Forum
u124282
u124282
Brskala sem po youtubu in sm gledala trailer od tega ff-ja in sem se zaljubila v njega. Začela sem ga brat in mislm, da ga noben tuki ne prevaja, sem se odločila da to nardim jaz.Upam, da vam bo všeč.
Zgodbica ni moja, ampak je pa men osebno zlo všeč.
Tukaj je trailer:

Začetek nisem prevedla, ker se v angleščini full boljš sliš:
When you meet that special someone, and you would do anything in your power for them. When you just know it could be love. That's Layla and Harry. But could one night go too far? Mistakes cannot be undone. One problem after another, how would you cope if the one you loved life's was taken away?
zdej gremo pa loh še na zgodbo:

Vedno sem se spraševala, kako je biti zaljubljen. Ljudje vedno govorijo, da je najboljše, ampak tudi najhujši občutek kar ga imaš. Rada bi bila zmožna ljubiti nekoga, ampak zraven tudi biti ljubljena. Vem, da se sliši čudno, petnajst letno dekle, ki govori to. Okey, saj je vseeno, kje naj začnem? Sem Layla Jones, sata petnajst let in včeraj sem se preselila v Doncaster, Yorkshire. Imam sestri Bethany, ki je stara sedemnajst in jo obožujem, saj sva si zelo skupaj, bolj kot kdajkoli. Živim z mami, saj sta se z očetom ločila, zato je samohranilka.
Jutri je prvi dan, ko začnem obiskovati novo šolo in nimam pojma, kako si bom našla prijatelje. Lahko sem tako plaha, lahko pa sem zelo družabna. Zelo sem živčna, ampak razmišljam o pozitivnih stvareh, ki se mi lahko zgodijo. Vse se zgodi z razlogom.
Zbudila sem se ob zvoku Bethany, ki je brskala po moji omari. Usedla sem se in zavila z očmi. »Beth, kaj delaš?« sem jo vprašala z jutranji glasom. »Kje imaš svoje čevlje? Potrebujem ene in sama še nisem razpakirala vsega« je odgovorila. »Tam« sem pokazala, ko sem svojo glavo spet položila na blazino. Bethany je začela skakati po moji postelji. »vstani moja majhna gobica. Danes je tvoj prvi dan v šoli, saj nočeš zamuditi, kajne?« z mene je potegnila odejo in se smejala. »hey, zdaj me zebe, to ni pravično« tudi sama sem se začela smejati in jo začela loviti po stopnicah. »Dobro jutro, dekleti« naju je pozdravila mami. »Jutro, mami« sem rekla in dobila objem.
Ko sem pojedla zajtrk sem šla v svojo sobo, kjer sem se preoblekla v šolska oblačila. Uredila sem si svoje lase. Pograbila sem svojo šolsko torbo in noter dala zvezke ter ostalo, kar potrebujem. Šla sem nazaj v spodnje nadstropje in sestra me je odpeljala v šolo.
Prispeli sva pred šolo. »Vso srečo za prvi dan, gobica« Bethany se je nasmehnila. »Bethany, kolikor te imam rada, me ni treba več klicati gobica« sem se zasmejala. »Zame boš vedno gobica« je v hecu rekla. »Zdaj pa pojdi, spoznaj nove prijatelje in se zabavaj« me je spodbudila. Izstopila sem iz avta in začela hoditi proti šoli ter poiskala pisarno.

Ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. junij 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. junij 2013
u132397
u132397
neeeeext!!!"
09. junij 2013
neeeeeext OMG ful dobr *__*
09. junij 2013
next!!!!!!
09. junij 2013
nneexxttt
09. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext waw +__________+ full fajn
09. junij 2013
u94182
u94182
awwwww začetk ful dobr
neeeeeext
09. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
09. junij 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeext
09. junij 2013
Neeeeeeeeeeeext
09. junij 2013
neeeeext
10. junij 2013
next!!!
10. junij 2013
u73962
u73962
next!
10. junij 2013
neext
12. junij 2013
u128648
u128648
Neeeeext :3
17. junij 2013
next
30. december 2013
omfg,pa kok popolnih zgodbic pa je tuki?????gosh...
da mi tako nextaš!!!!!!!!!!!!!!!!
28. november 2014
next
01. marec 2015
Next!! fangirl.✌ po mojem jih je kar preveč
24. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg