Forum
u176914
u176914
heiii!!!!! pisala bom zgodbo na podlagi serije ma ne bo ista. zmišlene bodo osebe , dogodki skor use!!!!

za začetek en next!!!!
16. september 2014
u176914
u176914
ampak če ne poznate serije še bulš!!!!! nč hudga.
16. september 2014
next
24. september 2014
u176914
u176914
zbudim se v bolnišnici. gledam kje sem.pogledama na bližnjo omarico ter vidim da je tam ogromno praha. potem pogledam trebuh ter vidim da je povit. poskusim vstati a me močno boli v trebuhu. padem na posteljo in se začnem spominjati kaj se je zgodilo. tisti dan sem šla v park . pred sabo sem porivala voziček v njem pa svojo 3 - mesečno hčerko. zraven mene je hodil moj zaročenec. odpravili smo se v park. kar naenkrat je nastala panika , meni pa je spodneslo tla pod nogami. začutila sem neznosno bolečino v trebuho. potem se spomnim samo še kako me je Tim ( moj zaročenec ) klical " sara, sara , saaaaaaaarrrrrrrraaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!"
zajokala sem " kje sta , Tim, lara ( hčerka) ?????" čez nekaj časa sem le vstala . pograbila sem palico ter šla. ko sem hodila skozi bolnico je tako smrdelo po razpadajočem mesu da mi je bilo močno slabo ampak nisem bruhala. šla sem še malo naprej , ka sem kar naenkrat pred sabo zagledala ogabno razpadajoče truplo.
zdaj sem zares bruhala . ko mi je končno uspelo priti ves še vedno ni bilo konec pred mano je bilo več 10 ... se nadaljuje.
to smo mi , ko smo še bili družina,

2 nexta. upam da vam je ok,
28. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg