Forum
u55094
u55094
Katherine/Kat: (leva)
Kaja/Kajček: (sredinska)
Karin: (desna)

Moje ime je Katherine, oz. prijateljice me kličejo Kat. Stara sem 16 let in živim v kraju Joshua's Town. Z Karin in Kajo se veliko krat odpravimo v gozd, ki stoji pol kilometra stran od naše hiše. Zadnjič, ko smo bile v gozdu - včeraj, smo odkrile majhno hiško. Danes smo se po šoli odpravile v gozd in zgodilo se nam je nekaj nepričakovanega. Nekaj strašnega, nekaj kar mi je spremenilo življenje.
Napišem?
20. julij 2011
ja valda. super je..nextajj
20. julij 2011
next
20. julij 2011
u55094
u55094
V šoli ...
"Kat, se dobimo ob treh pred tvojo hišo?" "Okj, Kajči ... A prideš Karin?" "Hmm ... Nej pomislim ... Ja, itak!" Vse 3 smo se zasmejale. "Okej ... Se pol vidmo! Čau!" "Čauči, Girls!" "Byby!" Pohitela sem domov, naredila nalogo, pojedla kosilo in že je bila ura pol treh. Šla sem v sobo in se oblekla. Še malo lip glossa in že sem pripravljena. Šla sem ven in se usedla na klop. Čakala sem in točno ob treh opazila Karin, ki se je z Kajo na motorju peljala proti meni. Kaja in Karin sta bili sestri. Parkirali sta motor in stopili dol. Pritekli sta k meni in rekli, da imata vodo in sendviče. Počasi smo se odpravile k začetku gozda. "Ej, Kat, a imaš svetilko? Saj veš, da je v gozdu temno.", je vprašala Kaja. "Emm ... Počakajta tukaj. Jo grem iskat." "Ne! Nikamor ne greš brez naju", so nasmejano rekle ne, da bi pomislile, da bi se jima tisti zgodilo nekaj groznega.
Next?
20. julij 2011
u55094
u55094
"Ne! Nikamor ne greš brez naju", so nasmejano rekle ne, da bi pomislile, da bi se jima tisti dan zgodilo nekaj groznega.*
20. julij 2011
next
20. julij 2011
next
29. december 2012
Next
11. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg