Forum
u138543
u138543
''Pojdi v sobo!Komaj čakam da že odideš jutri!''reče Mrs.Budala.Tako kličem ravnateljico sirotišnice.No ja življenje preživljam v sirotišnici.
No naj se vam predstavim.Sem Alison Smith.Jutri bom stara 16 let.Imam modre oči in dolge lase.

JAZ:

Veste kaj sem spet ušpičila?Razbila sem okno,in se je ta budala končno odločila,da grem ven.Hotela sem čimprej ven in zdaj grem zaradi enega okna.Šla sem spat,ker je bila že toliko ura.Razmišljala kam bi šla.Ven iz Londona?Ne,poiskala si bom službo.Zjutraj sem se zbudila in vse stvari spravila v moj mini torbo.Oblekla sem se in šla proti pisarni''Naprej.''reče.Vstopila sem''Na tukaj imaš denar in adijo.''reče in mi ga vrže.Samo pomaham in grem ven.Mrzel zrak mi je dobro del.
OBLEKE:

Šla sem v neko kavarno,kjer gor piše Starbuck.Ko sem vstopila,je prijetno zadišalo.Mmmm.Tukaj bi lahko delala.Šla sem do pulta''Dober dan.Zanima me,če je tukaj kakšno prosto mesto za natakarico?''vprašam.Nasmehnila se mi je''Samo še dve mesti sta prosti.Lahko začneš kar zdajle.''reče in se nasmehne.Prikimala sem in vzela predpasnik''In kje živiš?''me je vprašala.Obrnila sem se k njej in ji povedala celotno zgodbo.Na koncu me je objela''Lahko živiš pri meni.Imam vilo in bo dosti velika za obe.''je rekla.Prikimala sem ji''Zdajle lahko ta denar zapraviva prav?''rečem.Prikimala je.Čez nekaj časa še zmeraj ni prihajalo nič strank.Ta čas pa mi je pokazala kako to vse gre.Ko sem vse znala,mi je vrgla kocko ledu v glavo.Tudi jaz sem jo.Takrat se je začel boj ledenih kock.No vesela sem,ker je ona šefica.Ampak tako mlada je.Takrat je noter vstopilo pet fantov.Usedli so se,midve z Ari sva se smejale.Ja tako ji je ime.No Ari je tudi 16 in bo čez dva tedna imela rojstni dan.

ARI:

Šla sem do fantov''Kaj boste pili?''vprašam in komaj zadržujem smeh.Ari pa sej tam zadaj že močno krohota''Jaz bom am...Ledeno kavo.''je rekel eden,ostali pa so pokimali.Med potjo sem Ari pokazala sredinca.Ona pa se je še bolj začela krohotati''Kaj se tako smejete?''vpraša nekdo.Skomignila sem z rameni.Tedaj sem dobila ledno kocko v glavo.In spet se je začel kratek dvoboj.Po dvoboju sem jim nesla kavo.Vsi so se nasmihali''Zakaj imate kapuce in sončna očala gor?Saj je oblačno in temno.''rečem''Obljubi da ne boš kričala.''reče nekdo.Začudeno sem pogledala in prikimala.Tedaj so si dali dol kapuce in očala''Zakaj bi morala zdaj kričati?''vprašam.K meni je pritekla Ari in začela kričati''Morilci?''vprašam.Oni pa začudeno odkimajo''Nas ne poznaš?''odkimala sem''Kako naj vas poznam,saj tu nikogar ne poznam.Če sem pa gnila v sirotišnici.''rečem in se namrdim ob besedi SIROTIŠNICA''Nisem vedel.''je rekel blondinec''No mi smo pevska skupina One Direction.''reče nekdo''Lahko že vas podpis!!''reče Ari jezno.Nasmejali so se in podpisal
*********2 LETI POZNEJE*********
Z tistimi fanti se z Ari nisva več videli.No zdaj sva najboljši prijateljici,brez skrivnosti.Zdaj greva z Ari na sprehod in seveda v šopinge.Aja takrat ko smo jih srečale,so bili še mladi in so se potegovali za nagrado v xFactorju,a jim ni uspelo.Ampak še zmeraj so skupaj in pojejo.Ari je všeč pudelj Harry.Smešno ime ha?''Alis si že?''me je vprašala Ari.Prikimala sem.Takrat sem potegnila nahrbtniček in odšli sva po mestu.

MOJE OBLEKE:

ARINE OBLEKE:

Še preden sva šle me je dobro pogledala in se nasmehnila.No ne delava več,ker sva prodali nekomu drugemu to trgovino.Šli sva v Starbucks.Tam sva si naročili ledeno kavo in šle v park.Pogovarjali sva se in obujali spomine.Še zdaj ne morem verjeti da sva jih srečali.........

nekšt?
28. maj 2013
Next!!!!
prva bralka
28. maj 2013
u138543
u138543
to bo next za dreamy.girl<3 huala ker bereš loh še oglašuješ? huala če boš

••••••••••••••••••

Seveda,tudi brez smeha ni bilo.Ko sva spili,sva vrgle v plastenki v smeti in se odpravile naprej.Ari je stekla do trgovine BEAUTIFULL♥ .Morala sem se nasmehniti.Ko je bila pred mano že 100000000000000000000000m ah ne 15m ali 100m pred mano,je začela kriliti z rokami''Pa daj pohiti!Jaz bi v tem času že zemljo prehodila.''reče in zabije z očmi.Usaj zdi se mi tako''Aha.Boš dobila nagrado ane.''rečem sarkastično.Ko sem šla naprej,je Ari zamahnila z roko in šla v trgovino.Jaz pa sem lazila za njo.Na enkrat sem se zaletela v nekoga''OMG oprosti!''sem rekla.In še enkrat OMG.Bil je enako oblečen kot jaz''Živijo ka...''pogledal me je''Niall James Horan.''reče in poda roko''O,hej Niall,Alison Smith.''rečem in se rokujeva''Poznam te že osebno veš.''mu rečem.Začudeno me je pogledal''Prebrskaj dve leti nazaj.''rečem in se nasmehnem''Ali?Omg minilo je dve leti.''reče in me objame.Tedaj je prišla ven Ari''Živjo.Kdo si ti?''vpraša Ari in si ogleda Nialla''Lahko že vaš podpis!!''oponaša Niall Ari.Nasmehnila se je in ga še ona objela''In zakaj sta enako oblečena?''vpraša in naju pogleda.Skomignila sem z rameni.Prav tako on''Pridete k nama?''vprašam Niall-a.Pokimal je''Izvoli številko.''rečem in pomaham''Adijo!''se še zaderem.Ko prideva domov,mi Ari razlaga katere obleke so moje in bla bla bla...

•NIALL•
Številko mi je dala!Ona popolnica.Stekel sem domov in čez celo hišo sem se zadrl,da gremo k moji lepotici.Vsi so pritekli v dnevno sobo''Kam?Kdaj?Kje?''so začeli spraševati.Zmajal sem z glavo in jim začel razlagati vse od A do Z.Nasmehnili so se in Harry je gledal začarano''Spet jo bom videl.''reče in se nasmehne.Zvečer smo šli spat.Naslednje jutro pa sem se zbudil in oblekel v sveža oblačila.

Odšel sem dol,kjer je Harry pekel palačinke.Ko jih je dajal na krožnik sem eno ukradel in jo pojedel.Mmm.Odlične so bile''Kaj kradeš?''se name zadere Harry.Pokazal sem mu jezik.Kmalu so se drugi pridružili pri palačinkah''Mmm..fantje danes gremo h moji prijateljici.Prikimali smo.Čez čas sem ji poslal sporočilo,in jo prosil za naslov.Zdaj fantje že sedimo v avtu in se peljemo na naslov.Zunaj ju vidimo,v kopalka in z vodnimi balončki''Heej!''zakričim.Pogledale so k nam in začeli dobesedno dirkati proti nam''Oh,živijo,kar noter pridite in oprostite,da sva v kopalkah.''je rekla Alis.....

neext ?
28. maj 2013
Jaaa
NEXT!!! <3
+hvala za posvečen next
29. maj 2013
-nova bralka*
-NeXtt !
29. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
*nova bralka* oz. tvoja 2. bralka!!
29. maj 2013
u126339
u126339
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
P.S. nova bralka
29. maj 2013
Neeeeeeeeeeext!
P.s. nova bralka
29. maj 2013
u106993
u106993
Neeeeeeeeext!!!!

P.S. nova bralka
29. maj 2013
u138043
u138043
next
29. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
29. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33333 nova bralka :***
29. maj 2013
nextttttttttttttttttttt
29. maj 2013
u111528
u111528
nexxttt
31. maj 2013
nexxttt
31. maj 2013
neeeeeeeeeext+nova bralka
01. junij 2013
Neeeeext