Forum
u138543
u138543
''Kdo je to?"vprašam Bello.Postrani me je pogledala"Harry Style.In ti si mu naravnost podobna."reče Bella.Popraskla sem se po glavi.
No naj se vam sem Emma Style in imam neznanega brata.Mama me je zapustila,oče pa me ni maral in sem se morala odseliti.No stara sem 18 in živim z Bello,ter njenimi staršami.Ona je tudi stara 18.No njeni starši me imajo radi.Zato sem se vselila k njim.

JAZ:

BELLA:

Vzdihnila je"Važno je da..."je rekla.Pogledala sem jo.Pogledala sem jo tako veselo"Da greš z mano na koncert od njih!''Je zavpila.Nasmehnila sem se.No kot še ne veste bodo imeli One Direction tukaj(V LONDONU)koncert.No jaz jih ne obožujem niti sovražim jih.Najlepši mi je Ni...i..all.Ja tako mu je ime.In čez tri dni je ta koncert"Vesoljci kličejo Emmo.Haloo!"vpije in mi pred očmi z roko maha Bella"Ah...samo razmišljam o družini.."rečem.Prikimala mi je"Grem spati."še dodam in zazeham.Objela sem jo in šla v svojo sobo kjer se se pripravila za spati.
Zjutraj sem se zbudila naspano in polno energie.Zletela sem v kopalnico in opravila svojo jutrano rutino.Počasi sem prilezla dol,kjer so že vsi jedli zajtrk.....

Nextam ?
26. maj 2013
ja...
26. maj 2013
u138543
u138543

''Jutro.''-veselo pozdravim''Jutro.''odzdravijo nazaj.Bella me je pogledala,nato pa dregnila njeno mami''Mami kajne,da je Emma podobna Harry-u iz one direction?''vpraša Bella in ji s prstom pokaže na mene.Podrobno me pogleda''O marička!Pa res.Kaj pa če je on tvoj izgubljeni brat?''reče Klara(bellina mami).Odkimala sem''Bella greva lahko na sprehod?''vprašam in pogledam Bello.Prikimala je.Čez nekaj časa sva se šli urediti.

OBLEKA:

FRIZURA:

BELLINA OBLEKA IN FRIZURA:

S seboj sem uzela za vsak slučaj denar.Kaj pa veš kje bo bila kakšna lepa obleka''Hej Emma kateri ti je najlepši od tukaj?''reče ko se usedeva na klopico na sproti nekih fantov''Hm...tale blond.Kako mu je že ime?''vprašam''Oh...to je Niall.O poglej Harry-ev poster.Zdaj me pa poglej.''reče in nastavi poster ob moj obraz.Zasvetile so se ji oči''Ženska!Ta Harry je tvoj izgubljeni brat!Čisto sta si podobna in oba se pišeta Style!''je začela kričati in skakati na okoli.Jaz sem jo gledala kot da bi padla iz marsa.Fantje so se začeli režati''Tvoj izgubljeni brat je pa osel,saj si mu čisto podobna.''rečem tako na glas,saj nisem morala zadržati smeha''Boš videla,ko greva na njihov koncert pa ti bom Harry-a čisto zraven tebe dala!''reče in prekriža roke na prsih.Zavzdihnila sem''Pa je ta koncert od teh one perfection ali kar koli so že pomemben?''uprašam.Usedla se je na klopco zraven mene''Seveda da je.In prvo kot prvo oni so One Direction.Ti črkujem? O-N-E D-I-R...''reče in začne črkovati''Dobro,dobro!''rečem ko je prav s prsti kazala''Greš v starbuck?''jo uprašam.Prikimala je''Samo prvo mi pomagaj ustati.''še doda ko ustanem.Zavila sem z očmi.Prijela sem jo za roko in vlekla.Ko sem jo tako povlekla me je odneslo nazaj in padla na enega izmed fantov.Hitro sem se pobrala''OMG oprosti,nisem nalašč.''rečem.Sploh jih nisem videla saj so imeli kapuce in sončna očala''Oh saj je dobro.Niall sem.''se predstavi''Emma Style.''rečem in podam roko.Nekdo je začel kašljati''No zdaj grem.Se vidimo!''rečem in jim začnem mahati''OMG kdo je bil ta tip?Kako mu je ime?''me začne napadati''To je Niall.''rečem.Začudeno me je pogledala.Ko smo prišle do starbucka sem spet videla tiste fante.Grem stavit da so mafija.Uuu potem sem pa jaz izbranka.Hihi''Oik oik!Zemlja oziroma prašiček kliče Emmo!''reče Bella in mi pomaha pred obrazom''Ja,ja kje gori?''rečem in neham premišljevati.Zavzdihnila je.Kmalu je do naju prišla neka barbika eww''Kaj bosta naročili?''vpraša in se postavi v važno pozo''Nekaj kar je slabo za barbike iz plastike.''rečem in z Bello se začneva smejati''Ha-ha-ha.Potem bom prinesla gnilo kavo.''reče''Aha potem ti to piješ da si plastika.Bova kar dve ledeni kavi.''rečem in z Bello se spet začneva smejati.Obrnila se je in hodila,tako da je migala z ritjo in prevrnila mizo.Zdaj sem padla iz mize in se začela režati''OMG si uredu?''pride do mene spet tisti fant.Prikimala sem''Barbika...rit....prevrnila....miz.''komaj izgovorim''Kaj?''vpraša.Zdaj sem se umirila in vstala''Ona natakarica je prevrnila mizo,ker je tako migala z ritjo.''rečem tako na glas,da so vsi slišali.Zdaj smo se začeli smejati................
next?
26. maj 2013
neeext
27. maj 2013
OMG NI STYLE AMPAK JE FAAKING STYLES -.-
27. maj 2013
u138543
u138543
rekla sem ti da oprosti mojim napakam
27. maj 2013
u87504
u87504
next
27. maj 2013
u138543
u138543

Po končnem smejanju smo se le umirili in se usedli skupaj''No naj se vam predstavive.Jaz sem Bella Smile in to je moja predraga najboljša prijateljica ki živi z mano Emma Styles.''reče in se široko nasmehne''No zdaj pa še mi.Prosim ne kričati.Jat sem Niall,to je Harry,Zayn,Liam in moj fant Louis.''reče in se začne smejati''Pedra?''vprašam.Usi odkimajo''Neko posebno prijateljsko povezavo imava.''reče Louis.Bella se je držala za usta,da ne bi kriknila''Fanica?''vpraša Harry.Prikimala sem''Oziroma ona.Jaz vas malo pa po malo poslušam.''rečem in se nasmehnem''Aja drugače kaj je vaš hobi?''vprašam''Poleg petja.''še dodam''Nogomet in iskanje Harry-eve sestre.Pa ve?''upraša Niall.Zavzdihnila sem''Petje,jaz igram kitaro in iščem 'izgubljene' starše in brata.''rečem''Ti si tudi izgubila družino.''zdaj še Harry vskoči v klepet.Prikimala sem''Kaj ko bi prišle k nam?''vpraša Liam.Prikimali sva.Med potjo me Harry potegne nazaj''Greš z mano v sirotišnico?''vpraša.Pokimala sem.No ko sem pogledala Niall-a je bil žalosten.No naj vam nekaj povem.Ko me je oče zapustil,sem se morala vseliti drugam.Stran od brata in očeta.Ker nisem imela nikamor,me je peljal v sirotišnico.Čez eno leto pa so prišli Bellini starši.In zdaj sem tukaj''Halo prispeli smo.''mi reče Bella.Pogledala sem gor in obstala.Bila je vila!OMG!Zelo je lepa.Ko smo prišli noter,se je Harry spomnil da se gremo flašo resnice.Prvi je vrtel Niall.Ta je pokazala na Harry-a''Resnica.''je rekel Harry.Niall je premišljeval nato pa vprašal''Kaj si rekel Belli takrat?''je vprašal''Če greva skupaj v sirotišnico.''je rekel.Ostali so prikimali.Ko je bila ura štiri sva se odpravila.Ko sva hodila sva se pogovarjala''Kje si ti odraščala?''me je vprašal''Nekaj časa v sirotišnici,nato pa do zdaj pri Belli.''rečem in se nasmehnem.Ko sva prispela,sva odšla proti 'pultu'kjer je sedela gospa''Želite?''je prijazno vprašala''Sem Emma Styles in rada bi izvedela kdo je moj oče in mama.''rečem.Zdaj je pogledala še Harry-a''Jaz sem Harry Styles in tudi jaz bi vedel nekaj o mojih starših.Kdo so.''reče''Koliko sta sploh stara?''vpraša.In pogleda mene''18''rečeva v en glas.Pogledala je v neke predale in nama dala dokumente''Tam se usedita,nato pa lahko vzameta dokumente ali jih pa vrnita.Usedla sva se na stole pri mizici in gledala''Moja mama je Rose!''oba zakričiva.Pogledala sem ga''Pokaži.''rečem.Podal mi je dokumente in OMG!Harry je moj dvojček in rodil se je 2minuti prej kot jaz''Harry moj dvojček si!''zakričim in ga objamem.Vrnil mi je objem.Skupaj sva z roko v roki tekla ven.Ko sva prišla ven so novinarji spraševali če sem njegova punca,saj sva imela prepletene prste''Ne,ne.''rečeva.Stekla sva proti hiši.Ker sem napol poti omagala,me je Harry nesel.Stekel je v hišo in odprl vrata in zaprl,brez da bi me dal dol.Šla sva v dnevno sobo,kjer so buljili v televizijo.Postavila sva se pred televizijo''Novico imava!''se zaderem.Harry me je spustil dol''Par sta?''vpraša Niall s solznimi očmi''Nekaj boljšega.''rečem''Poročena sta?''vpraša Liam.Odkimala sva''Dvojčka sva!''zavpijeva.........

next ?
27. maj 2013
u95154
u95154
next
27. maj 2013
neeeeeeext,lahko zdej k me ful zanima?
27. maj 2013
u138543
u138543
okii mam čas
27. maj 2013
jeeeeeeeej
27. maj 2013
u138543
u138543

Oči so jim skoraj padle iz jamic''Resno?Ali nas vlečeta za nos.''vpraša Liam.Odkimala sva''Sem vedela,vedela,vedela,vedela..''je hotela nadaljevati Bella,a jo je Harry zgrabil za usta.Začeli smo se smejati''Jaz pa sem mislil da sta par.''reče Niall''Ljubosumen si.''reče Louis.Niall je pokimal''Nisem ljubosumen,lačen sem.''reče.Šla sem v kuhinjo in pogledala v hladilnik.Samo dve plastenki vode je bilo in korenje''Gremo v trgovino!''sem se zadrla.Vsi smo šli v trgovino.Seveda ni manjkalo paparazzov,oboževalk...Stisnila sem se k Harry-u''Harry je to tvoja nova punca?''je rekel že stotič novinar''Ne moja dvojčica!''reče jezno.V trgovini smo se razdelili v pare.Takole:jaz in Niall,Bella in Harry,Louis,Liam in Zayn pa skupaj.Ko sva z Niall-om 'tavala' po trgovini sem se dolgočasila.Prišla sva do salam,sirov,mlekov,jogurtov,zelenjave,sadja in seveda sem Niall-u pustila vzeti samo dva poka čipsa.Od veselja me je objel in stekel po čips.Ko je prišel nazaj,sva odšla do blagajne.Plačala sva in se odpravila v Starbuck,kjer se naj bi dobili z fanti''Kje sta bila?''so vprašali.Pogledala,sem njihove vrečke in videla alkohol,smoki...Edino Liam je imel kavo,mleko in jagode''Kaj je z vami narobe?Midva z Niallom sva kupila samo nekaj zelenjave,sadja...pa sem mu pustila,da je vzel samo dve vrečki čipsa''Še ena taka kot Liam.Danes se bomo doma napili.Bella je vprašala starše in vama dovolijo.''je rekel Louis.Odkimavala sem z glavo''Ne bomo pili.''rečem.Zavili so z očmi in Liam se mi je nasmehnil.Ko smo končno prišli domov sem nesla alkoholne pijače v klet in jo skrijem tam.Zvečer so vsi tekali na okoli,razen Niall-a in Liam-a''Kaj sem zamudila?''vprašam''Ne najdemo pijače.''je žalosten rekel Louis''Mislim samo 4iri steklenice vodke so.''še doda Harry''Vi se kar napijte,jaz grem gor.''rečem.Ko sem šla gor,sem se izgubila na hodniku''Pridi greva v mojo sobo.''reče Niall in me potegne v sobo.Njegova soba je bila velika''Wow.''rečem.Nasmehnil se je''Znaš na kitaro One time od Justina Bieerja?''me vpraša.Prikimala sem.Podal mi je kitaro in tudi sam vzel eno''Pridi bova malo zaigrala.''reče.Začela sva igrati in peti.Na koncu pesmi sva zaslišala ploskanje''Vidva gresta na Britan's got talent in bosta pela v duetu.''je rekel Harry.Ostali so prikimali''Poskusiti ni greh.''rečem.Vsi se zasmejimo........
next ? mrde ob ene osmih,devetih dobite next
27. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. maj 2013
u138043
u138043
next
27. maj 2013
neeeeeeeeeeext
27. maj 2013
neext
29. maj 2013
next..
29. maj 2013
u106993
u106993
neeext
29. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+nova bralka :*
29. maj 2013
u138543
u138543

Fantje so se odpravili dol.Seveda je Niall ostal z menoj.Nasmehnila sem se mu"Jaz grem tudi pit.Greš zraven?"me je vprašal.Odkimala sem.Čez pol ure sem šla dol.Vsi razen Liama so bili out.Niall tudi,a ne preveč.Zato je bil tudi trezen.Bella in Harry sta plesala in bile so še tri punce.Šla sem do Liama,kjer je bil z neko rjavolasko"Živjo.Kdo si pa ti?"me vpraš"Harryeva dvojčica Emma."rečem.Rokovali sva se.Predstavila mi je še dve punci,Eleanor in Perrie.Ona pa je Dani.Uzdevek.Liam in Dani sta šla spat,jaz pa sem morala paziti pijančke.Niall je prišel do mene"Koliko so se pa oni napili.Greš plesat?"me vpraša.Pokimala sem.Plesala sva nekaj nenavadnega.Čez nekaj časa je bilo vse tiho in vsi so zaspali na tleh.Z Niallom sva šla gor in prižgal je radio z romantično pesem"Niall."rečem.Objel me je okoli bokov,jaz pa njega okoli vratu.Plesala sva počasi in čisto blizu.Zazrla sem se v njegove čarobno modre oči.Bil je perfekten.Na enkrat me je poljubil.Seveda sem mu jih vračala"Niall si ti sploh trezen?"vprašam.Samo pokimal mi je in me spet poljubil.Šel je do radia in ugasnil pesem.Ko je prišel do mene me je poljubil.Dvignil me je v naročje in položil na posteljo.Poljubljala sva se dolgo.Kmalu je šel z roko pod majico in me božal.Bilo mi je nekako ušeč.Počasi je z roko potoval po mojem telesu.Prevalil se je name in zdaj je bilo že bolj strastno.Ampak...nisem pripravljena"Niall...nisem pripravljena.."rečem.Pokimal je in me objel.Šel je dol z mene.Spomnim se samo da sem zaspala v njegovem objemu,saj me je zmankalo...
nekštt?
29. maj 2013
u106993
u106993
neeeext!!!
30. maj 2013
next..
30. maj 2013
neeeeeeeeeext jst sm se skor zadušila s piškotom-tko popounoo
30. maj 2013
Next ...
02. junij 2013
u138043
u138043
http://www.igre123.com/forum/tema/we-found-love-(1d)/56091/
a lahk berete? Sori k oglašujem
02. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <333
02. junij 2013
Neeeeeeeeeeexxxxtttttt Nova bralka <3333333
26. julij 2013
Neeeeeext!!!!
11. november 2015
Neexxxxxttgttttt!!!!
24. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg