Forum
Heeej,

da vam razložim
Odločila sem se zgodbo Fanfiction končati na najbolj dramatični način. Oprosti, Lija, ampak se mi je zdel ta "popravek" nujen, da bi zgodba dobila več napetosti
Tako... Če želi katera prebrati prvo zgodbo, jo najdete tukaj:
http://www.igre123.com/forum/tema/fanfiction/187505/

1.
IAN
Sanjal sem. To je bilo edino pojasnilo.
“Ian,” se mi je nasmehnila. Komaj sem verjel, da ona sedi pred menoj in da se mi smehlja s tistim njenim nasmehom. Ponovno se je nasmehnila, nato pa se presedla bližje k meni. Objel sem jo in poljubil.
Nato so se sanje spremenile. Slišal sem krik, videl sem avtomobil, ki jo je povozil in mojega očeta, ki je poklical rešilec.
“MAGDALENA!”
Planil sem pokonci in dojel, da sem samo sanjal. Bil sem prepoten. Nejevoljno sem se postavil na noge in odšel do okna. Bilo je jutro. Še eno jutro brez nje. Brez njenega nasmeha, objema, poljuba ... Bil sem sam ...
“Pogrešam te,” sem zamrmral in pogledal sončni vzhod. Pogrešal sem jo. Ravno njena smrt je pripomogla k temu, da sem si uredil življenje in se ločil od Nikki. Bil sem sam, vendar odločen, da mi nobena ne bo vzela srca.
Nikoli. Pripadal sem samo Magdaleni.
Zavzdihnil sem in se zastrmel v sonce. Moral se bom pripraviti za nov dan. Za nove izzive. Čeprav sem izgubil njo, sem še vedno imel svoje oboževalce ... Čeprav sem bil samski, sem zdržal, da ne bi uničil spomina na zadnji najin spolni odnos ... Nisem hotel pozabiti tistega lepega občutka. Nisem hotel ... Pozabiti nanjo.
Pred smrtjo je govorila z mojim očetom. Ni vedela, da je moj oče. Ni se ji predstavil. Midva sva se srečala v bolnišnici, kjer sem mu povedal za Magdaleno ... On pa je prišel preveriti, če je vse v redu z njo. Skoraj pa me je s palico premlatil, ko je ugotovil, da mu je govorila o meni. No, ja ... Vseeno pa je ni bilo več ...
Ni je bilo.
Tega dejstva ne bom nikoli pozabil.

_______________________________________________________________________________________

Mnenja, teorije?
08. oktober 2016
u215804
u215804
Neext super da si nadaljevala zgodbo
08. oktober 2016
u217096
u217096
Neeext. Popolno
08. oktober 2016
u193768
u193768
Aha, to je bla naslovnica za naslednji del...
Ne vem, kaj naj si zdej mislim.
Next
08. oktober 2016
Kak smo ti ni nardile!!!

Neexxtt!!
08. oktober 2016
No ja... Mora biti malo napetosti
08. oktober 2016
u193768
u193768
You hurt my feelings ()
08. oktober 2016
No če bo še kakšen Next bom dala še enga danes
08. oktober 2016
u217096
u217096
Oki. Zagotovo jih bo še vsaj 20 prišlo
08. oktober 2016
Ne rabi ravno dvajset
08. oktober 2016
u217096
u217096
OK, pol pa mal manj samo ne veliko
08. oktober 2016
Next Next Next Next
08. oktober 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
08. oktober 2016
Next Next
08. oktober 2016
Next Next NEXNEXT Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. oktober 2016
Next
08. oktober 2016
Se kakšen Next?
08. oktober 2016
Next
08. oktober 2016
Sigurno ju bo še srečal.
08. oktober 2016
Ne izdam
08. oktober 2016
Ali je zares mrtva mrtva ali so jo izgubili in se kje potika ne resno to me ze zanima iz prejsnega dela!!!!
08. oktober 2016

1.
ITALIJA
Sedela sem med vinogradi in brala knjigo. Zadnje ure, preden se spravim v vaško gostilno, sem vedno izkoristila za branje. Branje me je pomirjalo. Pomirjalo od spominov, ki so me preganjali zadnje dve leti ...
Ošinila sem otroka, svojo hčerko, ki je ležala na odejici. Danes je dopolnila eno leto. Bila sem najbolj srečna oseba, ko sem jo rodila, vendar nikoli ne bom pozabila ... Da je njegova. Da si jo delim z njim.
Zaprla sem knjigo.
Ian. Še vedno je bil prisoten v mojih mislih. Zbežala sem od njega. Zapustila ga. Zakaj? Ker sem hotela zaščititi otroka od dejstva, da je slaven igralec in da je bil še vedno poročen z Nikki. Po tistem, ko se je odšla, se je ločil. Igrala sem se z mislijo, da bi se vrnila, vendar sem zaigrala svojo smrt. In se pretvarjala, da sem navadna natakarica v eni izmed vaških restavracij. Konec koncev ni bilo slabo, če sem iskrena.
Preden sem odšla, sem dvignila vse svoje prihranke. In še vedno mi je nekaj ostalo od njih. Kljub temu pa sem zaslužila dovolj, da sem sebi in Evelyn omogočila lepo življenje v Italiji. Je že res, da se nisem preselila v Toskano takoj, vendar ko sem dobila vse potrebne dokumente, sem odšla. Nekaj časa sem se skrivala v New Yorku, kjer sem tudi rodila hčerko. Ko sem se opomogla od poroda, sem dobila papirje in odšla ...
Bilo mi je težko. Vendar hotela sem mir, čeprav sem prizadela vse osebe, ki sem jih imela rada. Še posebej Iana ...
“Ian,” sem začutila solze v svojih očeh.
Pol ure kasneje sem Evelyn dala v voziček in odšla do restavracije, ki je nudila tudi mala stanovanja.
“Oh, si že nazaj,” je rekla Ottavia, ko me je zagledala.
“Ja. Moram se pripraviti za izmeno,” sem odgovorila na njeno vprašanje. Nasmehnila se je. “Saj boste paziti na Evelyn, kajne?”
“Seveda, dragica,” je dejala.
Vrnila sem ji nasmešek.
“Najlepša hvala,” sem se ji zahvalila.
“Malenkost, dragica,” je dejala.
Odkar sem prišla, sem delala. Evelyn je bila takrat z Ottavio, saj je nisem imela nikomur drugemu pustiti medtem, ko sem bila v restavraciji.
Pustila sem Evelyn z njo, jaz pa sem se odpravila v svojo sobo, kjer sem se preoblekla. Pogledala sem se v ogledalo. Lase sem si prebaravala na črno, kar je popolnoma spremenilo izraz na mojemu obrazu. Pomislila sem.
Kje je sedaj on? Kaj dela? Še vedno misli name ali pa ... Ima katero drugo? Vedela sem, da se je za tistem ločil od Nikki ... Ni mi pa bilo jasno, če je sedaj samski ali ne. Globoko sem zajela sapo. Večkrat je prišel v Italijo, vendar se nisva nikoli srečala ...

mnenja, teorije?
09. oktober 2016
u217096
u217096
Neeext. Zagotovo se bosta kje srečala
09. oktober 2016
Neeeeeeeext! Mogoče pa bo danes prišel...
09. oktober 2016
u193768
u193768
Neeeeeeeeeeext
Omg, upoštevala si mojo željo! hvalahvalahvalahvala
09. oktober 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next takoj nam daj novega,ker nas s tem ubijaš
09. oktober 2016
u217096
u217096
Jaaaaa, se strinjam
09. oktober 2016
mysterious**
mysterious**
Next.
moje mnenje že veš, tako da se bom še kasneje razpisal...
09. oktober 2016
Neeext
09. oktober 2016
u215804
u215804
Neeeeeeeeext!!
09. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg