Forum
u208710
u208710
Hei
Tuki spet jaz z zgodbo
Pač nikoli mi ne uspejo in vrjetn tu ta nebo
Nastopajo:
Selena Gomez as Nelly
Sandra Bullock as agent Beth
Gerard Butler as agent Adam
Chazz Palminteri as Vlad Akasov

Chapter 1
_________________________________________________________________________________
>>Neeeeee<< se je v temni ulici zaslišal ženski krik. Mačke so stekle stran od smetnjakov, kjer so brskale za hrano. Le star črn mačkon z napol manjkajočim ušesom je obstal. Njegove rumene mačje oči so se svetile v temi. Nelly ga je samo ošinila z pogledom ko je drvela mimo z raztrgano roza obleko in popolnoma bosa. Njeni črni lasje so izgubili obliko, oči pa so se svetile v polni luni. Razbito steklo, kamenje in žužki na hladnih teh je sploh niso motili. Mestne luči so utripale in komaj svetile. Nelly je samo tekla, ni gledala kam, v bistvu sploh ni vedela kje je. Mož v črnem jo je že zdavnaj nehal loviti ampak ona je tekla in tekla dokler ni zašla iz ulice. >>Cvetna ulica? Zbežala sem<< Ampak v tistem trenutku je pripeljal črni terenec. Nelly ni vedela kaj naj zdaj, ko je pripeljal še en avto. In sicer bel Audi. Okno se je odprlo in rekli so >>Nelly! Pridi noter<< Nelly ni razločila obraza ampak je vseeno šla, čeprav ni bila najbolj prepričana. Sedla je na zadnji sedež ter pogledala neznanca. >>Smo iz CIA, ti si edina priča proti Vladu Akasovu-<< >>Vlad Akasov?<< je prekinila Nelly neznanca. >>Ruski proti agent, ki bi rad napadel Ameriko z bombadiranjem ter podobnim<< je pojasnila ženska na sprednjem sedežu. Nelly je samo zbegano gledala najprej žensko nato neznanca. >>Nisva se še predstavila, jaz sem Beth in to je Adam, kot si že slišala sva agenta CIA<< Nelly je samo zbegano gledala. Ustavili so in……

Next???
Mnenja??
02. april 2016
OMG vešš kok je to TOOOP <3
Fenica sem <33 nadaljujjj <3

nexxxtt <3
02. april 2016
u208710
u208710
Hvalaaaaaaaaaa
še vsaj 3
02. april 2016
Neext!
02. april 2016
u208710
u208710
še 2 *o*
02. april 2016
ok
02. april 2016
Next
02. april 2016
Next <3
02. april 2016
Next
02. april 2016
u208710
u208710
že pišem
02. april 2016
Next
02. april 2016
u208710
u208710
Chapter 2
Bila je visoka stavba, ki je spominjala na banko, no saj naj bi tudi bila. Sledila je Beth in Adamu ki sta bila v urejenih oblekah, njo pa je bilo malo sram saj je hodila bosa z raztrgano obleko in razmazanim make-upom. Ampak potem je pomislila da je 3 ponoči in ni veliko ljudi, ki bi jo videli. Za veliki steklenimi vrati so bili delavci. Nelly je še vedno hodila za agentoma ki sta vstopila v dvigalo. Postavila sta se ponosno drug ob drugega Nelly pa se je pogledala v ogledalo na lavi strani dvigala. Spuščalo je zvoke kot bi ga napenjalo. Zato Nelly-kljub temu da je doživela strašljivo noč, ni mogla upreti smehu . Agenta sta se samo pogledala in skomignila z rameni.
*flashback*
>>Se dobimo ob 3 na pijači?<< je vprašala Sam >>Ok, kje?<<je vprašala Nelly >>Mestni Pub<<je predlagala Amanda in vse so se strinjala. Zazvonil je šolski zvonec zato je Nelly stekla v razred za matematiko. Šola je že stara zato vse stopnice škripajo, na stenah je vlaga in pajčevine prav tako se stene lupijo. Mize in stoli so popisani s srčki, grdimi besedami ter sporočilci. Razred je zaudarjal po starem siru. Učitelj matematike ima šale, ki jih vsi poznajo že od 1. Dne na tej šoli.
Po pouku se je Nelly napotila domov. Pozdravila je mamo, oče pa je spal v sobi ker je imel nočno izmeno. Stekla je po ravnem hodniku polnem omar, obešal ter čevljev. Ura je bila 13.02 zato je še imela čas. Mama jo je poklicala h kosilu. Bila je njena najljubša jed-špageti. Najedla se je ter se šla stuširat. Oblekla se je in uredila make-up.

Vem da slika ni povezana
Oprostite kr je kratko
Next?
Mnenja?
02. april 2016
Next
02. april 2016
Vse superr <3
Boljš od mene pišešš *o* hitr nadaljujj <3

neext
02. april 2016
Next
02. april 2016
u210228
u210228
Next *-*
02. april 2016
u208710
u208710
Ura je bila 14.57 in vedela je da bo malo zamudila zato je stekla do vrat, vzela torbo in tekla. Sploh ni gledala kam in se po pomoti v nekoga zaletela. Torba ji je padla na tla in vse se je raztreslo ven. Opravičila se je in začela pobirati padle stvari. Torba, ki ji je padla naravnost v blatno lužo prejšnjega večera je stresla in ožmila ampak še vedno je bila mokra in smrdeča. Začela je pobirati še ličila, njena najljubša šminka se je po pomoti odprla in uničila, v eyeshodow pa je prišla voda. Maskara je ostala približno suha. Problem pa je bila denarnica z denarjem in osebnimi dokumenti ter telefon. A na srečo je imela telefon v etuiju. Ko je vse pobrala in zbasala v mokro torbico je pogledala okoli in opazila da jo človek v katerega se je zaletela gleda iz za drevesa. Zdelo se ji je sumljivo a je samo skomignila z rameni in šla naprej. Ura je bila 15.15 in čeprav ni bila rada pozna se je mogla s tem sprijazniti. Sam in Amanda sta že sedeli od zunaj, Amanda je pila vročo čokolado-za hladne dni kot pravi ona. Sam pa je imela pomarančni sok-bila je prava odvisnica od njega. Nelly je sedla na stol in na stol zraven položila torbo. >>Kaj se je zgodilo?<< je vprašala Sam. Nelly je imela razmršeno frizuro od vetra ko je tekla, mokro torbo in mokre superge, ko je stopila v lužo. >>Slab dan<< je zamrmrala Nelly. Amanda in Sam sta skomignili z rameni in se spogledali. Med tem ko si je Nelly popravljala frizuro je prišla natakarica in vprašala kaj b pila a njen pogled je obstal na mokri torbi. >>Samo vodo..<< je Nelly zadihano šepnila. Natakarica je buljila v torbo in je stala tam kot paralizirana. Punce so začudeno čakale da bo odšla in prinesla naročilo. >>Ja, ja, ja seveda…<< je natakarica končno rekla in odšla. Sam je začela razlagati >>Se spomnita Joela??<< Punci sta pokimali. >>No povabil me je ven….<< je nadaljevala >>In-<< >>Samo, pojdi ven z njim<< je zdolgočaseno rekla Amanda.
Ko so spile je Sam odšla na zmenek, Amandina mama pa je stroga zato je mogla tudi ona oditi. Ker je bil petek se je Nelly odločila da bo šla na ''sprehod'' po mestu. Hodila je na sredi ceste, saj nikjer ni bilo ne duha ne sluha o avtih. Slišala je samo oddaljen lajež ter mačje odgovore. Nelly je prišla v neko temno ulico. Smetnjak se je prevrnil, mislila je da so mačke ampak nekaj ji je pravilo drugače. Zaslišala je dih, hladen človeški dih. Njena radovednost jo je prepričala da se približa.

Nove vloge:
Jannette McCurdy as Sam
Hailee Stainfield as Amanda

Next?
mnenja!
03. april 2016
Next
03. april 2016
Next
03. april 2016
u208825
u208825
Next cool
04. april 2016
u210228
u210228
Next*-*
04. april 2016
Next
04. april 2016
OMG, popolnoo *o*
breez beeeseed sem <33 nadaljuuujj <3
04. april 2016
Next*
04. april 2016
Next
05. april 2016
Next
05. april 2016
u208710
u208710
Next posvečen ➤ѕαᴅɴєѕѕ⋆

*end of flashback*
Izstopili so iz dvigala in bil je dolg prostor. Ni bilo oken, da ne se nebi videlo ven. Nelly je občudovala svet okoli sebe ter skoraj pozabila hodit za agentoma. Gledala je strop, stene, ljudi ki so telefonirali, ljudje ki so si zapisovali, nekatere oblečene v krinko. Odšli so v neko sobo kjer so dali Nelly oblačila za preobleči in obuti. Oblačila ji niso všeč saj je sama imenovala da so ''iz mode'' ampak se je vseeno mogla obleči v tisto. Imela je jeans hlače na zvonec, majico z V izrezom in škornje. Potem so šli v sobo, v kateri je bilo na eni steni ogledalo. Nelly je gledala dovolj kriminalk da je vedela da je to ogledalo samo na eni strani. Vsedla se je in nasproti se je vsedla Beth.
B-Beth , N-Nelly
B: Kaj si počela tam?
N: S prijateljicami smo šle ven.
B: V tisti del ob tej uri?
N: No, tja sem šla na sprehod ko sva z Amando vse spile.
B: Amanda?
N: Prijateljica…
B: Si bila še s kom?
N: Ja, Sam. Zakaj to sprašujete?
B: Lahko sta tudi onidve v nevarnosti. Povej priimka.
N: Amanda Smith, Sam Allan
Beth si je zapisovala in čisto po tiho narekovala sama sebi.
N: Kako ste vedeli moje ime, kje sem…?
B: Zaupne stvari!
Nelly je rahlo zavila z očmi in se naslonila nazaj. Beth, je hrbet kazala ogledalu, Nelly pa je vanj samo buljila. Naenkrat pa…..

Vem da je kratki
Next??
Mnenja!
05. april 2016
u208825
u208825
Next zelo dobro pišeš
05. april 2016
Omgg hvala za posvečen nextt <3
Vešš kokk sem vznemirjenaaa <3 nadaljuuj <3
supeeerrr jee in odlično pišeš <3 :*

neextt