Forum
u126975
u126975
veм veм veм;D
oɴe dιrecтιoɴ ѕo pαč ɴαjвolšι<З тo je ғαɴғιcтιoɴ o нαrry-υ ѕтyleѕ-υ ozιroмα o вrαтιн ѕтyleѕ (jα, ιzмιšljeɴo). υpαм, dα vαм вo υšeč, αɴd ι тнιɴĸ ι'll ѕтαrт(:

●○ Amanda ○●

Odložila sem svoj kovček in zavzdihnila. Razgledala sem se po novi sobi in odprla okno. Smrdelo je. Pogledala se ven. Avtomobili, stolpnice, razni blagovnih centri... Hrup, preveč hrupa. Zaprla sem okno. "I hope you'll like it here. Well, I know you will," je rekel moj očka ko je prišel v sobo. Pogledala sem ga in videla, da je anvdušen da sem se odločila da se bom preselila k njemu v London, in ne k mami v Slovenijo. "It's just so loud. I think I'll have my window closed all the time," sem iskreno odgovorila. "Oh, you get used to it," je odvrnil in odprl kovček. "This can wait, huh? I'm hungry. What do you think about pizza?" je vprašal oči. "Pizza is great," sem avtomatsko odvrnila in odšla za njim v dnevno sobo. "So do you like your new home?" je vprašal ko je odložil telefon in je naročil pizzo. Imelo me je da bi rekla:

Ampak sem le skomignila z rameni in namesto tega dejala: "It's nice." Potem je bilo tiho dokler niso prinesli pizze. Oči jo je plačal in jedla sva v tišini. "So, you have a first day at school tomorow. Do you want me to drive you there?" je prekinil tišino. Premislila sem. "No, you don't need to, dad. I think I'll be fine," sem se nato odločila in v usta dala še zadnji kos pizze. Oči je pokimal, jaz pa sem vstala in odšla razpakirat stvari. Torej, mislim da je čas da se malo bolje predstavim.
Sem Amanda Storm in prihajam iz Slovenije. Moja mami in oči sta se pred kratkim ločila in oči zdaj živi v Londonu, jaz pa sem odšla z njim, mislim samo da me mama ne mara preveč in je nisem hotela obremenjevati še s sabo. Zato se zdaj tu, pri očiju, v Londonu, stran od vseh mojih prijateljev, moje tople varne sobe, v svetu, ki mi je popolnoma tuj.
Raje se ne bom opisovala, to sem jaz:

Pa da mogoče ne bo kdo mislil, da očija nimam rada, če je morda tako izpadlo. Nikakor, imam ga rada enako kot mamo, vendar se mi zdi da je prad mami veliko težje obdobje kot pred očijem, navsezadnje je on tudi razlog da sta se z mami razšla. A dovolj o tem, jutri je moj prvi dan v novi šoli in zagotovo nočem izpasti preveč samovšečno, in tudi ne preveč punčkasto ali karkoli. No, mislim da je čas za šoping. "Daaaaad?" sem zaklicala. "Yeah?" je zamomoljal. "What do you think about shopping?!" sem navdušeno zaklicala in stekla v avto.

●○○●

well, тнαт ιт;D υpαм, dα vαм вo všeč(:
ɴeхт?<З
19. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext! ;3333 Fuulll všeeeč!!!
19. junij 2013
omfg *__* next;*
19. junij 2013
u90554
u90554
Omfg jaaaaa *.* nnnnneeeexxxxtttttt!!!!!!!!!!!!!
19. junij 2013
u139082
u139082
neeext
19. junij 2013
u70873
u70873
nexttttttttttttttttt
19. junij 2013
neeeekšt.!! *.*
19. junij 2013
u126975
u126975
нvαlα υѕeм zα ɴeхтe<З še šтιrι pα prιde ɴovι del(:
19. junij 2013
u90554
u90554
omgg neeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttt dej noooooooooooooo!!!!!!!!
19. junij 2013
u70873
u70873
nextttttttttttttttttttttt
nexttttttttttttttttttttttttt
nexttttttttttttttttttttttttttttt
eto nexte pa lahko zašneš
19. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. junij 2013
u126015
u126015
neeeekšt!!
19. junij 2013
neeeeeeeeeeeeext!
ful dobra :'D pa všeč mi je, da je dogajanje v slovenščini pogovor pa v angleščini
20. junij 2013
neeeeeeeeeeext
20. junij 2013
u119629
u119629
neeeext! *__*
20. junij 2013
u126975
u126975
Joj, hvala usem za nexte<3
Vam napišem zdejle nadaljevanje pa se opravičujem ker bo tak bedno že na začetku;P <3
20. junij 2013
jeeeeeeej! ni bedno!!
20. junij 2013
u126975
u126975

●○ Amanda ○●

Oči je kmalu prišel za mano. "Do you really think this is good idea? I'm not a woman," se je opravičil očka in prižgal avto. "Well, no, but I need some money," sem se zarežala in si v ušesa vtaknila slušalke. Kmalu sva prispela. "Dad, did I mention that I love shopping so freakin' much?" sem vprašala ko sem pospravljala slušalke. "Yeah, you did now," je rekel in zavzdihnil. "Sorry, dad. Later we can go in Starbucks," sem mu rekla in ga poljubil na lice. Točno je vedel, kaj potrebujem in iz denarnice mi je podal nekaj denarja. "Don't spend everything!" je zaklical za mano, jaz pa sem že stekla v prvo trgovino. Shopping has started<3

Pravzaprav nisem kupila nič posebnega, le eno oblekico za prvi dan, nove čevlje, uhane, zapestnico in ogrlico. Potem pa še nekaj kratkih hlač in majic ter podobne stvari. Potem sem poklicala očija. "Yeah?" se je oglasil. "Where are you? I think I'm done," sem mu rekla. "Just... Turn around, honey," se je zasmejal in ko sem pogledala nazaj je stal par metrov za mano. Prekinila sem ter pospravila telefon. "Starbucks?" me je vprašal in željno sem pokimala. Oči si je naročil Coffee Ice Cream, jaz pa sem vzela Caramel Macchiato Ice Cream. "Do you like it?" je vprašal ko sva hodila do avtomobila. "I love it," sem odvrnila nasmejana in jedla sladoled.

Ko sva prišla domov je bilo že dokaj pozno in zato sem se najprej oprhala nato pa odšla pogledat, če me je kdo pogrešal. Na Facebooku sem imela par sporočil, od mojih najboljših prijateljic, mame in od sošolcev. Nisem jih odpirala, raje sem jih izbrisala, da ne bi obujala starih ran. Nato sem odšla na Skype. Mami je online! Poklicala sem jo. "Hi, mum!" sem jo pozdravila in ji pomahala ko sem vključila kamero. "Živijo, ljubica. Lahko govoriš slovensko, saj veš," je rekla in se mi nasmehnila. "Oh, saj res. Skoraj sem se že navadila na angleščino," sem ji odgovorila in potem sva govorili dolgo. Spraševala me je o novem domu, o tem kako je oči (mislim, da ga še vedno ni prebolela) in mi zaželela srečo za jutri, moj prvi šolski dan. S tem sva se poslovili in odšla sem spat, saj bo naslednji dan še kako pomemben.

●○○●

oĸej, тo je тo(:
υprαšαɴjα:
1. vαм je ĸυl, dα ѕo poɢovorι dejαɴѕĸo v αɴɢelščιɴι αl вι мoɢlα ѕpreмeɴιт v ѕloveɴščιɴo?
2. мαѕтe ĸαĸšɴe predloɢe ɢlede oвlιĸe ɴeхтα (ĸrαjšα, dαljšα...?)
З. ɴeхт?<З
20. junij 2013
1. vαм je ĸυl, dα ѕo poɢovorι dejαɴѕĸo v αɴɢelščιɴι αl вι мoɢlα ѕpreмeɴιт v ѕloveɴščιɴo? men je to super, ni ti treba spremenit v slovenščino
2. мαѕтe ĸαĸšɴe predloɢe ɢlede oвlιĸe ɴeхтα (ĸrαjšα, dαljšα...?) oblika nexta je kul
З. ɴeхт?<З neeeext!
20. junij 2013
1.men so kul angleški pogovori ;$
2.oblika nexta je uredu
3.next;**
20. junij 2013
1. meni je okey..
2. cool je
3. neeext I it
20. junij 2013
u126975
u126975
Tenkju usem<3 Še sedm nextov(:
20. junij 2013
Ι. σкєу, נє ηαנ σѕтαηє кσкя נєє!
2. ѕєєנ ѕσ ηєєχтι čιѕт ν яє∂υυ!
Э. ηєєєєєєєєєєєєєχт!
20. junij 2013
u70873
u70873
Nexttttttt
20. junij 2013
u90554
u90554
1. Ne, men je lih to fuul všeč!!
2. Ne, ravno prav je
3. NNNEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTGT HHHHIITTTRRR!!!!!!!!!!!!
21. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!
21. junij 2013
u126975
u126975
Nextam ker mi je glih dougčas;P Drugače pa lahko kej oglašujete ker drugače bo tale zgodbica propadla;P

●○ Amanda ○●

"Amanda, it's time to get up. And you're a little late, by th way," me je s svojim močnim glasom zbudil oči. V hipu sem bila pokonci in dobesedno odletela v kopalnico. Umila sem si zobe, naredila mejkap in se oblekla. Toliko o prvem vtisu ja. Za na pot sem vzela še svežo presto in kavo, se poslovila od očka in odhitela ven. Pozdravil me je slab zrak in hupanje avtomobilov. Zavzdihnila sem in spila požirek kave. Dobro, čez 15 minut se začne pouk, do tja imam pet minut, pa še do tajnice moram. Dobro, recimo da imam vse pod nadzorom. Vseeno sem malo pospešila korak in kmalu prišla do šole. Če bi bila v Sloveniji bi bila to dokaj razkošna šola, tu pa ni bila nič posebnega. Učenci še niso prišla, zato je bilo dokaj tiho. Ko mi je le uspelo najti pisarno od tajnice, mi je ta dala list in zemljevid, da se ne bom izgubila. Prva ura.... Matematika. *vzdih*

Odpravila sem se do učilnice in potrkala. Tajnica mi je povedala, da se je pouk že začel. "Hello," sem živčno pozdravila ko me je prepodel pogled stroge učiteljice. "Hello, miss Storm. You're late," me je pozdravila. Očitno že ve kdo sem. "Ummm, yes... The secretary said that I have to give you this," sem odgovorila in ji pomolila list (očitno opravičilo), ki mi ga je napisala tajnica. Učiteljica je rahlo pokimala. "I'm miss Jenny McGraw. I'm your new math teacher. Please, sit down," mi je naročila in pogledala sem po razredu. Bilo je dokaj veliko učencev. In samo en prost sedež. Zraven prikupnega dekleta, ki je klepetalo s sosedo, ki je sedela za njo. Sedla sem in iz torbe privlekla zvezek. "Hi! Nice hair. I'm Blair, by the way. Welcome to our school," me je pozdravila moja soseda. "Hi. Thank you. I'm Amanda," sem ji odvrnila in se je nasmehnila. Nasmeh mi je vrnila in nato sva poslušali učiteljico. "Amanda? Would you like to sit with me and my friends at lunch?" me je pred zvonjenjem vprašala Blair. "Sure, I don't know anybody here, so I'd like that," sem ji odgovorila. Ko je zvonilo sem odšla v učilnico slovenščine in tam spoznala Sarah. Rekla je, da je Blairina zelo dobra prijateljica. Kul, ta dan se je pa prav dobro začel! sem presrečna pomislila in v zvezek prepisovala snov s table.

●○○●

Dans nimam nobenih uprašanj:*
Next?(:
21. junij 2013
omfg..popolno pišešš *.*
next čim prej;*
21. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
21. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg