Forum
Hej! Pač dobila sem idejo za še en FanFic... Tako, da upam da ga boste brali in da vam bo na tej forum temi zlo zanimivo! Še nekaj... BREZ OGLAŠEVANJ!!!!!"

Starting:
~ Isabella Mia Star

~ Louis William Tomlinson

■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■

Bila je tišina... Slišali so se le moji koraki, ki so vsakih nekaj metrov stopili v lužo. Bil je 15. april in ravno včeraj je bilo veliko neurje. Povsod so bile luže in bilo je temno. V tej ulici ni bilo niti ene same luči, zato je bilo zelo srhljivo. Hodila sem počasi in upala, da me ne bo nihče slišal. Govorili so, da je v tej ulice veliko roparjev in posiljevalcev, zato me je bilo pošteno strah. Začelo je grmeti. "Krasno.." sem si potihoma rekla in se zazrla v nebo. Na nebu ni bilo niti ene same zvezde. Videla sem samo luno, ki je žarela nekje za oblaki. "Vse bo vredu Isabella, nič se ti ne bo zgodilo!" sem si ponavljala in pospešila svoj korak. "Kaj pa dela tako lepa punca, sama v takšnem neurju in v tej ulici?!" se je oglasil glas za mano. Takoj sem ga prepoznala. "Leon!! Pošteno si me prestrašil!!" sem rekla in se nasmehnila. "Ne skrbi, zdaj si varna!" mi je rekel in me objel. Potem me je še poljubil na čelo in skupaj sva objeta hodila naprej po ulici. Dokler se ni zgodil tisti usodni trenutek. Zaslišala sva strel. Pogledala sem sebe in nato še Leona. Gledal si je v trebuh, nato pa dvignil pogled in z zadnjimi močmi rekel "Najdi si dobrega fanta in pazi nase! Zdaj pa teci!" je še dodal in zgrudil se je na tla. "Ne... NE!!!!!!!!!!!!!" sem zakričala v nebo in po licu mi je spolzela solza. Hitro sem pogledala okoli sebe. V daljavi sem zagledala črno postavo. Leona sem še zadnjič poljubila na usta, nato pa stekla vstran. Najraje bi nekoga objela, ampak nisem imela nikogar. Bila sem sama... Čisto sama......!!!!

Boste pikeci pa boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
10. september 2013
u138721
u138721
neeext!
10. september 2013
neeeext
10. september 2013
ok, malo več nextov bom rabla če hočem pisat naprej!!! ampak vseeno nextam zdej!

■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □
"Isabella!! Premakni svojo debelo rit v kopalnico!" se mi je na uho zadrla Lucy. Ona je moja "sestra". Spoznali sva se na ulici, pri sladoledu in od takrat sva nerazdružljivi. "Kaj je!?!" sem ji tečno odgovorila in počasi odprla moje črne oči. "Ura je 14.00 ti pa še spiš!!" mi je odgovorila in sunkoma sem odprla oči. "Kaj?!?!?!?!?" sem zakričala in kar po zraku stekla do kopalnice. Hitro sem si umila zobe in si spletla kito. "Sem že!" sem rekla vsa zadihana, ko sem prišla v kuhinjo. Z Lucy sva si kupili majhno, a lepo stanovanje. Imava kuhinjo,dnevno sobo, kopalnico in dve sobi. Ena je moja in ena Lucy-ina. "Kaj bo za zajtrk?" sem vprašala Lucy in se vsedla na stol. "Za enkrat nič, ker danes kuhaš ti?" mi je rekla in me čudno pogledala. Zavila sem z očmi in se pomaknila proti predalu. Vzela sem nutello in dva kosa kruha. En kos sem vrgla Lucy pred nos, enega pa lpo položila na moje mesto. Vzela sem še nož in si namazala nutello. "Kaj pa jaz?" je rekla Lucy in me pogledala. "Aja.." sem rekla in ji zakotalila nutello. "Tu imaš!" sem rekla in šla v svojo sobo. "Danes pa si tečna!" sem slišala reči Lucy. "Vem!" sem ji odgovorila in zaloputnila vrata. Vrgla sem se na posteljo in skoraj bruhnila nutello. "Kako sem zaspana!!!" sem si rekla in v roke vzela svoj mali pojšter. "Jaz grem v park, greš z mano?" mi je rekla Lucy in pokimala sem. "Čez 10min se dobiva pri vhodu!" je še dodala in zdrvela v svojo sobo. Zavzdihnila sem in vzela gumico. Lase sem si spela v čop in vzela teniske. "Sem že!!" sem zakričala in počasi odprla vhodna vrata. "Sem že tu!" je rekla Lucy in stekla skozi odprta vrata. "Počakaj me pri hrastu!" sem ji zakričala in zaklenila. Od Lucy sem namreč starejša eno leto, zato sem jaz glavna!! Pridno se je ustavila pri starem hrastu in počakala, da sem jo dohitela. Ko sva po 20 minutah prispeli v park, sva se kar vrgli na rjavo klop. "Utrujena sem!" mi je rekla Lucy in se naslonila name. Zelo rada imam Lucy in zato jo tudi ščitim, ker nočem, da bi se ponovila zgodba z Leonom. "Rada te imam Isabella!" mi je rekla in svojo glavo zarila v mojo toplo jopco. "Jaz pa tebe!" sem ji odgovorila in pogledala v nebo. Bilo je oblačno in v zraku je bilo kakih 20 stopinj. Vse je bilo lepo in mirno, dokler nisva zaslišali poka. Spomnila sem se dne, ko so mi ubili Leona in močno sem se oklenila Lucy-ine roke. "Isabella kaj je to?" me je vprašala, jaz pa sem jo le prijela zaroko in stekli sva vstran....
11. september 2013
neeeeeeeext ubijaš me!!!!
11. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. september 2013
u150826
u150826
next
11. september 2013
u150879
u150879
neeeext
11. september 2013
u150546
u150546
nextt
nova bralka....
11. september 2013
neext
11. september 2013
u27814
u27814
Neeeext
12. september 2013
u113369
u113369
neeeeeeeeeeeeeeext
12. september 2013
pol pride next
13. september 2013
u44370
u44370
neeeeeext!
13. september 2013
mau več nextkov!!!

■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □ ■ □
"Isabella kaj je bilo to?" me je vprašala Lucy, ko sva prišli domov. "Nočem govoriti o tem!" sem ji zabrusila in stekla v sobo. Vrgla sem se na posteljo in pogledala skozi okno. Zazrla sem se v modro nebo in razmišljala o tistem dnevu. Po nekaj minutah sem si obrisale tople solze, ki sem jih potočila med razmišljanjem in šla v kuhinjo. "Hej! Si dobro?" me je tiho vprašala Lucy in pokimala sem. "Vaflji?" me je vprašala in tiho sem ji odgovorila. "Ja prosim...." potem sem povesila glavo in se zazrla v bel krožnik pred mojim nosom. "Izvoli!" mi je rekla Lucy in mi podala pol krožnik z vaflji, ki so bili obliti z čokolado. "Hvala!" sem rekla in se ji nasmejala. "Končno dobim nasmeh!!!" mi je rekla in se zasmejala. Vrnila sem ji nasmeh, potem pa se poglobila v mojo prvo žrtev. Vafelj čisto na robu krožnika!!! "Pa te imam!!" sem rekla in vilico zapičila globoko v vafelj. "Isabella, saj veš, da niso živi, mar ne?" me je vprašala Lucy. "Niso?? Ne..!!!! Pa ne gospod Smith!!!" sem govorila ubogemu vaflju in skoraj zajokala. "S kakšno čudakinjo živim!" si je rekla Lucy in začela zlagati kozarce. Še naprej sem gledala ubogi vafelj, potem pa končno zagrizla v še toplo vafljevo "meso". "Njam!! Okusni ste gospod Smith!" sem rekla in si ga zbasala v usta. Lucy sem pod nos porinila prazen krožnik in zdrvela v kopalnico. Umila sem si roke, ter obraz in odskakljala nazaj v kuhinjo. "Jaz grem malo ven...." sem rekla Lucy in jo resno pogledala. "Prav... Samo bodi previdno!" mi je rekla in se naprej ukvarjala z kozarci. Vzela sem svoj telefon, ki je bil polepljen z nalepkimi od Louisa in zdrvela skozi vrata. "Pa gremo!" sem rekla in počasi hodila prosti parku. Naenkrat mi je zapiskal telefon. Pogledala sem v ekran telefona in zagledala sporočilo od Anne. Ona je razredna važička. Seveda je blondinka in prisvojila si je že skoraj celo šolo. Mislim, če jo hočeš pogledati v oči, moreš imeti na listku napisano prošnjo! Mislim GROZNO!!!!!!!!!!! Ker sem bila zelo zatopljena v moj lepi telefon, sem se seveda spotaknila. "Av..." sem potihoma rekla in začela pobirati ostanke mojega pokojnega telefona. "Prekleto!" sem rekla in si zbasala koščke v žep. Ko sem poskušala vstati me je noga strašno zabolela. "Shit!!!" sem zakričala in imela sem srečo. Mimo je ravno prišel nek fant. "Si vredu?" je takoj zakričal in stekel do mene. "Ne.. moja noga me.." sem začela, ampak ko sem videla njegov obraz sem mislila, da bom padla v nezavest. Pred mano je stal LOUIS TOMLINSON!!!!!!!! "OMG!!! Ti si Louis!!!!!!!!" sem zakričala in ga poskušala objeti, ampak moja noga je vstrajala pri tleh. "Počasi!" je rekel in se sklonil k meni. Z roko je počasil umaknil lase z mojega obraza in se zasmejal. "Louis!" je rekel in mi segel v roko. "Isabella! Isabella Mia Star!" sem mu odgovorila in se zasmejala. "Kje si doma?" me je vprašal in pokazala sem na hišo v daljavi. Počasi me je dvignil v naročje. "Kaj pa počneš?" sem ga vprašala in ga začudeno pogledala. "Lepo damo nesem domov!" mi je odgovoril in se nasmejal. OMG kako ima popoln nasmeh!!!! "Hvala!" sem mu rekla in si iz žepa vzela ostanke mojega telefona. "Sranje!" sem zamrmrala in si ogledovala moj počen ekran. "No, vidim, da me obožuješ!" mi je rekel, ter si ogledoval nalepko z njegovim obrazom in srčkom. Zasmejala sem se in kmalu zardela. "No, tukaj je tvoj dom." je rekel in me položil na tla. Prijela sem se njegove rame in se obrnila z obrazom proti njemu. "Hvala!" sem mu še enkrat rekla in ga poljubila na lice. Zardela sem in nekaj časa strmela v njegov popoln obraz. Tudi on me je gledal, nato pa me potegnil k sebi in poljubil. Počasi sem odprla oči in se zasmejala. V roke sem mu potisnila svojo telefonsko, nato pa odšepala v hišo....

a) Kaj se bo dogajalo med Louisom in Isabello?
b) Ali bo Lucy ljubosumna?
c) Kaj bo naredila Anna, ko bo izvedela za to?
č) Vredu zgodbica?
13. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
a) L-O-V-E
b)eh..neee
c)nwm
č)Vredi!!??Še niti to ni ......................................................
KER JE FENOMENALNA!!
13. september 2013
u44370
u44370
a) Kaj se bo dogajalo med Louisom in Isabello? par bota :'D
b) Ali bo Lucy ljubosumna? Ja
c) Kaj bo naredila Anna, ko bo izvedela za to? Zpeljati ji ga bo htela
č) Odločna! !
neeeeeeeeeeeeeext! :'D
13. september 2013
u44370
u44370
odlična*
13. september 2013
a) ja začela se bo dogajat bromanca....
b) pomoje ne
c) nimam pojma
č) prosm hitr nexti k men boš ubila resno!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
13. september 2013
u27814
u27814
a) romanca bo
b) verjetno ne, sam zaščitit jo bo hotela
c) speljat ji ga bo hotela
č) jaa
Neeeext
14. september 2013
a) rimantic fantastic
b)ne
c)vrjetno bo besna haha
č) top pišeš ubiaš me <3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttt
14. september 2013
še mau nextov
14. september 2013
u147130
u147130
a) Kaj se bo dogajalo med Louisom in Isabello? love
b) Ali bo Lucy ljubosumna? nevm
c) Kaj bo naredila Anna, ko bo izvedela za to? tud nevem
č) Vredu zgodbica? ja sam mau krajše nexte piš k ji ne preberm usega k je tok dost napisan
14. september 2013
a. love ooh love ;D
b. mogoče čisto malo, ampak se bo pol sprijaznila s tem in bo mogoče spoznala kerega fanta, ki bo ji spodnesel tla pod nogami ;D
c. mogoče se bo počutila malce neprijetno in ji bo žal, da je zaljubljena v louisa, ker hoče samo dobro za lucy in se noče skregati z njo
č. jppp in nexti čimprej <3
neeext!! <33
14. september 2013
hwala za nexte in če katera hoče pisati FanFic z mano je dobrodošla v zs-ju!!!!!!

"Hej, ja kje si pa bila tako dolgo?" me je vprašala Lucy, ko sem stopila v hišo. "Am.... Padla sem in... SPOZNALA SEM LOUISA TOMLINSONA!!!!!!!!!" sem se zadrla in odšepala v kuhinjo. Iz predala sem vzela nutello, nato pa šla v sobo. Nutello sem dala na mizo, potem pa se vrgla na posteljo. "Oh Louis......" sem zašepetala in že v naslednjem trenutku dobila sporočilo. Bilo je od Louisa. Pisalo je:
"Hej! Louis tukaj! Am... Hotel sem ti samo povedati, da bi te rad spet videl in pač..... Kaj pa govorim!!! Isabella Mia Star, noro sem zaljubljen vate!!! Čisto si me zmešala!!!!!!! No, moram iti, Niall teži!!! Dijo! :*"

"Tudi jaz te ljubim Louis!" sem rekla in se vlegla na posteljo. "Ljubim te...." sem zašepetala, potem pa je v sobo vdrla Lucy. "No, dovolj bo cmerjenja!!! Spraviti te morava v formo!!!! Najprej greš k zdravniku, potem pa v shoping!!!!" je rekla Lucy in me potegnila za roko. "Kaj???" sem rekla in padla na trda tla. "Av..." sem zašepetala in pogledala okrog sebe. "O moj Bog!!! Si vredu?? No, še en razlog več, da greš k zdravniku!!!" mi je rekla Lucy in mi pomagala vstati. "Hvala?" sem ji odgovorila in ji sledila. Po nekaj minutah hoje sva prišli do zdravnika. Rekel je, da je samo manjši zvinj gležnja. Oddahnila sem si in z Lucy sva se odpravili naprej. Kmalu mi je zapiskal telefon. Spet je bilo sporočilo od Louisa. Pisalo je:
Čakam te v parku! Kiss Louis!! :*

"Moram v park!!" sem rekla in Lucy porinila nekemu fantu v hrbet. Z kotičkom očesa sem videla, da se mu je opravičevala in da je ta fant bil Harry Styles. Zasmejala sem se in hitro odšepala v park. "Hej..." me je pozdravil Louis in takoj prihitel k meni. "Bo vredu?" me je vprašal in pogledal mojo nogo. Pokimala sem in se vsedla na klop. "Ne počakaj!!!! Mokra je!" je rekel in me nežno prijel za roko. Hitro jo je umaknil in se mi zazrl v oči. Bile so tako lepe... V njih sem lahko opazila ljubezen in upanje. Vsedel se je na klop in mi namignil naj se vsedem na njegovo kolena. Počasi sem se vsedla nanj in ga pogledala. Nasmejal se mi je, nato pa se mi približal. Najina nosova sta se dotaknila in kmalu za tem še ustnice. "Ljubim te..." mi je zašepetal in odprl njegove nebeško modre oči. "Ne rabiš mi poslati sto sporočil na dan!!" sem mu odgovorila in se zasmejala. "No, potem te bom moral pa stokrat na dan poljubiti!" mi je rekel in me spet poljubil.....
14. september 2013
awwwww:***
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
14. september 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2013
u27814
u27814
aww
Neeext
15. september 2013