Forum
u70306
u70306
pisala bom zgodbo kjer so vampirji v nji so igralci serije The Vampire Diaries.
seveda bom dodala še nekaj novih vlog.
to sem jaz Alexis Love:

Elena Gilbert:

Damon Salvatore vampir :

Stefan Salvatore vampir :

Caroline Forbes vampirka :

----------------------------------...................------------------------....................-------------------.......-
upam da vam bo to zanimivo saj bo veliko zapletov , kreganja, težav.....

ti bo všeč in boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. april 2012
u70306
u70306
še enkrat če bo delal jaz Alexis Love :

14. april 2012
u70306
u70306
no bil je čisto navaden dan z eleno in stefanom v šoli smo se dokaj zabavali razn ko smo imeli matematiko !!
popoldne je bilo še najbolj zanimivo saj je damon okregal stefana saj sta brata z eleno smo se samo smejale na ves glas saj sta bila tako smešno srčkana ko sta se kregala.
po dolgem kreganju sta končno nehala čeprav damon ni bil lihka vesel še vedno je nekaj jamral. odšli smo v gozd elena ga ni ravno marala saj jo je tam stefan našel. jaz sem pa na gozd gledala kot na kupec lesa ki leži pri lopi zraven hiše. nekaj časa smo hodili ko sta se stefan in damon spet kregala jaz nisem morala tega več poslušati zato sem odšla naprej v gozd gozd sem poznala kot lasten žep odšla sem na skalno pečino ter splezala k potočku ki je tekel skozi gozd proti reki. stefan in damon sta se kregala doklen ni damon posumil da sem izginila tako zaskrbljenega elena in stefan nista videla a začela se je izkalna akcija ampak pri nekem kamenju sem si porezala roke in za mano ko sem tekla proč od njih še globlje v goz se je vlekla krvava pot damon in stefan sta zavohala kri in videla okrvavljeno pot globlje v gozd tekla sem dalje in dalje tako da sem a drugem koncu gozda v reki si umila roko reka ni bila visoka tako da so kamenji lahko gledali vn z vode stopla sm po kamenjih na drugo stran reke tako da sem po drugi strani odšla nazaj tja kamor sta se stefan in damon kregala in tam čakala.
pogovor med damonom stefanom in eleno.
d: poglek reka ampak kje se seld nadaljuje ?
e: ko bi le vedela!
d: poglej na drugi strani reke.
s: res je ajd hitmo......
d: počakita mal veš kaj jaz grem po krvavi sledi naprej vidva pa pojdita nazaj na tisto mesto kjer sma se kergala ok !!!
s: ok
e: ok
čakala sem jih nisem pa opazila da damon stoji za menoj kar ne enkrat me roka zagrabi okrog telesa in vratu zelo sem se prestrašila !!!
a: omg!!! oh saj si samo ti damon. ali me lahko zdaj spustiš?
d: nevem če alexis zakaj si zbežala?
a: nimam pojm....
d: glej no glej še porezala si si roko zato sem te lahko tako lahko našel za tabo se je vila krvna sled slabo bežiš alexis drugič se bolj potrudi!!!!
a: daj mir damon tako ali tako pa me spusti ker se te bojim da mi kaj narediš!!!
d: le počasi lepotica nič ti nebom naredil name kri ne vpliva kot na stefana. bolj sem izkušen.
a: off gnusiš se mi damon !!!
d: ne govori tako zmenoj alex neveš kaj te še čaka če boš tako govorila zmenoj!!!
ko prideta stefan in elena :
s: spusti alexo damon !!!
d: končno sta prišla kot sta hodila ?
e: nazaj po sledi in to zelo počasi !!
d: aha.
s: no zdaj jo pa izpusti !!
d: okej okej mali bratec evoga.
a: off končno elena.
e: no gremo sedaj domov ker je že tema??
d: le počasi se šele ogrevam.
s: raje pojdimo. damon se boš že v vasi ogrel!!!
d: ampak na komu?
s: sranje veš da nevem dj na alexis.
a: kaj jazt nisem poskusni zajček by the way
d: dobra zamisel stefan !!!
s: pa sm se samo hecal no.
d: ne ne res zelo dobra zamisel !!!
po tem smo pač odšli domov v neki hiši smo pač nekaj pojedli in odšli a zabavo pri naši šoli...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
več naslednjič nextttite !!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. april 2012
u86517
u86517
uh sem rabu kar lep čas da sm prebral next!!!
14. april 2012
u70306
u70306
ja vem 1 vedno predovk napišem
14. april 2012
nextt pa hitr
14. april 2012
u70306
u70306
no na zabavi smo pač pili in se veselili bilo je utaq da zakonsko !!!
elina in stefan sta plesala skupaj jaz sem pa bila pri šanku in pač neki pila,ta trenutek ko sem naredila požirek piva me je damon prijela za ramo spet sem se ga ustrašila saj vedno pridr skrivnostn.
a: of hudiča !!! damon!!
d: maj je lepotička?
a: nehi me strašiti in ne govor mi lepotička !!!
d: naša lepotička je pa zelo jezna dones.
a: nehaj me izzivati damon !!!
d: a res lepotička a bi se mal poigrala zmano aa ???
a: res zelo mamljivo a se mi ne da damon.
d: kakšna škoda da se ti ne da pa ravno danes sem razpoložen.
a: zelo smešno.
d: ej lepotička bi plesala z mano cev večer že ždiš k kaka cunjica pri šanku?
a: nevem damon. nevem.
d: o pa daj no lepotička moja.
a: aham kmalu boš vidu lepotičko k ti bom eno na gobc prtisnla.
d. ajde no lepotička sej ne no. dej ajde prid plesat z mano no.
a: uff kok si tečn,bay bay lepotc!!!
d: kam pa greš?
a: kaj te to zanima kam grem. plesat grem sz stefanom in eleno.
d: zakaj ne zmano?
a: ham zakaj? zato ker si navadn babnik k bi mel punce samo za se po postelji valjati.
d: ni res lepotička ni res čisto si falila bistvo v bistvu !!!
a: a res lepotec?
d: jap. ajde zdej pa plesat.
prijel me je za roko in odplejal na plesišče tam se je ravnokar začela neka romantična psem.
stefan in elena sta naju samo gledala kako sem svojo glavo nsalonila na njegovo ramo.
tesno me je privil k sebi.
pogovor med eleno in stefanom:
s: ejj a vidiš ta dva .
e: ja a ni lepo damon ni že dolgo sz nobeno plesal spoloh pa nikoli ta ko strastno.
s: a misliš da je zaljubljen v njo?
e: mislim da je on v njo in ona v njega zaljubljena.
s: aha. aja ko smo že pri strasti naj te poljubim.
e: kako romantično.
z damonom sva preplesala celo noč priznam da je bilo zelo lepo ko me je stisnil k sebi.
....
več naslednjič nectite !!!
------------------------------------------------................................................----------------

14. april 2012
u87282
u87282
next
14. april 2012
u49756
u49756
OBOŽUUJEEEEEEEEEEEEM THE VAMPIRE DIARIES !!
15. april 2012
u49756
u49756
NEXT!
15. april 2012
u70306
u70306
plesala sva dokler ni bilo konec večera odšli smo domov in se naspali za jutri.
zjutraj me je rahel sunek zbudil bil je stefan:
s: ajde zbudi se!!
a: kaj pa jee?
s: ajde zbud se .
a:: ma ssi tečen !
------------
s: elena zbudi se !!!
e: kuga pa je stefan?
s: eč sam pohitita
elena,alexis: pa kaj je noo ???
in že je izginu. hitro smo se oblekle in odšle ven pričakala sta na stefan in damon.:
a: ja pa kaj je no tako pomembnejše od spanca?
s: oh naj ti damon pove.
d: zakaj pa jaz?
s: ti naj bolj veš.
d: ni res.!!
s: oky. nič ni.
a: kajjjj ??? mislm kok te bom natovkla !!!
e: pa ne alex ne !!!
d: eh naj ga malo prebiksa elena ti ga nič ne prebiksaš.
e: ooo nee !!
damon jo je prijel za roko da ne bi morala mene ustaviti.
a: ej kok te bom sam prid sem .
s: o ne neboš me !!
a: ja pa te bommm !!
zapodila sem se v stefana in ga nekaj začela tolč po trebhu ampak me je zagrabil za roko in me obrnil tako da me je skoraj unesposobil res hudo!!!
končno me je izpustil in začel se je normalen dan.
damon je skozi letal okoli mene tako da mi je že skoraj tečen,če ga nebi imela rada bi ga že zdavnaj ubila.
cel dan smo nekaj počeli ali smo se lovili ali smo se skrivali ali prepirali nekaj smo počeli.
zvečer smo se v gzdu usedli ob ogenj ki je gorel in nas grel. elena se je stiskala k stefanu jaz sem pa samo slonela na drevesu,damon je sedel na tleh in gledal na okoli naj večkrat pa je pogledal svoje roke in mene,po grobni tišini ki je trajala vsaj pol ure je stefan spregovoril če bi gdo kaj pil?
e: ne hvala.
d: uff ja en liter alexine krvi prosim!!!!
a: o hudiča spet jazt.
s: nič hudega.
a: ja ja itaq jzt grem.
d: kam že.?
a: v gozd da me ne boste našli.
d: te bom že kako našel.
s: damon!!! nehaj s svojimi traparijami.
d:
a: bay vampirčeka !!!
d: ahahahahha
a: kaj pa je zdaj?
s: am hahahahahha
e: pa kaj je zvama am hahahahhahahahha
a: oh joja bay.
odšla sm globlje v gozd in se usedla k potočku in zantetila mali ogenj da sem videla kje sem in kaj delam.
bilo je zelo prijetno a ko je prišel damon:
d: vidiš našel sm te.
a: aha vidim.
d: kaj pa je s teboj narobe.( se je vsedel zraven mene in me dregnil s komolcem)
a. ah nič ni.
d: nekaj že je lepotica.
a: mahh.
d: daj pridi sm k meni da te malo pocartam.
a: ni mi do crkljanja. samo še do tega da se obesim.
d: ajde ne govori tako.
objel me je in stisnil k sebi.
a: pa če ni nič z mano še za pitje krvi na meni nisem,niti za....
d: pšššt. nič ne govori,ker zgledaš zelo utrujeno.
a: ahah.
damon me je stisnil k sebi jaz sem svojo glavo naslonila na njogovo ramo.
bilo je prijetno saj je bilo toplo in počutila sem se varno z njim saj se še nikoli ni razjezil nad mano ali me udaril.
stefan pa me je veliko krat nakričal.
damona sem jaz še bolj objela počutila sem se (zaljubljeno)
več naslednjič !!!
nexttite.!!

15. april 2012
u49756
u49756
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!
15. april 2012
nextttttttt pa to takojj !!!!!!!!!!!!!!!
15. april 2012
next
15. april 2012
u70306
u70306
a kmalu me je prešinilo in v hipu sem ustala ter hitro stekla skozi gozd v hišo bila sem vsa zadihana elena me je vprašala kaj se je zgodilo?
a: ah nič samo čim prej sem hotela pridt domov mislim v hišo.
s: no ja glede tega da sem vampir ti nebi priporočal biti ponoči oziroma zvečer zraven damona.
a: am zakaj pa ne stefan?
s: no ja ker je neke noči našel v gozdu eno dekel in njegove prijatelje ter jih pobil z vampirskim ugrizom samo tisto dekle je ostalo živo ko jo je našel jo je vzel domov ostala trupla pa zažgal.
a: am... oo hudiččča???!!!
e: kaj ma je alexis?
a: am nič elena samo nekaj? am.
s: no ja samo opozorim te. da se ti ne bi kaj zgodilo.
a: aha hvala stefan.
s: oh no. smo nočem da se ti kaj zgodi kajti damon je zelo ne siguren. nikoli ne veš kaj mu plete po glavi.
a: ampak. nekaj sem slišala da je damon zaljubljen v eleno??:?
s: ja res je zato jo morem čuvat.
e: mislim. kater kreten je damon.
a: ravno to si želim izvedeti.
s: zakaj?
a: ni tvoj biznis.
s: joja. samo vprašam.
e: to ni ravno pametno.
a: a misliš da se mu bom dala podkupiti?
s: am mogoč ja.
e: nikol ne veš.
a: oh joja. taka trapa pa že nisem že tako ali tako damona sploh ne maram ker je važen in zloben samo da bi kje kako babo dobil misli pa katero dekle ali fanta bi ubil.nihče ne ve gdo bo njegova poslednja in ne zadnja žrtev. bojim se da ravno ti elena.
e: upam da ne.
s: res nočem te izgubiti elena.
a: elena če te bo damon skušal napasti te bom obranila. ker se ga ne bojim.
s: lari fari,to je usak rekel da se ga ne boji potem se je pa posral v hlače.
a: dvomiš o meni stefan?
s: ne ampak samo povem.
a: njega se nikoli ne bom bala ker vem da se v nejm skriva krvoločna pošast ki bo kmalu premrla.
e: upam da se ne bo kaj zgodilo.
damon: hej hej kam ste mi usi popihal v hišo?
s: ne razgovarjamo o tem damon.
d: sej vas nisem prišel ubiti.?
a: aha...
d: kaj se vsi tako vedeste?
s: moj bog !!!
d: am elena prisdeš nekaj v tvojo soba ker te resnično moram nekaj vprašati?
e: ja lahko damon.
s: am....
a: tiho !!!
med tem ko jo je damon od vedel v sobo:
s: kaj boš naredila?
a: bom že kaj.
s: ja pa hitr!!!
a: ja ja.
v sobi pa:
d: veš kaj elena mislim da se mi je nekaj zahotelo.
e: kaj pa.
d: da bi spil nekaj sveže krvi!!!
e: aaaaaaaa!!! helpp mee !!
elena je stekla ven na travnik stefan in jaz tudi damon me je vstavil tik pred vratom.:
a: kam pa kam rdeča kapica?
d: se te ne tiče!!
prijela sem njegovo roko ter jo nekako zvila a zame je damon bil premočan v trenutku sem se znašla ob njegovem trupu,dihala sem v pospešku srce mi je bilo hitro začela sem se potiti:
a: spusti me damon.daj mi mir.
d: oho ho kako naj pustim na miru tako lepo sexy bitch !!! hahaha.
poljubil me je na vrat in po obrazu ter me nato vrgel po tleh vedela sem kaj misli damon narediti zato sem se pobrala in se vrgla na njega toda spet me je obrnil nase tako da sem bila na njegovem trupu:
d: glej no glej tale sexy bitch(prasica) noče odnehati !!!
a: oh. daj mir bastard ( prasec)!!!
d: ne izivaj me bitch !!!
poljubil me je spet na vrat in po obrazu nekako mu je uspelo da me ni ugriznil v vrat ko sem že čutila njegove zobe na vratu jih je umaknil in me začel strastno lizati po vratu.
stefan in elena sta zbežala proč:
s: oh uboga alex.
e: res je. ampak sem ji useno hvaležna da ga je ustavila.
s: pametna je. vendar se mi pošteno smili. kaj mora pretrpeti zaradi naju dveh.
e: oh saj ne zaradi tebe samo zaradi mene.
s: vem toda raje rečem v dvojini.
stefan je poljubil eleno na usta in jo objel od daleč sta gledala kako me damon meče po tleh. tla so bila betonska zato sem se kmalu podrsala po kolenih in rokah,čez čas me je damon dvignil in me objel jokala sem od bolečin ki sem ji preživljala ta trenutek....
več na slednjič nexttite !!!
[img]https://latimesblogs.latimes.com/.a/6a00d8341c630a53ef012875bc3578970c-800wi[/img]
16. april 2012
u86517
u86517
nexti
16. april 2012
u49756
u49756
NEXT ZAME!!!!!!11
16. april 2012
u70306
u70306
stefan me je odnesel v hišo in tam sem zaspala.
čez 2 dni.....
oblekla sem se usnjeno jakno in kavbojke:

in obula superge ter odšla malo na sveži zrak elena je ostala doma stefan pa je odšel z menoj. pogovarjala sva se o damonu zakaj je tako zloben in kako da je tak. pri eleni doma pa:
pozvonilo je na vratih in odšla je odpreti zagledala je damona in mu pred nosom skoraj zaprla vrata če jih nebi on ustavil:
d: no lahko vstopim? seveda da laho saj sem bil povabljen.
e: kaj hočeš damon?
d: ham. kaj hočem? tebe hočem.!
e: pojdi proč od mene takojjjj!!
d: o ne. ne ne saj ne boš odganjala gostov kaj šele prišel sem .
e: izgini ali pa...
d: ali pa kaj?? a me boš ubila. hahahaha. kako si smešna.
zapodil se je proti njej in jo stisnil ob zid začel joj je poljubljati po vratu in nato še po ustih. stefanu se je nekaj čudno zazdelo da se je nekaj zgodilo objela sem ga in v hipu sva bila pred elenino hišo stekla sem prva v hišo zašlišala sme nekako stokajnje stekla sem do hodnika in zagledala damona zakričala sem naj jo pusti in skočila na njega da sem ga nekako podrla nase objela sem ga z rokami in nnogami da bi lahko elena pobegnila in tudi je zunaj jo je stefan prijel in objel. jaz sem se tepla z damonom pritekel je stefan in me gledal kako me damon davi. stefan je nato odrinil damona proč na tleh sem ležala in težko dihala bila sem zelo jezna. stefan je udaril damona a damon se je samo stresel in me prijel za vrat in me vlekel po parketu do ven porinil me je na tla stefan pa:
s: pusti jo.
d: prav zaprav bom zdaj ravno njo mučil moj dragi brat!!!
s: samo dotakni se je.
d: hahahahaha. še kaj več kot to bom naredil.
ustala sem in stekla proti stefanu in eleni na kolenih sem imela krvave madeže na rokah
nič tekla sem in pdla v objem stefanu tresla sem se bila sem šibka:
d: ah stefan ali te nikoli ne izuči?
s: kaj bi me moralo?
d: to da se ljubimkaš z alexis.
e: je to res?
s: ne ni res.
a: ni res samo prijatelja sma.
d: če jima vrjameš. si resnično butasta.
e: o ne pa nisem.
d: kako te bom nalomil elena stekel je in zagrabil eleno v tem trenutku sta izginila jaz sem samo jokala na njegovo jakno objel me je ter stisnil k sebi:
a: zakaj je takšen???
s. oh. ko bi vedel alex.
...
več naslednjič nexttite.
............------------------------------...................---------------------------------..................

17. april 2012
u86004
u86004
Mi kdo spama profil?
17. april 2012
u70306
u70306
AM NEXTTI PA PREBER NE PA TEGA PISAT NA TA FORUM !!!!!
17. april 2012
u49756
u49756
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!
17. april 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. april 2012
u70306
u70306
odhitela sem v sobo ter vzela nahrbtnik vrv,nože in malo hrane in pijače ter stekla k stefanu:
a: stefan vem kam jo je damon odpeljal.
s: misliš nazaj k tisti koči.
a: da h koči.
stefan me je objel in prišla sva v gozd do koče je le še nekaj km,odšla sva peš.
pri koči pa:
e: daj mi mir damon!!!
d: bomo videli če bo ta tvoj fant prišel po tebe če ga nebo te bom pač imel zase.hahaha!
e: o ne neboš misliš da si lahko vse vzameš kot da je poztreženo? ne pa si ne moraš!!!
d: kako optimistično razmišljaš niti neveš kdo so tvoji prijatelji mislim okvirno alexis.
e: no pa mi ti povej kaj je'?
d: volk je ponoči ko se znoči je idealno zanjo če bo prišla zraven boš že videla !!!
(privezuje jo z vrvjo na stebr)
e: ne vrjamem!!!
d: pa še mi boš!!!
prišla sva z stefanom k koči nočilo se je kar je zame usodno in zafrknjeno.
kmalu se je pokazala luna ki name upliva bolela me je glava in čedalje bolj sem bila razdražena videla sem kako damon pred eleno nekemu dekletu še živi pije kri iz vratu.nagnusno.
v tem trenutku sem stefanu rekla kam naj se postavi in da bom jaz napadla z zadaj na njega.
odšla sem na drevo vrgla sem vrv na streho kjer se je zataknila ob dimnik privezala sem jo še okoli debla na drevesu gor pa obesila nahrbtnik.
takrat ko se je damon približal drevesu sem skočila nanj ga podrla na tla uporabila sm nože ki sem jih imela v žepu enega sem iz daljine vrgla v steber poleg elene ta je prerezal vrv in elena je lahko zbežala med tem pa:
damon me je močno vdaril v nos začela mi je teči kri padla sem dobila sem čisto svetlo rumenkaste oči kot volk bolela me je glava skrila sem se za grm da me elena ne bi videla pri preobrazbi v volka. kmalu sem postala volk zapodila sem se v damona in mu skušala pregrizniti vrat a mi ni uspelo udaril me je v gobec bolečina se je prenesla k nogam a vseno nisem odnehala:
d: glej no glej kako lepo te je videti v preobrazbi. daj govori že nisi navaden volk ampak govoreči volk povej mi nekaj zadnjih besed ki jih izrečeš aaa !!!!
a: samo še nekaj ne bom umrla jaz ampak ti !!!
v teh besedah se mi je jeza podvojila začela sem mu cenjati roko ampak z nogo me je odrinil v drevo poklicala sem še 2 volka za pomoč mona in blue pomagala sta mi a zaman damon je oba volka onesposobil že po nekaj ugrizih v damonovo roko padla sta na tla in se spremenila v človeka. takrat sem se zapodila v njega in ga ugriznila v ramo tuliv je od bolečin dokler me ni nekakšen STOPPP!!! zmotil bil je stefan.
s: nehaj pusti ga naj živi vseno je moj brat!!!
e: omg!!! alex si to res ti v vpodobi volka?
a: ja res je ampak kot volka me kliči kiba,kmalu ne bom več volk saj mi bo zakletost pretekla.
d: oh joja kako boli!!!!
a: grrrrrrrr! drugič te bo še če me boš izzival!!!
d: sory no!
a: zakaj se mi opravičuješ?
d: aaaaaaaaa! ker se pač resnično te nebi seml udariti aaaaaaav! nevem kaj mi je preveč sem zategnjen glede elene in stefana.
a: te bo že izučilo(z taco ga dregnem ob njegovo nogo)
stefan se mi je približal in elena tudi elena je pokleknila in me pogledala v oje volčje oči:
e: ne morem verjeti da si to res ti (pobožala me je po gobcu in glavi)
a: očitno elena.
elena me je objela kot svojega kužka bila sem vesela da je spet ob meni.
v trenutku sem se spomnila na mona in blua stekla sem k njima in usakega polizala po obrazu. zbudila sta se in me pobožala za tem sta odšla.
e: ampak kaj si mislila z prekletvijo?
a: am. prekleta sem ampak prekletstvo mi bo poteklo čez teden dni in bila bom svobodna!!!
e: lepo se sliši.
s: res je. am damon si vredu?
d: bolje kot takrat ko sem se rodil avvvvvvv!
a: stranski učinki ugriza: znosne bolećine!
d: zakaj mi nisi tega prej povedala. nebi se šel tepsti z volkom.
a: nevem ker sem pač takšna !!!!
vsi skupaj smo odšli iz gozda nekaj časa sem rabila da sem se preobrazila v človeka,odšli smo v hišo........
----------------------------------------------------------,,,,,,,,,,,,,,,-------------------,,,,,,,-------------
večč naslednjič nexttite
--------------,,,,,,,,,,,,,,,,,,,-------------------------,,,,,,,,,,,,,------------------------,,,,,,,,,,,,,----

jaz kot volk :

17. april 2012
u86517
u86517
next sorry k sem pozen
17. april 2012
u49756
u49756
neeeext!
17. april 2012
next
17. april 2012
u77138
u77138
next
17. april 2012
u70306
u70306
v hiši je stefan naredil čaj in spili smo ga kot prijatelji kmalu sem morala odditi v sovj dom damon je pač z majhnimi bolečinami odšel v svojo veliko greščino.

zjutraj me je sunkovit zvok na podstrešju zbudil z nožem v rokah sem odšla na podstrešje na podstrešju pa sem zagledala damona ki je privezan na jekleno verigo po trebuhu je bil ves krvav na tleh sem zagledala caroline:
d: reši me prosim!!!
a: kajj? samo razloži kaj počneš privezan z mojo jekleno verigo in na mojem podstrešju pa še krvav????
d: am teško ti razložim ta trenutek.
a: sploh pa nevem zakaj bi te rešila.
d: daj no prosim.
a: ne ne ne.!!!
pogledala sem caroline ugriz na njenem vratu je bil še svež zato sem brž še jaz ugriznila v rano in izsesala damonovo slino ter z svojo slino ki je zdravilna prepojila rano ki se je v hipuzacelila caroline je zadihala vsa prestrašena me je objela in rekla:
caroline: omg! kaj počnem tukaj?
a: ah nič samo damon te je zavedel nekako.
c: da. spomnim se kako sem ga privezala z jekleno verigo.
a: povej mi nekaj? je mogoče damon spal s tabo v njegovi postelji?
c: mislim da.
a: ne misliš vem ker sem videla od zvečer pa do jutra ko te je napadel na postelji.
d: kkaj? celo vohuniš za menoj?
a: da. ker se bojim da boš zabredel v globok shit !!!
d: ni tvoja briga!!!
caroline sem odpeljala domov nato pa sem se vrnila na svoje podstrešje.:
d: daj reši me že enkrat iz tega ven!!!
a: zakaj?
d: ker me muči.
a: ravno to si si zaslužil.
d: zakaj pa?
a: ker so tvoje žrtve največkrat dekleta!(hodim proti njemu)
d: pa kaj sej so samo za mečkanje po postelji.
a: hudičev babnik!!!
d: daj prosim spusti me ven.
a: ko nekaj opravim:
poklicala sem stefana da naj takoj pride na moje podstrešje.
:
s: ooo. hudiča kako pa se je on znašel tukaj?
a: kako. s caroline se je mečkal po postelji pa jo je ugriznil ona ga je pa tukaj privezala z mojo novo jekleno verigo !!!
s: vse je jasno brat.
a: no zdaj te pa izpustim saj rabim jekleno verigo.
d: končno usmiljenje!
rešila sem ga iz verige. po mišičastem trebuhu je bil ves krvav vrjetno ker je caroline pil kri. nekako tako je izgledalo :

napodila sem ga iz hiše in on je odšel:
s: končno!
a: jap!
s: kako to da ti vse veš?
d: ker mu usako noč in dan skoraj sledim.
s: aha.
d: jap.to je slaba služba.
ura je bila 8:00 zamudila sma pouk.
e: kje sta bila?
s,a: am opravki.
e: aha. lepe izgovore imasta!
a: oky damona sem našla na podstrešju krvavega pa sem ga morala rešavati pa stefa sem poklicala vse res!
e: ok vrjamem.
v šoli sma pač dobila ne opravičeno uro ampak ni bilo hujšega kot to da sma morala po pouku ostati in počistiti jedilnico. ob 4h sma se počasi vračala iz šole in se pogovarjala o damonu. elena naju je pričakala pred mojo greščino:
e: aha tukaj sta zamudnika.
a: ja ja živijo elena.
e: gremo na pijačo?
stefan in alexis skupaj: ne!
e: vredi vredi samo uprašam.
sklonila sma glavo in odšla v mojo hišo popadla sva na zofo elena pa se je samo smejala dokler ni prišel damon:
d: hey. kako smo kaj bratec?
s: daj mir damon nisem razpoložen.
d: vidim vidim. alex?
a: daj mir tečnoba sexualna!
e: hahahaahahah!
s: ahahahaha alex dobr si ga hahahaha ...!
d: mhm. men se pa prav nič ne zdi smešno zate alex morde boš ti naslednja.
a:
s: ... ahaaa mhm!
d: ali pa ti elena ? se morem še odločiti ? katera je bolj dobra v postelji.
e: am!
v hiši je bila boleča grobna tišina slišati je bilo kako rahlo vsi dihamo hitreje razen damona ki se je tihi smejal nam v face neki tazga :

kmalu sem ustala iz zofe odšla v kuhinjo in prinesla jekleno verigo ter se na glas zasmejala:
a: hahahahahahaha!
d: am ! hhh
e: kaj boš pa s tem alex?
s: ja kaj?
a: privezala bom damona in mu zbrisala nasmeh iz obraza !!!
damon je samo malo na trdo pogoltniv slino in rekel:
d: am. moram iti. imam zmenek.
takoj ko je zaloputnil z starimi vrati smo usi planili v smeh!!.....
več naslednjič nextite!

18. april 2012
u49756
u49756
Neeeeeeeeeeext zame¨!!
18. april 2012
u86711
u86711
neeeext♥
19. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg