Forum
u173906
u173906
hii spet jst, no pač jst ful padam na bad boye, pa tak no in se mi je vtrgala zamisel, no popravek sanjala sem o tem, podebem ko je ta zgodbba, pa sem se odločla jo napisat, tak da ok ka če bi nehala govorit pa rajš začela pisat
3...
2..
1.
Start
.........................................The School Player..........................................................

Selena Gomez as Dylan Mason

Luke Bilyk as James Mason

Misha Gabriel as Conner Mason

Louis Tomlinson as himself

Niall Horan as himself
Liam Payne as himself
Zayn Malik as himself
Harry Styles as himself

Asyleh Benson as Alicia Blue

# Prolog #

Hodila sem po šoli. Zvezke, ki sem jih držala v roki, sem še močneje stisnila skupaj, da slučajno nebi leteli po zraku. Na šoli sem novinka, ampak ne vem zakaj?? Obiskujem jo že celo leto, ampak nisem kaj preveč priljubljena. Samo največja važička, tako kot ji vsi pravijo se drži z mano. Danes me je povabila k njeni mizi tam kjer sedi vsi najbolj popularni na šoli, kot tudi sam Louis Tomlinson. On se igra z čustvi punc. Ima jih za eno noč. Lahko z njimi ppravlja kot z lutko. No razen mene. Zame je še en nadut samovšečen bedak, in isto mnenje je Alicia. Ja z njeno skupino se zelo dobro razumem. Zaupale so mi vse svoje skrivnosti in zdaj je čas da jaz njim. Hodila sem poroti umarici, ko sem se zaletela v fanta, ter pristala na tleh.

# End #

Dylan Mason je navadna najstnica z najstniškimi problemi. Ima dva starejša brata Jamesa, ki je takšen kot Louis, vsako punco izkoritsit, ter Conner njegov dvojček. Vse punce palijo nanj, ampak on ima uči samo za Alicio. In seveda je skrben starejši brat. No Dylan niso všeč samovšečni bedaki, kot je Louis. Ampak tukaj se pojavi težava ali se bo to spremenilo. Zelo rada pleše še posebej hip-hop. Ta zvrst plesa je njena srtast. Ko pleše se pomiri vse težave izgnejo iz nje. In je precej dobra v tem. Kar pa še morate vedeti v njej je to da je valeika približno 163 cm in tehta bogih 39 kg. Ja ni ravno najstnica, ki hujša. Ples ji pomaga pri postavi. In ja ima 17 let ter rojena je isti dan kot Louis 24. december. To je zanekrat vse kar morate vedeti v njej.
....................................................................................................................

to je zdej in upam da je ok napisan, pa nextala bom od 3-4 na teden, odvisno od časa ker pišem še eno zgodbo. upam da je ok, in nextam ko dobim najmanj 3 next, in tudi mnenje prosim.
next??
07. december 2014
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, obožujem trailer, obožujem začetek, AMPAK NE NAJDEM TEGA NA WATTPADUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!! KJEEEEE?¨?!?!??!?! PLOOSIM DAJ LINK! BTW, IT'S AWESOOOOOOME
07. december 2014
little*monster
little*monster
Ful je zakon
Full ti hvala za link res super je
Neeeext čim prej plosim*pupy face*
07. december 2014
O.M.G. ful je perfect!!!!!!
Neeeeeext!!
07. december 2014
u156327
u156327
Neeeeeeext nujno
07. december 2014
nnnneeeexxxt
07. december 2014
Nextttt
07. december 2014
ŽE ZAČETEK JE POPOLN!!!!
IDEJA JE FUL DOBRA!!!!
MEN SO TUDI VŠEČ BAD BOYI!!!
ŽE VEM DA BOM OBOŽEVALA TO ZGODBO!!
FABOLOUIS PISATELJICA SI!!!
ČIM HITREJE NAPIŠI NEXT!!!
KOMAJ ČAKAM!!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
07. december 2014
Samu 39 kil ma kaku je pol suha
07. december 2014
i'm in love with bad boy storiess
sooooo neext
07. december 2014
It's great story
07. december 2014
little*monster
little*monster
#green#eyes: sorry ker ti to govorim jaz jih imam 36(kg) pa se v sedmem razredu! Si kdaj poskušala s iztegnjema dlanma(??) pridit okli pasu?? No jaz to lahko naredim. In ja sem najlažja v razredu in vse punce iz našega razreda me dvignejo(vsaka!! Veš kako čudno je to!!) povem ti da tud če si suh ni fajn. Verjemi!!
07. december 2014
omfg!!!!laura!!!
pa kje v mate tok idej!!!!
omg kok dobr začetek
ti si res pohvalna pisatlca
so ceep doing what you do and don t stop writing
We all love it!!!so...NEXT!!!!!
08. december 2014
Neeeeeeeeeexttt
08. december 2014
Next! Aja pa dans se mi ne da razpisovat
08. december 2014
neeeeext
08. december 2014
Next
08. december 2014
u173906
u173906
hello! jst prihajam z krajšim nextem
waw res vam hwala, jst sem res vlk zgodbic pisala, ampak nobena že ni bla tolk uspešna ko tale pa še ena, mislim da je vampire stroy 1D.no hwala ti amnesia girl, in ja še sama ne vem od kof mi ideje, in upam da bom mal dubla več bralk.

'ɗιяєcтισηєя' - ja zgodba lahka da je na wattpadu(upam,da je prav napisan moja angleščina je tak tak), ampak jst jo ne prevjam al pa kej tajga. Pač men se je utrgala ideja, v sapnju sem mela sanje, in že dolg cajta sem misla tako zgodbo pisat, pa sam tolk men pačprogram ni delal za trailer in sem na yt poiskala

#green#eyes - jst sm 8. klass pa mam 41 kil pa vlka sm 166 cm, tak da jp

have fun my nando's
................................The School Player.............................................

# 1 #

Pristala sem na riti. Moji zezki pa do popadali okoli mene. Oseba v katero sem se zaletela se je obdržala na nogah. Čakaj v koga sem se sploh zaletela?
Pogledala sem na vzgor ter se srečala z nejgovimi modrimi očmi. Omg saj ne morem verejti,da sem se zaletela v tega idiota. Louis. Ja v tega samovšećnega bedaka.
Ko je pogledal žrtev pod sabo, kar sem v tem primeru bila jaz. Namreč njegov nasmeh se je razlegel po obrazu, ko je opazil mene ali tako rečeno njegovo žrtev.
Počepnil je pred mano ter me pogedal. Stegnil je roko, v namen da mi bo pomagal vstati. Samo prhila sem kot jezen konj, ki ne dobi jabolke za nagrado. Brez njegove pomoči sem vstal. Mislila sem pobrati knjige, ampak mi ni usplo, ker so negove dolge popravek samovšečne roke vse pobrale.
'' Izvoli. '' je rekel.
In ker me je mama učila, da naj se zahvalim za stvari, sem se mu morala zahvalitli.
'' Hvala, ampak ni bilo treba bi lahko sama. '' sem rekla.
'' Veš, lahko bi bila hvaležna. '' je rekel z svojim glasom, da so se moji misli skrčile.
'' Ohh bila bi hvaležna osebi, ki ni samovšečen bedak. ''
'' Jaz sem samovšečen bedak, haahaha. Če sem jaz to, kaj si potem ti? Gej?! ''
'' Rabiš slovar al kaj geji so lahko samo fanti. ''
Tako sva se zmerjala z raznimi kletvicami med kater se tudi spadale:
- pujs
-orjaški debil
- luzerka
- krava brez očesa
'' Maruc z Marsa. '' sem mu vrnila, ampak še preden bi lahko kaj rekel sem nadaljevala.
'' Ohh oprositi, to je žalitev za marsovce. '' sem dokončala stavek.
Kar iznenada pa se je nagnil naprej, tako sa sem ga lahko slišala samo jaz.
'' Veš kaj me zanima kakšna bi bila v postelji, ko bi svojega tišal v tvojo. ''
Ob teh njegovih besedah sem utrpnila, pomoje sem postajala bleda kot stena. Imam prav. '' zdaj sem ga mislila poknat, ampak je mojo roko zaustvil.Svoje ustnice je položil na moje bledo lice.
Odmaknil se je ter odšel. Za sabo semslišala klice svojega imena. Obrnila sem se ter zagledala Alicio. Pritekla je do mene, ter mi namenila tolažilen poged. Odšle sva v popolni tišini v jedilnico.
Vedela sem samo nekaj. Sem Louiseva naslednja tarča.

# End #

............................................................................................
ja nexti bodo zdajle malce krajši, ker je res šola in pišemo dva testa na teden. in ja mogoče pride še dons kak next.

vprašanja
-kaj se bo zgodilo?
-prvi odtisi v zgodbi?
-želje?

byby
xoxo larčči
08. december 2014
next
in oprosti ker nebom nextala ampak se za nekaj časa poslavljam od iger bay
08. december 2014
o hvala k si me omenla
že dva dni me neki hvaljo
vem ta lame šola.mi smo DANS PISAL 3 STVARI!!!TRIIII!!!mah js se bom ubila
zato pa si mi ga ti polepšala
Dylan!!!pa dej no zakaj ga nisi počla.mislm js bi ga!!!(ej,a ni to logika pr ženskah??)
kaj se bo zgodilo?velik...
prvi utisi v zgodbi?ni besede k bi jo opisala.preveč je dobra.pač začetek...
želje?js običajno nimam želj,ampak teorije tkoda...(sj vem,filozof)
a je to približno podobno razpisu???
next!!!
AWSOME!!!LOVE IT<<3
08. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. december 2014
nvm
perfektno pises
nimam jih
nnnnnnnnnneeeeeexxxt
08. december 2014
Neeeeeeeeeext!!!!

Pa vem da ni bit dobr taku suh. Js nikul ne bi bla taku suha
08. december 2014
- haha nevem ej sam tole mi ni nekiušeč louis nsmeš bit tojk debiln no fakkk of
- ufff super je zdj sam upam da pač nboš nehala pisat
-i love it hahah lol resno fajn je dbest pač super
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttt
08. december 2014
little*monster
little*monster
Upam da nič resnga
Super je!!
Da se naj še kdaj zmerjata
Neeext!!
09. december 2014
u173906
u173906
............................The School Player......................................................

# 2 #

Sedela sem za mizo v jedilnici, ter odpisala ljudi okoli sebe, ter se prepustila mojim mislim. Ki so še od Louisovega poljuba na lice. Ko smo že pri Louisu ravno, prej je ves čas gledav vame. No bolj rečeno v mojo rit, ko sem hodila do naše mize.
Punce so res prijazne, res ne vem kaj bi brez njih. So res the best. Ko smo že ravno pri njih. Ravno zdaj je tema našega pogovora no bolj njihovega, ker jaz nisem zraven. No tema pogovora je Louis in jaz na hodniku.
Poznate pregovor: ti o volku, volk iz gozda. No mislim, da vam je jasno. Louis je prišel za mizo. No in tako se je začelo.
'' Glej glej, koga imamo tukaj. ''
'' O sorry ampak vidim samo samovšečenga bedaka, ki ima spolno bolezen Aids, ki ga povzroča virus Hiv, ampak pri tebi si si ga sam povzročil. ''
To ga je utišalo za nekaj časa. Ker se punce niso dale motiti, so najdle novo temo pogovora, ki pa je bila šolski musical na koncu leta.
'' A veš Ash, da si ti prava za to. Tukaj piše, da mora dekel imeti rjave lase, amapk ne prekratke še boljše da dolge. Rjave oči, no važno da so temne, in velika mora biti približno en meter ter petinšesdeset centimertov. In ti ravno ustrezaš opisu.'' je rekla Alicia.
Po tako dolgem pregovarjanu, so me punce prepričale in izpolnile prijavnico. In ker Louis nebi bil Louis se je prijavil še on, kot fant.
Zdajle smo imeli, še eno uro kemije, kjer delamo v parih, v katere nas da učiteljic.
'' Naslednji pari so Alicia in Connor...... ter zadnji par Ashley in Louis. '' je rekla učiteljica. In v tistem trenutku sem nehala verejti v boga.

# End #

...........................................................................................................
09. december 2014
hahaha
kaki konec: In vi tistem trenutku sem prenehala verjeti v boga.
HAHAHA
zaj bo pa mogla z njim delat
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
09. december 2014
Woow next...sam neki a je zj ona Dylan al Ashley hahahah
09. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeext
09. december 2014
little*monster
little*monster
Hahhaha in v tistem trenutku sem nehala verjeti v boga haha
Neeext