Forum
u105067
u105067
To je moja 3 zgodbica. Eno Jessin dnevnik in our story... pišem pa z frendico lejte to sta te dve.
Tole je Jessin dnevnik
https://www.igre123.com/forum/tema/jessin-dnevnik/41849/11

in tole our story...
https://www.igre123.com/forum/tema/our-story-in-lt-33-(it-all-started-so...)/45222/2

Upam da bo ta zgodbica brana. Kr bo govorila o eni punci ko ni smela tizga delat kar je ona hotla...
Hojla! Sem Lejla Wills in živim v Rio de janeiro in tam je carsko. Imamo vse, fajn pa je da živimo blis morja se lak vsak dan kopam. Imam mlajšo sestrico Laureen in starejšega brata Kevina. Jas sem stara 15, Kevin 18 in Laureen 6. Živim pa z mamico Enie in pa z bratom in sestrico. Moj ati se je loču glih pred pol leta in mi je blo zlo težk. Upala sem da se bota mami in ati pobotala sam ma ati zej novo partnarko Anno. In seveda imata hčerko Lucy, no da bo bol jasn, ta Lucy ni od atija hčerka ampak kao da je, ker Anna je že mela tut prej enga moškega in ona dva sta mela Lucy.Njo on tudi Anno SOVRAŽIM!! Imam pa res nalboljšo prjatlco Blacy. Ona mi vedno pomaga, se smeji z mano pa še joka se z mano če je treba... Moji živalci sta psički Perly in Šiki. Obe imam neznosno rada. Imam pa tudi simpatijo ki mu je ime Nail. V njega sem zaljubljena, ampak on nevem no mislim da ni v mene. On je najlepši fant na šoli in igra v skupini košarko ki se imenuje Divje mačke... auuuu!! < 333 Mi nismo bogati in tudi revni ne, ampak ja.. No imam pa resno težavo ki mi ni lahka. Jas zelo rada plešem, berem, in jaham... Tudi zelo rada bi postala po karieri igralka. Ampak nič se mi ne more od tega zgoditi ker mi mami in ati ne dovolita. Tako dosti o meni…
Jas:

Laureen:

Kevin:

Blacy:

Lucy:

09. december 2012
u105067
u105067
Aja pa še Nail:

09. december 2012
next;***
09. december 2012
nextttt
09. december 2012
u113693
u113693
Next
09. december 2012
Next
09. december 2012
next
09. december 2012
Next
09. december 2012
nexxxttt
10. december 2012
Next... berem vse tvoje zgodbice...
11. december 2012
u105067
u105067
Ker sta pač oba zelo športna hočeta da igrem košarko. No saj tuk sem ju lahko pregovorila,da sem lak navijačica ne pa košerkašica ojojjj ej brezveze, no pa koga (od punc) zanima košarka? To je en živ dolgcajt! Na živce mi gre pa zelo Kristina. Ona in pač njena familia so zlo bogati in lak dela kar hoče, v nasprotju z mano. Tudi ona je zaljubljena v Naila in je tudi navijačica in da bi se Nail zaljubil v njo bi naredla vse… Sam js upam da in ni v njo, kr če bi bil mene nebi blo več!
Začelo se je nekega popldna ko sm pršla iz šole. Šla sm na busa in se odpelala domov. Kmal sm pršla domov in zazvonil mi je telefon: "DDDDRR..." Hiter sem ga vzela v roke in pogledala kdome kliče. Bil je Nail. Javla sem se in vprašu me je če grema dons zvečer v kino. Takoj sm bla zato. ooomg... joj bla sm tko vesela da sm skor zgubla sapo!

Ok! ura je bla že pol osmih in mogla sm se it zrihtat. Oblečt sm si mogla neki lebka pa nism nč našla kr sem mela zlo razmetano omaro kr men se jo ne lup pospravlat... No pol sm pa le našla neki.

In sm šla. Ko sm pršla no zmenla sma se da se dobima pred šolo. Ko sm pršla ni blo nobenga. Veter je pihu, mene je že začel zebit ko se je prpelu avto. Ven je stopu Nail.. Men je skor srce poču.. js sm bla v njego do ušes < 333

Pol je pa reku če se vsedem pa sem se in sma se odpelala. Ko sma pršla pred dvorano sma si nakupla kokice, coca colo. in pol sma šla. Tot film je bioo kr vredi, sam kr fejst romantičn in nasred filma boom...

KISS...
Men je blo tko narodn.. da nism vedla kua naj nardim. Ampak sem mu vrnila poljub. Pol me je pa še vprašu če bi hodla z njim. Z veseljem sem rekla JA! ;++
Ko je blo pa konc filma pa sem prejela sporočilo. Nail je šel glih si neki kupit za pit.
Takole sporočilo.

Od: Kristina

Hahaaa nimaš več šans midva z Nilom! Zgubla si..

Kristina.

11. december 2012
next + nova bralka
11. december 2012
neext
12. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. december 2012
u115542
u115542
Evo nazj sm mam nove igre in to sm js :99
12. december 2012
Next
13. december 2012
nexttt
13. december 2012
next
13. december 2012
u101599
u101599
neeeeeeeext
13. december 2012
u115542
u115542
Tak sm bla jezna da bi se najraj v zemlo zakopala. Pol je pa pršu Nail z pjačo. Vprašala sm ga če sta mela kdaj kj z Kristino. on mi je pa reku da ne. Vzela sem telefon in mu pokazala kaj mi je poslala Kristina. Trdio je da to nista ona dva. Js sm pa hotla it takoj domov. Zato me je palal domov. Ko sm pršla domov sm zvedla tako novico da me je skor kap zadela. Kajjjj? pa ne noo... jojj juter pride pa ati domov in zram njega bo sigurn pršla tut Lucy. Se mi je že zagabu svet ko sm na njo pomislila. Ko sm šla po stopnicah gor je dol prtekla Laureen, in mi povedala da gre juter na rojstni dan sošolki- prjatlci. Ona mi vedno vse pove. Šla sm v svojo sobo na balkon in tam razmišljala če sta bla na tisti sliki Kristina in Nail al je to spet ena Kristinina laž?

Začel me je že mal zebit sj je blo kr fejst hladn. Šla sm noter.
Naslednji dan me je budilka zbudla ojojj ura je že petnajst do sedmihh... Hitr sm se vstala in oblekla..

In sm šla. Ko sm pršla v šolo se je kk mal začel pouk. Ej en živ dolgcajt. Pa še dve ure smo mel zgodovine :--- Js sm misla da me bo pobral sam poo tukih urah je zazvonill zvonec.. Konec poukkaaa juhuuu! Hotla sm it do svoje omarice in si tam not dat zveske ko je tja pršla Kristina.

Sploh se je nism amm vzela.. Pol me je pa vprašala če sm dobla njeno sporočilo. JAA! No ja takrat sm ji pa lak neki... Glih mim je takrat pršu Nail z svojo skupino ko so mel vaje za košarko. In ko je pršu mim sem se js hitr obrnala in ga prek vseh tut Kristine kušnala...

Takrat pa je Kristina zavreščala ko da se ji newem ka zgodill... Skor vsi iz šole so prtekl tut Blacy. Vprašala me je če sem vredu pa sm ji povedla da OK!
No blo je kr zoprn ampak js sm mogla domov. Kko sm pršla pa čez vrate pa sem zagledala mojo največjo sovražnico važičko- Lucy...

Pč na tej sliki je zej bol moderna kr je ati zej postal bol bogataš in itak da ga ona skokss iskurišča...
19. december 2012
nextttttttt
19. december 2012
nexttttttttttttt
19. december 2012
next ti dam 100krat
20. december 2012
nextttt
20. december 2012
next morš na pisat nadaljevanje plliiisss
20. december 2012
next tok huda zgodba dej še naprej...napš plis
20. december 2012
next
21. december 2012
next!!
21. december 2012
next
21. december 2012
u115542
u115542
Ja no je že neki slikalaa ojojj... Misla sm se je izognat ampak nismm mogla kr me je vidlaa. Pozdravla me je z njenimm čuškim pozdravomm... jojj me jojj kuk kovčkov je melaa zram, tak ko dam bi za cel let pa še več pršla k nam je pršla pa za en mesecc... pa še to jo bom komi prenašala. Najrajš bi se preselilaa... Vprašala me je kje je njena soba. Pa se ona ja nima pr nas nobene sobe. Ona pa ati bota spala za sobi za goste ki pa zgleda tak:

Za goste bo pa res čist ok soba... haloo. No ona pa je rekla da nebo in da bo spala v moji sobi. to pa ne!! Sam ona ko je pol hladilnika pa še več sprazne No pa če vam pokažem ka ma tota za postanuvajo hodit obut.. ka si ne more dat enih nomarmalnih copatov gor?

Eh pa se ne hod sam stakimi hod še z hujšimi.. Pa zanjo je trba vse čistit... pe ka je razvajena ojojjj ej res.. P ana živse mi gre jojj ej... No pač dans je šla v trgovino in kupla je tut sam sam za sebe...

Kr js sm pač hodla na plesne in sm bla državna prvakinja čeprav to mami in ati nista dovolila. In ko sem jima povedala da grem na vaje sta se začela obnašati ko da meni... :'( to sm trpela ampak saj Kevin pa Laureen sta me spodbujala...
no in dans sm jih glih mela. In Lucy je hotla zram. Prvo ji nisem dovolila potem pa mi je mami rekla da moram biti vljudna o.O pa ja.. (da bom do nje vljudna haha...) No ona si je vblekla najlepš kar je lak js sm si pa za plesat...

Ona si je pa vblekla:

Ojojj groza... In sma šle. Ko sma prišle do stavbe v kateri smo plesal ma je vprašala če bo kirga fanta spoznala. Mislimm ejj no brez glave je čisst tak! Potem sem videla še Blacy in Kathrin. On tut pleše..
Kathrin:

no pač Kathrin je fool fajna oseba in je zlo zabavna in vse ress... No pol je pršla pa trenerka. In mi smo začel plesat. Kr aenkrat pa smo zaslišal neko music in kak Lucy poje. Poje brezupn, inma posliha pa tak fuša da joj! Videla sem da je šlo trenerki in vsem ostalim to naživce da je ona prišla. Ampak kmalu je bilo konec. Blacy me je vprašala če pridem danes al pa juter k men kr morma neki za nalogo skp naret... Pol sm ji pa rekla ok! No pol sma pa js in Lucy šle domov. Ko sma pršle pa sma zaslišle kričanje...
21. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg