Forum
u121843
u121843
Heiiiii! Torej jst sm se pač odločla da napišem zgodbico o One Direction... Upam da bom mela velik bralcev če pa ne pa pač ne... (Brišem zgodbico...) Torei upam da vam bo ušeeč!
***************************************************************************************************************************

Emma

Hej! Sem Emma. Stara sem 18 let. Živim v Los Angelesu. Sem edinka in živim z svojo babico. V šoli nimam prijateljev. Nisem ravno bogata in nihče me nemara ker imam pač svoj stil a drugi tega ne sprejemajo... Enkat so se tudi poigrali z mano. Jap... Res imam ničvredno življenje. Skoraj vsak dan se jokam in nasljednji dan se delam kot da ni nič.... Ne želite si tega resno! Imam kužka z imenom Fluffy. Samo z njim se lahko pogovarjam a vem da me ne razume... Babica je zelo prijazna do mene. In seveda zelo skrbna. To bi bilo vse o meni.

Lily

Hej! Moje ime je Lily. Stara sem 18 let in živim v Londonu. V šoli imam kar slabe ocene a kar nekaj prijateljev. Živim v premožni družini. Nekatere se želijo z menoj družiti le zaradi denarja a meni sploh ni pomemben. Vglavnem imam brata Jacka ki me vsak dan bolj živcira... Je eno leto starejši od mene obnaša pa se kot bi bil star 3 leta dobesedno. Mama je odvetnica oče pa direktor ipd. To je vse...

Jaz:

Moj brat:

*************************************************************************************************************************
Upam da vam je začetek ušeč... Če dobim vsaj tri nexte pišem nadaljevanje Res upam da vam je ušeč

Boš bral/A?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3
07. februar 2013
neeext
07. februar 2013
u121843
u121843
Še en next pa nadaljujem *_______*
07. februar 2013
u113280
u113280
next
07. februar 2013
u84822
u84822
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!<3:*
07. februar 2013
u121843
u121843
Hvalaa vam za nexte (: Ta del posvečam: ❤Death Roses❤ ,_●мααω●_ , в_єαυтуᶫᵒᵛᵉ in ●αηηιє'ѕ cαη∂уϟ ... <3
********************************************************************************************************************
1. DEL
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQL3RNH5VjRcXsTGa5E__WnwcS6nwCsCtXsXXvVcrdpU-Ve8vE[/img]
Emma

Driiiiiiinnnnnggg!!! je zvonila budilka... "Petek..." sem si rekla in se vstala. Nisem ravno kot vsi drugi ki budilke vržejo v steno in konec... Oblekla sem se in stekla na zajtrk. "Jutro." sem rekla babici in vzela kos kruha z marmelado. "Jutro. Pohiti da ne zamudiš pouka!" stekla sem ven čez vrata in do avtobusne postaje. Vsedla sem se na klop in čakala na bus. "Zdaj bi že moral priti... Ura je že 8..." sem si rekla in pogledala na cesto a njega od nikoder... "Ah seveda!! Je že bil!" hitro sem vstala iz klopce in tekla proti šoli. Ko sem bila v njej sem morala najti še razred. "Tam je!" in hitro sem stekla do vrat. "Jutro! Oprostite za zamudo..." sem rekla zadihana in cel razred se je začel smejat. "Gospodična Emma Rose kaj se greste! Mislite da mi lahko kar sredi ure udrete v razred! Kaj je s tabo!!" me je nadrla učiteljica in me poslala ven. "Jebite se vsi!" sem zakričala po šoli in hitro stekla ven. Zakaj se to dogaja meni? Zakaj?! Odšla sem do bližnjega gozda kjer sem imela svojo gugalnico. Vsedla sem se na njo in se začela guncati. Včasih sem cele dneve preživela v gozdu. Ne vem zakaj ampak tam sem se vedno imela svobodno... Šla sem domov in naravnost v svojo sobo. Vlegla sem se na posteljo in gledala v strop. Kaj drugega pa nisem imela za delat....

Lily

"Aaaaaaa!" sem zakričala saj me je nekdo polil z mrzlo vodo. "JACCK!!!!" sem zakričala kot nora in stekla v njegovo sobo. Vse sem mu razmetala in šla potiho nazaj. Umila sem si lase in se oblekla. Odšla sem dol na zajtrk. "Jack! Si pogledal svojo sobo!" je Jacka nadirala mami. "Haha!" potihem sem se zasmejala in odšla mirno na zajtrk. Z Jackom sva se pogledala kot da se hočeva ubit... No ja tega sem že navajena. Pojedla sem zajtrk in nato odšla v šolo.... "Še en beden dan v šoli..." sem si govorila ko je bilo konec pouka. Ko sem prišla domov pa sem ostala odprtih ust. Kako je lahko to naredil?????!! "JAACK!! Takoj sem!!!!!!!!" sem zakričala. Zkaj? Ker je mojo posteljo in obleke zmetal na dvorišče. "Ja sestrica?" je nasmejano odvrnil. "Ja sestrica, ja sestrica... Je to vse kar imaš za povedat??! Jaz te bom ubila Jack dobesedno za to se ti bom maščevala!" sem jezno zavreščala in vzela obleke ter šla v sobo. "Aja pa prinesi posteljo nazaj!" sem še rekla in zaprla vrata. "Zakaj imam takega brata noo??!"

*****************************************************************************************************************
To je biu pri del... Upam da vam je ušeč.. One Direction pridejo mau kasnej... Zdej pa rabim 5 nextou za nadaljevanje (:
08. februar 2013
u84822
u84822
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!:* + huala za neext:*
08. februar 2013
u101828
u101828
next! :*
08. februar 2013
nnnnneeeexxtt
08. februar 2013
next
08. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!! tnx za next! :*****
08. februar 2013
u121614
u121614
Neeeeext. Zakoooon *__*
08. februar 2013
u121843
u121843
Nzk... Hvalaa vam da berete¨!! tO mi največ pomeni... LOVE YOU SO SO MUCH!! <3 <3
*******************************************************************************************************************
2. DEL
Emma

Kmalu sem zaslišala lajanje mojega kužka. "Fluffy! sem se razveselila in ga stisnila k sebi. Še enkrat je zalajal in nasmejala sem se. Prvič danes. Ja pes je edini ki me lahko spravi v dobro voljo....

Nato je nekdo potrkal na vrata moje sobe... "Emm. Si notri?" je prijazno vprašala babica in vstopila v sobo. "Ja sem babi..." vsedla se je k meni. "Imam veselo novico zate..." je rekla. "Katero pa?" sem jo vprašala in pobožala Fluffya. "Čez dva dni greš v london k svoji sestrični..." "KAJJ??? Imam sestrično???" sem jo presenečeno vprašala. "Ja... Zdaj sem ti povedala saj vidim kako trpiš tukaj. Kar začni pakirati karte sem ti že kupila." je rekla in odšla ven. Začela sem skakati po sobi in moj nasmeh je bil zelo velik. Kričala sem in se drla. "ADIJO LOS ANGELES!" sem še zadnjič utrujeno izrekla in padla na posteljo. Fluffja ni bilo več v sobi saj se je verjetno prestrašil... "No ja komaj čakam! V Nedeljo grem! Jupi! Nikogar od tu več ne bom rabila prenašati!" kmalu sem zaspala od utrujenosti.

Lily

"Jack in Lily takoj sem!" je zakričala mami. Stekla sva po stopnicah istočasno. "Ja mami?" je rekel Jack. "Zdaj me je klicala moja mama in rekla da pride k nam živet vajina sestrična zato lepo pospravita pride že čez 2 dni!" je rekla in vesela odšla v kuhinjo. "Jes! Komaj čakam!" sem zavreščala saj se mi bo pomagala maščevat mojemu bratu haahaha! Odšla sem v sobo in vse lepo pospravila. Pripravila sem ji celo Posteljo zložljivo ki sem jo vedno imela v omari. "Naj se maščevanje prične!" sem vsa vesela rekla in šla na računalnik. Dolgo sem rabila da sem ugotovila katero je Jackovo geslo. Ampak na koncu sem ( Nato sem na zid od punce v katero je zaljubljen napisala: Draga Sarah!(tako ji je ime) Moram ti povedat da sem zeloo zaljubljen vate! Prosim da se dobiva pri mostu... JACK... "HAHAHA" sem se začela smejati in se odjavila. Nato sem seveda morala iti pisat domačo nalogo. "Pa saj bodo kmalu počitnice" sem si rekla in vrgla zvezke v kot. Komaj čakam da vidim sestrično (: .
****************************************************************************************************************
Tako tuki je drugi deu... Ful vas mam rada use ki berete! Če hočte da vam next posvetim sam rečte (: *____________*
08. februar 2013
u121614
u121614
Neeext. *_*
Je lahka naslednji del posvečen meni? Prooooosim? < 33333
08. februar 2013
u121843
u121843
Itak da je lahk :**
08. februar 2013
u121614
u121614
Huala *__________*
+najboljša zgodbaaaa.< 333333333
08. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3
08. februar 2013
neeeext
08. februar 2013
u120590
u120590
next
08. februar 2013
u121289
u121289
Next
08. februar 2013
u121843
u121843
Juj kuk nextouu!! Še dva pa nextam (: <3 *_____*
08. februar 2013
u120590
u120590
*________________________________*
08. februar 2013
nexxxxxxxxxxxttttttt
08. februar 2013
nnexttt
08. februar 2013
u121843
u121843
Evo grem zdej pisat (:
08. februar 2013
u120590
u120590
tnx
08. februar 2013
u121843
u121843
******************************************************************************************************************
3. DEL

Emma

Napočila je Nedelja in zbudila sem se od šestih zjutraj. Oblekla sem se vzela kovčke in se poslovila od babice. Fluffya sem seveda vzela s sabo. Nato sem vzela karte in še enkrat preverila če imam vse. Naročila sem Taxi in še zadnjič pogledala proti šoli. "Bye Bitch!" sem rekla in se sama pri sebi zasmejala. Vsedla sem se v taxi in zapeljala sem se na letališče. Kot bi mignil sem že sedela na letalu in gledala v oblake. "Se to res dogaja?" sem se vprašala in se zasmejala. Nato sem zaspala. Zbudil me je glas pilota ki je oznanjal da pristajamo. Ko smo pristali sem šla najprej poiskat kovčke in Fluffya ki je bil med njimi. "Izvolite psa..." je rekel nek gospod in mi ga dal v naročje. Zahvalila sem se in vzela še zadnji kovček. "Zdaj pa počakajva da pride moja teta po naju." sem rekla in se vsedla na bližnjo klopco. Kmlau je prišla gospa ki mi je mahala. Šla sem do nje in objeli sva se. Nato sva se na poti domov veliko pogovarjali in izvedela sem da imam še bratranca (:

****************************************************************************************************************
*_______* 6 nextov pa nextam x'D
08. februar 2013
u121843
u121843
Aja ta del je posvečen šħαяκвıтe.† ❤
08. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg