Teh tem je že ogromno, tudi o Simsih 3. Jaz simse igram že od 2. razreda in vem že ogromno stvari. Tukaj lahko napišeš kako kodo, kaj o Simsih, kakšno zanikivost... napišeš lahko kar hočeš.
Veliko od vas želi da bi drugi brali vaše zgodbe, se prijavili na top modele itd., no tukaj je to dovoljeno, lahko napišete kak oglas.
Jaz bom tukaj pisala stvari o najnovejših The Sims 3 dodatkih. Lahko pišete prosto, kar hočete. Vprašajte kaj o dodatkih, o nasplošno Simsih.

Si že slišal/a za The Sims 3?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. september 2012
Ok, oglašujem za dodatek ki bo prišel ven 16 Novembra.
malo je dolgo besedilo, a se splača prebrat:

Igraj se s spremembo letnih časov!
S The Sims 3 Seasons lahko tvoji Simčki plavajo v oceanu na vroč poletni dan, jeseni pobirajo padla jabolka, se preizkusijo v deskanju na snegu ali pozdravijo pomladne nevihte s sprehodom v dežju pod barvnim dežnikom. Nove dejavnosti, kot je nogomet in veliki festivali in praznovanja oživijo vsak letni čas. Tvoji Simčki se lahko postavijo v vrsto pri stojnici za poljube v pomladnem festivalu ali pogledajo, kakšna presenečenja jih čakajo za noč čarovnic v hiši duhov. Napravi se vremenu ustrezno z modo za vsak letni čas, od dežnih plaščev do bund. Z novimi jedmi, okrasjem in vremenskimi pojavi lahko tvoji Simčki uživajo v lepoti in darovih letnih časov in se igrajo z življenjem kot še nikoli prej!

Prednaroči The Sims 3 Seasons omejeno izdajo** in prejel/a boš še ekskluzivno Ice Lounge parcelo. Ta eleganten klub lahko postaviš kamorkoli v The Sims 3 svet, odprt pa je v vsakem vremenu. Ledeni salon je odličen kraj, kjer se tvoji Simčki lahko ohladijo na vroč dan ali se skrijejo pred zimskim vetrom. Shajališče vsebuje nove ledene predmete, ki jih lahko postaviš na katerokoli parcelo in ohladiš življenja tvojih Simčkov.

Lastnosti
Razveseli tvoje Simčke z novimi dejavnostmi za vsak letni čas
Ne glede na to, ali gradiš intimen iglu, izrezuješ bučo, skačeš iz odskočne deske ali pa pripravljaš ognjemet, tvoji Simčki lahko vedno najdejo nove dejavnosti, ki jih lahko počnejo skozi leto.

Pridruži se zabavi s festivali za vsak letni čas
Simčki se lahko kepajo na vsakoletnem zimskem festivalu, si naslikajo obraze v poletnem festivalu, zaplešejo v spomladanskem plesu ali iščejo jabolka med jesenskim festivalom.

Izkusi veselje in izziv spreminjajočega se vremena
Novi vremenski pojavi in Simčkove reakcije zajamejo moč in lepoto narave! Simčki se lahko sončijo, lahko jih zadane strela, lahko pa se tudi prehladijo!

Zunaj prestavi v notranjost
Tvoji Simčki se zdaj lahko naučijo skuhati bučno pito ali okrasijo svoj dom z novim pohištvom in okrasjem. Dodatek vsebuje polno novih predmetov, ki poudarijo vsak letni čas. Kupi si samoporjavitveno napravo še preden se prične poletje ali pa uživaj in okrasi hiše z lučkami in okraski.

Napravi se vremenu primerno
Obleci tvoje Simčke v nove stile za vsak letni čas, vključno s snežno opremo, vetrovkami, dežnimi plašči, dežniki in novimi kostumi za noč čarovnic!

Pozdravi skrivnostne obiskovalce
Novi vremenski pojavi pa niso edina stvar, ki se pojavljajo na nebu! Spoprijatelji se z obiskovalci iz vesolja in uporabi njihov NLP da ugrabiš sosede, napadeš javno parcelo ali odpotuješ med zvezde.

Sprosti se v stilu v ledenem salonu omejene izdaje
Naj se tvoji Simčki zabavajo v stilu z elegantnim ledenim barom, barskimi stolčki in mizami. Predmeti, kot so ledene mize, stoli, klubske mizice, kavči in več lahko dodajo značilen izgled vsaki sobi v domu tvojih Simčkov. Ledeni salon vsebuje tudi arhitekturne elemente, ki dodajo prefinjen stil hišam tvojih Simčkov.
Upam da vam to pove veliko
24. september 2012
super jaz tudi nekaj takega pišem!
24. september 2012
sims je zakon
24. september 2012
Sem že prebrala tvoje. Full zakon.
24. september 2012
u104274
u104274
hahah tk so kr že usi slišal za simse
haha
lol :*
24. september 2012
The sims 3 Disel Stuff na voljo v Igabibi(spletni trgovini), ampak samo za omejen čas.
24. september 2012
u104274
u104274
pa drgač so res najbol najača
24. september 2012
zakaj pa je bilo najprej rečeno da ga sploh nebo v slovenijo?? a se komu kj sanja?
24. september 2012
Nevem. Malo mogoče si znam predstavljat zakaj ga ni blo, samo res ne znam razložit.
24. september 2012
A kira oporablja kodo-testingcheatsenabled true?
Ful dobra lahko simsom povečuješ pa zmanjšuješ recimo lakoto pa energjo pa to pač.
Pa prijateljstvo povečuješ pa zmanjšuješ, pa kariero.

Moveobjects- lahko premakneš in zbrišeš vse kar hočeš, tut simčka.
24. september 2012
u59313
u59313
mislm da je koda za dnar motherlode
26. september 2012
u89857
u89857
jaz uporablam kodo testingcheatsenabled true
fajna je sa že z kodo testingcheatsenabled true lahko zbrišeš ka hočeš tudi ljudi
26. september 2012
jes sam na kodah igram simse
pa a veš kako se nrdi hišo pod zemlo, jst vem kako se nrdi da lebdi
27. september 2012
jst tut poznam (kodo:testingcheatsenabled true),
pa motherlode, z njo lahk dobiš ful dnara, pa če kliknš shift pa istočasno ko držiš shift kliknš na nabiralnik in lahk nrdiš nemogoče stvari(si varuška, pop zvezda, zdravnica, al pa tut v moškem spolu hihi)
27. september 2012
js vem kako se nrdi hišo pod zemlo
27. september 2012
u89857
u89857
ja tak da klet narediš ? pa stopnice not
27. september 2012
ja al pa dvigau. al pa hišo pod vodo
27. september 2012
u89857
u89857
sa na neti je puno teh fint kaj lahko delaš
27. september 2012
ja js vse na yt najdm.em ano vprašanje a je že keri ratal da bi se poročila z smrtju grim reaperom al neki tazga je
27. september 2012
Nisem vedla da lahk to nardiš.
30. september 2012
Če maš original simse pa dodatek kaj je nazadne prišu lahko maš pol dodatke iz interneta. Jaz mam zaj vse dosatke samo na Late night še čakam.
30. september 2012
u89857
u89857
nisem še probala
30. september 2012
Meni je zaj prišlo na misel pa je celo šlo.
30. september 2012
jst si ful želim sims Late night!!!!!!!!!!!!
I sims Late night
30. september 2012
js ga mam
01. oktober 2012
Jaz moramam počakat na petke da ci DVD-je kupim, da si ga lahko inštaliram
03. oktober 2012
men so simsi fuul zakon sam a loh uprašam kk se nardi hišo ki lebdi?
20. oktober 2012
lej, najprej nrdiš navadno hišo pol pa spodn štuk zbrišeš, zgorn štuk pa postiš in sam dodaš še stopnice da pridejo simsi gor lahk, pa tut ,kode poznam
20. oktober 2012
Čisto lahko je. Vbistvu hiča ne lebdi samo izdleda tako. Najprej Postaviš po podu stebre Ali pa steno v pbliki kvadrata al pa pač kako obliko hočeš met. Pol pa zgoraj postaviš še eno nadstropje pa streho pa pod. Za na konec pa prvo nadstropje zbrišeš in maš hišo v zraku. Drugače pa jaz ne vem če je še kak način.
20. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg