Forum
u70306
u70306
Hello, ena zgdobica ?malo drugače' za moje bralke
Hi! Moje ime je Roses Jasmine Silk, ja imam dve imeni no saj razumete, hehe. Stara sem 16. Hodim pa na srednjo zdravstveno šolo v Londonu. Imam črne lase in zelene oči, najbol sem obsedena z uhani, enem ušesu imam tri, na drugem pa enega.

Moja starša sta umrla pred kar nekaj leti, vsaj tako so mi povedali. Nisem videla njunih trupel, zato ne vem, jaz čutim da sta živa. Imam 'krušno' mater oz. mojo skrbnico po imenu Jasse in krušnega očeta po imenu Tom. Oba me imata zelo zelo rada ker, pač poleg njune hčere Issabelle, katera mi je kakor prava sestra. Moja soba je na vrhu hiše, ker sem si jo sama izbrala. Zame je zelo prijetna sobica. Poleg šole imam pač delo za kratek čas v starinarnici na koncu ulice. V njej je neka posebna stara ura, vredna je VELIKO, g. Smith mi noče povedati koliko je vredna, vem pa d aveliko saj je narejena iz posebnega lesa in iz zlata. Imam tudi 'prijatelja' torej ne vem meni je ZELO ušeč ta poba, hihi. Res je čeden in zabaven pa še postaven, ampak to me ne zanima toliko. Res je kdaj neprijazen z menoj ker g. Smith pravi da ne mara 'ženske' družbe. Star pa je, 21. Ime mu je Rayder Willson.

Neext?
23. avgust 2013
neeeeeeeeeeext!!
23. avgust 2013
u54901
u54901
Neeextttttttt!!
23. avgust 2013
u84435
u84435
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxt
joj,brala bom še eno prfektno zgodbico <3
23. avgust 2013
neext
23. avgust 2013
next!
24. avgust 2013
neeeeeeeeeext
24. avgust 2013
u70306
u70306
Upam da vam je ušeč slikca >mene< :'P

Zjutraj sem se prebudila, SOBOTA JE! Komaj čakam da bo konec šole. Vstala sem iz postelje in se leno premaknila v kopalnico ter se umila in oblekla v razvlečeno majčko z tigrom in črne hlače katere mi molijo do gležnjev. Odšla sem dol pojedla zajtrk in si obula moje nove črne kavbojske čevlje. Prijela sem telefon in se odpravila v starinarnico. Pred njo je bil Ray(der) (kličemo ga Ray). "Hey!" Rečem, ko Ray skoraj pade z lestve ker je čistil okna. "Madona a me skušaš ubit?!" Prijela sem se za glavo in rekla "Dobro jutro tudi tebi." ter odšla skozi vrata v starinarnico. "Okay, sorry, mav sem se razpizdo.." Reče za mano in se zasmeje ter sedi na lestvi. "Dobro jutro G. Smith!" Rečem ko vstopim. "Dobro jutro Roses." Mi odvrne ko nekaj čisti. "Kaj čistiš?" Ga vprašam. "Torej, nekdo je prinesel kovance stare, nekako jih moram očistiti tega betona." Reče in kovance namoči v neko raztopino. "Zanimivo." Rečem in se vsedem na star stol kateri je še 'kovan'. Na njem vedno berem knjige ker je res udoben. "Kaj je danes Raya prijela muha?" vprašam G. Smitha. "Torej, ne vem, meni je rekel da ga boli trebuh, ker je sinoči popival." Reče in se zatopi v delo z kovanci. "Ahaha, kdaj pa ne popiva? Mogoče med tednom ne, ampak vsak petek in soboto se ga nalije skoraj." Rečem in v roke vzamem neko staro knjigo. "Jah, saj veš da mu ne gre ravno dobro...z..vami dekletmi." Reče in se nasmehne. "Jaa...sej zato spi vsak dan z drugo." Rečem ko se z g. Smithom začneva režati, v trgovino pa je vstopil Ray. "Kaj je tako smešno? To da me skuša Rozalija ubit?!" Reče in naju oba pogleda. "Nehaj z 'Rozalijo' ker jo boš videl ko ti bom na glavi razbila vazo." Rečem in se zasmejem. "HA HA HA... Kako smešno....Roses.." Reče Rayder in lestev odnese mimo g, Smitha v shrambo zadaj. "Danes je res...tečen." Rečem. "Ja, kdaj pa ni." Reče g. Smith. Ray je prišel nazaj in se usedel na stol ter mi vzel knjigo in bral. Jaz pa sem odšla pobrisati prah. Pogledala sem na tisto drago uro. "Danes kaže ptiča." Rečem, saj jaz, Rayder in g. Smith vemo da je ura 'čarobna' vsak dan pokaže drugačno znamenje, tudi spreminjajo se. "Torej, to pomeni da bo danes svoboden dan." Reče g. Smith in da kovance iz raztopine ter jih očisti z vodo in jih pomoči v nek koncentrat. "Oh, ja...svoboden bom ko mi mama ne bo skakala po glavi da se družim z 5 let mlajšo deklico." Reče. "Ejj!" Sem rekla in ga počila po glavi. "Aww..kaaj?!" Reče Ray in me pogleda. "Nisem deklica." rečem. "Jah..kaj pa si? Punčka z...skravžljanimi lasmi in pentlico v laseh?" Prijela sem se za glavo in ga jezno pogledala. "Bolše je da se družiš z SKRAVŽLJANO PUNČKO kakor z narkomani!" Rečem ko g. Smith reče. "En dan se bosta pobila." Rayder je dal knjigo na mizo in vstal da me je skoraj pobralo po tleh in me zagrabil. "Ne družim se z narkomani." Reče in me grdo pogleda. "Kakor koli že, bolje da me spustiš ker imam neke žleze katere človeka ubijejo v 1 minuti." Rečem in ga zdolgočaseno gledam. "Misliš da ti verjamem? V sanjah punči!" Mi reče in me spusti. "OoOoO...punči si mi reko!" Rečem in ga objamem, on pa je v zrak dvignil roke in me z nogo brcal naj ga neham objemati. "Ne me brcat raj me objem¨" Rečem in se smejim. "Bog, se usmili...kaj delam?!" Reče Rayder in pogleda g. Smitha. On pa mu je samo pokimal in si snel očala. Rayder me je na nežno objel jaz pa sem se samo smehljala.

Kasneje okoli časa kosila sem odšla domov in pojedla kosilo katerega je skuhala Jesse. Potem pa takoj odšla nazaj. Hodila sem po ulici in zagleda Rayderja z njegovo 'slabo' družbo. Ker, sem toliko prijazna ne bom šla do njega in mu delala 'sramote' če prav ne maram da se druži z njimi. Odšla sem mimo brez besed ko nekdo reče. "A ni to ona mala mrha k dela z Rayom v starinarnici?" Hodila sem naprej kakor da nisem jaz. "Ona? Am..ja ampak...ni mrha? Komaj 16 je stara debil." Reče Rayder. "Dej stari kwa ti je?" Vpraša. "Meni nič, z mojimi 'pravimi' prijatelji ne boš tako govoril!" Reče Ray in ga grdo pogleda. "Okay, stari relax." Reče tisti fant in ga pomirja. "Mhm...mhm...zgini budalo.." Reče Rayder in odide proč. "Stari kwa si mona? Kr greš al kwa?" Vpraša tisti fant. "Ja...ker imam do vol tvojega sranja!" Reče in gre. Tisti fant pa je samo zavil z očmi in odšel proč. "Am..hey." Reče Rayder ko priteče za mano. "Hay.." Sem odvrnila in v rokah imela telefon. "Kam greš?" Me vpraša. "Am..zdaj..grem k profesorju, potem pa v trgovino." Mi odvrnem. "Kermu profkotu?" Me vpraša. "Eh..k Kutcheru, ker mi mor razložiti matematiko ker je popolnoma nič ne razumem, pa je rekel da imata dones z ženo čas." Rečem. "Aha, fsm." Mi reče in stopi na levo. "Ja..sej..bom sper žrla bonbone. "Rečem in grem čez cesto. "Ahaha, lol." reče Rayder. "Ajd...grem zdle gr." rečem. "Okay, se vidmo..čaw..." Mi reče Ray in odide, jaz pa sem odkorakala do profesorja...

Neext?
24. avgust 2013
u54901
u54901
Neeexxttttttt!
24. avgust 2013
neeeeeeeeeext!!
24. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxttt + nova bralka
25. avgust 2013
next
+nova bralka
25. avgust 2013
nextttt
25. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
25. avgust 2013
Next
27. avgust 2013
u70306
u70306
Nextam jutri
27. avgust 2013
u70306
u70306
Po nekaj urah sedenja pri profesorju mi je le kapnilo za kaj se gre. Zahvalila sem se in odšla domov. Doma sem pojedla nekaj potem pa se naprej učila. Zvečer me je moja 'sestra' Issa povabila ven. Odšle sva skupaj 'žurati' v neki pub. Sedela sem za mizo in pila svoj 3 pepsi ter gledala ostale kako plešejo, ko pride Ray...vav kaj on dela tukaj? " O hey.." Mi reče in se vsede poleg. "Hey..kaj ti tukaj?" Vprašam. "Mene to zate zanima. Drugače pa..sem prišel malce poslušati musko u živo." Mi reče. "Mene je Issa povabila." Rečem in se nasmehnem. "Greš plesat?" Me vpraša. "Am..lahko ja." Mu odvrnem ter se nasmehnem. Odšla sva plesati in ko sva se res naplesala sva odšla ven na svež zrak. "Oh..ja tako pa nisem plesala..že od kar sta moja starša minila." Rečem. "Aha...saj vem ja." mi odvrne. "Mene zanima ampak čisto res zanima zakaj si me takrat branil ko sem šla mimo tebe pa tvoje 'slabe družbe'." Rečem. "Torej..ker..si vseno moja prijateljica, jaz pa..sem od vedno dober fant." Mi reče nazaj. Nasmehnila sem se mu in skupaj sva odšla v trgovino in igrala starinski šah..ob 10 zvečer. "Šah mat!" Zavpije Rayder in se zasmeje. "Pa..kr neki! Vedn si bolš k jest!" Rečem in se čubim ko me je že 3x zmagal. "A nisva rekla...da mi daš za vsak poraz lupčeka? 3 lupčeke čakam.!" Reče Rayder. "Ja..če pa jest enkrat zmagam pa mam jest poj sam 2 lupčeka teb za dat, ti moreš pa men dat dnar." Rečem. "Kakor koli...še eno igro." Reče Ray. Šla sva jo..in spet me je zmagal. "Okay...čakam na 4 poljube." Reče Rayder. "Jaa..ja.." Sem mu odvrnila ter vstala in odšla do njega ter mu dala na lica, potem sta mi ostala še dva enega sem dala na čelo. "Še eden.." Je rekel Rayder. "Ja...kam ga naj dam?" Rečem "Am,...pa če mi ga daš na usta?" Mi reče. "Ohh..gospod...še nikoli nisem dajala lupčka na usta!" Rečem in ga postrani pogledam. "Daaj no..ga boš prvič." Reče. "Ammm..ne vem no..." Rečem. "Okay..potem pa na to ličko." mi reče in pokaže. Poljubila sem ga še na tisto lice, nato pa sva pospravila zaklenila trgovino in odšla počasi domov...

Neext*?

vem bedn je... :/
28. avgust 2013
u54901
u54901
Nexttttttttttttttt!!!
ni beden!! love the kissing part
28. avgust 2013
nexttt
28. avgust 2013
next
ni beden in da nikoli več ne rečeš tega
hahah
29. avgust 2013
u70306
u70306
Manica.... I HAVE MY EYES ON YOU!
29. avgust 2013
Neext
29. avgust 2013
neeeeeeeeeext
29. avgust 2013
neeeeeeext!
29. avgust 2013
u70306
u70306
Doma sem se ulegla na posteljo in zasanjano pogledala v strop na katerem je naleplejnih vsaj 100 svetlečih zvezd, pa luna je in iz stropa visijo nežne paličice katere se svetlikajo.
Na mizi poleg moje postelje pa je bila lučka katera iz sebe meče razne vzorce zvezd.

Stisnila sem se k sebi in v prijetni toplini zaspala. Zjutraj me je prebudila budilka. Odprla sem oči in zagledala sijaj sončnih žarkov. Veselo sem se pretegnila in oblekla, zagrabila svojo denarnico in telefon jih utaknila v žepe hlač ter stekla dol, obula svoje čevlje in odšla v starinarnico. "Dobro jutro!" Sem zavpila in nasmejana vstopila v starinarnico. "Dobro jutro." Odvrne g. Smith. Pogledala sem na 'čarobno' uro. "Uh..danes je..volk." Rečem. "Polna luna je nocoj, volk pa pomeni znak lakomnosti in požrešnosti, predvsem pa strpnosti in prebrisanosti." Reče. "A to pomeni da bom danes pojedla 5 palačink namesto 2?" Vprašam. "Ne, lakomnost in požrešnost imata več pomenov, recimo, nekdo vidi v vitrini drago ogrlico, on pa si jo tako želi, ker pa je predraga jo ukrade, če razumeš." Reče. "Ahaa, to pomeni da..bo nekdo hotel nekomu škodovati, ker bo imel nekaj česar on nima?" Vprašam. "Točno tako Roses." Mi reče g. Smth. "In...da bo nekomu škodoval 'neopazno'." Rečem. "Ja.." Še reče g. Smith ko v starinarnico vstopi Rayder. "Dobr jutr!" Zavpije in na ves glas rigne. "O moj bog kakšna olika." Rečem in z dlanjo popiham preko nosa. "Pardon." Reče Ray in pokima. "Dobro jutro Rayder, danes bosta s Roses odšla na kmetijo preko devil hill po neko staro skrinjo." Reče g. Smith. "Omg..a na Evlingtonovo kmetijo?! Jaz ne grem tja..tisti starec me je enkrat v mestu tako prestrašil da si sedaj ne upam v temi na wc!" Zavpijem. "Rayder bo ob tebi, sploh pa...po mojem te bo rad objel k sebi" Se očitno pošali g. Smith. "O..ne te...ta male ne bi objemal..ker nikoli ne vem kdaj kaj naklepa." Reče Rayder in se usede na moj stol! "Blah, blah.." Sem le rekla in pogledala Rayderja. Tako sva se potem odpeljala v avtu na Evlingtonovo kmetijo katera je...strašna! Bilo je zelo oblačno, kar na enkrat se je pooblačilo, groza. Na enem starem drevesu je sedel krokar in besno kričal čez polje do hleva v katerem je bilo 2 glavi mršavih konj kateri so prav tako grozljivi kakor cela kmetija, na bali sena je ležala prikupna mačka, katera je edina stvar tukaj katere se ne bojim. Enkrat sem šla sem s Tomom in Jesse ter Isso, ampak sem ves čas le mečkala mačko od strahu. Prišla sva v veliko lopo s skednjom, spodaj pa je bila tista skrinja, kar na enkrat pa so se zaprla vrata. "O ne...sem rekla da je ta kraj preklet!" Zavpijem, Rayderja pa nikjer. "Ray? Rayder..kje si?!" Zavpijem in vsa prestrašena v temi stojim, ko nekaj za menoj zaškripa. "Ray, si.....ti?" Rečem previdno in se obrnem ko nenadoma mimo mene nekaj zapiha. "Ray?" Sem prestrašeno rekla in se mislila vdreti v zemljo, potila sem se preko čela od strahu, ko začne skozi špranje desk pihati in mimo vogalov žvižgati veter. Slišen je bil zvok mačk katere so se teple. "Aaa..joijaa..Rayder? Kje si!¨" Sem zavpila še enkrat, ko sem bila na pragu kričanja od strahu. Ko nenadoma pade nekaj po tleh. "Aaaaaaaaaaa!" Sem zavpila in zacvilila ter ta krik držala. Ter začela skoraj teči proti kančku svetlobi, katera je po mojem svetloba izza vrat katera so se zaprla. Prišla sem do tja in začela tolči po vratih. "Naa pomoč!!!" Sem začela vreščati ko nenadoma sunek vetra butne v vrata da prestrašena odskočim v kupec lopat in vil. "Awwaawaa!¨" Sem zavpila ko sem prihromela v tisto orodje, a nisem oklepala vstala sem in začela zbegano gledati okoli sebe. "Rayder!!" Sem na pragu joka začela kričati z javkajočim glasom ko je veter čedalje bolj močno pihal skozi špranje. Kar na enkrat pa me je nekdo zagrabil za rame "Booo!" v takšnem silovitem šoku sem vlekla dooolg krik. "Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!" Obrnila sem se ko se je v rokah 'nevidnega' moža kateri me je prijel za rame porajala svetloba in obsvetila celoten prostor. Med tem pa sem padla na tla in se vlekla proč od njega. "Hahahahahahaha...kako sem te nasral!" Je zavpl Rayder kateri je bil tisti 'nevidni' mož. Jaz pa sem na pragu joka gledala kako me je potegnil za nos in prestrašil do kosti da mi še vedno zaradi strahu srce bije noro hitro in dihanje globoko in pospešeno. "Ti..praseec!" Sem zakričala in iz oči so mi pritekle solze, vstala sem in stekla mimo njega ven iz tiste barake ter v joku tekla proč kakor hitro sem mogla, ko se spotaknem čez nekaj. "Roses, čakaj no!" Zavpije Rayder za menoj in priteče za mano. "Samo zgini! Bedak..misliš da imam zastonj v sobi prižgano luč?! Idijot!" Sem zavpila v joku in zagledala podrsana kolena ter že od prej ko sem priletela v vile in lopate nekaj ranic. "Roses..nisem vedel..da.." Začne Rayder. "Zato je bolje da ne počneš nekaj za kar si siguren da ne bo koga ubilo!" Zakričim ter vstanem in stečem proč mimo avta in naprej. Rayder je pogledal v tla stisnil pesti in eno od dlani dal preko oči ter šel čez svoje lase in pogledal za menoj. "Roses no! Žal mi je!" Zavpije za menoj in steče. "Pusti me!" Rečem in tečem naprej. "Roses!" Zavpije Rayder za menoj in teče ter me kmalu ulovi ter močno zagrabi za roke in potegne nazaj da se z svojim hrbtom popolnoma dotikam njegovega trebuha. "Oprosti...nisem vedel da se tako bojiš." Mi reče. "Aja?! Potem pa raje ne počni tega! Od kar sta mi umrla starša se vsega bojim ti bedak...pusti me!!" Zavpijem in se skušam povleči iz njegovega močnega prijema. "Roses..oprosti no..saj ne bom več!" Reče in me stisne k sebi, ko zagrmi in počasi začnejo kapljati kapljice dežja. "Pusti me..." Sem s jokavim glasom potiho rekla ko me je stisnil močno k sebi. "Roses...veš da ti ne bi škodil." Mi reče, jaz pa ga objamem močno nazaj in naslonim glavo na njegovo ramo. Hitro sva odšla v avto in odpeljala domov, ker..je preveč deževalo da bi lahko delala. Na poti pa nama je crknil še avtomobil...

Neext?
1) Kaj se bo zgodilo?
2) Mnenja..
01. september 2013
neeeeeeeeeeeext!!!!1
1) ne vem
2) fuuuuuul dobr pišeš!!!
01. september 2013
u54901
u54901
nexttttttttt!!
1. ne bi vedla c: