 2012
A OK. ti razložim. ti moraš nadaljevati zgodbo (oz. napisati en next). tako daa to zgodbo ne piše le ena oseba ampak jih piše več
08. april 2012
u83973
u83973
2. del: nova prijateljica
ja kim je bila punca ki je vedela kaj hoče in kaj ne.... vse dokler ni v mesto prišlo novo dekle, staro toliko kot kim. ker je kim vedela, kako težko je, če si na šoli nov-tudi sama je bila enkrat- ji je takoj ponudila pomoč.
K-kim
D-dekle
K: Živjo,jaz sem kim.kdo si pa ti
D: jaz sem laura.me veseli.
K: potrebuješ pomoč?
D: ja, res je.ne vem, kje je matematična učilnica.zdajle imamo matematiko in strah me je, da bom zamudila.
K: pokaži mi urnik...o! saj sva v istem razredu! pridi z mano.

stekli sta po hodniku in planili v učilnico.za katedrom je že sedel učitelj, G.Smith.
K:kim, L: laura, U: učitelj.
U: zamujata!
K: oprostite, gospod.nova učenka se je izgubila.
U: nova učenka? glej no! saj sem menda res nekaj slišal...oh,saj je vseeno.kako ti je ime?
L: laura...
U:a tako. no, kim, ti sedi, laura, ti pa še malo ostani tu.povej nam kaj o sebi.

kim je sedla v svojo klop in poslušala, kako se je laura nerodno predstavila.potem ji je učitelj naročil, naj sede kar zraven kim, ki je sedela sama. ne zato, ker bi bila brez prijateljev, le v tem razredu je bil sama. sicer je bila kar priljubljena.lauri je očitno neznansko odleglo.
...
in s kim sta se spoprijateljili. laura je bila bistro in nekoliko sramežljivo dekle, zelo podobno kim.nekaj časa sta se ogromno družili, potem pa se je laura začela odtujevati in se vse več družiti z razrednimi in šolskimi kurbicami. kim je bila zelo nesrečna, dokler je ni laura povabila na zabavo.
toda tam kim ni bilo všeč. skoraj vsi so bili pijani, zato si je želela čimprej oditi.takrat je zagledala pladenj s kolački.enega je vzela, toda takoj ko ga je pojedla, je začutila omotico in slabost.stekla je na stranišče in se izbruhala.
K-kim, L-laura
K: kaj je v teh piškotih?
L: to so space kukiji, nisi vedela?
K: space kukiji?
L: jasno.marihuana ali hašiš. jih ne preneseš,zguba?
K: od kdaj se drogiraš?

laura je vzvišeno prhnila in odkorakala proč, kim pa je glasno zaihtela in stekla domov.
09. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg