Forum
u79217
u79217
"Driing, driing!" mi zvoni budilka. Kako jo sovražim! Vedno mi zazvoni, takrat, ko imam najlepše sanje. Danes sm sanjala, da me je Tim poljubil. Vendar me ni, zaradi te trapaste budilke.

Oprosti, naj se najprej predstavim. Moje ime je Marinna. Na kratko Meri. Tako me kličejo prijatelji. Stara sem 13 let. Rojstni dan imam čez dva tedna in se že zelo veselim. Noben mi noče povedati, kaj bo za darilo. V glavnem, živim v Ameriki. Bolj podrobno v New Yorku. Tukaj živim z mojim očetom in mami. Očetu je ime Josh. Star je 35 let. Dela vpodjetju RBS. To pomeni Rainbow Sun. Tam delajo mobitele in vsega boga. Moja mami je ime Leila. Stara je 34 let in po poklicu je igralka. Dela v zelo znanem studio po celi Ameriki. Smo kar bogati, vendar še vseeno živimo v bloku. Treniram HIP HOP. Moji BFF je ime Lucie. Na kratko Luci. Kot mene, jo mi kličemo tako. Tudi ona je stara 13 let in živi eno nadstropje v bloku, nad mano. Sva najbolši prijateljici. Luci se ukvarja z fotografiranjem in ima zelo rada živali.

Jaz in Luci. Jaz sem na levi, Luci na desni.
A nextam?
18. februar 2012
u78329
u78329
Next♥
18. februar 2012
u79217
u79217
To je izmišljena zgodba, da ne bo pomote. Opisala sem vse...Razen najpopolnejšega fanta, v celi galaksiji. Ime mu je Tim. Star je 14 let. Ima prelepe oči in prelep obraz. Skratka je najlepši fant, kar ga poznam. Hodi v isto šolo kot jaz. Hodi v Brencly School. Je ena izmed, najbolših šol v New Yorku. Jaz hodim v 8.A. Tako tudi Luci. Tim pa hodi v 9.B.

To sem jaz od sprejdaj:

To pa Luci, od spredi:

Kot sem že rekla, zbudila me je budilka. Ura je bila že 15 do 8. Pouk se bo začel čez 15 minut, jaz pa sem še v pižami. Hitro grem v kopalnico in si umijem obraz in zobe. Oblekla hlače in pulover. Na roko sem si nadela uro in zapestnico. Namazala sem si ustnice in pograbila torbo. Odrvela sem od doma in prišla do šole.
Nextam?
18. februar 2012
u78329
u78329
Next! Ful dobra zgodba!
18. februar 2012
u76844
u76844
next
18. februar 2012
Next
18. februar 2012