Forum
u44816
u44816
"Drriiiinnnn!" yes, to, mega, kul jeeepii! Zdirkala sem v kuhnno, pobasala kosmiče in mleko ter vse skupi zlila v skledico. Nato pa sm vzela šeeno skledico ter še u to zlila mleka za tamalo. "TAMALA!" zakličem: "ustat bo treba, tretješolka!" Hitro stečem v kopalnco ter se pogledam v ogledau. Ej nek ne štima. Na desni lici sem imela nekakšn mozolj. Ma ne, ni biu mozolj. Črna pika. O shit js taka ne grem u skul! Prvi šolski dan je in jaz že vsa pikasta! z rozastim lakom za nohte polakiram čez piko. Nato izgine. Nato vzamem mojo torbico,v kateri mam deodorant, šminke, maskare in se poštimam. Ko se uredim, pogledam če je tamala že pojedla. Pol pograbva torbe in sklizneva skoz vrata.

next?

Boš bral/a? Please :(

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. april 2011
u44909
u44909
dj next ne mi rečt da sem kao js ta tamala xD upam d je izmišlena zgodbica
22. april 2011
u44909
u44909
next next next
22. april 2011
u44816
u44816
ok
23. april 2011
Next!
23. april 2011
u44816
u44816
Ja, vem sm čist neprijazna. Sem Maja, hodim v 9 klass.mam sestrco Klaro -js jo kličem Klarka- ki hodi v 3. klass. mava starša Eriko in Davida. Mam BFF Gajo in psičko Neli.
No, prvi dan šole. Za men je d best, devetošolci se ful dobr razumemo tko da nau problemou. Tamalo pospremim do vrat njihove učilnice. Ma ka me briga ta 3. klass. Odkorakam naprej in zagledam Gajo. "Gaaaaiiiaa" zakličem in se ji obesim okoli vratu. Začneva se pogovarjat, saj je med počitncam nisem vidla ker živi na drugem koncu Lublane. Začne mi govort da se je sprla že z dvema tipoma in da se je zaljubila v nekega Žiga iz našga razreda. Js sm le zavijala z očmi in sem rekla da raj ne sanjari, k ona ni prav nič zanimiva če noče postat emo k js. Srpo je gledala vame z očmi js pa sm le potrdila d mam prav, odkorakale sva v razred in opazovale. Naenkrat se mi okoli vratu obesi roka. Pogledam v zrak. Bil je moj bivši fnt Teo, ki ga sploh nisem hotla več vidt od kar je reku da noče bit več emo in je zdj prav navadn člouk. Rekla sem mu naj pozabi na zvezo. Odšel je. Nato gledam..Vsi iz lanskega razreda so bili drugačni edino en je bil še sploh drugačen. Bil je emo. Nisem vedela kdo je to, a spoznala sem da je to moj prijatu Matic. Nkol si nisem mislila da se bo odloču za emo saj je biu vedno velk piflar, hotla sem pristopit do njega a si nisem upala, zasanjana sem ga gledala in sploh nisem opazila da me je zagledal.

Prhajajo slikce+next?
23. april 2011
u44816
u44816
Jss:

prhajajo druge slikce..
23. april 2011
u44816
u44816
Gaja:

In tuki je napaka, Klara hodi v 1. razred:

23. april 2011
u44816
u44816
Matica si sami predstaulite ker ne dobim nobene pametne slike, če jo pa vi dobite jo pa kr gor dajte.

Teo zdaj:

mami(z Klaro):

oči(z mano):

Neli:

23. april 2011
u44909
u44909
NeeŁŁiii

&next
23. april 2011
Next!
23. april 2011