Forum
Živjo, to je moja zgodba o vampirjih.
Sem Zoe in stara sem 17 let. Imam najboljšo prijateljico Rocky in najboljšega prijatelja Maisona.
Z njima živim v bloku. (preselila sem se)
Moje življenje je bilo še prfektno, dokler.......nisem postala vampirka.
Zoe

Rocky

Maison

Vsi trije smo vampirji. Postala sem vampirka, ker sem rabila rešiti bivšega, ki ga je ugriznil pajek po imenu mrs. Octa, ki je bil last vampirju Crepsleyu (če ste gledali film Vampirjev vajenec).

Crepsley

mrs. Octa

film Vampirjev vajenec
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzfPGpGhmBQN1Q2c39_mOzwP5KlIatLYgJgAGXw7EU_NYN0iYsD33fvAFtFw[/img]

boste prebral ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. maj 2012
next
25. maj 2012
omg, dej nexti hitr
26. maj 2012
ok, nej ti bo
Bivšega sem takoj zatem pustila.

bivši

Sledil je Rockiin rojstni dan. Same sva šle v kino in ko sva se vračale me je nekdo potegnil za roko, bil je Crepsley. Rekel mi je da moram takoj oditi v camp Cirkusa spak in da moram zapustiti prijatelje ter družino, za vedno. Poslovila sem se od Rocky in Maisona in takoj odšla s Crepsleyem. Ko sva prišla v camp sem zagledala čudne a prijetne ljudi.

Najprej sva šla do glavnega v Cirkusu spak, ki je rekel da bom morala delati in da naj spim v šotoru Evre in Darrena.
Crespley me je do tja pospremil in mi povedal naj se izogibam mr. Tiny-ja, ki me hoče imeti in nekaj takega in da včasih obišče cirkus in bla bla bla.

,,Tu sva." mi je rekel in me porinil v šotor. V šotoru je bilo veliko glasbil, kača in dva fanta. ,,Am...Živjo." ,,Živjo." sta rekla oba na enkrat.
Oba sta se mi predstavila:
najprej Darren, ki je pol-vampir, tako kot jaz,
drugi pa je bil Evra ki je kačji človek.

Darren

Evra

Darren me je začel spraševati kdo me je spremenil, zaradi česa me je spremenil, če me kdo lovi in taka vprašanja in vse sem mu povedala:

Spremenil me je Chrepsley, ker sem reševala bivšega in da me lovi mr. Tiny.......

next?????????
26. maj 2012
n
ne
nex
next
nex
ne
n
26. maj 2012
next
20. januar 2013