Forum
Hujaa hi.
Še ena zgodbica in notri bodo eni in edini One Direction <333 Ja, vem, da je že nevem kok takih zgodbic. Ampak naj bo še kakšna več. <3.

PROLOG

Harryju so se oči bleščale v soncu. Imel je take lepe. Zelene. Ne. Mešanica zelene in modre … in sive … kakorkoli, bile so prečudovite. Živčno sem si grizla nohte. Ne morem mu povedati. Preveč je lep. Preveč. Obrnil se je. Pogledal me je. Obstala sem. Odprla sem usta in iz njih se je izvil piskajoč zvok. Oh, te oči! Po licu mi je stekla solzica. Pristala je v kotičku mojih ustnic. Obliznila sem ustnice, solzica je imela slan okus. Priteklo mi jih še nekaj. Naredila sem kisel nasmešek in pokazale so se mi jamice v ličkih. Ena solzica je pristala v moji jamici. Najverjetnje je bilo videti 'ostudno'. Žalostno sem povesila pogled. Ne bom mu povedala. Ne gre. Ne znam. Nasmehnil se mi je in se mi približal. Zaužila sem njegov vonj. Dišal je tako prijetno. Pustila sem, da so se mi oči kar same zaprle. Bilo je lepo in hotela sem, da tako ostane. Hotela sem ostati v njegovi bližini. Še bolj se mi je približal. Ja! S svojo veliko dlanjo, se je dotaknil mojega lica in mi obrisal solzico. »Harry,« sem zahripala.

PRVO POGLAVJE

Mrzel veter mi je razkuštral lase. Čeprav sem imela in sem si potlačila vse lase v veliko figo, mi je nekaj svetlih kodrov uhajalo ven. Stiskala sem ustnice, ki so bile zaradi ubijalskega mraza, čisto popokane. Iz žepa sem potegnila labelo. Moji prsti so bili popolnoma otrdeli, zato sem jo komaj držala in padla mi je iz rok na pločnik. Sklonila sem se in jo hitro spravila nazaj v žep. Naj to počaka. Kako grda sem bila verjetno videti z razmršenimi lasmi, rdečim nosom in smrkljom, ki mije kar naprej tekel iz njega. Fuj. Končno sem prišla do šole. Moja šolska torba je bila tako težka. Rame so me bolele in ko sem se preobula, sem se z veseljem vrgla na klopco, na šolskem hodniku. Obrisala sem si nos in si z labelo namazala ustnice. Neukrtoljivi kodri so mi ušli iz fige. Saj to sem tudi pričakovala. Bili so tako gosti in nemogoči, da niso zdržali niti v visokem čopu ali kiti ali figi. Takrat je do mene priskakala Chloe. Ona je bila luštna. Saj ni bilo čudno, tudi fanta je imela. Nekega prijetnega Louisa. Rekla je, da je takooo zabaven in takooo smešen in takooo postaven in da jo vedno spravi v smeh. Komaj čakam, da ga spoznam. »Hej!« me je pozdravila Chloe in sedla zraven mene. Na sebi je imela smešno modro oblekico z belimi in rumenimi pikicami. Pa rozne nogavice, na katerih je pisalo 'WINX'. Vseeno je bila prikupna. Svoj bolj majhen šopek rjavih las je spravila v res drobno kito. Videti je bila bolj kot kakšna osemletnica. Ampak rada sem imela Chloe, saj je bila vedno polna pozitivne enargije in ves čas je bila nasmejana na vse zobe. In seveda, bila je TAKOO prikupna. Tudi njen nosek je bil živo-rdeč od mraza zunaj. Videla je, da gledam njen nos in se zasmejala. »Ja, vem!! Videti sem kot jelenček Rudolf, hihihihih!«
Komaj opazno sem se nasmehnila. »Točno tako.«
»Včeraj sem šla z Louisom na zmenek.«
»Super!!« oh, kako sem ji zavidala, da že ima fanta!!! »A si se znašla na svojem prvem zmenku?« sem jo vprašala.
»Ves čas sem rigala od coca cole. Bilo je zelo smešno in zabavno. Louis je zanalašč prdel, da mi ne bi bilo nerodno zaradi riganja. Zabavala sva se. In drug drugemu sva tlačila krompirček v usta!« se je zahihitala. Kar žarela je. Takrat je zazvonil šolski zvonec. S Chloe sva odhiteli v učilnico angleščine.
»Chloe, can you tell me, what is love?« je vprašala učiteljica angleščine.
Chloe se je zamislila. Angleščina ji ni šla preveč dobro. Dvignila sem roko, da bi jo rešila muk. »Biologically, love is a powerful neurological condition like hunger or thirst. We can even kill for love. That’s the power of love.”
“Beautiful, dear Emily. Great!” je rekla učiteljica.
Sošolci so se smejali in si nekaj šepetali. Zardela sem in povesila pogled.
Kasneje, med malico, se mi je Chloe iskreno zahvalila, ker sem jo rešila pri angleščini.
»Jutri moraš nujno spoznati Louisa! Všeč bi mu bila. Lahko bi postala prijatelja. Dobimo se okoli dvanajstih dopoldne v tisti piceriji blizu tvoje hiše. A prav?« je predlagala.
Prikimala sem. »Ja, sliši se super, samo, kako se že Louis piše?«
»Tomlinson.«
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Kratko je, drugič bo daljše :c KOMENTARJI??? :'p
08. april 2014
Ta zgodba mi je res vsec.....popolno je
09. april 2014
Hvala hehe <3 bom nextala sam zate
09. april 2014
Aaawww hvala♥
09. april 2014
itak
09. april 2014
u133544
u133544
waw... začetek je popoun in mislm da bo tut zgodbica popouna
a lohk že dns nextaš?
neeexxxxxttttt <3
09. april 2014
ii, hvala ti <3
zdele nextam <3
===============================================================
ŠE VEDNO PRVO POGLAVJE

Komaj sem vstala. Iz predala svoje nočne omarice sem povlekla ogledalce in se pogledala. Sunkoma sem odložila ogledalce in si popravila kodre za ušesa. Kako sem grda.
Vstala sem in nase navlekla bele hlače in vijolični pulover z V-izrezom, na katerem je pisalo: »QUEEN OF KINGS«.
V kopalnici sem si zlikala lase. Tako je bilo veliko bolje. Bili so tako mehki in kot puh so mi padli na rame in se kremno bleščali. Na mojem nosu je počival ostuden mozolj. Skušala sem ga pokriti s pudrom, a ni šlo. Iz kuhinje sem zaslišala ropot.
»Kaj delaš?« sem vprašala svojo mlajšo sestrico Emmo, ki je bila stara 10 let. Iz predala je povlekla ponev in iz hladilnika nekaj jajc. »Spekla bom palačinke!« je ponosno oznanila. Postrani sem jo pogledala. Kadar 'tamala' peče palačinke, na koncu nastane prava katastrofa. »Pa ne zjutraj!« sem zastokala. Nisem hotela, da se mami jezi na Emmo že zjutraj. Kako bom to prenašala?
Emma se je sklonila in odprla omarico in ven potegnila mleko. Emma je bila blondinka, tako kot jaz. Le da je imela ona bolj zlate lase, jaz pa tako svetle, da so bili že skoraj beli. Emma je bila srečka, da ni imela groznih kodrov, kot jaz. Bila je kot kakšna princeska z valovitimi zlatimi lasmi in velikimi sivimi očmi, obdanimi z dolgimi in gostimi trepalnicami. Moje trepalnice se niso niti malo vidle, saj so bile tako svetle, kot lasje, obrvi pa tudi. Videti je bilo, kot, da sploh nimam obrvi. Moj obraz so pokrivale ogromne pegice, Emmin obraz pa je bil kot dojenčkov. Brez ene same pikice, tudi brez pudra. Kako sem ji zavidala.
»Danes grem z Lucy v kino. Gledat greva nek animiran film. Ob dvanajstih.« je povedala Emma, medtem, ko je delala maso za palačinke.
Šele tedaj sem se spomnila, da se dobim s Chloe in njenim fantom v piceriji!
In ura je bila deset. In jaz sem bila kljub polikanim lasem verjetno grozna. »Jaz ne bom jedla! Ni šans.« sem oznanila.
"Zakaj pa ne?« je zanimalo mojo sestrico.
»Ker se nočem zrediti,« sem zagodrnjala.
Stekla sem v kopalnico in tam ostala zelo zelo zelo dolgo časa. Vse dokler ni bilo ura približno pol dvanajstih. Oblekla sem si svetlo rjavo usnjeno jakno in si obula srebrne balerinke, ki sem jih kupila prejšnji teden.

V PICERIJI

Chloe in njen fant Louis sta me že čakala. Ko sem zagledala Louisa sem kar obstala. Imel je sijoče modre oči. In ustnice ustvarjene za poljubljanje. Bil je resnično zelo lep. Stokrat lepši, kot sem si ga predstavljala. Zraven njega je sedela Chloe v rdečem krilcu in beli jopici z napisom: 'KISSING LITTLE ANIMALS'. Videti je bila kot otroček. Smehljala se je s svojimi mlečnimi zobi. Pogledala sem Louisa in spet Chloe. Tadva res nista bila za skupaj.
»Živjo, golobčka!« sem ju pozdravila. Ko me je Louis zagledal se je na široko nasmehnil. Preveč na široko! »Ti si verjetno Emily,« je rekel.
»Emily!« je vzkliknila Chloe in mi skočila v objem. Sedla sem nasproti Louisa.
Do mize je prišel natakar. »Kaj boste?« je zdolgočaseno vprašal. Očitno je sovražil svojo službo.
»Jaz bom coca colo!« je rekla Chloe.
»Jaz bom pivo,« se je zarežal Louis. Privzdignila sem obrvi. Pivo?
»Jaz bom tudi pivo,« sem končno rekla. Pivo??? Hmmmm… Saj sem stara 16 let. Kdaj pa kdaj si lahko privoščim.
»Kaj boste pa jedli?« je bevsknil natakar.
»Jaz bi samo en kos pice margerite, če se da. Ne jem mesa.« sem dejala.
»Midva z Louisom bova pa eno celo pico s hrenovkami!« je naročila Chloe in objela Louisa z eno roko.
Natakar je odšel, Louis pa je pritisnil svoje ustnice ob Chloeino lice. Moja prijateljica je kar zažarela in se nasmehnila. Odkašljala sem se, da bi ju opomnila, da še obstajam.
»Torej … kako si, Emily?« je vprašal.
»Zelo dobro sem.« sem se oglasila s kislim nasmeškom.
»Moraš spoznati Nialla. To je moj dober prijatelj. Še vedno je samski in vidva sta si kot usojena. Všeč bi mu bila,« je z velikim nasmeškom povedal Louis. Jaz? Bi mu bila všeč?
»Kaj mu ti velikokrat 'zrihtaš' punco?« sem vprašala.
Louis je bruhnil v smeh, Chloe pa tudi. »Ja, ker sam ne zna,« je rekel Louis, še zmeraj v smehu.
»Pa tudi Harry je hudo luškan!« je pripomnila Chloe s prikupnim nasmeškom.
»Harry … ne vem, če bi mu bila všeč … izbirčen je, hahaha! Še Angelina Jolie ni dovolj dobra zanj…« je negotovo rekel Louis.
»Saj ne iščem fanta,« sem zavila z očmi. Prišel je natakar. Lačno sem zagrizla v svoj vroč kos pice.
Chloe se je zasmejala. »Potrebuješ fanta, Emily.«
»Ja, prav čudi me, da ga še nimaš …« je dodal Louis.
Zardela sem kot kuhan rak.
»Hm … kakšna je potem Niallova telefonska številka?« sem vprašala.

KONEC PRVEGA POGLAVJA.
==================================================================

Se opravičujem za vse pravopisne napake.
Komentarji?? <3 :3
09. april 2014
u133544
u133544
to je pa še bl popouno
hwala da si objaula next. zdej dej pa še enga
mam občutek da bo ta zgodbica P.E.R.F.E.K.T.N.A.!!!!
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt <33
09. april 2014
hvalaaa ti <3333333333
sam dons ne morm več nextat *-* jutri maybe
09. april 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext:$
09. april 2014
u133544
u133544
ni blema
okii
09. april 2014
Neeeext
09. april 2014
i love it
next
09. april 2014
Neeeeext to popolnost mores ju3 nujno nextat
09. april 2014
neeeeeeeeeeeext
09. april 2014
oiiilaa, pišem iz svojega drugega profila, upam, da vas ne moti
takooj nextam in za na konec še kakšno vprašanje. :3'

.............................................................................................

DRUGO POGLAVJE

Moj telefon - iPhone 3 je ležal na moji postelji z rožnatim pregrinjalom. Tudi jaz sem ležala na svoji postelji in buljila v telefon. Ura je bila ena zjutraj in bila sem v dilemi, ali naj pokličem tega Nialla ali ne. No, verjetno mu ne bo preveč všeč, če ga pokličem točno ob tem času. Ampak nekaj ur sem zbirala pogum in ne bom zdaj šla spat, saj tako ali tako ne bom mogla zaspati. Zgrabila sem telefon in vtipkala Niallovo številko, ki sem jo tolikokrat prebrala z računa, na katerega mi je Louis napisal številko, da jo znam že na pamet. Poklicala sem ga.
Nekaj časa sem poslušala le tisti znani 'biiip, biiiip, biiip' in v grlu se mi je naredil velik cmok ter sem le še s težavo dihala. Tako čudno je, da punca povabi fanta, ki ga sploh ne pozna, na zmenek.
Ko sem že skoraj hotela odložiti, se je zaslišal zaspan glas.
"Kdo je?" je zamrmral.
"Uuuum ... oj! Moje ime je Emily in zanimalo me je, če bi se dobil jutri z mano v parku okoli enajstih zjutraj." sem zdrdrala, tako kot sem vadila cel večer in celo noč.
"Saj te sploh ne poznam," je zastokal, še vedno zaspano.
Odločila sem se, da bom govorila bolj na glas, da ga malo zbudim. "Saj je vseeno. Me boš pa jutri spoznal, bumbar," sem rekla.
"Prav in lahko noč in še nekaj ..." je že skoraj šepetal.
"Kaj?"
"Drugič ne govori ljudem tako na glas po telefonu, na uho, ob enih zjutraj!"
"Jaaa," sem še rekla in odložila. Kakšen idiot. Ni šans, da se med njim in mano lahko karkoli zgodi ali zaiskri.

JUTRO

Zaspala sem. Nič čudnega torej, glede na to, da sem zaspala šele okoli treh zjutraj. In ura je enajst. In jaz zamujam. Skočila sem pokonci, kot, da gre za smrt ali življenje. Nase sem navlekla sinje modro srajčko in zelo svetle, oprijete kavbojke. Lase sem zvila v figo in prav tako sem se zavedala, da moja figa ne bo zdržala dlje, kot eno uro. Samo zmočila sem si še obraz ter na svoje noge navlekla bele, nizke all starke.
Niall je dejansko bil v parku. Najprej sem ga seveda iskala pol ure, saj nisem vedela, kakšen je sploh videti. Ampak Chloe je parkrat omenila da je zelo čeden. In bil je edini čeden fant med kupom najstniki z rolkami in rukezami, ter med kupom starčkov na klopcah in med kupom majhnih otrok, ki so se igrali nogomet na travi.
Niall je ležal v visoki trave in oči je imel zaprte. Pri špičkah je imel na belo pobarvane lase. Bil je res zelo zelo zelo zelo zelo lep.. še lepši od Louisa. Imel je modre oči. Sinje modre. Kot ocean, ali morje poleti. Ko gremo s starši in mojo sestrico na morje. Večino časa le ležim na svoji brisači in opazujem morje. Opazujem valove, ki pluskajo ob skale in peno, ki se nabira na valovih. Morje je prelepe modre barve. Tako čudovite, da bi ga lahko gledala in gledala in gledala ...
"A ti si Emily?" Niall mi je pokazal svoje lepe, bele in ravne zobe, ter se zasmejal.
"Lepa si.." je še dodal.
Predramila sem se iz svojega sanjarjenja in ga ostro pogledala. Sovražila sem, da so mi ljudje govorili, da sem lepa, ker nisem bila. Sem najbolj grdo dekle, kar jih je.
"No, ti pa si grd. Ko' pujs!" sem mu zabrusila. Ta je bila malo prehuda.
Niallu je izginil nasmešek z obraza. "Sem mislil, da si me povabila na zmenek, ne na debati o tem, kako seksi sem videti. Mimogrede, dobro vem, da sem seksi," pomežiknil mi je.
Zavila sem z očmi. "Niti slučajno te nisem povabila na zmenek."
"Louis mi je povedal vse, sonček," se je prikupno nasmehnil.
Oh. Ne.
"A ja? No, sem sem te poklicala, da te lahko zbadam!!" sem mu zabrusila.
Niall se je še bolj nasmehnil. Kako lep nasmeh! "Zakaj me sploh ne maraš?" je skomignil z rameni.
"Ker si grd. Ne maram grdih ljudi. Ne maram sebe!" sem rekla in povlekla za rob svoje srajce. Bila sem še malo zaspana in sitna. Izogibala sem se njegovemu pogledu in njegovim popolnim očem. Zavidala sem mu lepoto, pravzaprav.
Približal se mi je in ... me objel. Povohala sem ga. Dišal je tako lepo! Nos sem zarila v njegov tanek pulover, ki me je zdaj špikal v obraz. Dišal je po nečem tako ... domačem. Hotela sem ostati v njegovem objemu za vedno. Z roko sem počasi šla proti njegovim lasem. Bili so mehki in puhasti med mojimi prsti. Zarila sem prste v njegovo lasišče in ga nežno opraskala. Kako je bilo prijetno ... ko je me je končno izpustil iz objema, sva se nekaj časa le malce zadihano gledala. Morala sem stresti z glavo, da sem se streznila. "Zakaj je bilo pa to?" sem jezno rekla.
"Samo zdelo se mi je, da si to potrebovala," se je nasmehnil. Kako je bil ljubek s tem nasmeškom!
Obrnila sem mu hrbet.
"Hej, se še kdaj vidiva?!" je zavpil za mano, ko sem se začela oddaljevati.
Obstala sem in zavzdihnila. Tako ali tako ne bom zdržala brez njega, še enega dne ne.
"Jutri, pri slaščičarni S. Takoj, ko jaz končam s poukom," sem rekla in nato odšla.
O.
Moj.
Bog.
..............................................................................................

Hahha, kako se vam zdi?

10. april 2014
Aja.. še vprašanje: Kaj menite, da bo Emily naredila v zvezi z Niallom?
In kaj bo naslednji dan rekla Chloe?
10. april 2014
Aaaaaaa zdi se mi perfektno....ja no vrjetn se bo zaljubila vanga
newem
neeeeeeext
10. april 2014
u152441
u152441
ccccccccccccccccccccccccccccccooooooooooollllll
10. april 2014
Neeeeext superr jeee
10. april 2014
u168991
u168991
hej,nova bralka,next
10. april 2014
u133544
u133544
na konc bosta skupii
perfekcija od zgodbice
nnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxttttttt!!!!
11. april 2014
hahaah, ne morte še vedt kaj bo na konc <33 to je pa itak skrivnost ;33 ' :* nextam pri tej priči hehe
12. april 2014
Next, nova bralka,zelo dober začetek
12. april 2014
ŠE VEDNO DRUGO POGLAVJE

Pouk je bil nemogoč. Ves čas sem zrla skozi okno, vsa zasanjana. Učitelj zgodovine me je enkrat vprašal, če sploh sledim in ker nisem, sem dobila en tak debel minus v redovalnico. Pa še pri angleščini, mojemu najljubšemu predmetu, nisem bila zbrana.
Šele proti koncu pouka me je Chloe vprašala: "Kako je šlo z Niallom včeraj, torej?" smehljala se je in gledala v strop. Najverjetneje je tudi sama premišljevala o Louisu. Nisem ji odgovorila in tega sploh ni opazila. Šele pri kosilu se je, buča, spomnila!
"Čakaj... nisi mi povedala kako ti je šlo z Niallom!" se je zasmejala in se lopnila po čelu.
Z vilico sem mešala po svojem dušenem rižu in na koncu zagrizla v puranji zrezek.
"Grozno je bilo. Tip je prava katastrofa in tako grd! Fej in fuj !!!" sem na koncu izjavila.
Chloe je ostrmela. "Všeč ti je!" je ugotovila. Oh, ta punca me pa res zelo dobro pozna!
"Ne mi ni!" sem z gnusom zavzdihnila.
"Ja, itak, da ti je. To je tako lepo! Čudovit parček bosta!!" se je smehljala Chloe in me poljubila na lice.
Tedaj sem se končno stopila. Sramežljivo sem pogledala v svoj krožnik. "Diši," sem zašepetala. "Zelo lepo diši."
PO POUKU

Slaščičarna S. je bil ogromen prostor, poln prikupnih mizic in stolčkov ter vseh mogočih slaščic. Stene so se svetile v barvah temne, mlečne in bele čokolade. Na eni steni je bila velika tapeta, na kateri je bila fotografija jagod, pomočenih v čokolado.
Niall me je, kot vedno, že čakal. Pravzaprav sem jaz zmeraj zamujala. Sedel je na velikem, lesenem stolu in se naslanjal na mizo. "Tukaj je res lepo, " je dejal, ko sem prišla.
Namrščila sem se. "Oj!"
"Hej, pikica!" me je pozdravil in vstal. Prepletel je svoje prsti z mojimi. Oblila me je kurja polt in rdečica. Sramežljivo sem sklonila glavo, nato pa zaprla oči in uživala v njegovi bližini. Najraje bi svoj nos zakopala v njegov sinje moder pulover.
"Ne dotikaj se me!" sem zasikala in se delala, kot, da ga zdaj res sovražim. Iztrgala sem svojo roko od njegove in sedla na stol, čim bolj oddaljen od njega.
Niall se je delal, kot, da se ni nič zgodilo.
Do naju je prišla ženska z velikim dekoltejem in v premajhni sivi bluzi. "Kaj bosta naročila, golobčka?" je vprašala s sladkim glasom.
Stisnila sem ustnice skupaj. Ojej.
"Jaz bom borovničev sladoled, prosim." se je zarežal Niall.
"Jaz pa vanilijevega s čokoladnim oblivom in eno jagodno pecivo z veliiiko smetane." Prav zanalašč nisem uporabila besedice 'prosim'.
Že čez nekaj minut sva dobila naročeno.
In zelo hitro sem zmazala pecivo in sladoled. Niall je jedel svoj sladoled takooo počasi.
"Katera je potem tvoja najljubša barva?" sem ga nenadoma vprašala. Vprašanje ga je presenetilo.
"Zelena," je skomignil. Gledal me je naravnost v oči. Zardela sem.
"Zelena je meni grda barva," sem rekla in se namrdnila. Zelena me spominja na smrt. Dobro se spominjam dne, ko mi je umrl moj mucek. Zakopali smo ga. Ko smo mu namenili minuto molka sem zrla v zeleno listje zgoraj in zeleno travo spodaj. Solze so mi tekle po licih in moje bujno ličilo se je razmazalo. Nato sem jokala še celo noč in zelena barva mi ni in ni šla iz glave. Njegovo ime je bilo Greeny.
"Vsak ima svoj okus," je pripomnil Niall.
"Samo, da je zelena res grda barva," se nisem vdala.
"Katera barva ti je pa lepa?"
"Pomislila sem na morje. Rodila sem se na morju, no, ko so bili moji starši na počitnicah na primorskem. In rada imam vonj po slanem morju, tisti morski zrak.
"Modra je moja najljubša barva," sem rekla in se samo narahlo nasmehnila.
Niall je bil presenečen, da sem se sploh nasmehnila.
"Tudi modra je lepa," je dejal.
* * *

NIALL (v prvi osebi)

O, bog, kako lepa je bila. Njene velike sive oči ... njeni bujni svetli kodri ... o, bog ...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

to bo to, ljudje
in komentarji so dobrodošli <3
12. april 2014
full dobra zgodba
neeeeeeeeeeext <3
12. april 2014
Hahhah super je komi cakam da bostapar....sam ni mi jas to glede chloe pa louisa kokr pc ne paseta skp-kaj bo z njima....perfektno je....
neeeeeeeext
12. april 2014
hehe, hvala usem. če se vam da mal oglašujte <3 ^__^ drgač pa ne silim
12. april 2014
12. april 2014
JUST SMILE:* hvala ti k si že oglašvala <333.
12. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg