Forum
u121579
u121579
Torej. Že naslov pove use. To je moj blog, kjer bom pisala svoje občutke.
*

V šoli mi ne gre prou dobro. Večkrat jočem zaradi tega. Zaradi učiteljev in ocen. Učenje mi gre zelo, zelo, zelo slabo. Vsi me vprašajo zakaj jočem in odgovor so vedno ocene, šola, učitelji. ''Začni se učit.'' je reakcija večina ljudi. Ja, pa pizda, no. Ne morejo mi preprost rečt; ''Ti bom nekak pomagala, a prou. Use bo uredu.'' Ne morjo tega rečt, ane? Ker so usi sebični prasci. Pa nej se oni učijo eno snov, k je NE štekajo. Kaj js delam medtem, ko se 'učim': buljenje v zvezek, branje snovi, k sploh ne vem o čem govori, mrmranje pesmi, zijanje v strop itd. In pol ponoči ne spim nč. Nč, ker razmišlam, kako me bodo učitelji nadrli, zakaj ne znam nč, zakaj se ne učim.. Razmišlam, a se bomo spet s prjatlcami skregale, a se bomo smejale, al bomo ignorirale druga drugo.. Kaj bova spet z simpatijo mela (večinoma se kregava). Use to mi gre po glavi. Kaj, če bom uprašana? Slaba ocena, like always. Js se resnično trudim, bit usaj dobra, a ne morem bit, na enakem nivoju, kot prjatlce. Ne morem. Čist iskreno... Se u njihovi družbi ne počutm prou fajn. Ker one so pametne, lepe, popularne, samozavestne. Vesela sm, da mam šanso bit njuna prjatlca. Rada jih mam, sam na momente, mamo tiste čudne, brez vezne prepire. Ta tedn naprimer. Ta tedn je groooooozn. Začeu se je lepo, a končou več k slabo. Ne vem, kaj se z mano dogaja. Preveč sedim za računalnikom, preveč jem (rada jem, lol kdo pa ne? x'd?) in čist premal berem knjige. Ker nobedn več ne zna ene faking dobre knjige napisat. Nazadnje sm ful dobro prebrala, sam kšne podobne ne najdem več.
In najbol mi gre na živce, k mi ljudje govorijo, da se moram spremenit (use; značaj, stil oblačenja, govor, videz...) . Pička jim gnila, proklete pizde, k niso nč bolše od mene. NČ. Js si govorim, da jih ne smem poslušat, ampak, ne gre.. Delam tist, kar mi drugi govorijo in ne delam tist kar mi govori srce. Grem po drugi poti. Spremenila sm se. Prej sm bla vesela, polna energije, živahna, a zdej nč. Sramežljiva, tiha, zamorjena in predvsem na mojmu obrazu ni videt nasmeha. To mi mami govori. Pol pa ne vem.
http://www.youtube.com/watch?v=1drAZayIJ1k
12. april 2013
u117051
u117051
Razumm te popolnoma :c In ne drugih poslušat, ker je bol da si tak kot si c: Neext c:
12. april 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
13. april 2013
u103529
u103529
te do pikice, popolnoma razumem. :c
ne se spreminjaz zaradi drugih, kr bo vrjem se mnogo slabše... ://
13. april 2013
u121579
u121579

Js sm dons tok srečna. Use gre na boljše. S prjatlcami je spet use po starem. Oh, kok sm jih pogrešala. In use besede, k sm jih izrekla, uzamem nazaj. Men je blo tok žou, ja sm jih 'ignorirala'. Še učeri zvečer sm jokala več ur. Dons se je obrnil na boljše. Ne morem opisat, kok sm vesela. ^.^

Kot prvo, mi gre zeloooooooooooooooooooooooooo na živce, če SUHICE ( http://24.media.tumblr.com/20044fabb6299dd680cc6a137e349eca/tumblr_mlesp8Mhm91rsownzo1_500.jpg ) govorijo, da so debele. To mene fulfulful razjezi. Moja sošolka je suha, res ful suha. Pa velik hrane zaužije. Skos sam sladkarije, nč se ne prehranjuje zdravo. Sam čokolada pa bomboni. In je suha. Js pa če pojem (moja tipkounca nima une strešice nad e-jem x'd Al je pa js ne najdem x'd) velik zdrave hrane - zelenjava, sadje itd., sm pa debela. Js sm u noge usakič bolj širša. Pa pijem sam vodo, nč ne jem sladkarij. Vem, da bi se mogla mal več gibat, pa se ukvarjat s kšnim športom, ampak js nimam talenta za te stvari. Preprosto ne morem. In tiste punce k ste suhe, prosim ne govort da ste debele, pa kazat vaš suh trebuh. Ker ve, točno veste, da ste suhe, sam se hočete pokazat.
Pa po mojem mnenju, je usaka punca lepa, ni važno, al je debela, presuha, mejhna, velika, čudna... c:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8jwdqPwTt1rxsuqdo1_500.jpg
Za pobotanje z najbolšima človekoma na svetu, se pa moram zahvalit moji psihologinji. < 3
Punce vednoooo lahko računate name, vedno vama bom stala ob strani, ne glede vse. Rada vaju mam. ♥
http://www.youtube.com/watch?v=0X1UHzJP_Ic
18. april 2013
u117051
u117051
Happy for u c: Neext
18. april 2013
u127131
u127131
ta next me je tok ganil.. tud zame je bila nepozabna izkušnja ko smo se pobotale z mojo prijateljico. ampak glej, prijateljstvo se bo najverjetneje tako samo še okrepilo. tista izkušnja, ki te ne ubije, te dela močnejšo. c:
in ja tud mene mot to.. mamo eno punco ka je res tok suha, da ma sam ene kavbojke, pa še te čist oprijet pas, pa govori da mora shujšat. resno bi jo tako klofnila, da bi odletela nevem kam, ker se sam šopiri, da bi pokazala kako je v 'resnici suha'.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
pa sori, ker sem se razpisala. x'd
18. april 2013
u121579
u121579
тıтαпıc.† : Ni panike. c:
------
ஐ MY PETS ஐ
Js mam zlo rada živali. Men use pomenjo. Mam 3 mucke in prej sm mela eno ribo, ki je pred 2 mescema poginla. :c Moj prvi mucek, k mu je ime Bajso.

Bajso mu je pa ime zato, ker se je v parih tednih zelooooooo zrediu. :'D In, zato, ker mu drug ime ni pristaju. Njega so, k je biu še mladiček eni neznanci prpelal pred hišo in ga tut pr ns pustil. Skril se je v našo drvarnico in, mjavkou, mjavkou, mjavkou... Mi smo ga lepo sprejel in mu dajal za jest, dokler ni zrastu in se sam naučiu lovit in te fore. In od useh mačk, k smo jih imeli živi najdlje. Najbrž zato, ker skos spi in jé, spi in jé...
Potem, mamo pa še enga na pou mladička:

Njega je skotila ona:

*Tedva nimata imen, sam ''mucmucmucmuc'' rečeš in prideta. :'D

Js sm čudna. Pogovarjam se z mačkami, ker me one poslušajo in se nikol nč ne derejo name, sam gledajo me. Učasih se usedem, na stopnice za hišo, in za mano pride tut Bajso. Skoči mi v naročje, in me gleda. In js začnem kr govort in on me še kr gleda. Tega nism navajena. Ker zmeri, ko govorim, me noben noče poslušat, noben me ne gleda, k govorim.. Sploh še nism mela tazga globokega pogovora z nobenmu (razn maček). Ne vem, učasih začnem neki govort in tista oseba, se kr obrne stran, al pa me prekine in on načne drugo temo. In js sm se začela počutit, tko, k, da čudno govorim. K da bi mela govorno napako. Ampak, je nimam. Js govorim, kokr usi normalni ljudje. Okej, je res, da preberem zlo mal knjig, ampak to ne more bit posledica.
Vedno, k mi mami neki naroči, da moram pospravlat, začnem 'filozofirat'. Začnem neki govort, sam da mi nebi blo treba it delat, učit.. In mami mi reče filozof. :Đ

ஐ MY ROLE MODELS ஐ
Moj največji vzor je Demi Lovato. Ona se je fiksala, rezala in mislm, da je mela bulimijo, kar je zelo hudo. Šla je na zdravljenje in zdej je taka k je bla prej. Amazing. *o* Prej je bla suha, a pol se je samopoškodovala. In danes, je težja za 15 kilogramov. Srečna je, bolj kot prej. <3

20. april 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeext.*
keri pikiji *w*
20. april 2013
u117051
u117051
Nisi čudna. Js sm se isto pogovarjala sam d sm se z ribicam. :'D In poj k mi je prva umrla sm dobesedno jokala. Weird ja. In zadnjo sm pokopala za hišo pa je pomoje še zdej tm u škatlci od kinder jajčka c: Demi Lovato je isto men vzor :3
Neeext
21. april 2013
u124290
u124290
neeeeeeeeeext
21. april 2013
u121579
u121579
ஐ I WANT, BUT THAT'S CRAZY.
Js mam zadnje čase, taaaaaaaaaaako velko obsesijo z One direction. Oni so men spremenil lajf. Dubla sm milijon prjatlc, ker sm začela poslušat njih. Pa ne, nism fan zarad videza, tko k nekatere. Js sm fan zarad njihovih megafantastičnihsuperprečudovitihangelskih glasov. Ja, tut zarad videza, ja, sam eni so sam zarad videza, in sploh ne poslušajo njihovih komadov.
In ja, zadne čase (oz. od prve oddaje Vid in Pero šov) mam podobne sanje. Skor usako noč sanjam podobno. Ne, ne o poroki z Zaynom. x'D Sanjam, to, da smo šli z mami na Vid in Pero šov, in, da sm js tm lepo sedela v občinstvu, a pol pa pride edn od teh voditeljev do mene in me povabi na oder. Js grem z njemu, in pol začneta neki govort, umes se pa predvaja WMYB. In pol kr na enkrat reče, da grem v VB na koncert od 1D in, da jih bom spoznala.
In potem se zbudim. Prou fakinggggggggggggggg na jetra mi že gre.
Učeri smo bli pr babi pa dediju in smo šli do enga vikenda pa žaril smo. c: In tm zravn je meu bratranc avto parkiran in vrata od avta so bla odprta, da se je mal glasbe slišal. In pol, k je šlo pou sorodnikov domov, smo ostal še js, mami, sestrična, bratranc, teta pa še babi, in še ena sestrična. In js se prbližam avtu, in k grem mim se začne predvajat LWWY. Grem mal bliži avta, in rečem; ''Oh, ker komaaaaaad.'' Pa grem do mami in pol začne sestrična; ''Kaj bi blo hudo, če bi jo na un Vid in Pero šov prjavl, da bi jih spoznala tko k una Kaja, Justina.'' Pol pa mami; ''Pomojem bi jo pobral.'' In se začnemo smejat, js sm bla pa čist tiho, pa razmišlala sm. Ampak pol so drugo temo načel in tako dalje...
http://www.youtube.com/watch?v=1P1z_9F_rd0&feature=player_embedded
Js sm na ta video čist po naključju kliknla, in ga gledala in na zadnje planila u jok. Souze so kr same prvrele na plano. Sami veste zakaj.
Zame bi blo popounooooooo, da bi šla z enmu od bližnjih na ta šou, in da bi potekalo podobno, k pr uni Kaji, k je spoznala Justina. <3

ஐ SOMETHING, WHAT MAKES ME HAPPY
Zdej sm končno odkrila en hobi, k me veseli - Fotografiranje. To je men tok kul stvar, s katero se lohka zaposliš. Našla sm neki u katerem uživam, je lahko zame in najbrž bom šla na fotografsko šolo. Če me bodo sprejel seveda. c: Oktobra grem k birmi, in za ta denar k ga bom dubla si bom kupila fotoaparat (Nikon). Če bom mela pa še preostanek, si bom pa mogoče kupila kamerco. c:
In bi prosila, da tisti k berete, tole, da mi date link tistga programa k delaš videe. (vem, da ma besedo 'windows' not. x'd)

22. april 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeext.*
pr tistem videu sem bla tud jaz čist histerična.
jaz nimam pojma kako se nalaga na internet videe. če pa novš od nobenga zvedla pa lahk pokličem mojga bratranca ka je obseden s računalniki pa to, pa povem. <3
22. april 2013
u124290
u124290
neeeeeeeeeext :3
+ windows movie maker mogoč?
22. april 2013
u117051
u117051
Feelfeelfeel rees največ. Sam, da so moje sanje zdej drugačne c:
Js mam Windows Movie Maker, sam to ti ful neznam nč povedat o tem, k s tut js šele začetnik ;p
22. april 2013
u121579
u121579
Hohooooo, to ja. Windows Movie Maker. c:
zdej pa ne vem, ker link je taprau;
http://www.windows-movie-maker.org/
http://windows.microsoft.com/sl-si/windows-live/movie-maker-get-started
http://windows.microsoft.com/sl-si/windows7/products/features/movie-maker
1., 2., 3. ?
Al je celo kšn drug.? c:
22. april 2013
u124290
u124290
js ma prvega c:
22. april 2013
u117051
u117051
Js sm ga mela že na kompu, tk da ti ne vem povedat c:
22. april 2013
u121579
u121579
Okej. si ga bom kr zdele dol povlekla. :Đ
Hvala vam. :*
22. april 2013
u131120
u131120
Deja vu. ----> Hallelujah.
Uff, že doug nism pisala tukej. c: So, today's the day, babes. < 3 Ker če ne, bom eksplodirala.

Že u pondelk, me je dedi poklicu in reku, da moram it pomagat na njivo. Js sm itak, da šla, ker če ne, bi ble zamere in blablabla. Trudila sm se, nardila use kar mi je ukazou, bla natančna. A kaj sm dobila v zameno? Nč. Pričakovala sm usaj majhno 'hvala'. A tut tega ni blo. Okej, sej mogoče je pozabu. Učeri mi je mami rekla, da moram kopalnico pospravt. Takoj sm šla. Pospraula u nulo. In pol, k sm pršla vn, mi je mami rekla: ''A sam kopalnico si zrihtala?'' Ja, kaj si pa prčakvala, mami? No, kaj? Si misla, da bom šla celo vas, spucat? Ja, mogoče pa res, premalo delam, pa se učim. Ampak, taka pač sm. Bom preživela, nimaš kej. Sej mi ni blo tok hudo tisto kurčevo, pofukano kopalnico pospraut. Sam, js mislm, da sm js proti ostalim še kr pridna. Ja, dobr, nism glih najlepšejša, najpopolnejša in najpametnejša, ampk pridna pa sm še kokr tok, ane? Večina si zihr misli: ''stokaš, stokaš, stokš. Sam stokat znaš.'' Ja, pa ne. Ena moja sošolka, k je razvajena, ko hudič. Useuseuse, ma. Jakno za 130€, tako posteljnino k stane 200€, ne vem kakšno sobo, res use ma. Pa tm neki pametna, u šoli u naravi se je pa jokala ker je pogrešala mamico. Veste kaj ji je u CŠOD, mami po telefonu rekla? ''Use ti bom kupila, kar boš hotla, sam nehi jokat.'' In pol je takoj nehala. RAZVAJENOST. Dej, sam ne mi več prbijat, da je sama doma, pa da bo šla u Grčijo za 1 mesc.. Jo bo pobral, če ne bo mamica zravn. Js, take ljudi toktok preziram, da se kr kadi.
Učeri sm se po dougem času zbudila ob 9.45. Ker ponavad, že skačem okol bajte ob sedmih zjutri. A, ker sm spala 1 uro več, je pa use narobe. Alo, ljudeki počitnce so. Pravico mam, da spim mal dlje, ane? In res, ne mislm odpret knjige do konca tedna. Razn u soboto bom mal etiko pogledala, ker pišemo. Drgač pa ne. Ko te jebe, pizda.
In moj predraaaaaaaagi bratec si je zaželeu motor. Oči pa mami sta TAKOJ odreagirala na njegovo prošnjo. Js naprimer, moram 100 let prosit za kakšno stvar. Ja, dons grejo na ŠTAJERSKO po tist usran motor vredn 70€, k ga bo smrkouc uporablu 1 tedn, pol bo pa v garaži ležal. A ni bolš kupit, vstopnco za 1D koncert, kjer bom uživala in ker je to moja največja želja?
''Ja, če ne bo bratec pospravu, boš pa ti.'' Ja, pizda, kaj sm js? Služkinja? Dej ne jebi. Ne bom pospravlala, za njem pa če se po trepalnicah mečeš. NE BOM. Otrok je str 10 let in bo mogu začet pospravlat za sabo. Ja, priznam, k sm bla js tok stara, k on, mi ni blo treba. Ampak, tisto je blo učasih. Zdej je pa zdej. Zdej sva 2.
Moje življenje predstavlja: Glasba, fotografiranje, risanje, prijatelji (ki jih je zelozelo malo) in One direction. Brez teh naštetih stvari, pomojem nebi mogla živet.
Js sm postala Directioner, šele lansko leto poleti. Ja, ne mi zdej govort: ''Ja, ti pa nisi taprau directioner.'' Ja, pa sm. Pa ne zarad tega, ker mam milijone posterjev, pa zapestnic, pa koledar, pa posteljnino, ampak zarad tega, ker jih podpiram. V vsem. Ker bodo v mojem srcu, za vedno. Mislm, da se bo ponovila, enaka zgodba, kot rebelde. Js sm bla tok velik fan od RBD, in še vedno sm. Še zmeri znam use komade njihove na pamet. Use poznam. Sam na žalost so razpadl in jih sam še tm mal zasledim. Pomojem bo enako z 1D. Razpadl bodo. Usak se bo poročiu, si našel partnerja itn. In znova bo pršla, kakšna druga glasbena skupina za katero bom norela, ampak RBD in 1D, bodo vedno ostali u mojem spominu. Forever and always. < 3
http://www.youtube.com/watch?v=vaAVByGaON0 <3
+ http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qnydFmqHuVo
UMRITE, HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :'DD
02. maj 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeeext.
02. maj 2013
u127131
u127131
+ tud mi mamo enga sošolca, ka ma čist vse na tem svetu, pol se pa še laže, da majo ne vem kakšna elektronska vrata al neki na dotik namest ključavnice, sam v resnici nimajo x'd :/
02. maj 2013
u124290
u124290
neeeext
02. maj 2013
u117051
u117051
Očitno je to povsod isto.. ;/ Sj je bol, da nis razvajen, k tisti k so zdej jim bo pol teži k bojo mogl sami zase skrbet pa družino in nebojo mogl vsega dobit, kar si zaželijo. c: Neext.
02. maj 2013
u131120
u131120
тıтαпıc.† : Vem, vem, kako to zgleda hahahhah :'DD
Mal mi je dougčas, zato sm se odločla, da bom pisala o Njem in o ženski k je fulful ne maram. Ona dva, sta kao bla zatreskana. Sam ne verjamem, ker On se nebi zagledu, v razvajeno žensko. No... Dobr, s tem se tolažim. Ampak mene bo pobralo, če bo on kdaj hodu z njo. On je tut največji ženskar v razredu. Itak so sui sošolci grdi, in on je edini, ki je v mejah normale. Meu je že milijon punc. In, k smo se js, bff pa on, pri tehniki pogovarjal, je reku da, če bi biu 2. letnik bi že meu spolne odnose (lol, vem x'd). In sm že 100x slišala, eno zgodbo, k me potre. Za se je zalizu z dvema puncama, in dau jima je liziko. In u prvem razredu, so naju izzival da sva zaljublena. < 3 Še zdej parkrat to omenjo in čist rdeča ratam. '-'
Zdej pa ona. Js to žensko preziram že od prvega razreda. Obe sva se nekak 'borile' za njega. x'd Sej zdej sva prjatlce oz. ona misli da sva. c: Ups. Ona kr neki začne govort, js pa sam prikimavam. Lol, sploh ne poslušam. Sam; ''ja, ja, ja, ja, oh, a res?'' Ona je večkrat poskušala, uničit prijateljstvo med mano pa še dvema, k smo se zdej u kratkem skregale. Spet. Vedno je neki. Vedno. Potem, ko smo bli mlajši, in smo šli nekam na sprehod, me je spotaknila, da sm padla na vroč asfalt, direkt na brado. Pol v tretjem razredu smo šli na bazene, in k smo usi na enkrat skočil v vodo, me je porinla na drugo stran, in sm spet padla na brado in sm mela 3 šive. Oh, yes, i didn't forgot that, bitch. In skos hodi za nami hodi. Kamor gremo me, gre še ona. A sm slučajno to že povedala? x'D Vedno, k js hočem neki povedat, me ona prekine in načne drugo temo. Prou zanalašč, prasica. Prejšn teden, v petek, smo pisal bajlo. BED. Js sm vedno po končanem testu, sitna in k sm neki uprašala, so use šle stran. Pa koji kurac, a sm nevidna, al kaj? -.- In na živce mi gre to, da zmeri začnejo po koncu testa, govorit: ''A je blo pr sedmi nalogi, črko 'č' za obkrožit?'' No, zmeri majo podobne in mi gre toktokkkkkk na kurac. ''Pa sej, test je biu zlo lahek.'' Ja tep. Men pa ne, veš. Agrhh, mi grejo take ženske na jetra.
-
Ful rada tut gledam pogovorno oddajo Ellen. c: Men je ta ženska, tak vzor. :'D Am, ja..
02. maj 2013
neext!!!
02. maj 2013
u124290
u124290
neeeeeeeeeeext
+ Ellen je jaaaača c:
02. maj 2013
u117051
u117051
Neext:3
02. maj 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
- jaz ne gledam te ellen, sam bi vprašala kje se to gleda ? /keri program?
02. maj 2013
u131120
u131120
Planet TV. c: ob 16.40. c:
02. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg