Forum
in spet sem se odločla de bom pisala zgodbico, ki se mi je pol neo dalo dokončat. -__- ampak useen! xD

jo naj napišem? ;Đ

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. september 2010
daj napiši pa da vidimo..xD
05. september 2010
okeej. xDD
05. september 2010
''no vstani!!'', me je dregala mama. Zavzdihnila sem ter odprla oči. Pred mano je stala mami. Bila je že oblečena ter urejena. Zavzdihnila sem ter si jo še boljše ogledala. Spomnila sem se da se danes vpišem v šolo na ladji. Na ladji!!! Fak, kak sem happy! xDD Poskočila sem ter pohitela k omari. Ven sem potegnila violično majico in kavbojke. Ker je zunaj bilo še hladno, bilo je 12 stopinj, sem iz ozadja omare potegnila še srajco. Potegnila sem jo nase ter stekla v kopalnico kjer sem se počesala ter uredila. Zajtrka nisem jedla. Preveč se mi je mudilo. Z mamo sva skočili v avto. ''prtljago sem ti zložila v prtljažnik.'' Le pokimala sem ter se pripasala. Pogledala sem še hišo, ki se je pričela oddaljevati. ''deset mesecev na ladji?'', sem se vprašala in se sama sebi zasmejala. Naenkrat mi je v žepu zavibriralo. Bila je Melisei. To je moja BFF. Skupaj z njo ter Oliverjem smo se vpisali v šolo na ladji. Melisei in Oliver sta brat ter sestra. Odlično se razumeta. Zelo dobri prijatelji smo. Najraje na svetu ju imam. Hitro sem iz žepa potegnila telefon. Javila sem se.

M-Melisei
J-jaz
O-Oliver

M-čakamo te!! Spakiraj že no!
J-jaja. Saj že grem. Petnajst minut in bom tam
O-okej.
M-že komaj čakam.
O-juhuu.
J-hahaha. Tudi jaz.
M-okej se vidimo.
O-dijo.
J-čauu.
M-baaj.

Prekinila sem ter se zazrla na cesto. Ko sva prispeli sem ju že videla ob ograji. Smehljala sta se mi. Skočila sem iz avta ter ju hitela objemat. Skupaj smo šli do avta ter vzela sem si potovalki ter nahrbtnik.
05. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiii
Plissss
05. september 2010
nexxt
06. september 2010
u24232
u24232
next
06. september 2010