Forum
u29286
u29286
Helaaaa;') Odločla sem se, da začnem pisat še eno zgodbico, ki upam, da se vam bo zdela zanimiva. Mislila sem začet objavlat šele čez en mesec ampak sem imela eno idejo in ja nisem mogla zdržat x'd Danes sem se spravila k kompu in napisala prolog, naredila naslovnico. Trilerja še nisem utegnala naredit. Ampak obljubim, da bo prišel, ko se ga naučim nardit al pa mi bo sassy princeska pomagala ane patricija? x'd
Čisto malo o zgodbici. Velk bo kreganja kar je meni fhoool ušeč haha x'd I know I'm evil*.*Potrudla se bom, da bo velik presenečenj za vas in to bo to:') Nexti bojo približno na vsakih 4-5 dni.
Love u<3456

★ ☆ ✰ ✯ ✡ ✪ ✶ ✱ ✲ ✴ ✼ ✻ ✵ ❇ ❈ ❊ ❖ ❄ ❆ ❋ ❂ ⁂★ ☆ ✰ ✯ ✡ ✪ ✶ ✱ ✲ ✴ ✼ ✻ ✵ ❇ ❈ ❊ ❖ ❄ ❆
☆Ariana Grande as Rebecca Styles
☆Demi Lovato as Tess Blacken
☆Lottie Tomlinson as herself
☆Harry Styles as himself
☆Nial Horan as himself
☆Zayn Malik as himself
☆Louis Tomlinson as himself
☆Liam Payne as himself
☆Luke Hemmings as himself
☆Michael Clifford as himself
☆Calum Hood as himself
☆Ashton Irwin as himself

Naslovnica*__*

Prologue:

Zunaj je že bilo decembrsko podnebje. Pravkar sem se uzrla skozi okno, ter opazila prve snežinke, ki so padale na skrbno pokošeno angleško trato. Stopinje so vedno bolj padale navzdol, mi pa smo se greli v hiši. V našem skupnem domu. Spomnila sem se lanskega božiča, ki je bil žalosten, vsaj za mene. Lansko zimo, mi je umrla sestra. Vendar nisem hotela misliti na to.
»Rebecca? Halo?«, se je oglasil Niall, ter mi pomigal z rokami pred očmi.
»Tukaj sem. Živa in zdrava. In ne kliči me Rebbeca! Becca sem-.-«
Harry torej moj slavni brat, mi je pomignil naj se vsedem v krog. Ubogala sem ga. Mislim, da bom postala vedeževalka saj sem takoj vedela kaj bo sledilo. Zavila sem z očmi. Upam, da nebom imela kakšnega bednega iziva, saj sem enkrat pristala v omari z Zaynom. In ja, samo z spodnjim perilom. Torej..resnica ali iziv. Najprej je steklenica pokazala na Liama in Louisa.
»Iziv ali resnica?« je uprašal Louis.
»Iziv.« Argh to nebo dobro.
Louis se je nasmehnil in upala sem, da bi mu lahko pogledala v glavo, saj je imel verjetno polno idej. Prav slišala bi lahko kako mu brnijo možgani. Z pogledom je ošinil mene. Ne! Prosim, Louis, Prosim prosim prosim, vedno sem te imela rada…
»Torej Liam, poljubi Becco na lica.« Hvala Louis Res Hvala!
Liam je s pogledom ošinil Harrya, ta pa mu je pokimal. Harry je bil zelo zaščitniški do mene in fantje so se ponavadi bali, da bi se razjezil ko je šlo zame. Liam je vstal. Ko sem to videla sem hitro vstala še jaz. Nastavila sem lico in se delala kot, da se mu nastavljam. Približno kot tisti slavni bogataši, ki so zagledani vase. Po dnevni sobi sem zaslišala krohot. Vedno sem jih spravila v smeh. Na hitro me je poljubil in spet so zavrteli flašo. Pokazala je name in Nialla.
»Becca….preživi eno turnejo po svetu z tour busom. Z našimi kolegi. Člani skupine 5SOS.«

★ ☆ ✰ ✯ ✡ ✪ ✶ ✱ ✲ ✴ ✼ ✻ ✵ ❇ ❈ ❊ ❖ ❄ ❆ ❋ ❂ ⁂★ ☆ ✰ ✯ ✡ ✪ ✶ ✱ ✲ ✴ ✼ ✻ ✵ ❇ ❈ ❊ ❖ ❄ ❆

Next?
Mnenje:?)
09. september 2014
Omg omg omg omg*_________* wiiiiii<33 končnooo si objavlaa<3 veš kk je blo mučno čakat pol ure da boš objavla?!xđđ in zdej sm končno lahka prebrala to perfekcijooo<333 omg Živa to je popolno men se mešaaa<3333
Aja---> pa še zmeri sem jezna(že veš zakaj(vortex timexđđ)) haha upssxđđ
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT<333333
09. september 2014
u179057
u179057
nnnnnnextt <33333
09. september 2014
u100166
u100166
OMG!!!
NEEEXT! <3
09. september 2014
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *o* UF UF UF UFFFFFFFF KOMAJ ČAKAM NA NADALJEVANJE. POPOLN ZAČETEK RESNO MISLIM! *O* WIIII 5SOS IN 1D SKUP :$$$ WOP WOP WOP WOP WOP *OOOOOOOOOOOOOOO* VEM DA BO TA ZGODBA ŠE ZARES POPOLNA *O* NEXT! TAKOJ! IN TO RESNO TAKOJ! <3 :$
09. september 2014
Neeeeeeext
09. september 2014
u153756
u153756
neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxtttt too jeeeee prfeeeeektnooo*-*
09. september 2014
Neeeeeeeeeext , prfekt zgodbica sploh zato ker se gre o 1d in 5sos. dveh moji najljubših skupinah. *___*
09. september 2014
next-nova bralka
09. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
just to let u know gurl .... ASHTON IRWIN IS MINE -.-*
OMG HAZZA LOVE U ;*
popolno je btw
aja pa si pozabla name? xđ
ps ... kak je popolno fuck meeeee *O*
09. september 2014
ASHTON IS MINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. september 2014
bitchez be like derp face :"3 lol
09. september 2014
u178002
u178002
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. september 2014
OMG TO JE TOK *o*
OMG OMG OMG OMG
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT *ooooo*
09. september 2014
Next
09. september 2014
OMG!!! Next!! In to še dans!
09. september 2014
u159566
u159566
next
09. september 2014
next
09. september 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeext *00*
09. september 2014
u179105
u179105
wooow, nextaj mii*000*
09. september 2014
OMG OMG OMG OMG OMG top je top res waaaaa ... omg jz bi dala vse da bi bla na busu z njimi majkemi, fak ej fak top je res dej čimprej napiš naprej, full je top, majkemi hvala da si me našla pa mi link poslala .... OMG OMG OMG fak popolnost res *0*
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT
09. september 2014
Neeeeeeeeeeext<3
09. september 2014
u160233
u160233
Wau, tole je res ful nor začetek.
Pa še 5SOS so notri. *____*
Sam mene neki zanima.
Ali bo glavna oseba - torej Rebecca z enim od 5SOS ali 1D?
Upam, da z Lukeom. <---He is mine, tko mimogrede. :***
No hvala, ker si mi poslala tole zgodbo prek zasebca, ker je že prolog prfrkten. *O*
NEEEXT!
09. september 2014
Nnnneeext. Tole je best zgodbica
09. september 2014
mmm nice....predlog mi je zelooo vsec!!! am neeeeext!!!
09. september 2014
next!!!
09. september 2014
omg ful dobro hvala za link!!!:*
in ja tut jas obožujem kreganje haha
next next next
10. september 2014
next super
10. september 2014
TAK DA VSE VETE NIALL,LOUIS IN ASH SO MOJI !!!!!!!!!!MOJI
10. september 2014
u179269
u179269
Omg kako je tole popouno *_*
Kak me zanima kako bo Becca odreagirala... In v koga se bo zaljubila! *0* Upam, da v Luka. On mi je najboljši iz 5sos, čeprav nisem ne vem kaj fenica od njih.
Komaj čakam nov del!
Neeeeeeeeeeeext!
10. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg