Forum
u26898
u26898
Nism se spomnla imena, zto sm dala naslou, The story...
Šlo se bo o kriminalu, grozlivki, ljubezni, smrti, napakah, veselju, rojstvu, duhovu.... Pač mal pokrajšam: 1 punci se neki zgodi... in tako naprej.... hočem vsaj 2 POZITIVNA komenta, pol bom šele začela pisat!!!
Osebe:
Katty
Georgia
Penny
J.J.

Napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. september 2010
itak piš že
19. september 2010
piši
19. september 2010
u23904
u23904
next
19. september 2010
u26898
u26898
Ojla! Moje ime je Katty. Imam najboljšo prijateljico Georgio. Kot ima vsaka punca sovražnico, jo imam tudi jaz- Penny. Imam fanta J.J.-ja.

Zjutraj sem se zbudila. Vame je zapihal leden veter. Zbudila sem se in pogledala čez okno. Sonce je bilo že visoko na nebu. Šla sem se preobleč in pripravit za obisk Georgie. Georgie živi v mestu, zato sem se uredila, kot bi šla na zmenek. Stekla sem čez vrata in se usedla v avto. ''J.J. pohiti!'' ''Ja, ja...'' Odpeljala sva se v mesto. Rekla sem mu, da bom domov prišla peš, zato naj kar gre domov. Zadnjič, ko sem bila pri Georgie sem se izgubila. ''Aha, mimo ogromne trgovine H&M, in zatem mimo tržnic... Nato zavijem desno in grem mimo banke, potem pa 6 levi blok, 21. nadstropje...'' In že grem proti trgovini H&M. Tam opazim nekaj CUTE fantov in jim pomežiknem. Zdaj hodim mimo tržnic. ''Tukaj zavijem desno...'' In že vidim banko. Odločim se, da grem dvignit nekaj denarja. Pri banki je parkiran črn kombi. ''Le kaj se dogaja notri?''
Next?
19. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg