Forum
Its a love story, if you want to know more than read it i hope you wont regret it. Its mostly for girls, but maybe not, boys can read this to if they want enjoy..
To bo bolj v angleščini, kdo zna angleščino? ker mislim da mi bo lažje če bom pisala v angleščini..
res ne bo vam žal, upam da res ne, če boste vsaj kej prebral mogoče vas pa bo zanimal.
vsaj 1 al 2 nexta rabm in bom začela pa če je ok ker bo v angleščini?

30. oktober 2014
izgleda da moram začet pa bom kr prevedla v slovenščino :
30. oktober 2014
Hi Moje ime je Kim in kmalu bom 16. :

Imam eno starejšo sestro, ona je super zaščitniška, ime ji je Lara, shes 19:

Moja mami in oči ... no sta mama in oče najboljša starša na svetu..no včasih se kregata, s sestro sva takrat zlo žalostni , ampak se seveda imata še vedno zelo rada

Rada bi imela psa ali mačko ali večinoma konja, vendar ne živimo na kmetiji, tako da..

Kmalu se začne poletje in moj rojstni dan je 2. junij . Na poletne počitnice 3. junija(konec šole, je tako kmalu), gremo v Los Angeles. Smo iz Pariza, zato šparali veliko denarja, da bi lahko odpotovali tja. Nismo zelo bogati, vendar smo bogati ... nekako .Tam bomo 2 meseca . cant wait!

Obožujem ples posebej Hip Hop jaz vekanje čakati, da izpolnjujejo svoje plesne vzornike Matt in Dana ... ehh samo govorim veliko sranje zdaj.
Mislim, da je to vsse kar bi morali vedet... zdaj pa začnimo -----> NEXT???
30. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg