Forum
Hejjj... Ta zgodba bo resnična. Mislim resnična od tega leta v šoli. Izmišljeni bodo slike in priimki oseb imena bodo prava.
O.K. Nej se zgodbica začne..1..2....3...GO!

Ime mi je Staša Swift: (15 ljt)

Moja srednja šola - zdravstvena:

Bratec Mike Swift: (11 ljt)

Mama Andree Swift (roj. Finlay): (36 ljt) = frizerka

Moj tata Scott Swift: (38 ljt) = posrednika nepremičnin

Živimo v tejle hiši - v Sloveniji in sicer v Novi Gorici:

Moji frendi-ce iz osnovne šole:
Kaja Anderson:

13. november 2012
Tina Smith:

Larisa Lovley:

Tina Landuchi:

Aleksander Mondragon:

Kaja Direction:

Karin Direction:

Monika Sparrow:

Elena Knowles:

Neža Perry:

13. november 2012
Šole sredne kjer hodimo zdaj:
Kaja in js: Zdravstvena
Elena, kaja in karin: vzgoitelska
Tina: alaržerska
Neža: škofiska
Aleksander in Monika: Splošna gimnazija
13. november 2012
neext... dobr začetk sam tko nadaljuj..
13. november 2012
Hvala LittleUrsi*
13. november 2012
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT
14. november 2012
next
14. november 2012
next
14. november 2012
u90139
u90139
next
16. november 2012
Po enem tednu so me začeli v šoli zafrkavati. No ja to ni bilo še tako hudo al pa ja. No uglavnem uzamejo the weaker girl or boy whatever. No ja to ni bilo še nič. Zafrkavali so me d je edn u mene čprow ni bil in se smejali iz mene in ja itd.. Ampak kar se je zgodilo čez ekaj časa nebom nikoli pozabila. No grem vam opisat kaj je bilo.
To so ble punce s katermiu sm se najbl razumla:
Tadeja Simpson:

Ariane Arango:

Karmen Lewis:

(taka zgleda ko si lase ne spne. V šoli ima lase zvezane v kito)
Michelle Lavigne:

Marjana Rock:

Neža McCool:

16. november 2012
u90139
u90139
next
17. november 2012
neext !!
17. november 2012
u111192
u111192
next + nova bralka
super začetek
19. november 2012
next staša
23. november 2012
No po kosilu smo js pa Ariane, Tadeja in Karmen odšle na Bevkow trg. Naenkrat ko smo tam približno na pol poti do Merkatorja (po piškote) Mi Ariane reče:
A: a te lahka neki prašam?
Js: jaa
A: Zakaj se družiš z nami če nam nisi všeč?
Naenkrat se mi je zameglilo pred očmi. v odgovor sem ji pa samo skomignila z rameni.
No ko pa pridemo do Merkatorja me to vpraša še enkrat spet sm isto naredila. in ja one so odšle do blagajne s piškotami js sm pa ene orbit uzela. in ko so plačale so stekle ven ku češ da nebi šla za njimi. Nism mogla verjet da se i to res dogaja. Ampak sm se odločla da bom poklicala Lariso.:
L: Oila
Js: kje si?
L: klele hodim do merkatorja.
Js: ben js sm klele notr te počakam.
Po treh minutah pride Larisa. Povem ji use. in take gre ona še po neko vodo in se odpravimo prot šoli. Larisa je rekla sm to:
Če so take se enostavno ne druž z njimi.
In res se nism od takrat naprej sem začela bol družiti z Michelle, Marjano in Nežo (M.)
NEKSTI???
23. november 2012
bi napisla več ma nmorm zj... bom pole mal večč
23. november 2012
next
23. november 2012
next next
23. november 2012
No ja to ni trajalo dolgo. Kajti nekega lepega deževnega dne se je zgodilo to kar nebom nikoli pozabila. Konec pouka je bil in odšli smo na kosilo. Usedla sem se z Michelle in Nežo. Ko smo pojedli smo odšle do WC-ja. Za nami sta prišli Tadeja, Ariane in Kermen.
In kot ponavadi mi je tudi danes Tedeja uzela očala (kradla mi je očala z nosa in z peresnice uzela nekaj denarja). In ja odšla je v WC kabino in rekla da jih bo vrgla v školko (držala jih je tik nad njo). Seveda sem odšla za njo da bi jih vzela.
T: Okj pejd vn pa ti jh dm..
Js: okok
Ko pa grem ven se obrnem in BUMMM KABUM. OBrnila sem se in s torbo porinla vrata v njo. Rekla je samo AWW. Ampak sj jo niti polelo ni pomoje, ker šis ni biw velik. Mogoče jo je samo malo zabolelo dosti pa nee. No očala mi je dla nazj potem so pa so vse tri odšle. Js sm šla mal naokol szi Michelle in Nežo. Potem se nam je pridružiula še Marjana. Usedle smo se potleh pred učilnico. In talking talking talking. Dokler ne pride sveta trojica. Nek j govorila. Pol pa usem rekla d sm neki nasilna in d se nesmeju družit z mano in nwm še kj.
28. november 2012
Po tej prekleti uri, ki se nisem mogla niti nazaj obrniti. Sm potem odšla k ortodontki v Koper. Naslednjega dneva sem se pa bala. Tini in Kaji sem use povedala inj ja tudi Karin pa Kaji sm seveda use povedla.
28. november 2012
next + nova bralka...pa je kej bulš zdej?
10. december 2012
u60307
u60307
Next+nova bralka...pliiis nextaj ker me res zanimaa
meni se tut podobne stvari dogajajo ....ne ravno take,podobno z sošolkami ,no ne ravno s sošolkami na športu:/
10. december 2012
u60307
u60307
prepir sm misla
10. december 2012
neext !!
10. december 2012
next
23. december 2012
Naslednji dan so mi po 2 uri rekle d bi se vsaj opravičila lahko. Bla sem tiho. Minevali so dnevi in počasi so pozabili na ta dogodek. Ampak so bili nekaterri so bili vselih nesramni še vedno. Kaja mi je rekla da naj se postavim zase ampak kako???? Lahko se postavim zase ampak po toliko časa ko me zajebavajo nemorem več nič drugega reči. No ja saj sploh ne špoznaste vsih sošolcev no naj vam predstavim,..:
Brigita:

Samanta:

Sara:

Monika:

Meta:

Kristina:

Urška:

23. december 2012
Kaja M.:

Neža J.:

Bruna:

Snežana: