Forum
u70925
u70925
Hei!
Jaz bom pa napisala eno zgodbico in sicer o zakompliciranem življenju najstnice. Hope u like it
P.S. Slik ne bo, like si predstavljajte please
Heii!
Jaz sem Zennara Moore in stara sem 12 let. Imam rjave dolge lase in bledo telo. Moja oče in mama sta pred par leti ,,skrivnostno'' izginila. Moj brat Suish je star toliko kot jaz, ima pa kratke rjave lase in bledikasto kožo. Moji sestri, Maggye in Louisa sta dvojčici. Stari sta 17 let. Imata rjave dolge lase. No, dejansko sem edina, ki verjame, da sta mama in oče še živa. Malo sem čudna, priznam. Vse skupaj je bilo še dokaj normalno, dokler nisem našla enega pisma v omari... Bil je od mame in očeta.
Pisalo je to:
Zenna, Maggye, Louisa in Suish!
Morava vam povedati kaj se dogaja, kajti samo vi nas lahko rešite. Bleda koža in lepota- polvampirstvo. Pri 17 se nehaš starati. Vaša druga polovica je.. vile dejansko. In to predstavlja nevarnost, kajti vile so sovražnice vampirjev. Ujeta sva v svetu nenapisanih in pozabljenih. Potovanje do tja bo grozno, ampak je edina možnost, da naju rešite.
Rada vas imava.
Mama in oče
P.S. Knjiga- v najni omari tam boste našle vse.
Tidum.Tidum. Zašibila so se mi kolena in padla sem.

Ali boste zgodbico brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. april 2012
Neext!
06. april 2012
Neext!!
06. april 2012
u70925
u70925
hwala wama
samo, da napišem
06. april 2012
u70925
u70925
2.del:
Zbudila sem se in poslušala šumenje okrig mene. Čudno. Kot, da bi se sedaj zavedala nekaj novega. Premišljevala sem... ,, Daj pojdi po vodo in jo polij!!!'' Suish. Tipično. ,,Saj je v redu.'' Louisa. Koraki. Spet sem bila sama. No in premišljevala sem od tam naprej, kjer sem ostala. Vse to... Za nekatere je to zakon, za mene pa ne. Ne morem verjeti. Kaj zdaj in kako? Ne vem kaj mi je bilo, ampak začela sem tekati po sobi gor in dol in pakirati stvari. Zraven pa sem spet premišljevala. Splazila sem se v očetovo in mamino spalnico. Vzela sem knjigo in jo prebirala. In prebirala. Zaspana pa nisem bila. Vse to, kar sem mogla vedeti za potovanje v drugi svet, sem se ,,napiflala'' na pamet. Oddrvela sem v kuhinjo, kjer je bil Suish in sestri.
Vsi so me začudeno pogledali.
Zagrizla sem v ustnico in spravila iz sebe : Spakirajte. Vojna se je šele začela.''
In res. Vse je šele začetek.
06. april 2012
Neext!
06. april 2012
u70925
u70925
OK, nextam
No, zares sem mislila, da bodo sodelovali. Pogovor med menoj (Z) in Louiso (L)
Z: No, a ne greste?
L: Veš...
Z: Kaj??
L: Prenevarno je in...
Z: Jaja, veš da ja! In če se gre za mamo in očeta, pa je še posebej vse nevarno!!! Jaz grem, če vi greste ali ne!!!!
L: NE! NIKAMOR NE GREŠ!!!
Z: Pa kaj tebe to briga!!! Saj ti je vseeno za vse okoli sebe, Louisa! Si res tako sebična, da nočeš rešiti lastne matere in očeta?
L: Hm....
Z: Ja očitno! Meni ni vseeno!
L: Saj meni tudi ne! Ampak boš vse postavila na kocko zaradi...
Z: Ja!
L: To ne moreš narediti!!!
Z: Pa lahko!!! Jaz grem zdaj. Rada vas imam.
L: Zenna, počakaj!!!!!!!!!!

Nisem je poslušala. Izgovorila sem to, kar sem mogla in nenadoma je vse postalo temno.

Sama... Sama... To mi je odmevalo po glavi in tako sem stopala usodi naproti.
08. april 2012
Next!!
08. april 2012
Neeext!
08. april 2012
u70925
u70925
Nextam:

Sicer nisem pričakovala, da bo ta kraj kot kakšen turističen. Ampak tako slabo... Vse je sivo. Malo me je spreletel srh. Hmm.... Je res pametno, da sem prišla sem? Je Louisa imela prav? Ne. Jaz sem si to zadala in to bom naredila, tudi če bom mogla umreti. Stopala sem po poti. Bila sem med mrtveci. Hiše so razpadale. Bilo je kot v grozljivki. Zamižala sem in stopala naprej. Od daleč sem zagledala eno tablo. Približala sem se ji. S krvavo rdečo barvo je pisalo: WELCOME TO THE WORLD THE UNWRITTEN! ENJOY!
-Saw-
Povsod so bili plakati od... Sawa? Okej, sem si mislila, sedaj s uščipni in zbudi se doma. Ampak ne. Še vedno sem tukaj. Sama sem to hotela. Usedla sem se na klopco in premišljevala. Tukaj sem. Sama sem to želela. Stopala sem po poti naprej. Kaj pa če so vse le sanje? Bilo bi prežalostno. Poiskati moram starša. Hodila sem in kar naenkrat me je nekaj prijelo za ramo...

Kaj mislite? Kdo je bil?
a)Saw
b)Suish in sestri
c)Nekdo drug
Aja, pa THANKS da berete
09. april 2012
Neeext!
b al pa c (:
09. april 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. april 2012
u70925
u70925
next:
...bil je Suish. S (Suish) Z (jaz)
S : Aaaaaa!
Z: Pa kaj ti delaš tukaj?! Louisa ti tega nikoli ne bi dovolila!!!
S : Kršim No, pravzaprav sem tukaj zaradi TEBE. Ta pustolovščina je ZAKON in jaz je ne bom zamudil
Z: Pa si vsaj logično mislil? Lahko, da je pismo samo trik in da bova MIDVA na koncu UMRLA!!!!!!!!!!!!!!!!!
S : Vseeno mi je. Si moja najnajnajboljša sestra in prijateljica. Če bova umrla, bova vsaj skupaj.
Z: Prav. Ampak PROSIM BODI TIHO!
S : Ok.

Stopala sva po poti. Spet sem se zamislila. Še Suish bo na koncu zaradi mene umrl. Kaj sem storila?? Saj je vendar moj brat. Takrat sem nekaj začutila. Sunek. Ne od zunaj. Sunek od znotraj. Iz telesa. Močan. Padla sem na tla in se začela zvijati...

,,ZENNA! ZENNA ZBUDI SE!'' Suish. Slišala sem ga. Nisem upala odpreti ust, kajti vem, da bi zakričala. In takrat... POOF! Srce mi je skočilo in odprla sem oči.

Nextam?

P.S.: Zadnji del je malo iz Twilighta, brez zamere
13. april 2012
u70925
u70925
A NEXTAM?? ALI NEHAM PISATI?
20. april 2012
next
20. april 2012
next
21. april 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. april 2012
u70925
u70925
ok nextam...:
Čeprav še nisem odprla oči, sem vedela kje sem. Sedaj mi je bilo jasno. Nikoli nisem preveč poznala sveta okoli sebe, kajti do svojega 8. leta sem živela TUKAJ. Spomnila sem se poročil :''Naš planet je zasedla črna magija. Ker več nimamo moči, smo vsi mrtvi...''
Oče in mama sta nas poslala na Zemljo, da bi lahko preživeli...
No, in ko sem odprla oči, sem se zbudila v čudni sobi. Zraven mene je stal Saw!!!!
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S(SAW) J(JAZ)
S: Poglej kdo se je vrnil. Naša mala Zenna. Kaj pa počneš tukaj?
J: Pozdravljem. Veš, prišla sem na počitnice.
S: To je zelo lepo. Kot veš, sem do tebe in tvoje družine bil vedno prijazen, zato ker ste mi bili všeč. Izpustil te bom.
J: Hvala.

No, tisti stavek:''To je zelo lepo. Kot veš, sem do tebe in tvoje družine bil vedno prijazen, zato ker ste mi bili všeč. Izpustil te bom.'' Saw se je zelo dobro razumel z mojimi starši. In bil je prijazen do mene, brata in dvojčic. Nekaj novega. ,,Zenna! Končno!'' ''Suish! Živ si!!'' ''Ja in sedaj poiščiva starše.''

Odpravila sva se na pot. Poskušala sem se spomniti naše hiše. Potem pa....

Kaj mislite, da se je zgodilo?
23. april 2012
u70925
u70925
ali nextam?
23. april 2012
Next
24. april 2012
Next
15. maj 2012
Next
18. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
21. junij 2012
NEXT
22. junij 2012
u90852
u90852
Next
22. junij 2012
u70925
u70925
wuhu, nowa bralka..
hwala, ker mi res veliko pomeni :* bom juutri nextala
22. junij 2012
u70925
u70925
marija, koliko ogledov... no tuki je next:
...zagledala sem staro in upostošeno mesto, ki je bilo v mojem spominu lepše. Hiše so sedaj razpadale in bile komaj stabilne. Nemogoče. Povsod so bili plakati in na njih je bil Saw. S Suishom sva hodila po ulicah in iskala življenje, a nikjer ni bilo nič. Škoda. Prišla sva do gozda in takrat sem se spomnila poti, po katerin sem hodila do naše hiše. Na robu gozda je stal visok bledoličen fant z rjavimi lasmi. Bil je kot iz pravljice. Čakaj malo... Pa saj to je... Keylen!!!!!
,,Keylen?''
,,Zenna?''
Stekla sva si v objem. Keylen je bil moja velika ljubezen. Poslovila sem se in stekla po poti. Vedela sem, da bom našla tisto, kar iščem.
23. junij 2012
u76594
u76594
next
30. julij 2012
u85003
u85003
neext;3
se kdo prjau na moje tekomvanje NAJ PISATELJ/ICA?
http://www.igre123.com/forum/tema/j-oljs-p-elj-c/38921/
30. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg