Forum
No jzt sm se tut odločla de bom napisala eno zgodbo. Neki ie izmišlen neki ie p resničn. Upam de wm bo zgodba ušeč (aiia p ne bom pisala glih slovničn tko de sorry) See ya

Nextam.??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. avgust 2010
Osebe:
Ex (18 let)
Tess (18 let)
Nejc (18 let)
Łeon (18 let)
Miha (19 let)
''Cjooo p ne že spet noo'' Hja nč nouga nee,ustt morm p se it zrihtat za u šolo p te scene. Hitr sm se oblekla in pojedla zajtrk,nato pa fon zazvoni. Biu ie Neic (on ie tok łuškan) Najin chat:
N~Nejc
J~jst
N~ heei mala
J~ hei
N~ ei a grewa skp u šolo.?
J~ em…lhk iaa
N~ ok
J~ sam bo šu še Łeon zraun
N~ ok noo
J~ ayde se widwa
N~ čau bau
J~ by by
Kmau ie bla ura pol osmih in mogla sm it u šolo. Poslovila sm se od mtke xD Od fotra pač ne kr…razlogi pač. Z Nejcom p Leonom smo se dubl pr trafki. Do šole smo mel prbližn 15 minutk. Nš chat:
Ł~Łeon
J~jst
N~Nejc

N~ in kai bota kei delala med pučitncam.?
J~ em…ei nwm še,wrjetn bom bla kr duma,p šla bom na kšno zabawo p mau na morjee p te scene.
N~ kai p ti Łeon.?
Ł~ nwm še
J~ ei Łeon a ie kei blo.?
Ł~ ti poi powem
J~ ok
N~ no grem ezt še po Tesso p po Mihata xD
J~ ok. See ya
N~ čau bau
J~ no zei mi p powei kai ie narobe
Ł~ p sei weš noo. Ena mi ie ful ušeč p ji ne upm powedat. Poi mmo p še težawe duma p u šoł tuut. Wrjetn bom meu poprauce
J~ ia p ji powei de ti ie ušeč no. Kai lhk zgubiš.? Za šolo ti bom p ezt pomagala,prou.??
Ł~ bz de ji powem =| Rees.? Oh..hwala. Rd te mam
J~ ia itk de ti bom noo. Jzt tut tebe bjatc moii =)
27. avgust 2010
Nextam.??
27. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiiiiiii :3
27. avgust 2010
še kšn komnt. Pa zei mm glih kosiu tko de po kosiluu. Slikce p še pridejoo
27. avgust 2010
sorry men je kr neki.pa poj me boli če po celmu foromu okol upravlate.pč usak ma svoje mnenje
27. avgust 2010
Ni blema xD Sam zkaj bi šla po celm formu upravlat.? Pač ti ni ušeč,ezt kle nimm kei
27. avgust 2010
Kmau swa pršla do šole. Odšla swa se preobut poi p u razred. Btw sta nejc p Łeon naibl lušna p popularna fanta na šol xD Kmau se ie zažu pouk in ni blo nč nouga. Pr treti uri sm p dubla list od Nejca: Ti+jzt+park= pogowor. Rtm
27. avgust 2010
nextam.??
27. avgust 2010
u26683
u26683
jop
27. avgust 2010
Eh...bz tko de nom nadaljewala
27. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiiiiiiii
27. avgust 2010
Ok bom,sam mau kasnei kr zei nekam grem. Aiia pa jzt grem dnz u Grčijo in nom mogla pisat. I'm sorry
27. avgust 2010
Odpisala sm mu da pridem. Med tem časom p dubim sms od Łeona če bi se lhk dns skp učila kr ma poprauce,ampk nžalost sm ga mogla zawrnt kr sm zmenena z Nejcom. Čizzt sm pozabla na Tesso. Sam odkar ie z unim Mihatom ie čizzt pozabla name. Ampk pustmo zei too xD Kmau ie zvonil in hitro sm šla k omarcam se preobula in šla u park. Na klopci me ie čaku Nejc. Najin pogowor:

N~ heeii mala
J~ hej hoj
N~ no lei,neki ti morm powedat. Ti si mi tko ful lušna p te scene. Uglaunm ezt sm wate xD A bi furala z mano.?
J~ em…ja
N~ uff…sm že mislu de mi boš kensl pustla
J~ jst teb.? Ma nee noo
27. avgust 2010
Ne zei p reees. Nbom weč pisala kr itk nuben nč ne komentera tko de pozabte na to zgodbo
27. avgust 2010
u18082
u18082
neee nooo piiiišiiiiiiiiii
27. avgust 2010
u29108
u29108
emmm najprej morm še prebrat poj pa lahko nadaljuješ
05. oktober 2010
u29108
u29108
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa piiiiiiiišššššššššššššššš
06. oktober 2010
u29108
u29108
protestiraaamm piišš piiššš piišš!!!!!!!!!!!!!!!!
06. oktober 2010
u23133
u23133
next
17. julij 2014
wtf?pišeš nekaj in potem odnehaš!
NIKOLI NE OBUPAJ!
NEXT!
18. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg