Forum
Odločila sem se, da bom začela pisat nov fan fiction. še eden pa se ne bo svet podru, a ne?
___________________________Chloe______________________________________________________
"Mama!!'' kje so ljudje ko jih potrebuješ. '' Se res moram tako smehljati!'' ''Ja Chloe! Moraš se! '' Res? Se mi ne zdi. No naj se predstavim sem Chloe Misty Sarah Jessica Parker. Sem princesa. To sovražim. Ljubiti bi morala umetnost, a je ne. Rada sem plesala Hip-Hop, in bila prava športnica. Menda se to ne spodobi za princeso. A mama mi je vse to prepovedala. Sovražim 1D. Moja sestra se je zaradi njih vrgla v depresijo. Nato je umrla. Očetu ni mar zame. Nekje se je ustalil. Mama Amy pa mi je kot mačeha. Saj v resnici tudi je. Tega ne maram. Menda imam polbrata in bratranca. Bratrancu je ime Rayn. Za polbrata pa ne vem. Nikoli nisem slišala zanj. ''RAYN!!!'' zagledala sem ga v limuzini. Zaprla sem vrata in dvignila črno šipo. Mama je to razumela saj je to že poznala. Nekaj je potiho zamomljala. Zelo nerazločno. ''Rayn! Kje si bil? Naj uganem v Londonu na turneji.'' Rayn je slaven pevec. Skupaj sva posnela 1 video. Pa še tega je mama zbrisala. Ustavili smo se pred veliko hišo. ''trenutno nimam časa za intervjuje, mama! Nohti se mi sušijo sem v kratki obleki in kratki majici. Poleg tega zunaj zebe. ZIMA JE!!! Žal mi je! Ne grem nikamor!'' Nenadoma je nekdo planil skozi vrata. ''Amy! Kako lepo da si se ustavila.'' ''Ne! Potem bo pa kar peš šla.'' Tlesknila sem s prsti in vrata so se odprla. ''Adios!'' V kratki obleki in petkah sem glazila v snegu. Saj res! Česa se nisem spomnila. Stekla sem nazaj in takrat je nekdo stopil skozi vrata. Bil je podoben.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...
.
.
.
.
Liamu!
Saj veste fantu z plakata od 1D. Zvlekla sem mamo v avto in potrepljala šoferja po rami. To naj bi pomenilo ''Spelji že enkrat!''. Razumel je. Tako! Rayn se mi je smejal. ''Takoj nehaj!'' ''No no!'' je rekla mama. ''Zakaj si me zvekla v limuzino?'' je radovedno vprašala mama. ''Kaj si slepa!?'' sem kriknila. ''Zvekla sem te zato, ker je tam stal fant z plakata od Lie (sestre).'' '' MISLIŠ…'' ''Ja! Nikoli več ne želim tja. Rayn! Nehaj se smejat!'' . Res bilo je smešno a ne dovolj, da bi sem mi lahko smejal. Ura je bila 21.37 in odšla sem si umit zobe in spat. Sanjala sem, da me je Harry vprašal, če bi bila njegova punca. Takrat so se sanje končale. DRIIINNN! DRIN! DRIN! Budilko sem vrgla s nočne poličke. Šla sem se umit in odšla v drugo sobo. Tam so me zrihtali od glave do pet. kot se spodobi za 15 letnico so me še na ličili. In to je bilo to. Bila sem P-R-E-Č-U-D-O-V-I-T-A! oblekla sem si pajkice čez kratke hlače in majico z napisom Great Brittan, BITCH!! Mama me je čudno gledala. Bila je urejena, naličena, naprfumirana in nalakirana. Zgledala je kot barbika, ki se je lahko premikala. V primerjavi z njo sem bila zelo vzvišena. Taka nisem prava jaz. Ampak menda pride že spet Hannah. Mamina najboljša prijateljica. Jaz kot so me naličili po maminem ukazu sem se zdela prevelika barbika. Bila je sobota. Pravi dan za delanje seminarskih ali pa česa drugega. Mami mi je zabičala naj domov nosim same 5 ali pa 5-. Ja! Sem ji rekla! Poleg vsega kar imam v šoli me doma mami trpinči še z temi bednimi nagnusnimi predstavami in šovi. Prijavila me je na šov Kitty The Katt. Najbolj beden šov vseh časov. Naslednji petek naj bi bila valeta. Jaz že imam obleko. Dolgo! Katty in Pinny me že dolgo časa ne marata. Vsakič poberem vse nagrade. Še pri glasovanju vedno dobim največ glasov. Šele takrat se pokaže koliko ljudi me zares ljubi. Obleko sem si kupila sama. Je lepo rožnata, dolga a ne predolga. Imam rokavice, ki so prav tako rožnate, in čevlje z 28 centimetersko peto. Rayn me je vzel s sabo na intervjuj. Priznam slaba ideja. Tako sva šla jest. Naročila sem meso, krompir, zelenjavo in omako. Bilo mi je všeč. Tisti restavraciji je bilo menda ime Crusty's. ne vem. Če sem lačna ne gledam imen restavracij. Nato pa sem spet zagledala 5 ljudi. ''Hey! Pridite sem!'' je rekel Rayn. Prepoznala sem 2. Tistega iz sanj in tistega izpred hiše Luise. '' hey! Fantje tam je Rayn. Pojdimo ga pogledat.'' '' in kdo je tista so'' v en glas rekli. ''Tisto je princesa. Ne mara nas. Njena sestra se je ubila zaradi nas.'' Blondinec je stekel k meni. Odprla so se mi usta. Tisto je Harry? Tisto?! Blondinec se je spotaknil ob me. ''Hej! Ne boš kričala?'' '' o ja bom!'' sem mu zabrusila. ''VARNOSTNIKIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'' '' ne ne!'' Liam ga je poklical k sebi. '' veš… ta… punca… ostra…'' ''sem občutil.''
To je začetek. Upam da vam je bil všeč!
24. julij 2013
u140958
u140958
next
24. julij 2013
nextam zvečer
25. julij 2013
oki bla je zamuda tuki je next:
08. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike