Forum
to sm jest

pa jest in moj fant

06. julij 2012
poletje, leto 1958. moj 18. rojstni dan. jaz sem katy. moj fant jack je slikar in za moj 18 rojstni dan sva se odločila preseliti v njegovo majceno stanovanje. moji bogati starši tega seveda niso podpirali, zato sem pobegnila. nikoli več jih nisem videla. le njun denar se je nekoč znašel na mojem računu, čeprav ga nisem hotela. tega je že dolgo. sedaj tudi jacka ni več. ampak do tistega dela bomo prišli.
2 nexta.
06. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeext!
06. julij 2012
next
06. julij 2012
u68138
u68138
maš dva nexta zdaj pa nadaljuj plissssssss
06. julij 2012
rišiva drug drugega, mi je predlagal jack. tekmujva. ah, saj veš, da boš ti zmagal. saj je vseeno. prav, če ti tako hočeš. kakšne pol ure sva risala. on je narisal pravo umetnino, jaz pa neko packarijo. skupaj sva se smejala. vse je bilo tako preprosto. takrat. zaljubljena sem bila do ušes. oh, kako pogrešam tiste čase. pogrešam njega. pogrešam vse.
jack je sliko pribil na steno. postavi se zraven, je rekel in potem sva ure in ure primerjala sliko z mojo podobo. poljubil me je in bila sem tako srečna. če bi takrat vedela kaj se bo zgodilo...

2 nexta.
06. julij 2012
u68138
u68138
nexxxxxxxxxxxxxt
06. julij 2012
N-E-X-T-!
06. julij 2012
u68138
u68138
maš dva nexta zdaj pa nadaljuj plissssssss
06. julij 2012
ko sem nekega dne prihajala skozi garažo, sem opazila najina stara motorja. s prihranki sem odhitela kupiti fotoaparat. narisala sem si brke, si oblekla usnjeno motoristično jakno in hlače z ameriškim vzorcem. prišla sem v stanovanje. jack se je začel smejati. oblekel si je moj krznen plašč in odšla sva v garažo. naredila sva veliko slik, tako, da sva kar pozabila na motorja.gledala sva slike in se smejala. pogledala sem ga in on se je delal, da se me boji. še zdaj se natančno spominjam njegovega vonja, videza in njega nasploh...
2 nexta
06. julij 2012
u68138
u68138
nexxxxxxxxxxt!!!!
06. julij 2012

06. julij 2012
u83612
u83612
next
06. julij 2012
4. julija, dan ko ZDA praznuje, me je odpeljal na ples. oplekla sem roza obleko in si spela lase. plesala sva in se vrtela, nato sva se zamenjala. jaz sem plesala s starejšim gospodom, on pa z neko žensko. ne vem kje je dobil rožnat venec, ki se je podajal z mojo obleko. zagledala sem šampanjec in ga pograbila. greva proti izhode sem rekla in začela piti šampanjec. gostiteljici se je to zdelo zelo zabavno in se je tako naglas smejala, da so naju vsi pogledali. krasno.
2 nexta
06. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeext
06. julij 2012
next
07. julij 2012
next
07. julij 2012
prišla sva domov, jack je prižgal sveče in pogovarjala sva se. narisal mi je tatu. še zdaj ga imam. zaspala sva kar oblečena. zjutraj se je zbudil in vstal. tudi jaz sem se zbudila in kar ležala tam na tleh. vzela sem svoja sončna očala in vstala.

naslednji dan je bil usoden.risala sva. škoda mi je bilo platna za svoje packarije. jacku se ni zdelo. razjezil se je, me prijel za roko in s čopičem podrsal po papirju. sam se je ukvarjal z umetnino, ki je bila vredna zelo veliko denarja, ki sva ga potrebovala. bil je že proti konco, ko sem vzela rdečo barvo in jo polila prek slike. jezen je vzel kitaro in nekaj oblačil in odšel.
2 nexta
08. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. julij 2012
še 1 NEXT!
08. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. julij 2012
odšel je zvečer in vozil tudi, ko je bilo že dopoldne naslednjega dne. bil je jezen. z roko si je šel skozi lase in ker mu je sonce sijalo v oči si je odprl zaščito. v roke mu je padel rožnat venec. gledal ga je in razmišljal, da bi se vrnil. ni pa videl ovire na cesti-kamnov in tako se je vse bolj bližal nevarnosti. končno jih je opazil in zavil. toda padel je v prepad in umrl. novico sem slišala po radiu in padla v nezavest. v bolnišnici sem spoznala svojega sedanjega moža. toda jacka ne bo mogel zamenjati noben. zdaj sem stara. do sedaj niti enkrat nisem pomislila na jacka. nikoli nisem videla kraja kjer je umrl. zdaj imam priložnost. oblečem se in se usedem v avto. odpeljem se na prizorišče nesreče. kamne so že zdavnaj umaknili. na radiu je pesem,ki sva jo rada poslušala jaz in jack. naslov je my oldest sunshine. stopim do ograje v katero se je tisti uspodni dan jack zaletel vanjo in zdi se mi, da čutim njegovo roko na svoji. pogledam in res je tam. tak kot se ga spomnim. gleda me in se smehlja. pogledam v prepad in pesem na radiu se konča. pogledam okoli sebe in jacka ni več. bil je le privid. obrnem se in prvič v svojem življenju sem po jackovi nezgodi srečna.

KONEC!!!

ŠE NEKAJ SLIK IN VIDEOPOSNETEK
jaz sedaj:

zgodba v videu:
09. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg