Forum
napiši svojo izmišljeno zgodbo o biločem
09. avgust 2012
zdravo jaz sem tadej živimo v velenjunekega dne sma z očkom in mamo ter seveda bratcom in sestričom k teti sicer je ta teta zelo bogata in ima 7 nadstopno hišo ko smo se peljali smo šli čez ta mesta: ljubljana,trnje pri savinji,trbovlje,trnje,brezovica in vrinje pri savi
ko smo se peljali čez gozd sma s sestričom odšla lulat ampak sma zaslišala da nekdo še hodi blizu naju potem sma videla belo postavo ki se nama je bližala ta postava je govorila umrita imela je sekiro in nož hitro sma pritekla do avta in vse to povedala ko smo se že peljali smo se peljali mimo neznanega kraja reklo se mu je mrtvačevo doben še ni vedel za to mesta mesto je bilo povno starih in polomljenih hiš dobeden ni živel tukaj kar naenkrat je nekaj skočilo na cesto in bil je isti duh ki sma ga videla s sestričom sekiro nam je tolkel po strehi se nadaljuje...
28. avgust 2012
ali grem naprej vam je bilo fajn
07. september 2012
08. september 2012
u105767
u105767
next
12. september 2012
potem je moj ati zapeljal in duh ja padel z avta ko smo se še peljali smo se že dolgo in smo prišli do drugega mesta brezje tam je bila hiša grozna in videli smo to (zgoraj)
nextajte
12. september 2012
jutr spet napišem
12. september 2012
u105767
u105767
next
12. september 2012
oprosti anrakar pa drugi ko vam je blo fajn
29. september 2012
hitro smo ji priskočili na pomoč rekla je da se to velikokrat zgodi in da je on šef teh groznih bitij in duhov
29. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg