Forum
Hej jaz bom napisala zgodbico in noter bodo bili tudi One Direction!$ Lepo branje in upam da vam je všeč!<3
''Naj se zabava začne!'' sem zakričala in pomahala DJ-ju, da je začel vrteti glasbo. Bilo je noro in bilo je prvič, da sem priredila zabavo pri sebi doma. ''Super zabava Katy'' sem zaslišala glas Jaya mojega fanta, ki se je vrtel okoli mene z steklenico alkohola. Samo nasmehnila sem se mu in ga poljubila na usta. ''Katy to je totalno noro'' sem zaslišala Chery mojo najboljšo prijateljico, ki je noro plesala na plesišču. Nasmehnila sem se in si še sama nalila nekaj alkohola. Nato sem prijela Jaya za roko in ga odvlekla na plesišče, kjer sem začela plesati. Plesala sem in zraven pila vse, kar mi je prišlo pod roke. Oprostite ker se nisem predstavila! Sem Katy Simson in obiskujem glasbeno gimnazijo. Mislite da, ker obiskujem glasbeno gimnazijo, da sem pridna pučnka, ki se samo uči. Ne sem navadna 18 letna najstnica, ki obožuje zabave in ples, ampak ima uspeh v šoli zelo dober. In odidemo v realnost. Zabava je že počasi šla proti koncu in ljudje so počasi zapuščali mojo hišo. ''Najboljša zabava res! Komaj čakam na naslednjo'' je rekel Jay in me poljubil. ''Hvala. Se vidima'' sem rekla ga objela in odšel je jaz pa sem za sabo zaprla vrata, ter odhitela do svoje sobe, ter se zaspano vrgla na posteljo.

Omotično sem se vstala. Glava me je zelo bolela. Hitro sem odhitela v kopalnico in se stuširala, ter si oblekla sveža oblačila. Nekdo je pozvonil pri vratih in bila sem 99.9% da je moj fant Jay. Odprla sem vrata in tam me je čakalo nerodno presenečenje. ''Hej kaj pa vidva delata doma? A nista rekla, da se vrneta komaj v sredo?'' sem se hotela izmuzniti iz te godlje, ko sem videla obraz staršev. ''Saša me je klicala in je rekla, da imamo nekakšno zabavo pri nas in zato ne more spati in naj takoj ugasnemo glasbo. Ampak to je zdaj vseeno…Kaj se tukaj dogaja?'' je jezno rekla mami in z očetom sta stopila v hišo, ter ostala odprtih ust, ko sta videla razdejanje. ''Priredila sem manjšo zabavo…Ni bilo poškodb in tudi brez alkohola je bila'' sem se hotela izmuzniti. ''Brez alkohola?'' je vprašal oče in v roki držal prazno steklenico vodke. ''Ammm…kdo je bil takšen bedak in si je zraven prinesel vodko uglh'' sem začela javkat. ''Poklicala bom nekoga, da nam to očisti…potem pa imava z očetom pogovor, ker tako več ne gre naprej'' je rekla mami in jezno odšla v kuhinjo. ''Ups'' sem rekla in odšla v svojo sobo in čakala, da pride mami in mi pove, da imam en teden prepoved zabav ali kaj podobnega. Čez pol ure sem zaslišala trkanje na vrata. ''Naprej'' sem rekla in noter je vstopila moja mami. ''No Katy ne vem kaj te je prijelo, da si naredila zabavo v naši hiši, zato sva se z očetom odločila, da greš za nekaj časa živeti k tvojemu mrzlemu stricu Simonu v London'' je rekla mami odločno. Kaj? V London? Ne…niti podrazno!

29. oktober 2013
neeeeext!
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeext!!!!!!
29. oktober 2013
neeeeeextiiii!
29. oktober 2013
Ej če ne boš nextala v 5 sekundah se bom kar naenkrat pojavla v tvoji sobi!
29. oktober 2013
Ammm Anna-The-Witch neee morem kr nextat že prvo morem dobiti več bralcev in še ni mam skos časa. Če bom imela jutri čas mogoče nextam!
29. oktober 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext pa prosim če bi tudi ti brala mojo zgodbo http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-vse-se-naredi-nepricakovano/59187/ seveda je zaželjenih še več bralk
29. oktober 2013
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!! <333
30. oktober 2013

''V London? Pa kaj še…'' sem zamrmrala in se prijela za glavo. ''Z Simonom smo se že zmenili…tudi tam imajo glasbeno gimnazijo in vem, da bo tam bolje zate, kot tukaj'' je rekla mami odločno in še vedno malo jezno od prej. ''Ampak kaj pa Jay in Chery? Ne morem ju kar zapustiti ali kaj!'' sem rekla. ''Ne skrbi z Chery si lahko dopisuješ in verjamem, da bo te prišla kdaj obiskat. Za Jaya pa ne skrbi že drugi dan si bo našel drugo dekle'' je rekla in že je odšla ven iz moje sobe. ''Nič si nebo našel drugo vem, da me ima rad in tako bo tudi ostalo pa, če grem na Antarktiko'' sem sama pri sebi zamrmrala in začela pakirati stvari za v London, saj mi drugega ni preostalo.

>DRUGI DAN<
''Adijo Katy. Pozdravi strica Simona'' sem zaslišala glas svoje mami za sabo in pomahala sem ji v slovo. Odhitela sem na letalo in se v sedla na sedež, ter si v ušesa vtaknila slušalke in začela poslušati glasbo. Večina pesmi je bilo od Olly-a Murs-a saj sem ga naravnost oboževala. ''Potniki počasi bomo prispeli'' sem zaslišala glas pilota in letalo se je počasi začelo ustavljati. Ko se je končno ustavilo sem odhitela iz letala vzela svoje kovčke, ter na letališu čakala strica Simona. U bistvu priznam, da sem ga na zadnje videla, ko sem bila še majhna, zato sem že malo pozabila, kako sploh zgleda. ''Am Katy Simson ste to vi?'' sem zaslišala in obrnila sem se in videla moškega srednjih let. Prestrašeno sem pokimala, pa saj to ne more biti stric Simon ali pač. ''Jaz sem Simonov osebni šofer. Mark'' je rekel in mi podal roko. ''Katy. Katy Simson'' sem odgovorila in se nasmehnila. ''Pridi z mano odpeljal te bom do hiše Simona'' je rekel in odšla sem za njim do velike limuzine. ''Vsedi se in se namesti'' je rekel, ter mi odprl vrata, jaz pa sem se v sedla na velik črni sedež. Vozila sva se kr nekaj časa v tišini dokler ni Mark rekel ''Am prispela sva''. ''Hvala in adijo'' sem rekla in se nasmehnila, ter vstopila in velike limuzine. Stala sem pred veliko vilo. Resno ima tako lepo in veliko vilo? Skomignila sem z rameni in se z kovčkom v roki odpravila do vhodnih vrat. Pozvonila sem na vrata in čakala, da mi odpre stric Simon. A dobila sem malo nenavadno dobrodošlico. ''Tu imaš Harry'' je rekel temnolasi fant, ki je ravno odprl vrata in po meni polil vedro vode. Ko me je zagledal je ostal brez besed in kar 5 minut je strmel vame. Podrobno sem si ga ogledala imel je popolne temno rjave oči in na sebi je nosil temna oblačila, ki so se podajali njegovemu popolnemu telesu. ''Am oprosti. Mislil sem, da je Harry'' je rekel fant in še vedno strmel vame. ''Kaj strmiš pokaži mi raje kje je kopalnica'' sem rekla jezno. ''Am na ravnost in nato zavij levo'' je rekel še kr v šoku. Cela mokra sem se odpravila do kopalnice, kjer sem se umila in oblekla v sveža oblačila. No tukaj še bo pestro, če me je že prvi dan doletela nenavadna dobrodošlica.

30. oktober 2013
u150952
u150952
next!!
30. oktober 2013
u153451
u153451
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
OMFG! A TE LAHKO UBIJEM? KAK MI NISI ŽE PREJ POVEDLA DA ZGODBICO JEBOTE! KAK SI MI LAHKO TO NARDILA? O M F G! TO JE TKO POPOLNOOOO! *OOOOO*
OMG IN TI MEN REČEŠ DA JE BEDNO? MOJA ZGODBICA TVOJI SPLOH NE SEŽE DO KOLEN, KAJ DO KOLEN DO GLEŽNJEV!
RESNO WAU FUUL SI ME PRESENETILA!
SVETOUNO!
LEGENDARNO!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTT <33333
30. oktober 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!! <333
30. oktober 2013
next
30. oktober 2013
next
30. oktober 2013
u154271
u154271
neeext<33
30. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <33 super je
30. oktober 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/can-you-feel-me-when-i-think-about-you-1d-(one-direction)/63465/1
Vsako dekle sanja, kako bo nekoč spoznala 1D. No meni ni treba nič sanjati, ker te pajace vidim vsak dan. Moj oče je Simon Cowella, jaz pa sem njegova edina hčer Jolene, ampak me vsi kličejo Jo. Je maneđer te popularne skupine,….kadar pa ima čas osebno trenira tudi mene. Igram kitaro in pojem……nikoli preveč nisem marala te skupine 1D, toda nekdo, nekdo iz med njih je pritegnil mojo pozornost. Ima prikupne oči in najlepši glas kar sem jih slišala…njegovo ime je…….

povzetek:
Tako je kot bi kričal, in te nihče ne sliši. Skoraj se sramuješ samega sebe…..kako ti lahko ta nekdo lahko, tako zelo pomemben, tako pomemben da se brez njih počutiš ničla. Nikoli te nihče nebo razumel kako boli, počutiš se brezupnega, kot da te nihče več ne more rešiti. In ko je vsega konec, ko je že mimo….si samo želiš da bi nazaj vzel vse slabe stvari, tako da ti ostanejo samo dobre….. za mojo prijatelco prosim ....
30. oktober 2013
Ok a prosim na tej zgodbici, da ne oglašujete!
Ker zato so tudi teme in tam oglašujte...
Ta tema je samo zato, da se bere zgodbice in za nič drugega!
Lp.
30. oktober 2013
u150899
u150899
Next+nova bralka
30. oktober 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeekšty
30. oktober 2013
u153281
u153281
hahaha
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2013
oprosti za oglaševanje neeeeeext :_________B
30. oktober 2013
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext svetovno je!!!
+nova bralka
30. oktober 2013
hahaha omfgggggg dej reč da bo z Zaynommmmmmmmmmmmm *o*
nexxxt čimprej!
30. oktober 2013
Ok. Ta next bo kratek. Ubistvu je za broken.gril.-Niko, ki si je zelo želela next moje bedne zgodbice! Upam da vam bo všeč next:* Lepo branje želim!(:

Zaslišala sem trkanje po vratih kopalnice ''kdo je že spet? Spet kakšen bedak, ki me bo polil z vedrom vode?'' sem jezno vprašala in odprla vrata kopalnice. ''Am Simon sem…Katy kako si zrasla'' je rekel stric Simon in me močno objel. ''Am pridi predstaviti te moreš še nekomu'' je rekel stric Simon me prijel za roko, ter odvlekel v nekako rečeno dnevno sobo. Na sedežni je sedelo pet fantov, ki so strmeli v televizor in se zraven smejali, ter jedli zažgane kokice. ''Si ne morete privoščiti kaj boljšega, kot zažgane kokice?'' sem v smehu vprašala. ''Oh resno punčka boš jih ti spekla'' je rekel tisti temnolasec, ki me je prej polil in ob njegovem glasu se je moja koža kar naježila. ''Misliš da ne znam? Dvomiš vame praviš? Ne misli, da si nekaj pameten, ker imaš en tatoo na roki'' sem sarkastično rekla in se zasmejala sama pri sebi. ''Oh daj nehaj. Ne misli, da si ti kaj preveč pametna, ker si priredila zabavo pri sebi doma in potem sta zato izvedela tvoja starša'' je rekel in se zraven tega naivno zarežal. ''Si povedal temu bedaku zakaj sem tu?'' sem šokirano vprašala strica Simona. ''Am ja sem jim povedal. Torej fantje to je Katy in prosim, da se dobro razumete z njo. Zayn prosim te…Vem da vama z Perrie ne gre ravno najbolje ampak, zato se ne jezi na mojo nečakinjo'' je rekel Simon in ga jezno pogledal. ''Perrie ni kriva, zato, da so se rodili nekateri kot bedaki'' je rekel Zayn in se namrščil. ''Oh kako te lahko ta punca sploh prenaša'' sem zamrmrala in Zayn mi je podal ubijalski pogled. ''Jaz sem Harry. Harry Styles'' je rekel en kodrolasi, ki je videl napetost med nama in mi podal roko. ''Katy. Katy Simson'' sem rekla in se mu nasmehnila. ''Am u bistvu vas že vse poznam…mislim slišala sem že za vašo skupino torej mi ne rabite govoriti kdo je kdo. Lahko izvem kje je moja soba?'' sem rekla in vzela moje kovčke, ki so ležali na tleh. ''Prosim Niall pokaži ji sobo. Jaz morem na nujni sestanek'' je rekel stric Simon, ter odšel iz dnevne sobe. ''Torej pridi pokazal ti bom tvojo sobo'' je rekel Niall in se mi nasmehnil. Waw imel je popoln nasmeh in vse. ''Vem ahahah to mi je povedala že botrica. Ampak vseeno hvala'' je rekel in se še enkrat nasmehnil. ''Am kaj?'' sem rekla zdaj jaz začudeno. ''Am rekla si, da imam popoln nasmeh'' je rekel, ko sva hodila po stopnicah. ''Pa ja menda nisem tega rekla naglas'' sem rekla in se prijela za usta. ''Očitno si ahahah. Am no to je tvoja soba lepo se namesti'' je rekel Niall in se mi še v slovo enkrat nasmehnil. Sama pri sebi sem zmajala z glavo in se nasmehnila, ter zaprla vrata sobe. Hitro sem razpakirala, nato pa se vrgla na posteljo, ter si začela peti pesem Summer Love, ki mi je bila še edina najlepša pesem od One Direction. Zaprla sem oči saj sem se tako bolj sprostila. ''Am se zavedaš, da skos poješ samo moj del pesmi'' sem zaslišala nekako poznan glas in v hipo sem odprla oči. Pred mano je stal on. Oseba ki mi je trenutno šla najbolj na živce. Uglh Zayn.

Next?
30. oktober 2013
mhmmm next!
30. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg