Forum
u144414
u144414
evo zdaj bom pa še jaz mela svoj blog hahah tukaj bom govorila o svojemu življenju!

-My brother-

Prvo kar bom napisala bo nekaj o mojemu bratu. Verjetno vas zanima zakaj sem se ravno za to temo prvo odločila. Zato ker me je ravno ta oseba najbolj prizadela v mojemu življenju. No pa pojdimo na začetek. Vse je bilo tako kot sem si vedno želela. Ko sem bila jaz še komaj dojenček je bil Jan star 7 let. On ni moj pravi brat ampak pol brat. Nikoli si nisem mislila da mi bo brat dajal toliko ljubezni ko sem bila dojenček in potem vse do 9 leta. Bilo je naravnost čudovito,ker mi je brat dajal občutek varnosti in to je tudi vsak dan pokazal. Vedno kamor koli smo šli ni nobenemu pustil da pride zraven mene. Približali so se mi lahko samo mami, ati in babi. Noben drug. Čim se mi je približal nekdo drug je postal jezen. Bila sem srečna kot še nikoli. Ampak vedno je prišel čas slovesa. Namreč moj brat je živel pri svoji mami,jaz pa sem bila z mojo mami in atijem. Vedno sva se oba zlomila ko je Jan odhajal. Nisem ga hotel spustiti iz objema,ampak enkrat sem ga preprosto morala. Težko mi je bilo njega gledati kako joka,ampak kmalu se je vse to končalo in bila sem srečna. Jan se je pri 15 letih starosti odločil da bo živel z atijem in tako je živel z nami. Ampak potem se je moj odnos z njim poslabšal in vse je bilo drugače. Jan je začel odraščati in prihajati v puberteto. Bilo je grozno. Jan se je nehal pogovarjati z mano pa čeprav sva takrat imela skupaj sobo. Če pa je že govoril z mano pa se je zadiral in bil vedno nekaj jezen. Takrat smo še živeli v Ljubljani. Potem pa smo se preselili. Takrat pa se je Jan še posebej odtujil od mene. Tukaj kjer zdaj živimo je spoznal svojo punco,ki je bila namreč naša soseda. Jan ni opazil kako mene boli da se sploh ne druži z mano in se sploh ne pogovarja. Vsako noč sem jokala ker sem hotela da bi bilo kot včasih,ampak sem vedela da nikoli več ne bo tako. Jan se je začel vse bolj zapirati vase in kmalu sploh ni več govoril z nami. Zapiral se je v sobo ali pa je ves dan preživel vzunaj s prijatelji. Edino dva dni je bil z nami in to je njegov rojstni dan,ki pa je 17. 08. in pa 18. 08. ko pa je moj rojstni dan. Samo takrat sem se počutila da imam brata. To je bil dan ko me je brat objel potem pa nič več. In vedno sem komaj čakala da pride avgust da ga bom spet objela in se vsaj malo pogovarjala z njim. Ko pa je to minilo sem spet vsako noč jokala in kmalu je Jan bil star 20 let. Prišel je čas dokončnega slovesa. Jan se je namreč preselil v Nemčijo in vedela sem da nikoli več ne bo živel v Sloveniji. Pred tem pa je tisto poletje bilo grozno zame. Jan mi je rekel da se me sramuje in da me ne more prenašati. Takrat sem se zlomila in se dokončno zavedala da nikoli ne bom dobila nazaj starega Jana septembra pa je on odhajal v Nemčijo. Takrat sem mu podarila sliko na kateri sva bila oba mlajša in sem mu jaz sedela v naročju. To sliko sem mu dala samo zato da me ne bi pozabil,ampak ravno to se je zgodilo. Ko je odšel je bilo kot da me ni. Po kameri mi nikoli ni rekel živijo ne kako si ne nič. Vedno me je ignoriral. To me je prizadelo in to sem zaupala mami in rekla je da me Jan nikoli ne bi pozabil. S temi besedami sem se vedno tolažila,ampak nikoli ni pomagala in vedno sem padla v jok. Ko pa se je letos septembra vrnil pa sem se opogumila in mu napisala pismo. Upala sem da ga bo prebral in res ga je. Potrudil se je in me hodil v šolo iskat,večino časa je preživel z mano. Takrat sem se spet počutila da imam brata. Ampak potem je vse to spet izginilo ko je moral oditi. Gledala sem ga kako joka in bolelo me je ker sem ga takega videla. Obljubil mi je da bo prišel na mojo valeto saj sem zdaj deveti razred in bila sem zelo vesela. Ampak kmalu je moje veselje izginilo. Moja teta se je zaročila in Jan je rekel da gre raje na njeno poroko kot pa na mojo valeto. To me je tako prizadelo da še zdaj jokam ko samo pomislim na to. Zlomila sem se ampak sem se odločila da bom skušala skriti vsa čustva,ki jih sploh gojim do njega ker me vedno znova in znova razočara in prizadene. Ampak pogrešam ga in potrebujem ga ob sebi,ker noben me more preprečiti da on ne bi bil več moj brat. In potrebujem ga bolj kot kogar koli. Čisto se je spremenil in to mi vsekakor ni všeč. Hočem ga nazaj takšnega kot je. In sprašujem se ali je sploh vredno toliko solz prejokanih za njega? In vedno bolj kot razmišljam vidim da nobena od mojih solz ni vredna. Ampak še vedno jokam. In to zato ker me je prizadela oseba ki sem jo na tem svetu imela res najraje.

Verjeli ali ne to se je res zgodilo in tukaj ni nobene laži. In še enkrat verjeli ali ne medtem ko sem to pisala sem jokala kot dež. Ker vsakič ko se spomnim katerega koli trenutka z njim me zaboli ker vem da takih trenutkov z njim kot je bilo včasih ne bom nikoli več...

Neeext?? Vam je sploh všeč kar sem napisala?? Ali naj še naprej pišem??
16. oktober 2013
u130737
u130737
Omfg, kak se mi smiliš :'cc Boga ti :'cc Upam, da boš čimprej boljše pa ne tok jokat, okej? :'cc
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :'cc
Btw; popolno pišeš *O*
16. oktober 2013
Neeeeeeext! Ja sam je žalostno :/ Seveda <3
16. oktober 2013
u144414
u144414
Aja tole pa je on:
---------> http://www.igre123.com/boobear-girl-33/slike/my-brother!-in-lt-33/294141
16. oktober 2013
u126564
u126564
Niky sicer sem vse to žeslišal... samo vseeno nwm kolikokrat ti še naj povem da moreš biti močna :-)))
vem da boli... in res mi je fuul težko zate :-((((
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
16. oktober 2013
u144633
u144633
O BOG ZE SM TO PREBRALA PA SEM SE JOKALA ZRAUN://
OMG KAK SE MI SMILIŠ://
NEEEEEEXT!!!<3333
19. oktober 2013
u144414
u144414
Verjetno bom nehala pisat svoj blog ker jih zlo zlo mal bere.... Hvala vam 3 ki berete ampak noben drug ne bere in to ke premal bralcev.... Bom vidla kako bo jutri...
19. oktober 2013
Žal mi je. Saj se bo use spremenilo, boš videla.. Zdaj se te sramuje, ampak enkrat bo potreboval pomoč in takrat mu boš ti na voljo.. Vedno je tak. <3 NEXT!
20. oktober 2013
neext
20. oktober 2013
Bogaaa:´( Upam da ja...
Drgač pa neext!!<333
22. oktober 2013
u108028
u108028
o siiiiiit ;( js mam tut brata,se velikrat skregama sam je se kr najboljsi brat zame
ampak res nemorm si predstavljat kak je blo to pr teb ;o sam stay strong!
neext!
22. oktober 2013
u144414
u144414

"I wish I could hug you for the last time. I wish I could hug you for good-bye!"
-My ex best friend-
Verjetno vas zanima zakaj sem se odločila da zdej napišem ravno o njemu... Bom začela kr na začetku... Stara sem bila 4 leta ko sem ga spoznala. Dennis. Že takoj,ko sva se prvič začela družit sva postala najboljša prijatelja. Bila sva soseda,vedno sem hodila k njemu. Skupaj sva igrala igrice... Vse sva delal skupaj,nikamor nisva šla drug brez drugega. Še celo sošolca sva bila. Skupaj sva se učila,igrala video igrice popoldan,zvečer sva se težko poslovila pa čeprou sva vedela da se naslednji dan spet vidiva. Vedno ko sva se poslovila je bla noč zato me je vedno pospremil do doma. Vedno me je objel. Dokler ni prišlo do 5 razreda. Ja verjetno boste zdaj vsi mislili da sva bila mlada da bi lahko spoh vedla kaj pomeni prijateljstvo pa nisva bila. V 5 razredu sem se jst preselila in takrat sem mislila da bom umrla. 5 razred sem še končala na bjuši šoli potem pa sem se preselila. Takrat sem se zlomila. Jokala sem vsak dan,ker sem vedela da ne bo nikol več tko kot je bilo prej. Z Dennisom sva preživela vsako sekundo skupaj kolikor je bilo le možno. Ko pa je prišel dan slovesa da odidem,pa me ni hotel izpustiti niti jst njega ne. Bilo je težko za oba. Imela sva se rada. Neizmerno,ampak tega vsega je bilo kmalu konec. Šla sm na drugo šolo in najine poti so se ločile. Sva se še pogovarjala samo ne tako kot učasih. Vedno je bilo tako..kako naj rečem... Neprijetno. Še vedno sem ga imela rada neizmerno samo nisem bila prepričana da ima on mene. Oba sva bila že 8 razred in Dennis se je zares spremenil. Postal je eden izmed njih. Fejmičov. Postrigel se je na Bieber čupčo tko ko zdej skor usak fnt,začel se je oblačit kot fejmič,slikat kot fejmič,do punc se je obnašal kot fejmič in najhuje začel je kadit. Spremenil se je v nulo. Ja še vedno sva se pogovarjala samo da se je grdo obnašal. In to me je prizadelo... To ni biu moj Dennis kot sem ga jst poznala,ampak en drug... To pa kar je on men naredil pa me je tako prizadelo da sva prekinila vse stike... za čisto brez veze sva se skregala. zaradi kajenja... in vse je prišlo do tega da mi je po telefonu ko sva se pogovarjala začel govoriti: "Sovražim vsako sekundo,ki sem jo preživel s tabo... žal mi je da sva se sploh spoznala,da si sploh kdaj vstopila v moj lajf,nevem kako sem lahko preživel v tvoji družbi..." In še marsikaj drugega je rekel samo ne bi kle pisala ker je pregrdo... Predno je prekinil zvezo me je slišal jokati potem pa je prekinil. To se je zgodilo dobre 3 mesece nazaj in še vedno me boli... Brez njega je vse drugače... Še vedno ga imam neizmirno rada neglede na kaj. Pa tudi če me je prizadel kot še noben ga imam rada saj je on tisti zaradi katerega sem priživela v Osnovni šoli Riharda Jakopiča ker me tam noben ni maral vsi so me ignoirali. Vedno sem ga in vedno ga bom imela rada... Od takrat naprej sem si govorila da nobenemu fantu ne zaupam nikoli več res nikoli več... Prizadel me je kot me še noben v življenju ni in zaradi njega sem se rezala. JA REZALA! Ampak potem sem s tem nehala za nekaj časa. Izogibala sem se fantom kolikor je bilo le mogoče... Ampak to je težko če imaš legende v razredu... res so legende ampak jim ne morem zaupati... to sem si vsak dan ponavljala v glavi da nikoli več ne zaupam fantom ampak vse to se je spremenilo dne 11.10.2013....

Nadaljujem v naslednjem neextu... upam da vam je ušeč
Neeex ali neham?
26. oktober 2013
u130737
u130737
O moj bog, men gre prov na jok res :'c
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!! :'c
26. oktober 2013
u126564
u126564
Boga Niky :-((((
sicer vse to že vem ampak vseeno sem mogo prebrati... pa Niky miljonkrat sem ti že reko in ti bom nonstop govoro bodi močna...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujno <333
27. oktober 2013
u144414
u144414
Pozabla sm dt njegovo slikco.... ta je najbolša k sm jo najdla ker me je na fbju blokeru in nemorm več gledat njeovih slik in ta je edina k se je dost dobr vidla.... tist k je blond je Dennis...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=656014237752218&set=t.100000309446705&type=3&theater
27. oktober 2013
OMG!Js tut
Next!!<3
27. oktober 2013
O mextt itak
27. oktober 2013
NEXT!
27. oktober 2013
wma
OMG neeeeeeeeeeeeeext
čaki ker razred si ti?
27. oktober 2013
u144414
u144414
Jst sm deveti klas
27. oktober 2013
wma
aaaa
jas tu:$$$
27. oktober 2013
u144414
u144414
Lpo lpo
27. oktober 2013
u147628
u147628
Bogaa!!!
Res se te ne zasluži sam vem da je težko ko nekoga obozujes in bi dau za njega marsikaj on pa te ignorira/prizadene.
Stay strong Niky in ne joki kr ni vredn čeprav je težko...
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
02. november 2013
u154915
u154915

-My boy best friend Timi-

Neverjetno je kako lahko kar naenkrat spoznaš osebo k ti čisto spremeni življenje. V petek 11.10.2013 sem na igrah dobila eno prošnjo za prijateljstvo. Bila je od the.wnated boy... Pogledala sem na njegov profil in ugotovila sem da posluša 1D, 5SOS in TW. In to so skupine k jih jst obožujem. Takoj sem ga dodala in že me je kliknu. Začela sva se pogovarjat in se spoznavat. Nikol si nisem mislila da bom fantu spet zaupala kot včasih. Ampak dubila sem nekakšen občutek da njemu pa lahko zaupam zato tudi sem mu. Zaupala sem mu stvari k jih ne zaupaš kr vsakemu. In on je zaupal stvari,ki jih noben ne ve. Presenetilo me je kaj vse se mu je zgodilo že. Res. Želela sem mu pomagati. Stala sem mu ob strani, dajala sem mu nasvete in mu pomagala kolikor sem mu le lahko. In on meni isto. Ve za vse moje težave. Vsak dan me spravi v smeh in v dobro voljo da pozabim na vse težave in res hvaležna sem mu za vse! Poleg moje Bff Ine sta onadva edina,ki jima lahko zaupam čisto vse! Res je fant k ti zna pomagat ne glede na kaj in mal je takih fantom k jim lahko tok zaupaš kot jst zaupam Timiju! Ko mam občutek da sem sama in da nimam nobenega več k bi me potolažil in objel je on tukaj in me spravi v dobro voljo. Vedno je tukaj zame ne glede na kaj. Če ma sam zadost svojih težav in se pri meni pojavi druga težava mi vedno reče da mu moram nujno povedati kaj je narobe ker če ne ga bo še bolj skrbelo če mu ne bom povedala. In to je pravi prijatelj! Ne glede koliko svojih težav ima hoče slišati še tvoje težave da ti lahko pomaga. In vedno mi zna pomagati. On je moja legenda in vedno bo. Če ga kdo samo enkrat prizadane al pa mu kaj naredi mu ode glava! In to čisto resno mislim! Samo da ga vidim mu ode glava in rees bolj je da ga ne spoznam. Hvaležna sem mu za vse kar je naredil zame in rees nikol se mu ne bom mogla zadosti zahvaliti. Vsak dan se mu bolj zahvaljujem in res nevem kaj bi brez njega. Pozna mojo svetlo in temno stran. Ve vse o meni. Z njim sem lahko sproščena. Z njim sem lahko čudaška, se smejim, se jokam... Smejiva se kdaj na čist navadne stvari ampak tko je med najbolšimi prijatelji ane? Vedno je tako! In presrečna sem da sem ga spoznala. Samo nekaj me edino tako moti. Razdalja med nama. Ko najbolj potrebuješ objem te vedno zmoti razdalja in preprosto si lahko to samo želiš da bi ta oseba zdaj bila s tabo da se mu lahko zjokaš na rami in da ga objameš da te potolaži. Ampak to si jaz vedno predstavljam samo v mislih ker drugače negre če je taka razdalja. Ampak hvaležna sem že samo zato da sem te spoznala Timi! Si res neki posebnega in ne da se opisati koliko mi pomeniš!! Hvala ti za vse in prosim te lepo ne se spreminjat ostan tako kot si in prosim nikoli me ne zapusti ali nikoli ne pozabi name ker jst nate ne bom nikoli! Najraj te mam Timi! Zapomni si to!!! Hvala ti za to da mi stojiš ob strani. Hvala za lepe besede na asku! Hvala ti da mi dajaš upanje in da naj ostanem močna in da še obstajajo osebe ki jim nekaj pomenim. HVALA TIMI! <333333333

Zdej bo prišel še en malo bolj vesel neext pol bom pa videla še v čem bom naprej pisala... hvala vsem ki berete in mi stojite ob strani...

Neeext? Ali raje neham pisati?
09. november 2013
u147628
u147628
Pa valda next
Da nebi niti pomislna!
Juj kok lpo......Timi je res Special
09. november 2013
next
09. november 2013
u147737
u147737
Tok sm vesela zate da maš res prauga prjatla, še lani sm js misnla da nimam prauga prjatla kr usak k sm se z njim zbližala se mi je zlagau al me pa izdau in letos sm končno našla osebe ki jih lahko povem use in vesela sm da si jih ti tut najdla in da ti vlivajo upanje, kr tisto z rezanjem in samomorom....... timi in ina naj bosta stvar ki te držita pr lajfu, kokr mene ena laura in živa..............

+sm nova bralka in neeeext<3333
09. november 2013
u126564
u126564
Niky seveda nadaljuj <33
pa valda, da ti bom vedno stau ob strani in ti pomagal kolikor bom le lahko :-))))
neeeeeeeeeeeeeeeext! <3333
11. november 2013
u146275
u146275
next
15. november 2013
wma
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg