Forum
Zdravo sem Ana in glavni osebi bo ime Ana saj si res želim da se bi to vsaj dogajalo...no polovično si to želim več izvete v zgodbi
________________________________________________________________________________________

Pa se začne.Priprave so težek dan v tednu in zaradi tega sem še bolj ne naspana, ampak to je moje delo in to moram delati.V tem uživam, to je moje živlenje.Delo v cerkusu me osrečuje.
''Jutro,Anna kako si'' me vpraša moj prijatelj Kevin ter prisede k mizi.
''Oh,sam veš da je delavno jutro.Kaj sploh sprašuješ''odvrnem,se mu nasmehnem in dodam
''Kako je šef, je dobre volje''.
''Ja ja danes ja,včeraj ni bil.To pa tako že veš'' mi zagotovi Kevin.Povzdignem poglet od hrane in pogledam Kevina.Danes so bili njegovi svetli lasje lepo počesani.Oblečeno je imel majico kratkih rokav,ter hlače ki jih je kot ponavadi nosil na koncu zadnjice.
''Kaj rabiš šefa,da sprašuješ'' vrta vame.
''Ja mislim, da nebo preveč vesel novice, ki mu jo mislim povedati.Veš Amy si je rahlo opraskal nogo.Treba ga bo prekovati, da nebo šepal, v areni.Jutri je otvoritev'' razložim.
Vstanem od mize,se poslovim od prijatelja in pospravim za sabo. Kaj zdaj? se vprašam v mislih,Nato pa se odločim, da grem do šefa. Šefa me je bilo vedno rahlo strah,čeprav me je rešil pred smrtjo, ko sem bila še otrok.Dal mi je dom, ki mi ga starši niso morali.Razloga za to pa še ne vem.
Potrkala sem na vrata lesene kolibe na kolesih za prevažanje.V njej je šef vedno imel svojo pisarno ter sobico v kateri je spal.
''Naprej'' zaslišim močan glas šefa.Vedno ga kličem šef saj nevem ne njegovega imene ali priimka.
''Dober dan, veste Amy si je rahlo poškodoval svojo nogo.Treba ga po prekovati'' rečem takoj zatem ko vstopim v sobo.
''Oh Anna lepo da si mi prišla povedati.Prav bomo ga prekovali.Sedi in povej kako gre''reče.No potrjeno da je šef dobre volje, saj kadar ni začne vpiti, lahko te nazmirja ali pa te tudi fizično kaznuje.Po končanem pogovoru sem stekla do mojega dela.Šla sem mimo šžirahf,slonov,levov....
čistona koncu pa so bili divji konji, ki so moja skrb.
Stopim do Amy-ja ter opazim da je njegova noga že podkovana na novo.Pobožam vsakega konja posebej ko za sabo zaslišim glas.Zelo znan glas,glas ki ga sovražim....

ali je vredu
02. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. maj 2013

Prestrašeno sem zapiskala in se obrnila.Tam je stal ves krvav tip ki me je želel kupiti ampak šef tega ni pustil.
''Mi-ike kaj delaš-š tukaj'' komaj izjeclam.
''Anna Anna,si mislila da te nebom našel.HA-HA-HA vaš cerkus je slaven. Povsod sami podatki o vas in ti misliš da te nebom našel,od smeha mi bo trebuh počil.Se spomneš ko te tvoj šef ni želel prodati.On je priden dečko.Vaš šef ni naredil še nič hudo kaznivega.Je pa naredil hudo veliko napako, ko te ni prodal meni'' reče in ob tem mi solze zalijejo obraz .
''Anna kje si?'' sem zaslišala krike mojih prijateljev.
''Nisva še končala, Anna'' reče Mike ''Moja boš, meni se nemoraš skriti!!!'' mi zagrozi ter steče stran.
Prestrašeno sem se začela tresti.Vdih,izdih,vdih,izdih, sem si parkrat ponovila v mislih.
''Tukaj sem'' zavpijem svojim prijateljem, da me bi našli. '' Joj, kako nas je skrbelo Anna.Nikjer te ni bilo.'' reče fant po imenu Matic.
Njegovi lasje so bili naravno blontni.Njegove modre oči so se skladale z majico zelene barve ter sivimi kavbojkami.Pokimala sem češ vredu sem.Čeprav me je Sara nezaupljivo gledala.Sara je bilo dekle z svetlo rjavimi lasmi in z temno rjavimi očmi, ki so spremljale vsak moj gib.Za Saro je stal najlepši par pod soncem Valerija in Leon.Valerija je visoko dekle temno rjavih las z pridihom črnine in njene oči so modro sive.Oblečeno je imela majico I LOVE MY BOYFRIEND in kratke hlače.
Leon je njen fant oblečen v majico I LOVE MY GIRLFRIEND in pravtako kot Matic sive kavbojke.

02. maj 2013
u102679
u102679
nexttttttt
02. maj 2013
next
03. maj 2013
sara me še kar nezaopljivo gleda ''ne vrjamem ti'' na koncu izdavi.
''Pa saj sama veš, da vam ne lažem nikoli no'' se branim pred njo.
''Res je, da nam ne lažeš.Ampak tokrat ti resnično ne vrjeme'' reče Leon.Valerija le nemo prikimava, češ strinjam se z Leon-om.

''Mike je bil tu'' končno povem po renici.
zagnalai so vik in krik kaj mi bi vse lahko naredil.Na seznamu tek reči so se našle
zelo čudne stvari kot naprimer lahko bi me posilil,ugrabil,raskosal z nožem na 16 delov ter me na vsakega konja navezal po delih.....To tazadnje se mi je zdelo tako smešno, da sem se začela od smeha valjati po tleh. Sara pa me je okarala ''Anna to je resna stvar'' prekinila sem jo '' S konji moramo vaditi'' vsi so se udobmo namestili na lesene hlode ter opazovali dogajanje.konje sem postavila lepo po vrsnem redu, ki sem si ga nato skrbno napisala. Stali so tako. 1.Amy 2.Lusy 3.Lucky 4.King 5.Bonny
6.Pikica 7.Lolly 8.Oziy 9.Gisella 10.Indigo 11.Melisa 12.Lisko 13.Tiran 14.Tirana 15.Lilly 16.Piko.

(prej se je dogajalo v Los Angeles-u,zdaj gremo pa v britansko otočje...natančneje London)

***NIALL HORAN**
''Niall nehaj saj si šele jedel!'' name zavpije Simon.
''Ampak simon lačen sem'' zamrmram.Nekaj časa se je še jezil name ampak ga nisem poslušal.Razmišlal sem o moji veliki skrivni ljubezni.Čeprav ni več tako skrivna saj vsak directioner ve zanjo.To je hrana.Ljubim pa tudi Nandos.Mehiška hrana njami.
''No fantje razmišljal sem da bi si vi ogledali predstavo cerkusa.No seveda pa mora cerkus prej priti v London.Zdaj so v Los Angeles-u.Se strinjate?'' vpraša in nas pogleda.''Prav'' rečemo vsi v en glas.Odpravili smo se skozi vrata ko sem se zaletel v prelepo dekle......

prosim odgovorite na vprašanja!!!!

Je to dekle mogoče Anna?

še slikice:

ANNA

NIALL

ONE DIRECTION Z SIMONOM

03. maj 2013
next
03. maj 2013
u73868
u73868
nnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. maj 2013
u102679
u102679
nexttttt
nexttttt
nexttttt
03. maj 2013
***NIALL***
''Oprosti'' hitro rečem.Ji podam roko ter se nasmehnem.
''Ni kaj'' reče sprejme roko in doda ''Ime mi je Bety''
''Aha'' zagledal sem se v njene oči, ko me iz rasmišlanja potegnje njen agelski glas.
''Ti si Niall Horan,ne?'' povpraša ter se mi zasmeje.
''Mhm to sem jaz'' potrdim njeno domnevo.
''Pridi stari gremo'' se v pogovor vključi Liam.Bety ignorera, mene pa potegne skozi vrata v avto.Vse okoli nas je bilo polno novinarjev, ki so se kar drli.Pauel pa jih je komaj zadržav.Sedel sem v avto ''Awwwww'' izdavim.
''Stari je s tabo vse okey?'' reče Louis.
Liam pa doda '' si lačen? Gremo v Nandos''
''Ne ne ni treba.Nisem lačen.Saj sem šele jedel'' rečem
Zayn dvigne glavo iz vzglavnika, si pomane oči.Očitno je spal ''Čaki kaj. Si rekel da nisi lačen?'' me takoj napade.
''Ja in kaj potem''

***Anna***

''In v areno vabim Anno Katarino Mari z njenimi 16 divjimi konji'' zavpije šef v mikrofon.Sama sem imela na ušeso pritrjeno neko stvarco, da mi v roki ni bilo treba držati mikrofona. 1.Amy 2.Lusy 3.Lucky 4.King 5.Bonny
6.Pikica 7.Lolly 8.Oziy 9.Gisella 10.Indigo 11.Melisa 12.Lisko 13.Tiran 14.Tirana 15.Lilly 16.Piko.
Vsi lepo po vrsti se sprehodijo v areno.''Zdravo sem Anna Katarina Mari stara sem 18 let.Zelo sem vesela da ste se predstave udeležili v tako velikem število.Možnost jahanja,božanja in kakršnih koli drugih vragoli z divjimi konji, se lahko udeležite po predstavi za cerkuškim šotorom'' naznanim.Množica je začela vriskati.
Ko sem z konji končala sem stekla v zaodrje in tam sem se zaletela v prelepega fanta...
04. maj 2013
u102679
u102679
nexttttt
04. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg