Forum
u73469
u73469
ojla če si se upisal na vampirsko akademijo je to moj predmet tukaj vas bom učila kdo od vampitjev so sovražniki torej od nas upam da vas bo ta predmet zanimal sploh pa bo ponoči to potrebno 100procentno vedeti!!vsak v prvem polletju dobi 5 ocen 1 polletje ima 1 mesec koliko polletij bo pa se bomo sproti dogovarjali!!vsak dan pa bo tudi domača naloga recimo da boste morali kakšno sliko naložiti ali odgovoriti na vprašanja itd. vsak pa bo tudi 1x moral narediti nujno nalogo ki pa bo enega doletela vendar pri pouku tega ne bom povedala ker bom tisti osebi poslala to nalogo po pismu če naloge ne opravi pade razred!!!če ima kdo kakšno vprašanje pa ga lahko zastav meni po pouku!!pisali pa bomo tudi 1 kontrolko!!tako aja DOMAČE NALOGE SO OBVEZNE DRUGAČE PADETE RAZRED ROK ODDAJE JE 2 DNEVA TOREJ 2 DNEVA IMATE ČAS DA JO ODDATE!!UŽIVAJTE V PREDMETU!!
12. februar 2012
u73469
u73469
tako DOMAČA NALOGA:
-pomisli in poskusi ugotoviti kdo so naši sovražniki(vsaj2):
-zakaj nismo prijatelji z njimi(zakaj tako misliš)
-kaj nam lahko storijo(premisli uporablaj znanje ne pa domišlije!!!)-
-kaj misliš zakaj jih sovražimo?
-vsi odgovori se nanašajo na tvojedva ˙sovražnika˙.
12. februar 2012
- a ni da ns boš ti to naučila??
- ker nm neki hočejo
- nevem mejbi škodujejo oz. ranijo oz. ubijejo
- ker nm lohk škodujemo
14. februar 2012
u73469
u73469
ja vas bom učila ampak tako ugibaš
17. februar 2012
u73469
u73469
tako prva tema pouka:
-NAŠI SOVRAŽNIKI
naši sovražniki so:volkodlaki,ljudje,vojaki in ubijalci(kriminalisti).
ZAKAJ?
-volkodlaki-oni ne marajo krvi in zato mislijo da smo zlobni do njih mimo grede lahko greste na youtube in napišite:make the wolf man,zelo je 1 posnetek grozen prepoznate pa ga tako da ko boste videli enega ki mu zobje vn gledajo pa grozne oči,tako nadaljujmo oni so tudi proti pitju krvi in se absolutno ne zastopimo z njimi.
17. februar 2012
u73469
u73469
LJUDJE-oni nas tudi želijo zabosti z noži...
18. februar 2012
u73469
u73469
VOJAKI,UBIJALCI-oni nas lahko ustrelijo čeprav smo nesmrtni nas še vseno lahko zelo boli in če slučajno začnete krvaveti NE PIJTE KRVI!!!!!!!!!!!!!!!!saj se bo potem vaše telo navadilo na vašo kri(okus saj smo zelo občutljivi in imamo odlično razvit čut za okus krvi.)in ko se bo telo navadilo lahko iz sebe izsrkate preveč krvi in lahko se zgodi da res umrete čeprav smo NESMRTNI!
18. februar 2012
u73469
u73469
TAKO ZA ENKRAT JE TO PRVI NASLOV:NAŠI UBIJALCI TO KAR SMO ZGORAJ NAPISALI JE TA NASLOV TAKO KMALU BOM ZAČELA SPRAŠEVAT ZATO VAS PROSIM DA SE NAUČITE!!!PA PROSIM DA ME DODATE ZA PRIJATELJICO TUKI!!
18. februar 2012
me prou zanima koko bo zgledu sprašvanje
25. februar 2012
u73469
u73469
TAKO UPRAŠANA JE PINK ROSE ALI SI PRISOTNA GLEDE NA TVOJ KOMENTAR SI PO SPOROČILU TAKO DA ČE BOŠ ŠLA ODGOVOR GLEDAT SE TI BO ZBRISAL!!!! SPOROČILO PREBERI KO GA DOBIŠ IN ODGOVORI NA VPRAŠANJA IN TAKO DOBIŠ OCENO!!!!!!!!!!!!!!!!
25. februar 2012
jst bi sam neki uprašala
koko ti veš da nism od tle prepisala??? ker ti si se kuj odjavla ko si napisala sz
p.s nism plonkala ker se mi ne zdi fer
02. marec 2012
u73469
u73469
ok sj je itak konc šole no saj mojga predmeta!!
25. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg