Forum
u139726
u139726
Sem Emma.

Nekej o meni..sem stara 14 let.Mislm začela bom hodit v 9i klas.Nimam (še) fanta.O valeti se še ne pogovarjamo.Imam simpatijo Nick-a.

-z njem in mojo bff in njenim fantom se velikooo družno(kino,park)
Imam bff-seveda.Je tudi moja sošolka in vse mi pomeni.Ona je Mia.

ona je popolna.Ima fanta.Erick-a.On je lep.
V razredu mamo pa tut skupino POP.V njej so moje in Miine največje sovražnice.Mislijo da so lepe..vsi jih spoštujejo v resnic pa so fucki*g krave k nimajo nobenga fucki*g stila.Vnjej so Luna,Emma(nemorem verjet..isto ime ma k js) in Penny.

V to šolo sem prišla na začetku 8mega razreda.Nevem zakaj ampak fanti so mi pisal ljubezenska sporočila in me neki "ljubko" zezal...skratka nisem se jih mogla rešt.Mii je šlo to učas na živce ampak nikamor ne grem brez nje...Najhujša moja mora pa je da imam očala in zvezdice(aparat)
Taka imam..vem grozna

Mia mi prav da sem popolna ampak js vem da sem grda.

2-3 NEXTE ZA NEXT.
03. avgust 2013
u90938
u90938
neeeext
03. avgust 2013
next
04. avgust 2013
u139726
u139726
okei punce moje.....mal oglašujte.
__________________________________________________________________________________
Bilo je eno jesensko jutro.(še zmer 8mi razred).V bistvu začetek 8mega klassa.Vem da sem napisala da bom začela hodt v devetga ampak bom pisala moj 1. vi šolski dan v novi šoli.

DRIIIIIIIIIIING.Oh ne spet ta budilka...vedela sem da to pomeni začetek šole.Groza.Moje nove šole.Šla sem v kopalnico in se umila,pojedla zajtrk si spela lase v figo zdaj pa obleke.Najhuje je ker imam preveč oblek...in ne morem zbrat najlepše za 1. dan.Pomagala mi je sestra...ona je 100000x lepša od mene.Ona je Nikki.Je 2 leti starejša od mene.Skratka..nakoncu sem bila taka:

Hitro sem pobrala torbo in odšla z ROLERJI v šolo.Vsak dan rolam zato sem precej dobra v tem.Pred šolo sem se sezula in obula copate.Poiskala sem učilnico in potrkala.Bil je torek-razrednikova ura.Torej nisem šla v ponedeljek ampak sem prišla v torek..no skratka.Ustopila sem in zagledala zeloooo malo punc.Bilo jih je samo 7.Fantov pa je kr margolelo.Usi so me gledal jas pa sem zaprla oči in vstopila.Učiteljice še ni bilo videti.Verjetno je v kabinetu in se pogovarja z mojo mamo.Mogoče sem pozabila omenit da imam fobijo pred pajki.In moja fobija je resna.No, počasi sem stopala pred tablo in začela.

Sem Emma Wild.In od sedaj bom vaša nova sošolka.
Nekdo je pogledal moja očala in zakričal PIFLARKA.
Vsi so se zasmejali razen Mie,Nick-a in Erick-a
Nasrečo je prišla učiteljica in pomirila ta fucki*g razred.Najraje bi jim zakričala " vi ste eni navadni fucki*g kreteni" Pa nisem.Med odmorom:

J-js M-mia E-erick N-nick
Sedela sem v svoji klopi in brala knjigo.Potem so do mene prišli: punca in dva fanta
M- Živjo Emma js sm Mia.Lepo da je prišla še ena punca v naš razred...
J- živjo...
M-kako sem navljudna..jas sem Mia,tole je Erick-moja fant(pokazala je nanj..on mi je pomahal) in tole je Nick(pokazala je tudi nanj)Vsi smo stari 13 razen Nick in Erick in Penny.Oni se 14(zarad rojsnih dni)Tako sem vse spoznala tudi klub POP.

Tako je potekal moj 1. dan.Pol pol.
04. avgust 2013
u90938
u90938
neeext
04. avgust 2013
next
04. avgust 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/in-my-dream../59520/1
Tuki je ena zgodbica ki ji primankuje bralcev in bi bila zelo vesela če bi malo pogledali in prebrali
sori za smetenje
04. avgust 2013
u139726
u139726
dajem en next ker msilm da rabim več bralcev.Če bosta samo 2 al 3 bo čist brezveze da pišem..
aja še neki če napišem EmmaP LunaP PennyP to pomeni da so to te iz kluba POP.Lahko pa pišem tut brez P...bom vidla.Še neki morte vedt o zgodbi in o men.
______________________________________________________________________________________

Emma(iz POP-a) je nalednji dan pred poukom prišla do mene in se naslonila na mojo mizo.Malo sem uzdignila ppugled iz knjige in ona me upraša:
j-js
E-emmaP)
EP-Am Emma, mene in Luno in Penny zanima ali bi bila v našem klubu POP.
j-pogledala sm jo izpod las ki so mi padal čez špegle in obrz.

Potem je prišla Mia.Povlekla me je za jopico tako da sem nahitr zaprla knigo in ustala.Vlekla me je vse do wc-ja.Tam sva se postavile v en kot in začela mi je razlagati o tem klubu.Rekla je da je to najhujša stvar če to nardiš.Ubogala sem jo in samo prikimala.Potem mi je dala eno roko na ramo in začela

m-mia j-js
m-glej emma vem da je težko bit nov v klasu ampak enkrat boš mogla nehat bit tok sramežljiva.Sploh pa si tu že cele 2 dni.(misnla sm si..ja to pa je velik)a rekla nisem nič.

Nasrečo je pouk hitro končal in ko se se oblačla v jopico je do mene pritekla Emma.In me uprašala:
e-emma
j-js
e-no a bi bila v našem klubu..lahko ti vse povem kaj nam dugaja tm notr..(Začela je naštevat)
Pomoje je nimin 10 minut pa je še kar naštevala o nekih skrivnostih..
Potem pa pride Nick mimo in vid da sm že čist v groznem stanju.
n-nick j-js e-emma
e-in emma no več ta klub je tok zakon in pol celo noč med počitnicami lahko govorimo o fantih in lakih...
n-pridi emma(js) pust to čudno zabito in grdo babo namer...ne je poslušat...
Groza.Spet so me vlekli za rokave)
Tako me je vlekel da sem skoraj padla po stopnicah pred šolo.Spodaj sem zagledala Mio.Ta i je pomahala v slovo poljubila Erick-a in čakala da pridm do nje.Potem pa je vidla da me Nick zelo grobo vleče in je stekla do njega in mene ga odrinla in rekla da se tko ne dela
j-js n-nick m-mia
m-uboga emma kj pa delaš iz nje.Že celo pot jo vlečš sej mislm da zna hodt.
Pogledala sem jo izpod las k sm jih mela na očes in izpod očal
n-sej zna hodt ampak emmaP ji je že 10 min razlagala o POP-u.Pa sm vidu da je sploh ne zanima pa sem jo povleku stran..ker...
m-briga me.Samo pravm da nikol več ne vleč Emme tko grobo.
n-prov maš..oprosti Emma.
j-sej je uredu..

Ugotovila sem da Mia živi samo nekaj hiš stran od mene.Tako sva celo pot hodili domov.
j-js m-mia
m-ampak temule nicku si pa ušeč veš...
j-japajade..(vedno šepetam)
m-emma.Če hočeš dobit družbo moraš govorit glasneje
j-bom probala(sem rekla že mal bl naglas)
m-tko se dela punca.Zaenkrat je uredu...joj nemorm si pomagat da ti nebi rekla da bi bila z nickom popouna skp.
j-sigurn ma že punco..tko je lep da če je nebi imel...
m-imaš možnosti
j-nisem hotla tega rečt...drgač pa js sm itak grda.Imam očala in aparat.
m-zakaj ne nosš leč?
j-sej jih ampak doma.
m-zakaj nimaš leč za v šolo in očala za duma?
j-nevem.Ati ni navdušen na lečami...

Od zadi me neki zagrab za ramo in hitro se obrnem.Bil je..
Uprašanja:
1. kdo je bil?
2. Kaj je hotel
3. Zakaj ne umenjam mame
4.Ali od zdaj nebom več tok sramežljiva?
Sorry za dolg next ampak more se zgodit neki norga da boste bral.
05. avgust 2013
u90938
u90938
neeeeeeeeeext
05. avgust 2013
u139726
u139726
a boš odgovorila na upr.?
05. avgust 2013
u90938
u90938
1. nick